دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۰:۱۳May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کامیون داران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۳    
بیش از 400 راننده مهریزی از نداشتن محلی برای استقرار شرکت تعاونی خود گلایه دارند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
بر اساس گزارش ها و تماس های دریافتی، یکی از فولادسازی های کشور که با سرمایه گذاری مشترک ایران و چین تاسیس شده، بر خلاف قوانین و مقررات حمل بار جاده ای، اضافه بار به کامیون داران تحمیل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خانواده چادر خواب بلوار کامیون داران کرج از کمیته امداد ودیعه مسکن دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۶    
نزدیک به سه ماه است که کامیون داران استان از کمبود سوخت تخصیصی گلایه مندند و خواستار افزایش سهمیه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/زنجان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: شارژ نفت گاز کامیون ها مبتنی بر طرح پیمایش سوخت است و صرفا نفتگاز به شرطی در کارت هوشمند کامیون داران شارژ می شود که این افراد بارنامه یا باربرگ بگیرند.
دفتر رسانه وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر توقف شماره گذاری خودروهای کشنده را تکذیب کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۱    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران عنوان کرد: ترخیص کامیون های وارداتی و تسهیل شماره گذاری آنها پس از حذف شرط اسقاط تاثیری در کاهش قیمت ناوگان نداشته است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۶    
آخرین جدول قیمت کامیون نه تنها برای کامیون داران بلکه برای شرکت های حمل و نقل هم بسیاری مهم است، به خصوص اگر دنبال تجهیزی ناوگان خود باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی درخواست افزایش نرخ کرایه حمل کامیون داران متناسب با هزینه های موجود را دارد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۳    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران در خصوص وضعیت اجرای اسقاط برای شماره گذاری کامیون های وارداتی سه سال ساخت و معیار محاسبه کرایه حمل توضیحاتی را مطرح کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰    
جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات هیات مدیره و تغییر اساسنامه انجمن صنفی کامیون داران شهرستان اردبیل با حضور مدیریت روابط کار استان و مدیرتعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار و ضمن صدور مجوز برای برگزاری انتخابات به رعایت قانون طبق دستورالعمل اساسنامه انجمن صنفی تاکید گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۰    
کشاورزان قلعه گنجی محصول گندم خود را برداشت کرده اند اما خستگی کاشت، داشت و برداشت روی دوش شان مانده چراکه کامیون داران هزینه های سرسام آوری را برای حمل گندم تا سیلوها اعلام کرده اند و این نرخ ها موجب شده با وجود هزینه های تولید، کشت گندم برای کشاورز مقرون به صرفه نباشد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۵    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران از وضعیت عرضه روغن موتور و تایر به ناوگان حمل ونقل باری در ماه پایانی سال جاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۱    
مشهد- با بهبود روابط ایران با ترکمنستان مرزهای شرقی شاهد تقاضای بیشتری برای ترانزیت و صادرات کالا هستند اما متأسفانه معطلی کامیون های برای عبور از مرز بسیاری از کامیون داران را کلافه کرده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: استاندار آذرربایجان شرقی با اشاره به ازدحام کامیون ها در مرز نوردوز ، ر حل سریع این مشکل توسط نهادهای مسئول و از طریق رایزنی با مرکز تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه عصر امروز این کمیسیون مشکل کامیون داران در مرز آستارا با حضور مسئولان ذیربط مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس قوانین و مقررات ارزی به روز شده بانک مرکزی، کامیون داران برای هر سفر خارجی خود می توانند ارز خدماتی یا غیربازرگانی را از سامانه ناخدا تهیه کنند که میزان آن برای هر کشور متفاوت است.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۶    
بازدید دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه مسئولین شهرستان از پارکینگ ماشین های سنگین سهر و فیروزان و شرکت در همایش کامیون داران شهرستان و همچنین بازدید از کمپ ترک اعتیاد بانوان (بهزیستی) در اشترجان/ 18بهمن
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از ورود جدی دستگاه قضایی استان در راستای ساماندهی و رفع مشکلات کامیون داران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۱    
حکایت صف های طویل کامیون داران تا اجاره مغازه به قاچاقچیان در جوار پمپ ها در گزارشی به تصویر کشیده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حکایت صف های طویل کامیون داران تا اجاره مغازه به قاچاقچیان در جوار پمپ ها را در این مستند مشاهده خواهید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۳    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران ضمن انتقاد از حذف سن فرسودگی از قانون هوای پاک و پولی شدن اسقاط گفت: مناسب تر این بود که به جای حذف اسقاط، نرخ عوارض گمرکی صفر می شد و تسهیلات کم بهره به رانندگان تعلق می گرفت تا با نوسازی ناوگان بهینه سازی مصرف سوخت اتفاق بیفتد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 40 روز است که کامیون این رانندگان به عنوان مخزن استفاده شده و در مرز باشماق بلاتکلیف مانده اند. این بلاتکلیفی سبب تجمع آن ها مقابل درب ساختمان استانداری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پس گذشت 14 روز از توقف 700 کامیون در پایانه مرزی آستارا، رئیس جمهور دستور حل این مشکل را به دستگاه دیپلماسی صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری از رفع مشکل کامیونداران در گمرک آستارا تا دو هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با وجود وعده ها برای رفع مشکل صف های طولانی کامیون داران، باز هم شاهد معطلی کامیون داران در پایانه مرزی آستارا هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۴    
سیستان- جهانتیغ، یکی از کامیونداران منطقه سیستان، گفت: به مدت یک هفته است که سوختی در جایگاه ها برای کامیون داران وجود ندارد و بیکار شده ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۹    
واردات کشنده برای مدل دست دوم یا همان کارکرده اروپایی معضلات زیادی را برای کامیون داران ایجاد کرده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
هفته گذشته برخی کامیون داران از معطلی در مرز آستارا گله مند بودند که به گفته مسئولان حوزه راهداری، این مشکل به زودی با همکاری دستگاه دیپلماسی کشور و رایزنی با طرف آذربایجانی رفع خواهد شد.
رئیس جمهور در آخرین برنامه سفر به شهرستان بهارستان در پایانه حمل و نقل کالای تهران واقع در نسیم شهر حضور یافت و با کامیون داران و رانندگان و نیز متصدیان شرکت های باربری گفتگو کردند و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اسکان نیوز نوشت : دادگاه انقلاب استان هرمزگان 2 نفر را به اتهام دعوت رانندگان به اعتصاب در جریان اعتراضات اخیر به ترتیب به 10 و 5 سال زندان محکوم کرده است. انتقاد روزنامه همشهری از نقش ارعاب رسانه ای و حمله مسلحانه آشوب طلبان در وادار کردن کامیون داران به اعتصاب
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۱    
در راستای تحقق مطالبات رانندگان جاده ای، مقدمات اجرای طرح سامانه اعلام بار مجازی با پیگیری های مجدانه حوزه معاونت حمل ونقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان فراهم شده است و بزودی به مرحله اجرا در می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور، درباره مصوبات سفر استانی دولت به شهرستان بهارستان و دستور های آقای رئیسی برای حل مشکلات کامیون داران و رانندگان این شهرستان در زمینه هایی مانند سوخت و تأمین لاستیک، توضیح داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش گفت: اصلاح رویه شرکت های حمل ونقلی و جایگزین شدن پلتفرم های صدور بارنامه را به سازمان راهداری اعلام کرده ایم و تا یک ماه آینده این رویه اصلاح می شود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آخرین برنامه سفر به شهرستان بهارستان در پایانه باربری این منطقه حضور یافت و با کامیون داران و رانندگان و نیز متصدیان شرکت باربری گفتگو و بی واسطه در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با وجود اینکه دو سال از واردات 15 هزار دستگاه کامیون و کشنده می گذرد اما این خودروها هنوز شماره گذاری نشده اند، گفت: با قانون جدید مجلس سازوکار شماره گذاری این کامیون ها تعیین شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته خبری مبنی بر برگشت 26 تانکر حامل سوخت ایرانی از طرف طالبان منتشر شد. مشاور اقتصادی نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور افغانستان، در این باره به تجارت نیوز گفت: تانکرهای برگشتی متعلق به عراق و صرفا از ایران عبور کرده است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دو خبر مهم برای وارداتی ها؛ نخست اینکه شرط غیرقانونی در واردات که سد راه کامیون داران شده بود، لغو شد. خبر دوم اینکه شورای نگهبان لایحه اصلاحی اسقاط خودرو را تایید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تأیید لایحه اصلاح ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو در جلسه این شورا خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۵    
بیش از یکسال است که بولتن نیوز پیگیر مطالبات کامیون داران بوده و در مطالب مختلفی به دغدغه های به حق این قشر پرداخته است. ما در این مطالب، از همه مسیولین ارشد نظام خواستیم در جهت رفع این مشکلات، از اختیارات خود بهره برده و کمک کار این عزیزان باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فعالیت کارخانه کره جنوبی درماه دسامبر با توجه به کاهش تقاضا و اعتصاب کامیون داران ضعیف شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۴    
بسیج گفت: زمانی که دشمنان ملت ایران در جنگ ترکیبی خود با شکست مواجه شدند، شیوه های جدیدی انتخاب کردند، فراخوان به تعطیلی اصناف، اعتصاب کامیون داران و... تیرهای آخری بود که از سوی سپاه دشمن به سمت ملت ایران پرتاب می شد تا بلکه از این طریق بتوانند مردم را با خود همراه کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران تامین قطعه روغن موتور را یکی از اساسی ترین چالش های کامیون داران اعلام کرد و گفت: : نظارتی بر تامین قطعات یدکی برای کامیون داران از جمله نسبت به قیمت روغن موتور وجود ندارد و این قطعه با قیمت های دلخواه در بازار عرضه می شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی بر لزوم پیگیری و مساعدت وزارت صمت برای رفع کمبودها و تامین نیازهای کامیون داران و رانندگان فعال در بخش حمل ونقل جاده ای تاکید کرد.
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در سی و ششمین کارگروه پایش بر لزوم پیگیری و مساعدت وزارت صمت برای رفع کمبودها و تامین نیازهای کامیون داران و رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای تاکید کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
محمود ادیب، سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان در ملاقات با راتی برگادزه، وزیر دادگستری گرجستان مسائل و مشکلات مختلف حقوقی، قضایی و کنسولی ایرانیان مقیم را مورد بحث قرار داد و خواستار حل مشکلات ایرانیان شد. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۲:۰۲    
رییس نمایندگی حمل و نقل جاده ای لارستان گفت: در سال گذشته بیش از 46 هزار کامیون بیش از 390 هزار تن کالا در لارستان حمل شده است. به گزارش...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
فارس نوشت : وحیدی، وزیر کشور گفت: یکی از مظاهر اصلی دیکتاتوری همین گروهک های تروریستی معاند هستند که در اغتشاشات اخیر نقش داشتند. ملاحظه می کنید که کسبه می خواهند مغازه شان را باز کنند ولی این ها تهدیدشان می کند که اگر مغازه تان را نبندید، کسب وکارتان را به هم می ریزیم. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمل و نقل منطقه کاشان با بیان اینکه گران بودن بیش از حد لوازم یدکی از مهمترین دغدغه کامیون داران کاشانی است، گفت: بخش دولتی نگاه شایسته ای به حمل و نقل ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در شهرستان کاشان ضمن اشاره به خواسته های کامیون داران کاشانی گفت: پیگیری های لازم در زمینه رفع مشکلات در حد توان انجام می شود.