دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۹:۱۲May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلزات گرانبها»

ارانیکو   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی عراق در هفته گذشته ذخایر طلای خود را در یک روز حدود 2 درصد افزایش داد و این اقدام را بخشی از یک برنامه تدریجی برای ذخیره سازی فلزات گرانبها دانست که بانک های مرکزی در هنگام بحران های اقتصادی به عنوان پناهگاهی سنتی به سراغش می روند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و نقره در اوایل معاملات روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار آمریکا، پس از رسیدن طلا به پایین ترین سطح 9 هفته اخیر و رسیدن نقره به کف دو ماهه خود تقویت شد.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت طلا برای امروز اعلام شد، قیمت طلای 18 عیار به 2 میلیون و 564 هزار و 400 تومان رسید. که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید 2.57 درصد کاهش یافت و به 31 میلیون و 100 هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته 800 هزار تومان ارزان شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور طی سه ماه گذشته در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
طلا در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار، در حالی که معامله گران پیشرفت مذاکرات سقف بدهی آمریکا و مسیر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را ارزیابی کردند، از پایین ترین رقم دو ماه اخیر افزایش یافت و در مسیر سومین کاهش هفتگی متوالی قرار گرفت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، ضمن اشاره به افت قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی و همچنین نوسان کاهشی نرخ ارز در بازارهای داخلی از ریزش بهای سکه و طلا در بازار یک هفته اخیر خبر داد و تاکید کرد که در حال حاضر بازار در ثبات نسبی خوبی قرار دارد و از هرگونه التهاب به دور است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فعال بازار طلا گفت: بازار طلا در هفته نخست خردادماه باثبات و آرام بود و دادوستدها روال عادی را طی می کرد و قیمت ها نیز سیر نزولی داشت.
اروتک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲    
قیمت طلا در بازار ایران عموما از دو پارامتر تاثیر می پذیرد، 1. قیمت جهانی طلا 2. نرخ دلار. در صورت افزایش نرخ دلار در بازار آزاد، قیمت طلا نیز در بازارهای داخلی افزایش پیدا می کند. از سوی دیگر، با افزایش قیمت جهانی طلا ، باز هم قیمت داخلی طلا افزایش می یابد ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی نسبت به دیروز با کمی کاهش قیمت در محدوده 31 میلیون و 400 هزار تومان است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) در بازه محدودی معامله شد زیرا سرمایه گذاران منتظر تحولات بیشتر مذاکرات طولانی مدت سقف بدهی بودند، البته تقویت دلار مانع از پیشرفت شد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که تاجران منتظر بررسی دقیق نتیجه نشست سیاست گذاری فدرال رزرو در مورد نرخ بهره آمریکا هستند، قیمت طلا امروز حدود 7 دلار افزایش یافت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
طلا باز هم در سراشیبی قرار گرفت، به طوری که اونس طلا ریزش 16.4 دلاری را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
طلا با توجه به قیمت های بی سابقه، همچنان جذابیت خود را نسبت به نقره و پلاتین حفظ می کند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال اظهارات مقامات بانک مرکزی آمریکا که از احتمال افزایش نرخ بهره سخن گفتند، قیمت طلا در جهان 3.5 دلار کاهش یافت.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲    
صندوق ثروت، صندوق توسعه، صندوق رفاه ملی، صندوق سرمایه گذاری ملی و... به صندوق های سرمایه گذاری دولتی اشاره می کنند که برای افزایش درآمد ملی کشورها به سرمایه گذاری در دارایی های مالی همچون سهام، اوراق بدهی، فلزات گرانبها و دیگر صندوق های سرمایه گذاری در سراسر جهان می پردازند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بر اساس بخشنامه ای جدید، ضوابط اختصاصی خرید و فروش و حمل ونگهداری گروه کالایی فلزات گرانبها و گوهرسنگ ها را ابلاغ کرده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
چین اعلام کرد سهامدار عمده معدن طلای شیلینگ در منطقه لایژو در استان شاندونگ در شرق این کشور 200 تن طلای دیگر کشف کرده است.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۷   + ۷۸ سایت دیگر  
قیمت سکه نسبت به روز دوشنبه با کاهش قیمت همراه شده اما نسبت به هفته قبل همچنان در قیمت های بالا معامله می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی نسبت به هفته پیش بدون تغییر قیمتی مبادله می شود اما نسبت به 2 هفته قبل با افت قیمت بیش از 2 میلیون تومانی همراه شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت طلای جهانی در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار یک درصد افزایش یافت و برخی از ضررهای اوایل هفته را با توجه به نگرانی درباره بخش بانکی جبران کرد، در حالی که معامله گران بر اساس اظهارات رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، شرط بندی برای افزایش دیگر نرخ بهره را کاهش دادند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فعال بازار طلا گفت: هفته گذشته با توجه به افت بهای انس طلای جهانی، قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت و حباب سکه با 700 هزار تومان کاهش به پنج میلیون و 800 هزار تومان رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنج شنبه، 28 اردیبهشت) در بازار تهران 30 میلیون و 350 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 250 هزار تومان کاهش داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار طلا طی 24 ساعت گذشته به طور محسوس کاهش پیدا کرد، به طوری که هر گرم طلای 18عیار در آستانه ورود به کانال پایین تر قرار گرفت.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: در سال های اخیر در بازار طلا و سکه به دلیل افزایش قیمت ها یک مقداری کاهش تقاضا داشته ایم اما اینکه بگوییم خرید طلا به حد صفر رسیده است اینگونه نیست و در مجموع حدود 20 درصد تقاضا کاهش یافته است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
با اعلام خبر توافقات مالی جدید توسط رئیس کل بانک مرکزی، امروز قیمت ارز و طلا در بازار با کاهش چشمگیری مواجه شد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۴۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(چهارشنبه) به زیر مرز 2000 دلار رسید زیرا سرمایه گذاران از نتیجه مذاکرات محدودیت بدهی ایالات متحده نگران بودند و دلار قوی تر قیمت ها را کنترل کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: کاهش قیمت ارز، کاهش اندک تقاضا و فروش طلا برای ثبت نام خودرو باعث شده قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی نزولی شود.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۳    
بهبود جزئی قیمت طلا و سکه بازار داخلی اندکی معامله گران این فلزات گرانبها را امیدوار کرده است. هم اکنون قیمت هر گرم طلای 18 عیار نسبت به روز قبل 50 هزار و 500 تومان بالا رفته و در محدوده 2 میلیون و 573 هزار و 900 تومانی قرار دارد ...
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا به علت ارزان شدن دلار و بن بست ایجاد شده در مورد سقف بدهی آمریکا افزایش یافت و اونس جهانی به 2020.23 دلار رسید.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز سکه طرح قدیم در بازار با کاهش قیمت 200 هزار تومانی، 26 میلیون و 800 هزار تومان داد و ستد شد.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (دوشنبه) با توجه به بن بست سقف بدهی آمریکا و نگرانی از رکود اقتصادی که برخی از معامله گران را به سمت فلز امن سوق داد، افزایش یافت.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۱    
قیمت هر گرم طلای 18 عیار در روز جاری نسبت به دیروز 17 هزار و 300 تومان بالا رفت و به مرز 2 میلیون و 588 هزار و 200 تومانی رسید. نرخ سکه هم در مقایسه با روز گذشته 84 هزار تومان بیشتر شد و در محدوده 31 میلیون و 385 هزار تومانی قرار گرفت. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۹    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه، 24 اردیبهشت) در بازار تهران 31 میلیون و 350 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 250 هزار تومان کاهش داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
یک فعال بازار طلا و سکه با بیان قیمت سکه طی 4 روز گذشته حدود 2میلیون تومان کاهش یافته است ، گفت: هیجانات کاذب از بازار خارج شده است و هم اکنون خریدار و فروشنده واقعی در بازار هستند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازار جهانی در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار به پایین ترین حد یک هفته ای سقوط کرد و تحت تاثیر تقویت دلار و افزایش بازده اوراق قرضه آمریکا، در مسیر کاهش هفتگی قرار دارد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۸   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمد کشتی آرای، در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا اظهار کرد: در هفته ی گذشت در حوزه بین المللی، باتوجه به اشکالات و مسائلی که در حوزه بانک ها اتفاق افتاد و تعدادی از بانک ها با مشکلات مالی و ورشکستی مواجه شدند، ارزش دلار کاهش پیدا کرد ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنجشنبه، 21 اردیبهشت 1402) در بازار تهران 32 میلیون و 300 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 200 هزار تومان افزایش داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی گزارش های ماهانه شرکت های فلزات گرانبها غیر آهن در فروردین ماه حاکی از آن است به جز عملکرد خیره کننده چند شرکت مانند فرآور و فگستر که رشد عجیب فروش ناشی از صادرات محصولات را تجربه کرده اند، اکثر شرکتها ترک عادت نکرده و مطابق سالیان پیش فروردین کم فروشی را پشت سر گذاشتند. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند کاهشی قیمت سکه و طلا در بازار که از ابتدای هفته آغاز شده و امروز (چهارشنبه) نسبت به روز گذشته محسوس تر شده خبر داد و گفت: سکه در بازار امروز 600 هزار تومان و هر گرم طلا نیز 28 هزار تومان نسبت به روز گذشته ارزان تر معامله شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (چهارشنبه) در بازه محدودی کاهش یافت که می تواند بر موضع سیاست فدرال رزرو تأثیر بگذارد و این در حالی است که معامله گران منتظر داده های کلیدی تورم ایالات متحده هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی گزارش های ماهانه شرکت های فلزات گرانبها غیر آهن در فروردین ماه حاکی از آن است به جز عملکرد خیره کننده چند شرکت مانند فرآور و فگستر که رشد عجیب فروش ناشی از صادرات محصولات را تجربه کرده اند، اکثر شرکتها ترک عادت نکرده و مطابق سالیان پیش فروردین کم فروشی را پشت سر گذاشتند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۱    
قیمت انواع سکه و دلار در معاملات امروز بازار ارز و طلا، بدون تغییر زیادی قیمت خورد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
در آستانه انتشار آمار تورم آمریکا و تلاش سرمایه گذاران برای یافتن سرنخ هایی در مورد سیاست بانک مرکزی آمریکا، قیمت طلا در معاملات امروز 7 دلار و 65 سنت افزایش یافت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از دید مجلس شورای اسلامی مسئولیت ارزی کشور و قیمت سکه در بازار و حفظ ارزش پول ملی از ماموریت های ذاتی بانک مرکزی است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا با کاهش ارزش دلار در جهان، 7 دلار و 80 سنت افزایش یافت و به 2024.59 دلار رسید.