یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۳:۴۹Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

پیام خاوران   ۵۲ دقیقه پیش    
طی حکمی از طرف معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل را آهن جمهوری اسلامی ایران، علی حکامی قاسمی به عنوان سرپرست اداره کل راه آهن شرق منصوب شد.
سلام نو / ناطقان   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، قاسمی تاکید کرد: با کمک این مصوبه حدود 80 درصد مستاجران ملزم به جابه جایی نیستند و تنها حدود 15 الی 20 درصد از جمعیت مستأجران نیاز به جابه جایی دارند.
55آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت که با کمک بسته حمایتی وزارت راه و شهرسازی 80 درصد مستاجران ملزم به جا به جایی نیستند .
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: بعد از 15 تیرماه سامانه طرح های حمایتی مسکن برای متقاضیان جدید به مدت 15 روز باز می شود تا همزمان با اجرای طرح نهضت ملی مسکن برای متقاضیان پالایش شده، امکان ثبت نام از افراد جدید نیز فراهم باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۴۶    
به گزارش مشرق، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در توییتی نوشت: چهارمین صفحه اینستاگرام شخصی ام را درحالی راه اندازی می کنم که بیشتر از همیشه به ارتباطِ بی واسطه باشما مردم فهیم ایران برای ارائه گزارش کار درخصوص خدمت های انجام پذیرفته و مهم تر از آن شنیدن واقعیات ...
باز انتخابات   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۷    
رستم قاسم، وزیر راه و شهرسازی در حکمی فرهاد احمدی را به عنوان عضو بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک منصوب کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره مسکن گفت بسته جدیدی برای کنترل بازار اجاره بها فردا در هیات دولت مطرح خواهد شد. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدید وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن فردا در هیئت دولت مطرح خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدید وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن فردا در هیئت دولت مطرح خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۱    
جمعی از نمایندگان مجلس به دلیل آنچه ناکارآمدی رئیس جوان راه آهن عنوان کرده اند، درخواست استیضاح رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی را با 20 امضا در سامانه نمایندگان بارگذاری کرده اند. گویی این استیضاح پس از آن کلید خورده است که تلاش های نمایندگان برای برکناری رئیس راه آهن بی نتیجه بوده است ...
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدید وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن فردا در هیئت دولت مطرح خواهد شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه های اصفهان، شاخص انتخاب مدیران در مجموعه شرکت فرودگاهها را پاکدستی، شفافیت و سلامت نفس عنوان کرد. ...
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدید وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن فردا در هیئت دولت مطرح خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ایران و روسیه در سیزدهمین جلسه کمیته کاری حمل ونقل مشترک میان دو کشور درباره جزئیات انتقال 10 میلیون کالای ترانزیتی از طریق مسیرهای کریدور شمال - جنوب (ایران) به توافق رسیدند. ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران و روسیه در سیزدهمین جلسه کمیته کاری حمل ونقل مشترک میان دو کشور درباره جزئیات انتقال 10 میلیون کالای ترانزیتی از طریق مسیرهای کریدور شمال – جنوب (ایران) به توافق رسیدند. ...
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم رعایت مصوبه سران سه قوه مبنی بر سقف 25 درصدی افزایش اجاره بها گفت: بسته جدیدی از سوی وزارت راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره مسکن فردا در هیات دولت مطرح خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: امروز بیشترین هزینه های این شرکت در حوزه امنیت سایبری انجام می شود اما چندان قابل بیان نیست و نمود ظاهری ندارد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۰    
مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران در حاشیه سفر به استان یزد و دیدار با خانواده شهید دانش پرور و کارکنان ایثارگر فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد گفت: مقام عالی وزارت نگاه ویژه ای به ایثارگران دارد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۸۲ سایت دیگر  
طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی از روز 15 تیرماه 1401 ثبت نام مجدد آغاز می شود. نام نویسی در سامانه طرح های جامع حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir انجام خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۲:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس به دلیل آنچه ناکارآمدی رئیس جوان راه آهن عنوان کرده اند، درخواست استیضاح رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی را با 20 امضا در سامانه نمایندگان بارگذاری کرده اند. گویی این استیضاح پس از آن کلید خورده است که تلاش های نمایندگان برای برکناری رئیس راه آهن بی نتیجه بوده است. ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - حضور وزیر راه و شهرسازی در محل سانحه ریلی قطار مشهد-یزد مدیر عامل شرکت راه آهن با حضور در صحن علنی مجلس درباره عوامل ایجاد سانحه قطار مشهد-یزد توضیح داد و گفت: 3 هزار میلیارد تومان بدهی بانکی از سنوات گذشته به شرکت راه آهن به ارث رسیده است و باید با حمایت مجلس عقب ماندگی ها را جبران کنیم.
مذاکره وزیر راه و شهرسازی با مدیر اجرایی برنامه اسکان بشر ملل متحد، واریز 19 هزار و 500 میلیاردتومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن و الزام موجران به رعایت مصوبات سران قوا در خصوص تمدید خودکار اجاره یکساله بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بدری اظهار کرد: بنده از آینده طرح نهضت ملی مسکن نگران هستم و امیدواریم با ورود شخص رئیس جمهور به این حوزه مشکلات و موانع هر چه سریع تر برطرف شود.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی وزیر راه و شهرسازی دستور افزایش سود وام مساکن مهر "تصرف شده" را داده که حدود 81 هزار واحد تحویل شده این طرح هنوز فروش اقساطی نشده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دستور افزایش نرخ سود وام واحدهای مسکن مهر تحویل گرفته شده که فروش اقساطی نشده اند را صادر کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاونت مسکن و ساختمان از ثبت نام متقاضیان جدید بعد از تعیین تکلیف متقاضیان قبلی و شناسایی و تدقیق ظرفیت ثبت نام بر اساس استعداد اراضی موجود خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان کشور های شرکت کننده در مجمع جهانی شهری در دیدار با وزیر راه و شهرسازی کشورمان، صدور خدمات فنی و مهندسی و حضور شرکت های ایرانی را در طرح های زیرساختی این کشور ها خواستار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با ابلاغ دستور به معاونان مرتبط و مدیران کل راه و شهرسازی تصریح کرد: از تیرماه صرفاً پروژه های تکمیل شده جهت افزایش نرخ سود 18 درصد به بانک معرفی شوند.
وزیر راه و شهرسازی با ابلاغ دستور به معاونان مرتبط و مدیران کل راه و شهرسازی تصریح کرد: از تیرماه صرفاً واحدهای مسکونی پروژه های تکمیل و تحویل شده مسکن مهر که متقاضی آن برای فروش اقساطی به بانک مراجعه نمی کند، برای افزایش نرخ سود تسهیلات به 18 درصد به بانک معرفی می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک جامع حمل و نقل از امضای یادداشت تفاهم توسعه مناسبات حمل ونقل جاده ای بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در مسکو خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به گفته رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ثبت نام مجدد متقاضیان نهضت ملی مسکن از 15 تیر آغاز شده و با توجه به تامین اراضی در این بخش دوره جدیدی از ثبت نام ها در شهرهایی که ظرفیت سازی ایجاد شده آغاز می شود.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
در آیینی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی "ایوب اسداللهی" به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان همدان معرفی شد | در راستای تحقق سیاست های دولت سیزدهم و عدالت محوری، توجه به دهک های پایین جامعه رویکرد اصلی وزارت راه و شهرسازی است.
سلام نو / اول فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رقم آورده اولیه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن امسال از 320 میلیون به 480 میلیون تومان رسیده و این روند افزایش تا زمان تحویل واحدها ادامه پیدا خواهد کرد
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۴۵    
به گزارش مشرق، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به اعتراض توییتری یک کاربر دارای معلولیت جسمی در توییتی نوشت: شخصا این موضوع را رسیدگی میکنم تا در صورت تخلف با خاطیان برخورد جدی شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مردانیان در سفر دو روزه خود به استان یزد و پس از شرکت در اولین یادواره شهدا و ایثارگران ادارات و مجموعه های تابعه راه و شهرسازی در استان یزد، با خانواده شهید زرتشتی، شهید رستم مهربان آذرباد در یزد دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران بر نامگذاری ابنیه حوزه راه و شهرسازی به نام معظم شهدای منطقه تاکید کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک جامع حمل و نقل از امضای یادداشت تفاهم توسعه مناسبات حمل ونقل جاده ای بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در مسکو خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۰    
همزمان با گزارش کمیسیون عمران مجلس در مورد سانحه مرگبار قطار یزد که در آن ضعف و قصور مدیریتی و نظارتی در سانحه مذکور مشهود بود، تعداد 20 نفر از نمایندگان مجلس استیضاح رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی را کلید زدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۵۵    
در120 ثانیه امروز، هشتم تیرماه، از مذاکره وزیر راه و شهرسازی با مدیر برنامه اسکان بشر سازمان ملل تا ابلاغ دستورالعمل اجرایی تسهیلات کمک ودیعه مسکن مورد اشاره قرار گرفت.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۶    
در اولین یادواره ادارات و دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی استان یزد، مشاور وزیر راه و شهرسازی به یزد سفر کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۶    
امروز مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران وارد یزد شد و نشست خاطره گویی و شبی با شهدا با حضور وی برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر به کارگیری همه امکانات موجود برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن دستورات لازم را برای آغاز فوری عملیات اجرایی بیش از 20 هزار واحد مسکونی در شهر های جدید اصفهان ظرف دو هفته آینده صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت : تدوین سیاست نوین شهری (NUP) و شهر هوشمند، زیر نظر برنامه اسکان بشر ملل متحد در جمهوری اسلامی به عنوان یکی از سه کشور پیشتاز در سطح بین المللی در مرحله نهایی قرار دارد .
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: اراضی ملی که در سال های گذشته با کاربری مسکونی واگذار شده اما ساخت و ساز نشده جهت حمایت از اجرای نهضت ملی مسکن و صیانت از حقوق عمومی احصا و بازپس گیری می شود.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تدوین سیاست نوین شهری (NUP) و شهر هوشمند، زیر نظر برنامه اسکان بشر ملل متحد در جمهوری اسلامی به عنوان یکی از سه کشور پیشتاز در سطح بین المللی در مرحله نهایی قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۶    
به گزارش مشرق، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در توییتر نوشت: در یازدهمین اجلاس مجمع جهانی شهری،فرصتی دست داد تا با معاونِ دبیرکل سازمان ملل در اسکان بشر وحدود 20وزیر مسکن و برنامه ریزی شهریِ کشورهای مختلف دیدار و رایزنی داشته باشم. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: این استیضاح در واکنش به گزارش سید میعاد صالحی در مورد حادثه قطار تبریز مشهد مطرح می شود و نمایندگان خواستار برکناری صالحی هستند. در حالیکه نمایندگان امروز در صحن علنی استماع گزارش میعاد صالحی مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران را در دستور کار داشتند ...
رستم قاسمی، به عنوان رئیس کمیته ملی اسکان بشر جمهوری اسلامی ایران، امروز برای شرکت در یازدهمین اجلاس مجمع جهانی شهری (World Urban Forum) وارد لهستان شد و با مدیر اجرایی برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد مذاکره کرد.