جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۴:۰۵Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن توسط آیت الله رئیسی رئیس جمهور خبر داد.
محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شنبه هفته آینده تمدید ثبت نام وام ودیعه مسکن تا آذر ماه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی خواهد شد و البته در این بین مستاجران نگران تمدید مهلت ثبت نام نباشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش چهار برابری سهم مسکن از کل تسهیلات بانکی در کشور خبرداد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۶    
بازرسان ویژه وزیر راه و شهرسازی در طول مدت انجام پروازهای اربعین حسینی در فرودگاه تبریز مستقر شده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
درخواست پرواز اختصاصی از فرودگاه بین المللی همدان با وزیر راه و شهرسازی مطرح شده که امیدواریم با قول های داده شده شاهد برقراری پرواز اربعین از فرودگاه همدان باشیم.
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی حکم تعلیق پروانه اشتغال به کار داوطلبان انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی دارای تعارض منافع را امضا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی حکم تعلیق پروانه اشتغال به کار داوطلبان انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی دارای تعارض منافع را امضا کرد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به افزایش تقاضا، از روز گذشته تعداد هواپیماها را جهت انتقال مسافران در مسیر شهرهای عراق اضافه کردیم تا زائرانی که روادید خود را دریافت کرده اند بتوانند در تاریخ مدنظر خود بلیتشان را تهیه کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۰    
به گزارش مشرق، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی طی توییتی نوشت: بازگشت به حال و هوای دفاع مقدس تنها عقب گردی است که از آن ضرر نخواهیم کرد! امروز در جبهه خدمت رسانی، خط مقدمِ ما مسکن و معیشت است و هرچقدر تخریب ها و کارشکنی ها بیشتر باشد یعنی راه را درست تر رفته ایم ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه فرمانده مقاومت بسیج وزارتخانه از 90 نفر خانواده های ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان و آزادگان شاغل در وزارت راه و شهرسازی در آغاز هفته دفاع مقدس، تقدیر کرد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۶:۲۰    
اخیرا رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی از اعطای زمین رایگان به مردم خبر داده و گفته که براساس برنامه ریزی انجام شده تامین زمین رایگان برای ساخت مسکن ویژه افراد واجد شرایط پس از تعیین ساز و کار های لازم عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از برخورد با ایرلاین ها و توزیع کنندگان متخلف پرفروش بلیت پروازهای اربعین خبر داد و گفت:تعداد پروازهای اربعین افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: تفاهم نامه تسریع در تصویب محرک های توسعه سیاست های راهبردی تولید مسکن در استان هرمزگان به امضای وزیر کشور، وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان رسید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آخرین تصمیم درباره تمدید مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن شنبه در ستاد ملی کرونا اعلام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مهلت ثبت نام در سامانه اسکان و املاک تا پایان مهرماه تعیین شده و یک ماه، زمان کافی برای ثبت نام است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا کنون از سهمیه 60 هزار نفری 35 هزار بلیت اربعین فروخته شده است، گفت: تا کنون ایرلاینی به طور مستقیم گران فروشی نکرده است که با شرکت های هواپیمایی بخواهیم برخورد داشته باشیم اما دو آژانس مسافرتی گران فروش را تعطیل کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۱    
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس در دیدار با وزیر راه و شهرسازی خواستار حل مشکل زمین طرح مسکن کلی شهر فیروزه شد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۹    
داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آخرین تصمیم درباره تمدید مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن شنبه در ستاد ملی کرونا اعلام می شود.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمدمهدی شهریاری روز چهارشنبه سی و یک شهریور در یکصد و نهمین جلسه شورای تامین مسکن که با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی برگزار شد ...
خبرگزاری صداوسیما: معاون وزیر راه گفت: ما پیشنهاد تمدید مهلت ثبت نام را تا آذر ماه داده بودیم، اما ستاد ملی مقابله با کرونا فعلا آن را تصویب نکرده است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مجاهدت و پایمردی های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس الگوی مناسبی برای دوران حاضرکشور و برون رفت از این شرایط با تکیه بر توان و همراهی همه مردم کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
4 روز پس از آغاز پروازهای اربعین، کمیته نظارت و رسیدگی به تخلفات و جرائم پروازها تشکیل شد، وزیر راه و شهرسازی هم اعلام کرد رفاه و آرامش زائران اربعین خط قرمز ماست، 43 آژانس منتخب هم برای فروش بلیت معرفی شد اما کماکان زوار برای تهیه بلیت مشکل دارند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی گفت: استفاده از ظرفیت اراضی در اختیار دستگاه های اجرایی در تحقق قانون جهش تولید امری ضروری است که باید مورد توجه تمام دستگاه ها باشد.
ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی بازگرداندن 100 درصد وجه بلیت سفرهای هوایی اربعین را در صورت لغو پرواز تصویب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد برای افزایش ظرفیت مسکن خبرنگاران هستیم و زمان ثبت نام در سامانه اقدام ملی بعد از نتیجه گیری نهایی اعلام خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه آفتاب یزد در سرمقاله امروز خود نوشته است: دیروز حداقل چهار خبر مجزا در مورد هشدار نسبت به قیمت های غیرقانونی پروازهای اربعین را مشاهده کردم. یعنی چهار نقل قول از چهار مسئول!جالب آنکه هر 4 مقام هم ضمن هشدار، دستوراتی را صادر نموده بودند.در راس آن رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی بود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۶    
جواد طالبی شهردار مرکز استان به همراه علی بابایی کارنامی نماینده ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، شهرام ایرجی و علی عاشقان عضو شورای اسلامی شهر ساری با خانم فرزانه صادق معاون شهرسازی وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفت و گو کردند.
وزارت راه و شهرسازی به ستاد ملی کرونا پیشنهاد داده مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان که فعلا تا پایان مهرماه است را تا آخر آذرماه تمدید کند که هنوز در این خصوص تصمیم گیری نشده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۵    
برچسب ها دانستنی آنلاین مسکن خبرنگاران وزارت ارشاد وزارت راه و شهر سازی برچسب ها
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۵    
گرچه چند ساعت از دستور وزیر راه و شهرسازی برای نظارت بر بلیط فروشی ها گذشته است، اما بررسی سایت های فروش آنلاین نشان می دهد که تنها 13 بلیط مسیر رفت و برگشت از تهران به نجف با قیمت مصوب موجود شده است. البته بلیط رفت و برگشت از تهران به بغداد به اندازه کافی موجود است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیرو تفاهم نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران اخیرا جلسه ای با مسئولان وزارت ارشاد داشته ایم که کارهای اجرایی را به زودی شروع می کنیم و پیشنهاد کرده ایم ظرفیت از 10 هزار واحد فعلی به 60 هزار واحد افزایش پیدا کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هیات رسیدگی به تخلفات انضباطی دریانوردان در اختلافات محیط کاری و اطمینان از اجرای دقیق قوانین و استانداردهای بین المللی در رابطه با فضای کسب و کار در دریا تشکیل شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵    
یک فعال بخش حمل و نقل جاده ای خواستار پیگیری موضوع عدم اجرای مصوبات و آیین نامه های دولتی که در پی اعتراضات سال 97 رانندگان به تصویب شورایعالی ترابری رسیده (مصوبه 209) از سوی وزیر راه و شهرسازی شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برخی از شرایط نحوه پرداخت وام ودیعه مسکن تصمیم سلیقه ای بانک ها است، گفت: مدیریت بانک مرکزی باید برای رفع این مشکلات تصمیم بگیرد و بارها درخواست کرده ایم که بانک مرکزی درباره پرداخت وام ودیعه مسکن یک رویه ثابت و یکسانی بین بانک ها در نظر بگیرد و ...
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان از راه اندازی مجدد این سامانه، خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر زائری متقاضی باشد که بلیت رفت و برگشت به عراق را باهم بگیرد، ایرلاین موظف است که بلیت را همزمان با همان مبلغ 5 میلیون تومان برای فرد صادر کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور دستوری خواستار برخورد با هرگونه گرانفروشی بلیت اربعین شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: کمک به روند اجرای پروژه های بازآفرینی شهری با اجرای طرح های مصوب به صورت کامل تأمین اعتبار می شوند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در اردبیل، اعضای شورا و شهرداری اردبیل از تداوم برنامه های بازآفرینی شهری در این شهر و عزم جزم خود برای تحقق راهبرد توسعه متوازن شهر، خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه وشهرسازی به دستور وزیر راه و شهرسازی از آخرین ساعات روز گذشته به منظور نظارت بر پروازهای اربعین در فرودگاه امام (ره) مستقر شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی طی توییتی به گران فروشی بلیت اربعین واکنش نشان داده است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام شرکت ها و مراکز فروش بلیت هواپیما ملزم هستند بلیت رفت وبرگشت صادر کنند، مگر آنکه خود زائر درخواست خرید بلیت یکطرفه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رفاه و آرامش زائران اربعین خط قرمز ما است، اعلام کرد: در راستای نظارت بر پروازهای اربعین بازرس ویژه در فرودگاه ها مستقر و بر عملکرد دفاتر فروش بلیت نیز نظارت می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به استقرار بازرسان ویژه در فرودگاه از برخورد با گران فروشی بلیت اربعین خبر داد. *** برخورد با گران فروشی بلیت اربعین به گزارش صنایع ، رستم قاسمی در فضای مجازی درباره برخورد با گران فروشی بلیت اربعین، نوشت: رفاه و آرامش زائرین اربعین خط قرمز ماست. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تجارت نیوز: با وجود تجربه مشکلات در اختصاص زمین در طرح مسکن ملی اما در دولت جدید، دولتمردان به دنبال توزیع زمین رایگان برای ساخت مسکن هستند. تاکنون شش هزار هکتار زمین برای این طرح شناسایی شده و به نظر می رسد این اولین گام برای آغاز این طرح است. رئیس کمیسیون عمران مجلس: ...