یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۰:۴۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخلیه بار ترافیکی»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی شامگاه شنبه گفت: مسیر رفت در محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی از رودهن به سمت آمل تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. وی با اشاره به وضعیت ترافیک سایر محورها ادامه داد: محور چالوس و آزاد راه تهران – شمال از ساعت 17 به صورت رفت و برگشت باز گشایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک سنگین از شمال به جنوب محور هراز حاکم است و به همین دلیل این محور از جنوب به شمال تا تخلیه بار ترافیکی مسدود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به انسداد این محور به دلیل بار شدید ترافیکی گفت: تخلیه بار ترافیکی مسیر در حال اجرا است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده پلیس راه کندوان از انسداد این محور کوهستانی پرتردد کشور از ساعت 13 و 30 دقیقه امروز پنجشنبه خبر داد و گفت انسداد این محور با هدف تخلیه بار ترافیکی اتوبان تهران و استان البرز صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده کرج-چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
برترین ها / حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور کوهستانی پرتردد کشور از صبح امروز پنجشنبه خبر داد. سرگرد احمدی تصریح کرد: در زمان حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از این جاده تردد می کنند که این رقم نیز در حال افزایش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور فراجا گفت: پیش بینی ما بر این است که امروز و فردا در سطح محور ها و جاده های کشور در هر دو مسیر با ترافیک سنگین و نیمه سنگینی مواجه خواهیم شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ادامه ریزش برف شدید در این محور پرتردد کشور از خدمات رسانی به 400 دستگاه خودروی در راه مانده خبر داد و گفت : خدمات رسانی به خودروهای این محور ادامه دارد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان، از بازگشایی محور کندوان خبر داد و گفت: بارش برف در این محور همچنان ادامه دارد.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت :یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا کندوان تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. وی گفت: در جاده کرج - چالوس اکنون شاهد بار بسیار سنگین ترافیک از شهرستانک تا کندوان هستیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: محور چالوس در مسیر جنوب به شمال به جهت تخلیه بار ترافیکی از ساعت 14 یک طرفه شده و بار ترافیکی این محور نیز سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت: آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس تا اطلاع ثانوی به علت ترافیک سنگین و بارش برف تا تخلیه بار ترافیکی مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با تاکید بر اینکه همراهی رانندگان با پلیس مورد تاکید است، گفت: لازم است افراد باتوجه به شرایط بارندگی و هشدار نارنجی از تردد غیرضروری خودداری کنند؛ چون شرایط برای سفر غیرضرور فراهم نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی تردد در محور شمال به جنوب جاده کرج-چالوس یک طرفه است .
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: مسیر شمال - جنوب محور کندوان به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسدود و یکطرفه شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۵    
جانشین رئیس پلیس راه فراجا گفت: به دلیل وجود ترافیک در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال، از ساعت 8 صبح مسیر تهران به سمت شمال، جهت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه شده است و این محدودیت تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک فوق سنگین، دقایقی پیش یک طرفه شد. به گزارش ایرنا، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: برای تخلیه بار ترافیکی سنگین تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سلری - رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد مسیر شمال به جنوب محور کندوان، محدوده مرزن آباد به کرج به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: برای تخلیه بار ترافیکی سنگین تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور کرج – چالوس محدوده کندوان پس از تخلیه بار ترافیکی دقایقی پیش بازگشایی شد. به گزارش شفقنا، سرگرد محمد احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ پیمان کرمی روز یکشنبه 28 اسفند اظهار کرد: یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور ارتباطی پرتردد چالوس - کرج به خاطر ترافیک پرحجم از سمت شمال به جنوب بسته شد.
خبرشهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران – شمال دقایقی پیش آغاز شده و تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در کیاسر، گفت: محور کندوان تا تخلیه بار ترافیکی یک طرفه است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: براین اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزجمعه پنجم اسفند ماه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 فردا جمعه پنجم اسفند ماه از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های ارتباطی این استان از امروز چهارشنبه تا شنبه آینده خبر داد و گفت که جاده کندوان از ساعت 13 روز جاری و فردا یک طرفه می شود. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/رییس پلیس راه استان ایلام گفت: محور ایلام صالح آباد امروز(جمعه 28 بهمن ماه) از ساعت 17 الی 19 به منظور تخلیه بار ترافیکی از سمت صالح آباد به ایلام یکطرفه می شود.
سلام نو / کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت تردد روز های 14 و 15 بهمن ماه جاری در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال اعمال می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه استان مازندران، از یک طرفه شدن محور کندوان در روزهای جمعه و شنبه 21 و 22 بهمن خبر داد برای تخلیه بار ترافیکی احتمالی در محور کندوان در روزهای تعطیل 22 بهمن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر در محور کندوان یک کیلومتر بار ترافیکی داریم که باحضور عوامل پلیس راه درحال تخلیه است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور در برخی از مقاطع محور چالوس و هراز و آزادراه های تهران، ترافیک سنگین است و در مسیر جنوب به شمال برخی محورها به علت تخلیه بار ترافیکی محدودیت تردد وسایل نقلیه اجرا شده است.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
در محور شهریار – تهران حدفاصل زرنان تا پل اتوبان فتح، در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل زیبا شهر تا هشتگرد و در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل هشتگرد تا زیباشهر ترافیک سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور در برخی از مقاطع محور چالوس و هراز و آزادراه های تهران، ترافیک سنگین است و در مسیر جنوب به شمال برخی محورها به علت تخلیه بار ترافیکی محدودیت تردد وسایل نقلیه اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز از اعمال محدودیت ترافیکی در جاده کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: این امر به منظور تخلیه بار ترافیکی و تسهیل تردد مسافران در دستورکار قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین 3 کیلومتری در محور کندوان، گفت: محور کندوان به منظور تخلیه بار ترافیکی یک طرفه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۲    
رییس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی تردد در جاده کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال با محدودیت همراه است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب افزود: محدودیت های ترافیکی در جاده های ارتباطی مازندران از امروز چهارشنبه 30 آذرماه تا شنبه آینده سوم دیماه با هدف تخلیه بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان اجرا می شود ...
سلام نو / بدر پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد با توجه به بار سنگین ترافیک از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران خبر داد. سرهنگ پیمان کرمی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران - شمال تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا-رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه از کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس دقایقی پیش ممنوع شد. سرهنگ پیمان کرمی در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس تا تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: جاده کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال به علت تخلیه بار ترافیکی محدودیت ترافیکی اجرا شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : محدودیت های ترافیکی در جاده های ارتباطی مازندران از فردا چهارشنبه یازدهم تا شنبه آینده چهاردهم آبان ماه با هدف تخلیه بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان اجرا می شود. ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس تا تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.