یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۹:۵۳Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت بازآفرینی»

مدیرکل دفتر املاک و تجهیز منابع مالی، فنی و اقتصادی شرکت بازآفرینی شهری ایران، گفت: به کارگیری بسته های تشویقی 19بندی توسط سازندگان و توسعه گران در محلات فرسوده شهری علاوه بر افزایش کیفیت زندگی ساکنان می تواند سبب ساز ارتقای خدمات زیربنایی و روبنایی در این مناطق شود.
چهارمین جلسه ستاد بازآفرینی استان با حضور استاندار و معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران تشکیل شد و مسائل مختلف حوزه بازآفرینی در سطح استان بررسی شد و در پایان تفاهم نامه همکاری در خصوص اجرای بسته تشویقی 19 بندی بازآفرینی شهری بین شهرداری های استان و راه و شهرسازی همدان امضا شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل تجهیز منابع مالی، فنی و اقتصادی شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: در راستای بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهر کرمانشاه و با توجه به تدابیر وزارت راه و شهرسازی و تاکید ویژه دولتِ مردمی، بسته های تشویقی چهارگانه برای نوسازی و بهسازی بافت فرسوده در نظر گرفته شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی رئیس هیأت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران، گفت: در مدت مشابه پارسال پروانه نوسازی 11 هزار و 585 واحد در بافت فرسوده صادر شده بود و 374 شهرداری کشور، اطلاعات نوسازی بافت فرسوده را در سامانه شرکت بازآفرینی شهری وارد می کنند. ...
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: قدمت بافت های شهری بخش های مختلف استان از یک طرف و قرار گرفتن روی نوار جغرافیایی زلزله خیز از سوی دیگر باعث شده تا نیاز به بازسازی بناها بیش از پیش اهمیت پیدا کند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری گفت در 132 شهر، نوسازی بافت فرسوده افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان آباده از توافق شرکت بازآفرینی شهری با صندوق کارآفرینی امید برای حمایت از ساکنین بافت های فرسوده در شهرها خبر داد و اظهارداشت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
آیینی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری گفت در 132 شهر، نوسازی بافت فرسوده افزایش یافته است.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از ایلام ایلام، فرشاد دوستی امروز اظهار داشت: افرادی که املاک مسکونی آنها در محدوده بافت های ناکارآمد شهری قرار دارد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از 2 برابر شدن نوسازی بافت فرسوده در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: 10 میلیون نفر در 2.7 میلیون واحد مسکونی ناپایدار سکونت دارند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: هر سازنده که بتواند با صنعتی سازی دوره ساخت را کوتاه کند به حوزه نوسازی بافت های فرسوده بسیار کمک کرده است و این امر می تواند دوره اسکان موقت را کاهش دهد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: راهکارها و بسته های تشویقی مختلف و متناسب با هر متقاضی نوسازی در محلات فرسوده در دست تدوین است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا_ مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: برای نوسازی بافت های فرسوده راهکارها و بسته های تشویقی متناسب با هر منطقه و محله برای مردم و توسعه گرها و سرمایه گذاران تهیه و ارائه شده است. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۵    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: برای نوسازی بافت های فرسوده راهکارها و بسته های تشویقی متناسب با هر منطقه و محله برای مردم و توسعه گرها و سرمایه گذاران تهیه و ارائه شده است. ...
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: پرداخت وام بافت فرسوده به هیچ عنوان متوقف نشده و متقاضیان می توانند مانند گذشته دو نوع تسهیلات در نظر گرفته شده برای نوسازی این بافت ها را استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با تاکید بر اینکه صاحبان خانه های فرسوده در بافت های فرسوده، ملک یا زمین جایگزین می گیرند، گفت: فراوانی تعداد واحدهای لرزان و ناایمن در بافت فرسوده شهرها و ضرورت کمک به احیا و مقاوم سازی این بافت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اعتبار پروژه های بازآفرینی شهرکرد در چهارمحال و بخیتاری تصویب و به شرکت بازآفرینی کشور ارسال شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
ارایه تسهیلات بافت فرسوده ، تخفیف های پروانه، عوارض ساختمانی، انشعابات و مشوق های شهرسازانه، معاوضه خانه فرسوده با زمین یا واحد نوساز با تخفیف 40 درصد از جمله برنامه های اجرایی شرکت بازآفرینی شهری ایران و مجموعه دولت برای نوسازی مسکن مردمی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی به دعوت مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در مراسم روز کارمند در جمع کارمندان ان شرکت حضور یافت و بر حفظ و تقویت یکپارچگی شرکت جهت استفاده از ظرفیت های موجود، تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی ایران از ادامه روند تدوین و تصویب بسته های تشویقی در حوزه نوسازی مسکن در بافت های فرسوده خبر داد و گفت: نسبت به میانگین دو دولت گذشته در صدور پروانه های ساختمانی بافت های فرسوده، حداقل 50 درصد رشد داشته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در طرح جدید دولت مالکین منازل فرسوده می توانند واحد نوساز یا زمین های ارائه شده دولت را با 40 درصد تخفیف معاوضه کنند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار نی ریز به همراه نایب رئیس شورای اسلامی و رئیس هیئات مذهبی شهرستان، برای اجرای پروژه بازآفرینی بافت تاریخی - مذهبی شهر نی ریز با دکتر محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران دیدار و گفتگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران میانگین تراکم ساختمانی در نوسازی بافت های فرسوده شهرهای کشور را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، محمد آیینی با بیان اینکه هم اکنون مدیریت شهری 373 شهر کشور در حوزه نوسازی بافت های فرسوده با دولت همکاری و همراهی دارند ...
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ضمن دیدار با شهردار نی زیر بر شتاب دادن به بازآفرینی محلات هدف شهر نی ریز تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از نوسازی حدود 147هزار واحد در بافت فرسوده خبر دادم گفت: در 5 ماه امسال صدور پروانه ساختمانی نسبت به مدت سال قبل 41 درصد رشد داشته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۶    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۷    
گرگان- آئینی، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: علی رغم وجود مشکلاتی همچون بیمه تامین اجتماعی، عدم همکاری بانک ها و شهرداری ها شاهد رشد 40 درصدی صدور پروانه هستیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وبینار آموزشی بسته تشویقی نوسازی بافت فرسوده و تشکیل حلقه های میانی توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران از وزارتخانه راه و شهرسازی با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و همچنین همکاری دبیرخانه انتقال تجربیات بازآفرینی منطقه 6 در محل شهرداری بندرعباس برگزار شد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۲    
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز بیان داشت: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان و شرکت بازآفرینی شهری کشور، از سهمیه قیر سال 1400 و 1401 حدود 3820 تن قیر باز آفرینی شهری برای آسفالت حدود 580 هزار متر مربع از معابر واقع در محلات هدف در سطح 8 منطقه جذب شد است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۲    
در راستای توسعه همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران و دفتر برنامه اسکان بشر ملل متحد (UN-HABITAT) در تهران، تیمی از کارشناسان این دفتر طی سفری یک روزه به استان البرز از محلات هدف بازآفرینی شهری و طرح های عمرانی در دست اقدام اداره کل راه و شهرسازی استان البرز بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از افتتاح و بهره برداری 10 هزار واحد نوسازی شده در بافت های فرسوده طی هفته دولت خبر داد.
با هدف ارتقای همکاری های شرکت بازآفرینی شهری ایران با برنامه اسکان بشر ملل متحد (هبیتات) که با هدف استفاده از تجارب بین المللی و به اشتراک گذاری تجارب موفق داخلی در دستور کار شرکت بازآفرینی شهری ایران قرار دارد و براساس هماهنگی های انجام شده کارشناسان دفتر هبیتات در تهران از اقدامات و فعالیت های ...
تیم کارشناسی دفتر برنامه اسکان بشر ملل متحد (UN-HABITAT) از اقدامات و پروژه های شرکت بازآفرینی در محدوده ها و محلات اسکان غیر رسمی استان بازدید و در جریان آخرین فعالیت ها و همچنین روند پیشرفت طرح های عمرانی در دست اقدام در این محلات قرار گرفتند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران عنوان کرد، نیازمند فرهنگ سازی و گفت وگوی بیشتر با مردم توسط خبرنگاران در شتاب بخشی به نوسازی بافت های فرسوده هستیم. ...
در جلسه مجمع عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، صورت های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به منتهی به 29 اسفند 1401 پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت (سازمان حسابرسی کشور) به تصویب رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز از توافقات انجام شده با صندوق کارآفرینی امید توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران خبر داد و افزود: افرادی که ملک شان در محدوده بافت های ناکارآمد شهری قرار دارد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران نسبت به ثبت ...
استان گلستان با انجام اقدامات رسانه ای متعدد در حوزه بازآفرینی شهری، جزو استان های پیشرو و اثرگذار در این زمینه بوده که در گردهمایی روسای ادارات ارتباطات و اطلاع رسانی ادارات کل راه و شهرسازی استان ها با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به این امر تاکید شد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: سیاستگذاری مناسب دولت و همراهی و تعامل شهرداری ها باعث رشد قابل توجه صدور پروانه های نوسازی مسکن در بافت های فرسوده شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی بوشهربه خاطر تلاش واطلاع رسانی پروژه های بازآفرینی شهری ونوسازی مردمی وتعیین بسته های تشویقی وحمایتی ویژه نوسازی بافت های فرسوده شهری استان تقدیر و تشکر کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان این که درصد بالایی از دانش بشر محصول تجربه است، تاکید کرد: انتقال تجارب ارزنده و خوب بازآفرینی شهری باید با جدیت پیگیری و در بخش های مختلف ترویج داده شوند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۱    
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از رئیس وپرسنل اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهر سازی استان مرکزی به جهت اطلاع رسانی درحوزه بازآفرینی شهری با اهداء لوح تقدیر کرد.
اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در ارزیابی عملکرد سالانه شرکت بازآفرینی شهری ایران عنوان برتر را کسب کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۱    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران گفت: تعیین تکلیف املاک رها شده چه مسکونی و چه تجاری امری ضروری بوده و ما باید ضعف ها و نواقص قانونی در این حوزه را شناسایی و برطرف کنیم و شرکت بازآفرینی هم در کنار شهرداری تهران به دنبال رفع این مشکلات است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تقدیر مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان به عنوان اداره برتر در حوزه اطلاع رسانی بازآفرینی شهری و نوسازی مردمی مسکن و تبیین بسته های تشویقی و حمایتی
سراج24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: نوسازی و ساخت 600 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده طی بازه زمانی چهار ساله در قالب طرح نهضت ملی برنامه ریزی شده که بازسازی و تحویل داده خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از برنامه آسفالت معابر خاکی سکونتگاه های غیررسمی طی 2 سال و ثبت نوسازی 19 هزار واحد در سامانه ستاد ملی بازآفرینی خبر داد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جمع روسای ادارات ارتباط و اطلاع رسانی های استان های سراسر کشور گفت: تسهیلاتی که برای نهضت ملی مسکن در نظر گرفته شده شامل نوسازی در بافت های فرسوده نیز می شود و در واقع 15 درصد از تسهیلات نهضت ملی مسکن باید به بافت های فرسوده اختصاص یابد که وظیفه روابط عمومی ...