سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۲۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گشت های راهداری»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و ونقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: گشت های راهداری به صورت میدانی در تمام محور های استان به صورت مستمر با حضور 45 اکیپ در شبانه روز انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان: گشت های راهداری در مسیر های منتهی به مرز های شلمچه و چذابه فعال هستند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره نگهداری حریم راه های استان بوشهر از شناسایی 665 مورد تجاوز به حریم راه های استان خبر داد و گفت: 125 مورد سازه های غیرمجاز در حریم راه های استان بوشهر تخریب شد. ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برگزاری اولین دوره آموزشی اصول مقدماتی راهداری برای اپراتورها و رانندگان گشت های راهداری استان خبر داد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماهنشان گفت: از 15 اسفند تاکنون بیش از 400 تابلوی راهنمایی، علائم ترافیکی و هدایت مسیر در راستای افزایش ضریب ایمنی در شهرستان ماهنشان توسط گشت های راهداری تعویض و نصب شده است.
به مناسبت هفته ایمنی راه مانور روز بدون حادثه با حضور گشت های راهداری به همراه نیروهای پلیس راه و جمعیت هلال احمر در محورهای استان قزوین اجرا شد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان روانسر گفت: باتوجه به اینکه شهرستان روانسر دروازه اورامانات و تردد خودروهای گردشگری در محور زیاد است، گشت های راهداری بصورت شبانه روزی فعال و در حالت آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/همدان رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ملایر از برقراری گشت های راهداری مستمر شبانه در محورهای مواصلاتی شهرستان خبر داد و گفت: جلسه توجیهی نیروهای راهداری در این رابطه برگزار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری جنوب استان کرمان گفت: گشت های راهداری نوروزی جنوب کرمان تا 15 فرودین ماه در محور های ارتباطی فعال هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان برقرار است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: حضور گشت های راهداری در نقاط پرتردد با علائم در اختیار، در آرام سازی ترافیک ها به کاربران جاده ای کمک می کنند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از تداوم استقرار اکیپ های راهداری و هم چنین گشت زنی مستمر گشت های راهداری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. ...
معاون راهداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: حضور گشت های راهداری در نقاط پرحادثه با چراغ های گردان خطر را نمایان و همچنین در آرام سازی ترافیک ها به شهروندان کمک می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری خراسان شمالی گفت: از تمامی ظرفیت گشت ها و ماشین آلات راهداری در نقاط پرحادثه خراسان شمالی برای کنترل ترافیک نوروزی و کاهش تصادفات استفاده شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ابرکوه از فعالیت تمامی گشت های راهداری این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از آغاز طرح راهداری نوروزی و استقرار اکیپ ها و گشت های راهداری در طول راههای مواصلاتی شریانی و اصلی استان همزمان با رزمایش سراسری استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش گشت های راهداری جهت خدمت رسانی به صورت شبانه روزی در ایام نوروز خبر داد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان در حاشیه برگزاری جلسه کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دامغان گفت: گشت های راهداری نوروزی شهرستان مشخص شده و در حوزه حمل و نقل طبق روال سال های گذشته فعالیت ها آغاز شده است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده ای دامغان خبر داد و گفت: این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با اطلاعات به روز حوزه های حمل و نقل ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:با توجه به بارش پراکنده برف از بامداد امروز از کیلومتر 140 تا انتهای حوزه ی استحفاظی این اداره کل ، تردد با چراغ روشن و رعایت جوانب احتیاط صورت می گیردو نیروهای راهداری جهت پیشگیری از خسارات احتمالی درمحورهای استان در حال خدمت رسانی هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: بدنبال بارش برف 4 روز گذشته 39 اکیپ راهداری و ترابری استان یکهزار و 180 کیلومترباند از محورهای کوهستانی را برفروبی کردند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در دومین جلسه هماهنگی راهداری زمستانه سال جاری با تاکید بر حضور گشت های راهداری زمستانه افزود: مصمم هستیم با تشدید گشت ها و نظارت های کنترلی امنیت کاربران جاده ای حفظ شود.
با شروع بارش های پاییزی طرح راهداری زمستانی در طول راههای استان گلستان به اجرا درآمد و گشت های راهداری هر لحظه برای مقابله با بحران های طبیعی به حالت آماده باش شدند..
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی گفت:با توجه به افزایش روند تردد در جاده های جنوب کرمان در ایام اربعین، گشت های راهداری به صورت شبانه روزی در طول محور ها فعال هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان، گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 60 هزار زائر نفر پاکستانی بوسیله ناوگان اتوبوسی خود از طریق محور های حوزه استحفاظی استان کرمان به مقصد پایانه های مرزی عراقی عبور کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز گشت های راهداری یک هفته پیش از سفرهای اربعین و اختصاص 1000 میلیارد برای بهسازی جاده های منتهی به پایانه های مرزی خبر داد و گفت: در صورت کاهش بودجه نگهداری راه ها، شاهد افزایش تصادفات جاده ای خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبارات راهداری برای بهسازی و مناسب سازی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای خروجی اختصاص یافت، از سال 1400 طبق مصوبات ستاد اربعین عملیات عمرانی مذکور آغاز شد و امیدواریم تا پیش از اربعین به پایان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی پیش بینی احتمال سیل در لرستان همه گشت های راهداری در آماده باش هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: نیروها و گشت های راهداری استان در پی هشدار وقوع سیل در آماده باش کامل هستند.
در ایام تعطیلات 13، 14 و 15 خرداد، گشت های راهداری و ترابری در محورهای شریانی و نقاط حادثه خیز به صورت شبانه روزی فعال هستند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: در ایام تعطیلات 13، 14 و 15 خرداد، گشت های راهداری و ترابری در محورهای شریانی و نقاط حادثه خیز به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۴    
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: جهت برقراری ارتباط مابین گشت های راهداری و مرکز مدیریت راههای استان، گشت های راهداری به 123 دستگاه بی سیم خودرویی و 39 بی سیم دستی مجهز شدند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از فعالیت شبانه روزی گشت های راهداری به منظور جلوگیری از سرقت علائم و نصب چهار هزار و 300 تابلو در محورهای مواصلاتی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی از امدادسانی به 120 خودرو در راه مانده توسط گشت های راهداری و ترابری استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان البرز از پیش بینی بارش باران و برف در محور کرج - چالوس خبر داد و گفت:رانندگان وسایل گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرماندار ورامین گفت: با توجه به وجود نقاط حادثه خیز در شهرستان باید با اجرای اقداماتی از قبیل نصب بنر ، نصب علائم ویژه راهنمایی و رانندگی در نقاط حادثه خیز ، افزایش گشت های راهداری ، هلال احمر و راهنمایی و رانندگی در کاهش آمار تصادفات و ترافیک تاثیر گذار باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری استان یزد: به علت طوفان و گردو خاک شدید محور اردکان – نائین، یزد – میبد و کمربند غربی اردکان میبد مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: براساس گزارشات دریافتی از طریق دوربین های نظارت تصویری، سامانه های هوشمند تردد شمار و گزارش های دریافتی از گشت های راهداری مستقر در محور ها، تردد در محور تهران—مشهد محور امام رضا در محدوده قیام دشت به سمت پاکدشت نیمه سنگین است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به بارندگی شب گذشته تا امروز گفت: با تلاش نیروهای راهداری، تمامی محورهای استان باز هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: همزمان با شروع فصل سرما 315 راهدار و عوامل راهداری در طول بیش از 5 هزار کیلومتر از محورهای ارتباطی استان مستقر شدند. ...