یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۰۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لجستیک»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۷    
اداره ملّی بزرگراه های هند، طی شراکتی بین بخش خصوصی و دولتی، قرارداد احداث یک پارک آماد (لجستیک) در بنگلور را با سرمایه ای افزون بر 17 میلیارد و 700 میلیون روپیه (تقریبا 213 میلیون دلار) امضاء کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
افزایش مناسبات حمل و نقلی ایران و افغانستان علاوه بر تقویت وضعیت لجستیک دو طرف در حوزه آسیای میانه، سبب تقویت حضور ایران در بازار مصرفی بزرگ و گشایش های اقتصادی برای ایران خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
تقویت تعاملات اقتصادی ایران و اتحادیه اروپا در حوزه های غیرتحریمی به سبب افزایش قدرتش در مواجهه با تحریم های آمریکا و نیز نقش پررنگ لجستیکی دریای خزر در ترانزیت خارجی اروپا، بسیار حایز اهمیت است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
راهبری برنامه جامع لجستیک کشور عمان (SOLS) و راهبری ترمینال های بندری بنادر سویق، سلطان قابوس، دقم، صحار و مدیریت بندر خشک خزایین عمان توسط گروه لجستیکی ASYAD انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۹    
از آنجایی که عبور کالاهای ترانزیتی از روسیه و بلاروس به اروپا بسیار پیچیده می شود، کریدور میانی ناگهان به جایگزینی مناسب برای شرکت های لجستیک اروپایی و چینی تبدیل می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۱    
یاسر خانی کشمرزی گفت: پل دوم سرمایه گذاری حمل و نقل و لجستیک است. از این جهت که کشور ما در شاهراه ارتباطی قرار دارد و این موضوع یک مزیت استراتژیک برای دسترسی و حمل و نقل لجستیک محسوب می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، طی برگزاری جلسه کمیته راهبری نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات که جاری با حضور مهدی آزادی مدیرکل پست استان فارس ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۷    
معاون پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان گفت: با توجه به اینکه تجهیزات و لجستیک کافی برای تخریب بنا های غیر مجاز در مناطق صعب العبور روستای زیارت گرگان وجود ندارد؛ در برخی محلات فقط باید به سراغ تی ان تی و کارگر دستی برویم.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری با اشاره به هزینه های صادرات محصولات پتروشیمی در دوران تحریم، گفت: به دنبال کاهش هزینه های لجستیک و تنوع در مسیرهای صادراتی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه دانش بنیان سینا گفت: رویداد پل سرمایه گذاری با عنوان لجستیک و حمل ونقل هوشمند با طرح هایی از شرکت های دانش بنیان برگزار می شود و این شرکت آمادگی سرمایه گذاری 20 میلیارد تومانی در طرح های برتر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان سینا گفت: بنیاد مستضعفان از شرکت های دانش بنیان در زمینه خوراک دام و لجستیک حمایت می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، امروز (سه شنبه) رویداد سرمایه گذاری و نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان حوزه نوآوری و فناوری زنجیره ارزش لجستیک و حمل و نقل هوشمند از سلسله رویدادهای پل سرمایه گذاری در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان با اشاره به اعتبار حداقلی امور اراضی برای تخریب بناهای غیر مجاز در کل استان و زیارت گرگان، گفت: منابع مالی، تجهیزات و لجستیک و همکاری لازم برای تخریب همه واحدهای غیر مجاز در روستای زیارت در نهادهای مجری دیده نشده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن شمال شرق 2 از رشد حمل و نقل 49 درصدی باردر مرکز لجستیک اینچه برون خبر داد. محمد رضا حبیبی درخصوص عملکرد اداره کل راه آهن شمال شرق 2 در زمینه جابجایی بار از ابتدای امسال تا پایان 27 شهریور ماه 1402 گفت ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات و همچنین مشارکت این صندوق برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد. به گزارش راه مردم، رضا محمدی سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی با تاکید بر اینکه لجستیک دریایی در دنیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلیل اسلامی در نشست بررسی موضوعات حوزه بندری بنادر استان گیلان با بیان اینکه سرمایه گذاری و توسعه آن از سیاست ذاتی سازمان بنادر است ...
معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: در راستای تحقق سیاست های کلی و احکام برنامه هفتم توسعه در زمینه ترانزیت و لجستیک و به فعلیت رساندن مزیت های ژئوپلیتیکی کشور، تدوین و پیاده سازی الگو و چارچوبی جامع برای توسعه و تقویت همکاری های مشترک ترانزیتی با چین و افعانستان ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی ESGTrade، جهت تکمیل کادر بازرگانی خود به یک نفر کارشناس لجستیک و حمل و نقل نیاز دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۸    
مهم ترین مسئله ای که در صنعت حمل و نقل بین المللی و یا لجستیک به آن توجه دارند، هزینه فریت بار است. مدیریت هزینه فریت بار برای افرادی که تمایل به ارسال بار یا لوازم مورد نیاز خود به خارج از کشور دارند، پر اهمیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت لجستیک راه آهن روسیه از افزایش حجم حمل ونقل ریلی بین ترکمنستان و این کشور از طریق کریدور بین المللی شمال-جنوب خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۷    
به گزارش آسیانیوز، محمدعلی آقامحمدی، دانش پذیر رشته DBA دانشگاه مدیریت تهران : مدیریت زنجیره تأمین عنوانی است که در سنوات اخیر رایج شده و به دلیل ویژگی های این چرخه و رابطه ی مستقیم آن با هزینه های شرکت ها ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر قزاقستان در تهران ابراز کرد: کریدور شمال - جنوب امکان دسترسی قزاقستان به بنادر خلیج فارس را می دهد و حمل و نقل لجستیک بین دو کشور برنامه بزرگی است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات دریانوردی و لجستیک العمران لیبی از گشایش دوباره پایانه های نفتی این کشور آفریقای شمالی پس از توقف اجباری فعالیت آنها به دلیل طوفان شدید چهار روز پیش خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۹    
تین نیوز مجموعهٔ پوشاک ایرانیان به استخدام سرپرست ترابری نیاز دارد. شرح موقعیت شغلی: مسلط به حوزه ترابری و لجستیک مسلط به نرم افزارهای جی پی اس GPS مسلط به تنظیم برنامه توزیع دستی و سیستمی مسلط به مناطق شهری تهران و البرز مسلط به تیم بندی و کار گروهی آشنا با فرآیند انبارداری آشنا با نرم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۸    
یک تصور اشتباه و رایج میان افراد، تفاوت قائل نشدن بین لجستیک و حمل وتقل است و معمولا این دو کلمه را جایگزین یکدیگر می کنند. بااین حال میان لجستیک و حمل ونقل تفاوت های اساسی وجود دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی در گزارشی با عنوان الگوی تحول ساختاری نظام توزیع ترکیه و درس هایی برای ایران که توسط افسانه شفیعی تدوین شده است، به تحولات ترکیه در حوزه توزیع کالاهای کشاورزی و اثر تغییرات در بخش لجستیک و تجارت الکترونیک بر بهبود فرآیندهای توزیع پرداخته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۷    
با توجه به گسترش فعالیت شرکت ها در حوزه های فروشگاه های اینترنتی، فروشگاه آنلاین، فروشگاه زنجیره ای، لجستیک و انبارداری و اهمیت پردازش اطلاعات در صنایع مختلف، به کارگیری سیستم های شناسایی خودکار و جمع آوری مکانیزه داده (AIDC) در کسب و کارها افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: لجستیک و حمل و نقل یک موضوع فوق راهبردی برای اقتصاد کشور است و اکنون شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، یک شرکت فرا راهبردی محسوب می شود.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- در امور لجستیک یا همان فرآیند جمع آوری، ذخیره و انتقال منابع در عرصه بین المللی شرکت های بسیاری به فعالیت و عرضه خدمات مشغول اند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۹    
گروه تولیدی صنعتی و تجاری اقیانوس آرام به استخدام کارشناس لجستیک (آقا) نیاز دارد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در سرتاسر دنیا حوزه لجستیک از حوزه های اثرگذار بر اقتصاد تلقی می شود. لجستیک یک حوزه میان رشته ای است که بر تمام ابعاد اقتصاد کشورها اعم از حمل و نقل جاده ای، تجارت بین المللی، انبارداری تاثیرگذار است ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیراجرایی یک شرکت دانش بنیان در رابطه با اهمیت فعالیت های مجموعه موبیکار در حوزه لجستیک گفت: ساخت سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط با کاهش هزینه های مربوط به صنعت حمل و نقل از مهمترین اهداف این مجموعه است. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۸    
شرکتی فعال در زمینه واردات و پخش مواد غذایی است که به استخدام کارشناس لجستیک بین الملل نیاز دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر لجستیک شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در حوزه حمل ونقل دریایی و تخلیه و بارگیری بنادر به نقطه تعادل و مطلوبی رسیده ایم، گفت: توسعه حمل ونقل دریایی نیازمند سرمایه گذاری در بخش ریلی و اتصال بنادر به ریل است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۷:۲۲    
لجستیک اربعین در واقعیت امری ساده و متاسفانه در اجرا ، واقعیتی تاسف بار و پیچیده برای برخی از مثلا مدیران اجرایی است( شما بخوانید حقوق بگیرهای کم خاصیت اجرایی). وضعیت خروجی ها از مرزهای زمینی در حدود چهار میلیون نفر بوده و یک سوم این جمعیت از اتوبوس و مینی بوس ، استفاده می کنند ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مطالعات جانمایی مراکز لجستیکی در پهنه های بندری شش گانه توسط سازمان بنادر و دریانوردی انجام شد و کلیات طرح جانمایی در ستاد مراکز لجستیک کشور به تصویب رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدی می گوید: کریدور ترانزیتی شرق ایران مصداق بارزی از دیپلماسی اقتصادی در غرب، جنوب و مرکز آسیا است که با برنامه ریزی و بازاریابی مناسب امکان تبدیل به یکی از گذرگاههای ترانزیتی مهم دنیا را دارد.
از مهم ترین اخبار حوزه حمل ونقل ریلی در هفته گذشته می توان آغاز عملیات اجرایی راه آهن شلمچه- بصره و راه اندازی بارانداز جدید در مرکز لجستیک آپرین به اشاره کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روز یکشنبه 12 شهریور ماه، نشست هم اندیشی حمل و نقل جاده ای شرکت فولاد خوزستان و بارگیری از معادن استان زنجان با حضور مدیرعامل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک برگزار شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۴    
کورش احمدی، تحلیلگر سیاسی: بعید است اساسا سلطان عمان بتواند ابتکاری محتوایی در ارتباط با امور بین ایران و آمریکا ارائه کند. کشورهای کوچکی مانند عمان و قطر حداکثر میتوانند در امور لجستیک و ایجاد تسهیلات برای مذاکره و اجرای توافق ها، مثل آزادی زندانیان، کمک کنند ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
18 مرداد گذشته و در پی یک سلسله مذاکرات غیرمستقیم بین دو کشور، پنج زندانی دوتابعیتی از زندان اوین به هتلی در تهران منتقل شدند و روند انتقال شش میلیارد دلار سپرده ایران از یک بانک کره ای به یک بانک قطری آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - قطاری با 261 وسیله نقلیه از پایگاه لجستیک خودرو لیوژو در چین به سمت تاشکند حرکت کرد که نشانگر افتتاح یک مسیر راه آهن جدید به عنوان بخشی از ترافیک باری چین-آسیای مرکزی است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر دریانوردی امیرآباد از ثبت تردد 930 دستگاه کامیون در یک روز جهت حمل و نقل کالا در بندرامیرآباد خبر داد. محمدعلی موسی پور در گفت وگو با خبرنگاران، بهره گیری از لجستیک حمل و نقل جاده ای را یکی از ظرفیت های راهبردی بنادر در تامین کالای اساسی برشمرد و گفت بندرامیرآباد با بهبود فرآیندها ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۲    
یک شرکت بازرگانی معتبر در زمینه واردات کالاهای اساسی کارشناس لجستیک بین الملل استخدام می کند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از اسپیس نیوز، شرکت لجستیک فضایی ترنس آسترا برنده قراردادی با ناسا شده تا فناوری جمع آوری زباله فضایی خود را توسعه دهد. این قرار داد جدید تحت فاز دوم برنامه تحقیقات نوآوری کسب وکارهای کوچک بسته شده و طبق آن ترنس آسترا 850 هزار دلار برای ساخت یک کیسه بادی برای جمع آوری ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مهدی غضنفری، رئیس صندوق توسعه ملی در حالی مدعی شده است ممکن است در آینده به کشوری تبدیل شویم که گاز را از ترکمنستان و گندم را از عربستان وارد کنیم، کار های پزشکی ما را عمان و قطر انجام دهند و لجستیک هوایی و دریایی ما در اختیار امارات باشد که سال ها از مدیران ارشد این کشور بوده و در دولت حضور داشته ...
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به موقعیت استثنایی و بین اللملی منطقه آزاد ماکو خبرداد تفاهم نامه ای برای ایجاد حمل و نقل هوشمند در منطقه منطقه آزاد ماکو به عنوان نقطه اتصال آسیا به اروپا با هدف بهره مندی از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور در زنجیره ارزش صنعت حمل ونقل در حوزه های ...
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آیین های مربوط به زیارت اربعین امام حسین (ع) از نظر جمعیت، خودجوش بودن، مردمی بودن لجستیک و امکانات و فراگیری در دنیای امروز، یک رویداد تمدنی است.