چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۴:۲۱Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت عمران شهرهای جدید»

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه رفع مشکلات حقوقی تکمیل مسکن مهر تعاونی ها در حال بررسی است، تاکید کرد: تعدادی از واحدهای مسکن مهر که باقی مانده مربوط به تعاونی ها است که به دلیل شرایط حقوقی و مشکلاتی که ایجاد کرده است با وزارت تعاون جلساتی برگزار شد و راهکارهایی مطرح شده است که ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جعفری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: از تعهدات بالغ بر 30 هزار واحد مسکن مهری که از گذشته در شهر جدید پردیس باقی مانده بود، توانستیم 10 هزار واحد را تحویل دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۴    
جعفری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: پیش از این پردیس تبدیل به یک سکونتگاه شده بود که سعی کردیم تا با توسعه خدمات روبنایی و زیربنایی این شهرها را از حالت سکونتگاه خارج کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: تامین مالی تکمیل واحدهای مسکن مهر از طریق صندوق ملی مسکن انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: اقدامات ساخت و ساز نهضت ملی مسکن با سرعت در حال اجراست و تا پایان سالجاری 20 هزار واحد تحویل مردم می شود.
مراسم افتتاح 1470 واحد مسکن مهر و پروژه های روبنایی در شهر جدید مهستان امروز با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و استاندار البرز برگزار شد.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران؛ ایجاد شهرهای جدید مهرگان، گلمان، تابناک و چاه مبارک در مرحله ثبت شرکت قرار دارد و وارد فاز عملیاتی شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: ایجاد شهرهای جدید مهرگان، گلمان، تابناک و چاه مبارک در مرحله ثبت شرکت قرار دارد و وارد فاز عملیاتی شده است. به گزارش وزارت راه و شهرسازی ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به تازگی خبر داده است که چهار شهر جدید وارد فاز عملیاتی شده اند. به گفته علیرضا جعفری، احداث این شهرها در راستای ایجاد ظرفیت برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن صورت می گیرد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: ایجاد شهرهای جدید مهرگان، گلمان، تابناک و چاه مبارک در مرحله ثبت شرکت قرار دارد و وارد فاز عملیاتی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه تعدادی از واحدهای مسکن مهر هنوز تکمیل نشده ، مسئولان شرکت عمران شهرهای جدید تعهد کرده اند تا واحدهای باقیمانده در شهرهای جدید را به زودی به اتمام برسانند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تاباا، شرکت عمران شهرهای جدید تاکنون مراسم آغاز عملیات اجرایی دو بسته 100 هزار واحدی نهضت ملی مسکن را طی دو مرحله برگزار کرده است. اخیرا مدیرعامل شهرهای جدید اعلام کرده که در مجموع بالغ بر 311 هزار نفر متقاضی مسکن در شهرهای جدید ثبت نام کردند که از این تعداد 177 هزار نفر واجد شرایط شدند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
شرکت عمران شهرهای جدید تاکنون مراسم آغاز عملیات اجرایی دو بسته 100 هزار واحدی نهضت ملی مسکن را طی دو مرحله برگزار کرده است.
میهن نوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش میهن نوین بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی یک میلیون و 476 هزار واحد نهضت ملی مسکن به مرحله اجرا رسیده که از این تعداد 177 هزار واحد در شهرهای جدید قرار دارد. شرکت عمران شهرهای جدید تاکنون مراسم آغاز عملیات اجرایی دو بسته 100 هزار واحدی نهضت ملی مسکن را طی [...]
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام اینکه 177 هزار واحد نهضت ملی مسکن شهرهای جدید در مراحل اجرایی قرار گرفته است، گفت: بخشی از تعهد شرکت عمران شهرهای جدید برای تولید مسکن در شهرک های جدیدالاحداث عملیاتی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: 14 هزار و 500 تقاضا برای طرح واگذاری زمین در حال بررسی است و زمین های با ارزش بیش از یک میلیارد تومان به متقاضیان واگذار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به واگذاری زمین به خانوارهای دارای سه فرزند و بیشتر، گفت: بسیاری از متقاضیان جوانی جمعیت ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از بررسی 14 هزار و 500 تقاضای واگذاری زمین در شهرهای جدید در اجرای طرح جوانی جمعیت، خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۲۸    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با پیگیری های صورت گرفته به زودی قرادادهای اجرا و تکمیل پروژه ریلی تهران-پردیس منعقد می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان یکی از بازوهای مهم وزارت راه و شهرسازی در اجرای قانون جهش تولید مسکن در کنار ساخت مسکن به ایجاد شهرها و شهرک های جدید طبق ضوابط و با مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری اقدام کرده است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت عمران شهرهای جدید 20 هزار و248 از واحدهای باقیمانده مسکن مهر و واحدهای نهضت ملی مسکن آماده افتتاح شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان یکی از بازوهای مهم وزارت راه و شهرسازی در اجرای قانون جهش تولید مسکن، در کنار ساخت مسکن به ایجاد شهرها و شهرک های جدید طبق ضوابط و با مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری اقدام کرده است. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد، 103 پروژه با هزینه 938 میلیارد تومان و اشتغال زایی 2 هزار و 347 نفر در 14 شهر جدید آماده بهره برداری است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۲    
مدیر ارزیابی عملکرد شرکت عمران شهرهای جدید از منطقه صفر مرزی ایران و پاکستان بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با پیمانکاران متخلفی که باعث تاخیر در تکمیل واحدهای ناتمام مسکن مهر شده اند برخورد قانونی صورت گرفته است.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از بهره برداری اولین مسجد و مدرسه هوشمند در شهرهای جدید در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: براساس سیاست دولت در طول برنامه هفتم توسعه 7 درصد جمعیت کشور در سواحل مکران اسکان داده می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تکلیف شرکت عمران فولادشهر ساخت مسکن برای 30 هزار ثبت نامی واجد شرایط است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی از تعیین هزینه ساخت میانگین 10 میلیون تومانی به ازای هر مترمربع خانه دولتی ساز خبر داد. به گزارش دنیای اقتصاد ، علیرضا جعفری، معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید روز گذشته در نشست با خبرنگاران از تهیه دستورالعملی جدید برای تخمین هزینه ساخت خانه های ...
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با احتساب قیمت های آماده سازی و محوطه سازی قیمت مسکن حدود 10 میلیون تومان در هر متر مربع می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در هفته دولت 20 هزار واحد مسکن مهر و تعدادی واحد در نهضت ملی مسکن به متقاضیان واجد شرایط تحویل داده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۷    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: 20 هزار واحد مسکن مهر و نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور طی هفته دولت به بهره داری می رسد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، علیرضا جعفری روز چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت با بیان اینکه توجه به موضوعات زیربنایی و روبنایی نیز در اولویت دولت سیزدهم در شهرهای جدید است، افزود: به همین منظور امکاناتی از جمله مراکز آموزشی ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام اینکه هم اکنون 120 هزار واحد مسکونی نهضت ملی در حال ساخت است از افتتاح 20 هزار و 228 واحد مسکونی در هفته دولت امسال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران از ابلاغ قیمت های جدید ساخت نهضت ملی مسکن تا 10 روز آینده خبر داد و گفت: قیمت ساخت بین 7.5 تا 8 میلیون تومان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا جعفری امروز در نشست خبری اعلام کرد: در هفته دولت 20 هزار واحد مسکن از پروژه های مسکن مهر و نهضت ملی مسکن، به بهره برداری می رسد و به متقاضیان واگذار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه امور مسکن شرکت عمران شهرهای جدید ایران با تشریح جزئیات افتتاح واحدهای مسکونی در شهرهای جدید گفت: مسکن مهر شهر جدید پرند به پایانِ راه رسید.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ضمن تأکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در احداث شهرک های مسکونی گفت: در این فرآیند دستگاه های خدمات رسان باید به منظور تسریع در امور اجرایی نهایت همکاری را در پاسخ به استعلام های مربوطه داشته باشند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از برنامه آن شرکت برای شکل گیری نظام شهرسازی خانواده محور خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید شاکر ناصری به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید رامین منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به منظور تسهیل زندگی افراد ساکن در شهرهای جدید و حومه کلانشهرها، تکمیل پروژه های زیربنایی از جمله بهره برداری از قطارهای حومه ای و اتصال آزادراه های کشور در دستور کار دولت به ویژه شرکت عمران شهرهای جدید قرار دارد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید بر لزوم همکاری تمامی دستگاه های متولی برای تسریع در اجرای پروژه های توسعه ای سواحل جنوبی کشور تأکید کرد.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید بر پیگیری جدی احداث پروژه های هویت بخشی با هدف افزایش کیفیت محیطی و تحقق زیست انسانی در شهرهای جدید تأکید کرد.
نشست کارگروه اقتصاد دریا با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و نمایندگان سایر دستگاه های مرتبط با هدف بررسی راهکارهای لازم برای تحقق کامل اقتصاد دریاپایه به میزبانی سازمان بنادر برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر در مجلس گفت: ایجاد شبکه فاضلاب در عالیشهر اولویت اول این شهر است و در ابتدا پیگیری شد تا به حجم فاضلاب بوشهر اضافه شود که مورد موافقت قرار نگرفت.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید آخرین وضعیت پروژه های قطار حومه ای شهرهای جدید را تشریح کرد و از فرآیند تکمیل پروژه قطار حومه ای تهران-پرند خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون عمران مجلس روز دوشنبه هفته جاری درخواست متقاضیان تحقیق و تفحص از "عملکرد شرکت شهرهای جدید" را بررسی می کنند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از اتمام مطالعات طرح اتصال شهر جدید پرند به چرمشهر خبر داد و گفت: جاده پرند به چرمشهر با 300 میلیارد تومان اعتبار از منابع داخلی شرکت احداث می شود.