یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۷:۲۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انبوه سازان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۰    
رئیس کانون انجمن انبوه سازان کشور گفت: متاسفانه حدود 150 هزار هکتار از اراضی کشور در محلات نا کارآمد و بافت های فرسوده قرار دارند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۶    
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در همایش بررسی چالش های پیش رو در صنعت ساختمان و پنجمین رویداد تجلیل از انبوه ساز برتر استان خراسان رضوی گفت: فعالان انبوه سازی در نهصت ملی مسکن بازوی توانمند وزارت راه و شهرسازی هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳    
گرگان - مستوفیان، رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گیلان گفت: در صورت تحقق وام 550 میلیونی مسکن، گشایشی در این بازار ایجاد خواهد کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس مجلس در خصوص واردات خودروهای دست دوم،گفت : دو فوریت این لایحه تصویب شده است و معتقدیم دولت می تواند این کار را انجام دهد و خود این لایحه در کاهش قیمت و همچنین در رقابت در تولید داخل و افزایش کیفیت تأثیرگذار است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت عمران شهر جدید بهارستان اصفهان و انبوه سازان داخلی، قرارداد احداث چهار هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن را امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – قراردادهای مبادله احداث چهار هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در بهارستان بین شرکت عمران شهر جدید بهارستان و انبوه سازان داخلی امضا شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۶    
گرگان- دالوند، عضو کانون سراسری انبوه سازان ساختمان با بیان اینکه انبوه سازان انگیزه ای برای ورود به حوزه ساخت مسکن ندارند، گفت: قیمت پیشنهادی دولت به انبوه سازان با نرخ واقعی مسکن منافات دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی، با اشاره به کندی اجرای قانون جهش تولید مسکن و طرح نهضت ملی گفت: هم اکنون وزارت راه و شهرسازی بیش از اینکه نقش سیاست گذار داشته باشد، نقش پیمانکار به خود گرفته است، در صورتی باید روند ساخت مسکن را برای مردم و بخش خصوصی تسهیل کند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: در طرح اجاره داری، 5 سال زمان برای بازگرداندن سرمایه به انبوه ساز در نظر گرفته شده بود، اما در کشوری که تورم 50 درصدی را تجربه می کند، 5 سال صبر برای یک انبوه ساز به معنی خروج از بازار تولید است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با اشاره به اینکه نباید مانند دو خط موازی دانش آموز درس خود را بخواند و بازار کار مسیر خودش را برود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان مسکن می گوید: عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان مسکن در ادامه می گوید: با شوآف و شعار و اعلام آمارهای میلیونی، نه مردم صاحب مسکن می شوند و نه تولیدی به اسم مسکن خواهیم داشت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن درباره اجرایی شدن مدل های جدید ساخت وساز برای کاهش هزینه ها عنوان کرد که از زمان تا سیس نظام مهندسی ساختمان در حوزه فناوری و تکنولوژی تغییر و تحول و رشدی وجود نداشته و این سازمان به وظایف خود به خوبی عمل نکرده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مواد 13، 16 و 18 در شورای آموزش و پرورش به صورت کامل اجرا نشده که اجرای دقیق و کامل آن مورد انتظار است؛ 5 درصد از عوارض شهرداری ها باید به حساب آموزش و پرورش برای مخارج آموزشی و تربیتی واریز شود و انبوه سازان باید رسالت خود را در تأمین فضای آموزشی انجام دهند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۴    
سرمقاله موضوع مهم در این فرآیند این است که انبوه سازان به منظور برداشت مالی با تهاتر زمین و واحد مسکونی به پروژه مسکن ملی ورود می کنند. به این گونه که 30 تا 35 درصد و در برخی پروژه ها تا 50 درصد منابع مالی ساخت را انبوه سازان تقبل خواهند کرد و در مقابل این مشارکت از دولت زمین با واحد مسکنی گرفته ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱    
گرگان- مرتضوی، رئیس کانون سراسری انبوه سازان گفت: بهتر است بیمه کارگران ساختمان بر اساس هر متر مربع سازه محاسبه شود چراکه به این ترتیب درمنابع دریافتی تامین اجتماعی یک توزیع عادلانه صورت می گیرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰    
کسب و کار نیوز- انبوه سازان باردیگر شیوه ساخت مسکن مشارکتی را این بار با تهاتر زمین و آپارتمان با پروژه های ساختمانی مطرح کرده اند. در برابر تقبل 30 تا 35 درصد از هزینه ساخت مسکن ملی، دولت م بایست زمین یا آپارتمان در اختیار انبوه سازان قرار دهد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اختصاص تسهیلات ویژه برای ثبت نام مددجویان در طرح ملی مسکن گفت: تاکنون 10 هزار و 183 مددجوی زیرپوشش این نهاد در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام قطعی کرده اند که هزار و 934 مورد برای شروع ساخت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مرادحاصلی، بازرس اصلی کانون سراسری انبوه سازان مسکن ضمن انتقاد از لایحه مالیات بر معاملات مکرر، گفت: دولت با اتخاذ چنین سیاست هایی از تورمی که ایجاد می کند، سود می برد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۰    
گرگان- سلیمانی، عضو علی البدل هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: دولت پیش از تصویب قوانین تخصصی حتما از نظرات کارشناسان آن حوزه استفاده کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان با اشاره به افزایش نجومی هزینه های ساخت و ساز در تهران گفت: در حال حاضر هزینه ساخت هر مترمربع واحد مسکونی بین 12 تا 15 میلیون تومان است البته با توجه به شرایط اقتصادی و تورم موجود و از آنجا که وضعیت فعلی عادی نیست، هزینه ها به طور دقیق قابل پیش بینی نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۷    
گرگان- مرتضوی، رئیس کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: برای عبور از بحران اقتصادی از ظرفیت نخبگان استفاده شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- هاجر شادمانی : جزئیات تازه ترین توافق دولت با انبوه سازان بر سر مدل جدید تامین مالی خانه سازی دولتی، یک شاه کلید برای مهم ترین قفل ایجاد شده در این پروژه ها معرفی می کند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، فصل 8 از لایحه پیشنهادی برنامه هفتم توسعه به موضوع مسکن اختصاص دارد. بر اساس ماده 111 این برنامه به وزارت راه و شهرسازی اجازه داده می شود در اجرای قانون جهش تولید مسکن و به منظور اجرای طرح (پروژه) های حمایتی مسکن از جمله طرح نهضت ملی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: در طرح نهضت ملی مسکن تعهد ساخت 200 هزار واحد شد که تا کنون قرار داد 8 هزار واحد منعقد شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک کارشناس حوزه مسکن دلیل جهش قیمت مسکن را به هم خوردن عرضه تقاضای مسکن عنوان کرد و پیشنهاد داد برای کاهش قیمت مسکن افزایش عرضه مسکن اتفاق بیافتد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۶    
احمد علی آقاجان، کارشناس حوزه بازار مسکن همکاری دولت با سازندگان بزرگ هر شهر را اقدامی در راستای ثبات بازار مسکن دانسته و می گوید: دولت باید زمین در اختیار سازندگان بزرگ قرار دهد تا آپارتمان به صورت انبوه ساخته شود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۰    
عضو هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان کشور گفت: دولت باید سیاست های تشویقی برای حوزه تولید مسکن برنامه ریزی کند، منظور از این سیاست ها این است که بازار مسکن های اجاره ای را توسعه دهد و تولید مسکن اجاره ای در کشور افزایش یابد تا کمترین تبعات را در حوزه اجاره نشینی شاهد باشیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص بورس تهران با افزایش 15400 واحدی توانست بار دیگر به رقم دو میلیون و 300 هزار واحدی برسد و شاخص هم وزن نیز با رشد 3800 واحدی بالاتر از 750 هزار واحدی قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: در بازار پًر تلاطم مسکن دلالان به سمت خرید و یا دعوت به مشارکت ساخت خانه های کلنگی به دلیل حاشیه سود بیشتر روی آورده اند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مهم ترین پاشنه آشیل طرح نهضت ملی مسکن نبود منابع مالی است. هرچند مشخص بود که نمی توان روی آورده متقاضیان حساب کرد. سیستم بانکی هم عملا منابع چندانی به این طرح اختصاص نداده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد مرتضوی در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: این در حالی است که مشارکت فکری بخش خصوصی و دولت برای یافتن راهکارهای مناسب با هدف بهبود صنعت ساخت و ساز ضروری است و باید نقشه راهبردی برای بخش مسکن ترسیم شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۵    
گرگان- محبی، دبیر انجمن انبوه سازان گلستان با بیان اینکه سیاست ها و تصمیمات دولت در حوزه عجیب و غریب شده، گفت: حاصل چنین شرایطی فرار سرمایه و سرمایه گذار از کشور یا حوزه تولید مسکن خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مرتضوی، رئیس کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: راهبرد عبور از بحران اقتصادی بهره گیری از نخبگان است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان گفت: برآورد هزینه دلاری ساخت برخی خانه ها در تهران دلیلی بر فروش و اجاره های دلاری از متقاضیان این ملک ها شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به مخالفت شهرداری ها و نظام مهندسی با ساخت خانه های حیاط دار، گفت: انبوه سازان به دنبال ساخت خانه ها به صورت انبوه هستند و شهرداری ها هم می خواهند متراکم سازی وجود داشته باشد تا بهتر بتوانند شهر را اداره کنند، در حالی که ساخت خانه حیاط دار مزایای بیشتری دارد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸    
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان اظهار کرد: ظرفیت مناسبی در بخش ها و اجزای مختلف ساختمان ها، بنا ها و سازه ها برای جذب دانش و محصولات تولیدی دانش بنیان وجود دارد که باید برای افزایش ایمنی، رفاه و کاهش انرژی از آن بهره برد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۵    
گرگان- دولت درحالی برای مقابله با دلالی و سوداگری و مدیریت قیمت در بازار مسکن لایحه مالیات بر معاملات مکرر را مطرح کرده که انبوه سازان این طرح نه تنها راهگشا نیست که به افزایش قیمت مسکن دامن خواهد زد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه کنگان گفت: شهروندان کنگانی از وضعیت کپسول گاز در این شهر گلایه دارند. به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام محمود محمودی در نماز جمعه کنگان با اشاره به افزایش سرسام آور تعرفه بیمه کارگران ساختمانی توسط تأمین اجتماعی افزود ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۹    
سهم استان تهران از طرح چهار میلیون واحدی نهضت ملی مسکن حدود 500 هزار واحد است که بنا به گفته رییس انجمن انبوه سازان تهران حدود 200 هزار واحد به مرحله ی اجرا رسیده و افزایش تسهیلات به 550 میلیون تومان با حدود 500 میلیون تومان آورده متقاضیان می تواند به روند اجرای پروژه ها شتاب بدهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با اشاره به اینکه افرادیکه در هنرستان ها و مراکز فنی و حرفه ای تحصیل کرده اند تکنسین های خوبی هستند و بازار کار باید آنها را بپذیرد تا ناگزیر نباشند که به دانشگاه بروند. ...
سلام نو / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
پروژه نهضت ملی مسکن بابه تدریج در حال رونق گرفتن است، اما پرسش مهم برای بسیاری این است که هزینه ساخت مسکن ملی چقدر می شود؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۱    
گرگان- رئیس کانون انبوه سازان سراسری مسکن و ساختمان گفت: نوسازی و بهسازی مدارس را باید جدی بگیریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علاوه بر ظرفیت هایی در زمینه خطوط ریلی، مبادلات تجاری، کشاورزی، نفت و خدمات مهندسی، کشور سوریه پس از جنگ داخلی یک بازار مناسب برای انبوه سازان ایرانی بود که در فاز اول بتوانند دست کم 200 هزار واحد مسکونی در این کشور بسازند و این امیدواری ایجاد شده که با توسعه همکاری های اخیر این هدف محقق شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایرج رهبر در گفت وگو با ایران اکونومیست با بیان اینکه چشم انداز ساخت و ساز در سال 1402 وابسته به طرح بزرگ نهضت ملی مسکن است، افزود: این در حالی است که اجرای این پروژه باید روند سریع تری را به خود بگیرد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۲    
عضو هیات مدیره انبوه سازان استان تهران گفت: افزایش نرخ تورم، جهش قیمتی مسکن و کاهش توان پس انداز خانوارها، دوره انتظار برای خرید خانه در تهران را افزایش داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰    
گرگان- پورحاجت، دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان اینکه مالیات بر خانه های خالی توهمی بیش نیست، گفت: دولت می خواهد جور ناکارآمدی خودش را در سیاست های کلان اقتصادی به دوش مردم بگذارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن تهران گفت: پیش بینی تورم 40 درصدی بخش مسکن در سال جاری به حدی می رسد که سکونت برای عده زیادی از مردم در تهران غیر ممکن خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۸    
گرگان- مازندرانی زاده، عضو کانون سراسری انبوه سازان کشور گفت: لایحه مالیات بر معاملات مکرر نه تنها راهکاری برای مقابله با افزایش قیمت مسکن نیست بلکه به گرانی هم دامن خواهد زد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
گرگان-صداقتی، عضو علی البدل هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان گفت: سالهاست که مسئولیت، سرمایه گذاری و زحمات ساخت مسکن با انبوه سازان است اما سود حاصل از این تجارت عاید دلالان می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به دو دغدغه عواقب احتمالی اجرای مالیات بر معاملات مکرر مسکن گفت: تحدید ثانویه تولید مسکن ممکن است به موج دوم خروج سرمایه گذاران ساختمانی بینجامد.