پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۲۱May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لجستیک»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۱    
تجهیزات لجستیک و ناوبری جمعیت هلا احمر استان یزد رونمایی شدند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان تروریست آمریکایی و نیروهای اشغالگر ارتش ترکیه در غرب عراق و شمال سوریه، هدف انفجار بمب و حمله راکتی قرار گرفتند. سه کاروان لجستیک ارتش اشغالگر آمریکا دیروز و شامگاه دوشنبه در استان های الانبار ، دیوانیه و حله عراق، هدف انفجار بمب کنار جاده ای قرار گرفتند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا نداف یکی از نیروهای لجستیک هلال احمر است که خودروی یونیماک که 15 سال بلااستفاده بود را پس از یک ماه تعمیرات، با صرفه جویی بالا در هزینه ها، عملیاتی کرده و جان ده ها حادثه دیده را نجات داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع امنیتی عراقی از هدف قرار گرفتن کاروان لجستیک ارتش آمریکا در عراق خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع عراقی از هدف قرار گرفتن دو کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در الحله و دیوانیه عراق خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
منابع عراقی از هدف قرار گرفتن دو کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در الحله و دیوانیه عراق خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در دیدار با مدیران پارک علم وفناوری استان البرز صنعت لجستیک را رکن اساسی در موفقیت وپیشرفت کسب و کار های مبتنی بر تجارت الکترونیک دانست.
منطقه آزاد چابهار در آغاز قرن جدید بسوی تعالی و پیشرفت بیشتر حرکت می کند و رسانه های ملی و بین المللی، هر روز مطالب مهمی درباره این منطقه منتشر می کنند. کمتر سخنرانی و مصاحبه ای را می توان دید و شنید که اگر حرفی از توسعه و لجستیک می آید، نام چابهار برده نشود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن شمال شرق 2 گفت: مرکز لجستیک مرزی اینچه برون، گامی اساسی در راستای شکوفای اقتصادی استان گلستان می باشد که با اتفاقات مهم روزهای اخیر 538 هکتار برای احداث مرکز لجستیکی اینچه برون (بندر خشک) به راه آهن واگذار شده است . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری دوشنبه شب گزارش دادند، یک کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در استان الانبار واقع در غرب عراق هدف حمله قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۵۵    
براساس اخبار منتشر شده یک کاروان لجستیک ارتش آمریکا در شامگاه دوشنبه در استان الانبار هدف حمله قرار گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کاروان لجستیک ارتش آمریکا در استان الانبار عراق هدف قرار گرفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار روز دوشنبه در مراسم امضای تفاهمنامه با شرکت ملی پست ایران که به منظور تسهیل فروش و توزیع محصولات زنان کارآفرین و تولیدکننده و بهره برداری از ظرفیت های لجستیک پست برای رسیدن به این هدف منعقد شد، ضمن یادآوری همکاری خوب وزارت ارتباطات با معاونت [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۳    
امیرغلامعلیان گفت: ارتش در کنار همه مأموریت های سختی که حافظ مرزها و حدود و ثغور کشور است؛ در زمان صلح نیز امکانات خود را به شرطی که به آمادگی رزمی لطمه وارد نشود در خدمت مردم قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۷    
در سومین روز از هفته هلال احمر مانور خودرو های لجستیک این جمعیت در کرمانشاه برگزار شد.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر نقش آفرینی و سیاست گذاری موثر و ارزشمند اعضای کمیته لجستیک مقابله با کرونا در طول اپیدیمی بیماری کرونا در کشور، از تلاشها و اقدامات عباس تابش، رییس سازمان حمایت و دبیر کمیته لجستیک مقابله با کرونای کشور تقدیر کرد.
آفتانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۵    
گروه باج افزاری Babuk در سال 2021 خود را به عنوان یکی از مهم ترین تهدیدات سایبرینشان داده است که تاکنون بخش های زیادی از جمله بخش مراقبت های بهداشتی و سلامت، تولید و لجستیک را مورد هدف سایبری قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دو کاروان لجستیک آمریکا امروز در استان های صلاح الدین و الانبار عراق هدف انفجار دو بمب دستی قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حملات به کاروان های لجستیک ارتش آمریکا و نیز پایگاه های آمریکایی در عراق طی روزهای گذشته تشدید شده است و به نظر می رسد که عراقی ها سبک افغان ها را برای فراری دادن نظامیان آمریکایی از عراق، مورد توجه قرار داده اند.
مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ابزارهای تعرفه ای برای جذب شناور و کالا به بنادر کشور، گفت: سازمان بنادر طی سال های گذشته همواره با ارایه تخفیفات و مشوق های تعرفه ای با سیاست های کلان تجاری کشور همسو بوده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی در عراق امروز یکشنبه از وقوع دو انفجار در مسیر دو کاروان لجستیک ارتش آمریکا در استان های بابل و المثنی خبر داد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دوبی در راستای بهبود امنیت غذایی، پارک تجاری جدیدی برای میزبانی شرکتهای کشاورزی تخصصی خواهد ساخت. به گزارش ایسنا، شیخ محمد بن راشد، حاکم دوبی در توییتی اعلام کرد فاز اول این پروژه که دره فناوری غذا (فود تک ولی) نام دارد، شامل دفاتر مرکزی و تاسیسات تحقیقات و توسعه، مرکز نوآوری ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دو کاروان لجستیک آمریکایی در سماوه و الحله عراق هدف حمله قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی در عراق امروز یکشنبه از وقوع دو انفجار در مسیر دو کاروان لجستیک ارتش آمریکا در استان های بابل و المثنی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
منابع محلی عراق اعلام کردند دو کاروان لجستیک آمریکایی امروز در این کشور هدف حمله قرار گرفته اند.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۷    
اگر از فعالان حوزه زنجیره تامین باشید، قطعا با کلمه لجستیک آشنا هستید. این لغت در واقع، ریشه ای یونانی دارد و برای جابجایی مهمات جنگی و غذای سربازان هنگام حرکت به سمت خط مقدم استفاده می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به جایگاه چابهار در مناسبات تجاری بین المللی بر اهمیت زنجیره حمل و نقل کالا در توسعه تجارت تاکید کرد و گفت: در طرح جامع لجستیک، بندر چابهار یکی از چهار منطقه لجستیک کشور است و این امر اهمیت راهبردی آن را بیشتر می کند.
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۷    
با توجه به نزدیک شدن روز جهانی کارگر که امسال مصادف با یازدهم اردیبهشت ماه در کشوراست ،دکتر علی قبادی مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک در نشستی صمیمانه با گروهی از کارگران و پرسنل شرکت از زحمات آنان تشکر و قدردانی کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۲    
به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیر فقهی زاده معاون قرآن و عترت و جمعی از مدیران ارشاد صبح امروز با یک ساعت تاخیر آغاز شد. ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۲    
یک طرح کلی تر این است که یک تنظیم گر در سطح لجستیک کل کشور ایجاد شود. در این حالت هر یک از دستگاه ها (شهرداری ها، بنادر، فرودگاه ها، جاده ای و ریلی) به عنوان نماینده حاکمیت در مالکیت زیرساخت، نقش تنظیم گر ترابری های مربوطه را ایفا می کنند ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی تامین و پرداخت سرمایه در گردش پایانه و مرکز لجستیک روماک گستر به ریاست حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در محل دفتر ایشان برگزار گردید. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۶    
دکتر سید جلال ابراهیمی ، رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه نوشت: ترکیه در سال جاری در صدد است تا از طریق ایران و راه آهن وان، کاپی کوی، بارهای صادراتی و وارداتی سنگین خود را جابه جا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۷    
ایسنا/فارس فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه 2 نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه نزاجا، ستون ارتش محسوب می شود، پشتیبانی را تامین کننده نیازهای تجهیزاتی و لجستیک و ... نیروی زمینی ارتش معرفی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
انفجاری در استان الانبار واقع در غرب عراق کاروان حمایت لجستیک ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا را هدف قرار داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
منابع عراقی گزارش دادند که یک کاروان حامل تجهیزات لجستیک برای نظامیان آمریکا در غرب عراق هدف حمله قرار گرفته است.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی خدمات صنعتی ایران خودرو (ایسیکو)، از ایجاد سیستم هوشمند حمل و نقل در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر به طور متوسط 90 قطعه از هر محصول شامل قطعات ایمنی و یا گران قیمت، دارای کد ردیابی است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
منابع عراقی از حمله جدید به کاروان ارتش امریکا در عراق خبر دادند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان - منابع رسانه ای از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک دیگر آمریکا این بار در پایتخت عراق خبر دادند. به گزارش منابع عراقی، یک کاروان لجستیک نظامیان آمریکایی در بغداد، هدف قرار گرفت. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع آگاه از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک آمریکا در بغداد خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۳    
منابع آگاه از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک آمریکا در بغداد خبر دادند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
واحد تروریستی سنتکام اعلام کرد که یک نظامی دیگر آمریکا مستقر در یگان لجستیک در پایگاه هوایی السالم واقع در کویت مُرده است.
گزارش برنامه ها و اهداف وزارت صنعت، معدن و تجارت برای سال1400 نشان می دهد که از جمله اهداف مهم این وزارتخانه در سال جاری داخلی سازی سه میلیارد و 400میلیون دلاری در راستای رویکرد جایگزینی واردات، بازسازی و نوسازی 50بنگاه صنعتی، 60بنگاه معدنی و 1500واحد صنفی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کاروان لجستیک ارتش آمریکا عصر روز سه شنبه در استان الانبار عراق هدف قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۳۱    
منابع خبری عراق سه شنبه شب اعلام کردند که کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در استان الانبار درغرب عراق چهار بار مورد حمله قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۲    
ایرنا : منابع خبری عراق سه شنبه شب اعلام کردند که کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در استان الانبار درغرب عراق چهار بار مورد حمله قرار گرفته است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: منابع عراقی از حمله جدید به کاروان ارتش آمریکا در عراق خبر دادند. صابرین نیوز گزارش داد: یک کاروان جدید ارتش آمریکا در بغداد پایتخت عراق هدف حمله قرار گرفته است. بر اساس این گزارش گروهی با نام کتیبة السابقون مسئولیت این عملیات را برعهده گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - منابع خبری عراق سه شنبه شب اعلام کردند که کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در استان الانبار درغرب عراق چهار بار مورد حمله قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - منابع خبری عراق سه شنبه شب اعلام کردند که کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در استان الانبار درغرب عراق چهار بار مورد حمله قرار گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یک کارون لجستیک ارتش آمریکا عصر روز سه شنبه در استان الانبار عراق هدف حمله قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۶    
یک کارون لجستیک ارتش آمریکا عصر روز سه شنبه در استان الانبار عراق هدف قرار گرفت.