سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۲:۳۲May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انس جهانی»

روند بازار   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز برخلاف روز گذشته کاهش داشت. این روند رفت و برگشتی قیمت در بازار طلایی، معامله گران را گیج کرده است. عده ای که دیروز فکر می کردند از بازار جا مانده اند امروز با احتیاط خرید و فروش می کردند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته، قیمت طلا با توجه به افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری آمریکا و تقویت پایدار ایندکس دلار، برای سومین هفته متوالی کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از دو ماه گذشته به حوالی یک هزار و 940 دلار رسید.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 29 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 30 میلیون و 550 هزار تومان رسید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: قیمت طلا و سکه روز گذشته بر مدار قیمت دلار چرخید و روند کاهشی داشت. روز شنبه کاهش انس جهانی طلا، معاملات طلا و سکه در بازار داخلی را تحت تاثیر قرار داد. دیروز نیز کاهش محدود قیمت دلار بازار فلز زرد را در مسیر نزولی قرار داد ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در واکنش به سفر سلطان عمان به تهران، امروز قیمت دلار کاهش محدودی داشت.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
هر گرم طلا با قیمت دو میلیون و 494 هزار تومان معامله شد و قیمت سکه امامی 454 هزار تومان ارزان شدو
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی در بازار امروز با کاهش 459 هزار تومان به کانال 30 میلیون تومانی برگشت و هر گرم طلا دو میلیون و 515 هزار تومان معامله شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۹    
ریزش قیمت انس جهانی در نخستین هفته از خردادماه ادامه دار بود تا بازار داخلی طلا را نیز ملتهب کند با این حال بررسی معاملات داخلی نشان می دهد طلای 18 عیار در نزدیکی سطح کلیدی 2 میلیون و 500 هزار تومان با افزایش تقاضا مواجه شد و احتمالا طلای 18 عیار و آبشده در روزهای اول هفته صعودی باشند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معامله گران و سرمایه گذران انس جهانی طلا در انتظار جلسه مهم روز جاری هستند تا روند آتی بازار را بشناسند. از بعد تکنیکال دو سناریوی اصلی پیش روی انس جهانی طلا قرار دارد که در این گزارش به آن ها پرداختیم.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه 7 خرداد آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 31 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
هر گرم طلای 18 عیار در بازار امروز 3 خرداد 1402 با قیمت دو میلیون و 540 هزار تومان معامله شد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،قیمت طلا امروز دو خرداد 1402 به گرمی دو میلیون و 560 هزار تومان رسیدکه نسبت به روز گذشته اندکی کاهش داشت. قیمت سکه امامی هم با کمی ریزش به 32 میلیون و 200 هزار تومان رسید و در همین محدوده قیمتی حرکت می کند. قیمت سکه بهار آزادی هم 28 میلیون و 180 هزار تومان بود ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 2 میلیون و 572 هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته کاهش 0.89 درصدی را نشان می دهد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت سکه امروز دوشنبه اول خرداد به 32 میلیون و 401 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با قیمت دو میلیون و 582 هزار تومان معامله شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سکه و طلا گفت: قیمت انس جهانی در هفته گذشته نزدیک به 49 دلار در هر انس طلا کاهش یافته که منجر به کاهش و ریزش یک میلیون و 250هزار تومانی سکه در ایران شده است. اما این روند ادامه دارد؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طلا در هفته گذشته به زیر سطح کلیدی دو هزار دلار رسید به طوری که با کاهش 60 دلاری ابتدا تا حوالی 1950 دلار افت کرد و سپس در نزدیکی 1980 دلار هفته معاملاتی را به پایان رساند. بخش قابل توجهی از این افت به دلیل افزایش ارزش دلار آمریکا و افزایش بازده اوراق قرضه دولتی بود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: قیمت طلا و سکه روز گذشته را با روند افزایشی به پایان رساند. در روزهای پایانی هفته پیش انس جهانی طلا کاهش چشمگیری داشت و این احتمال می رفت که با بازگشایی بازارهای مالی قیمت طلا و سکه کاهش قابل توجهی داشته باشد. اما در ادامه، روند کاهشی قیمت طلای جهانی کمی تعدیل شد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۴    
در پی کاهش انس جهانی طلا، سکه نیز در بازارهای داخلی با ریزش قیمت مواجه شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۳    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 30 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۶    
روز پنجشنبه 28 اردیبهشت پس از بسته شدن بازارها، انس جهانی طلا کاهش قیمت قابل توجهی داشت. باید دید ریزش قیمت طلای جهانی چه تاثیری بر روند قیمت ها در بازار طلا و سکه داخلی طی روز جاری خواهد گذاشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
روز پنجشنبه 28 اردیبهشت پس از بسته شدن بازارها، انس جهانی طلا کاهش قیمت قابل توجهی داشت. باید دید ریزش قیمت طلای جهانی چه تاثیری بر روند قیمت ها در بازار طلا و سکه داخلی طی روز جاری خواهد گذاشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایران اکونومیست اظهار داشت: تحولات اقتصادی در جهان باعث شده که در هفته گذشته برخلاف پیش بینی ها و اظهارنظرهای تحلیلگران اقتصادی، بهای انس جهانی طلا با ریزش شدیدی همراه باشد و طلای جهانی 49 دلار کاهش قیمت داشت و به یک هزار و 950 دلار رسید. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵    
در آخرین هفته اردیبهشت ماه، قیمت طلا و سکه با روند کاهشی به کانال های پایین تر ورود کرد. روز پنجشنبه انس جهانی طلا هم کاهش قابل توجهی داشت. باید دید با بازگشایی بازارها در روز شنبه این موضوع چه تاثیری بر بازار داخلی طلا می گذارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در آخرین هفته اردیبهشت ماه، قیمت طلا و سکه با روند کاهشی به کانال های پایین تر ورود کرد. روز پنجشنبه انس جهانی طلا هم کاهش قابل توجهی داشت. باید دید با بازگشایی بازارها در روز شنبه این موضوع چه تاثیری بر بازار داخلی طلا می گذارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از خبرآنلاین، قیمت هر گرم طلای 18عیار طی 24 ساعت گذشته در بازار تهران با کاهش 73 هزار تومانی مواجه شد. هر گرم طلای 18عیار در حال حاضر در بازار 2 میلیون و 516 هزار تومان قیمت دارد. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
آخرین قیمت طلا و سکه در پایان معاملات روز گذشته اعلام شد. به گزارش فرصت امروز، آخرین قیمت انواع طلا و سکه در پایان روز معاملاتی گذشته به شرح زیر است: 1. هر گرم طلا 18 عیار به 25,150,000 ریال رسید. 2. انس جهانی طلا به 1,979 دلار رسید. 3. قیمت هر عدد سکه امامی به 303,000,000 ریال رسید. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
انس جهانی طلا در میان کاهش امید سرمایه گذاران برای نزولی شدن و توقف نرخ بهره فد در ماه های پایانی سال جاری، بیش از 29 دلار کاهش یافته است. از سوی دیگر، دلار آمریکا برای دومین روز متوالی نوسانات مثبتی نشان داد و به بالاترین سطح دو ماه اخیر صعود کرد. رشد و تقویت دلار عاملی کلیدی در تضعیف قیمت طلاست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز سکه امامی، نیم سکه و هر مثقال طلا یک کانال سقوط کردند و سایر قطعات سکه نیز کاهش قیمت داشتند. این کاهش قیمت متعاقب افت دمای دلار و انس جهانی طلا رخ داده و معامله گران را نسبت به هر مبادله ای در این بازار دلسرد کرده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۸    
قیمت طلا و سکه امامی روز دوشنبه بر مدار افزایش قیمت انس جهانی چرخید و رشد کرد. در این میان، شب گذشته طلای جهانی قله 2000 هزار دلاری را ترک گفت و کانال پایین تر وارد شد؛ اکنون این پرسش مطرح است که آیا قیمت در بازار داخلی این بار هم از انس جهانی تبعیت می کند؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امامی روز دوشنبه بر مدار افزایش قیمت انس جهانی چرخید و رشد کرد. در این میان، شب گذشته طلای جهانی قله 2000 هزار دلاری را ترک گفت و به کانال پایین تر وارد شد؛ اکنون این پرسش مطرح است که آیا قیمت در بازار داخلی این بار هم از انس جهانی تبعیت می کند؟
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فعال بازار طلا و جواهر و مقام سابق صنفی گفت: موضوع کنترل دستوری قیمت ها موجب شده است قیمت طلا و سکه کاهش پیدا کند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دو عامل اصلی و تعیین کننده قیمت طلا، انس جهانی و قیمت دلار است. امیر حسین نعناکار، کارشناس بازار های مالی در گفتگو با نبض بورس به پیش بینی بلندمدت قیمت طلا و نیز ارتباط آن با انس جهانی پرداخته است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون نادر بذرافشان در مورد علت نوسانات بازار سکه و طلا، اظهار داشت: روزهای پایانی هفته گذشته روند کاهشی قیمتها در بازار سکه و طلا شروع شد. از ابتدای هفته جاری نیز کاهش قیمت تداوم داشت. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
انس جهانی طلا هفته اخیر را با نوسانات مثبت آغاز کرد اما در ادامه، قیمت طلا مسیر رفته را به صورت کامل برگشت و از حوالی 2048 دلار تا 2000 دلار کاهش یافت. طلا در نهایت اندکی فراتر از این سطح کلیدی در قیمت 2011 هفته را به پایان رساند.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 سکه امامی با قیمت 31 میلیون و 90 هزار تومان معامله شد و هر گرم طلا به دو میلیون و 523 هزار تومان رسید.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۶    
امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه 1401 انس جهانی با 14 دلار کاهش به 2015 رسید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 23 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 22 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 32 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۱    
امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه 1402 در بازار فلزات گران قیمت، نرخ سکه انس جهانی اندکی کاهش و طلا افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
افت های شدید بورس ایران منجر شده سرمایه گذاران به دنبال بازارهای جدیدی بگردند و خبرها و تبلیغات سایت ها حکایت از این دارد که مقصد بعدی پول های کلان احتمالا بازار طلا است.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه 31 اردیبهشت1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 30 میلیون و 845 هزار تومان رسید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
انس طلای جهانی از روز دوشنبه به دنبال افزایش 1.4 درصدی در هفته گذشته، حدود 0.73 درصد افزایش یافته است تا به بالاترین حد خود در این هفته برسد. با انتشار ارقام شاخص CPI در روز جاری، مشخص شد، سرعت رشد تورم کاهش یافته اما با سطح دو درصدی ایده آل فدرال رزرو، همچنان فاصله زیادی باقی مانده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
متقاضیان خرید و فروش طلا و سکه منتظر تغییر قیمت آنچنانی نباشند. تغییر قیمت 2 تا 5 درصدی در اثر نوسانات انس جهانی و نرخ ارز طبیعی است. میزان عرضه و تقاضای طلا و سکه متعادل پیش می رود.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 12 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 34 میلیون و 980 هزار تومان رسید.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، در بازار آزاد امروز دوشنبه 18 اردیبهشت 1402 ، قیمت طلای 18 عیار هر گرم 2 میلیون و 661 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 29 میلیون و 100 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز 32 میلیون و 200 هزار تومان است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انس جهانی طلا هفته گذشته پس از صورت جلسه FOMC افزایش یافت و به سطح دو هزار و 75 دلار رسید اما پس از انتشار گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) با مقداری افت روبرو شد و فراتر از محدوده کلیدی دو هزار دلار در سطح دو هزار و 16 دلار هفته را به پایان رساند.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
آخرین قیمت طلا و سکه در پایان معاملات روز گذشته اعلام شد. به گزارش فرصت امروز، آخرین قیمت انواع طلا و سکه در پایان روز معاملاتی گذشته به شرح زیر است: 1. هر گرم طلا 18 عیار به 26,350,000 ریال رسید. 2. انس جهانی طلا به 2,020 دلار رسید. 3. قیمت هر عدد سکه امامی به 321,000,000 ریال رسید. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: قیمت طلا و سکه طی دو روز متوالی کاهش قیمت داشت. این روند متاثر از اخباری که روانه بازار شد شکل گرفت و منجر به کاهش قیمت در تمام قطعات سکه شد. قیمت نیم سکه دیروز یک کانال عقب نشینی کرد و سکه امامی نیز به پله اول کانال 32 میلیون تومانی سقوط کرد. ...