یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۱:۳۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان کامیون»

تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵    
بر اساس اعلام رئیس کل گمرک 4000 دستگاه تریلی نو تا 2 هفته دیگر از گمرک ترخیص می شوند اما رانندگان کامیون، خصوصا مالکان کامیون های فرسوده، نصیبی از این خان خواهند برد؟
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷    
نحوه تامین مالی انجمن های صنفی و کانون های مربوطه را تعیین تکلیف شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۰    
در حالی که میزان کمیسیون دریافتی شرکت های حمل و نقل جاده ای درصد مشخصی از کرایه حمل کالا است اما برخی از شرکت ها بی توجه به این موضوع رقم های غیر متعارفی را از رانندگان کامیون دریافت می کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸    
کلاهبرداران حرفه ای دست به کار شده و نسبت به دریافت مبالغ غیرقانونی از رانندگان ناوگان عمومی اقدام کرده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
رانندگان کامیون های ترکیه ای با دور زدن توافقات و مقررات بین دو کشور به حمل کالاهایی در ایران می پرداختند اما با پیگیری های تشکل های صنفی این سوء استفاده به خط پایان رسید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۸    
حدود 100 هزار نفر از بیمه شدگان بیمه تکمیلی رانندگان کامیون ، اعضای خانواده مدیران و کارمندان شرکت ها هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۲    
قبلا رانندگی و استراحت از بندرعباس تا تهران، 24 ساعت طول می کشید اما الان 36 ساعت.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۹    
فیلم مربوط به وقوع تصادفی دیگر در کمربندی شهرضاست، یکی از ساکنان شهرستان شهرضا ، عنوان می کند دلیل وقوع این تصادف، خرابی جاده بوده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۸    
خانم نظری کارشناس بازار کامیون، 3 مورد از شیوه های تقلب در معاملات ماشین سنگین را برای رانندگان کامیون بیان کرده است که اسیر متقلبان نشوند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۸    
انجمن صنفی کارگری رانندگان حمل و نقل جاده ای شهرستان فلاورجان آگهی عضو گیری منتشر و در شرف تاسیس بودن خود را اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۲    
با توجه به انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی رانندگان کامیون، سقف تعهدات بیمه ای برای ارایه خدمات به رانندگان کامیون اعلام شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۵    
رانندگان کامیون آنقدر نسبت به سیاست های دولت در قیمت گذاری گازوئیل دغدغه دارند که اگر کامیون بی نیاز از گازوئیل که با انرژی خورشید کار می کند وارد کشور شود با استقبال آنها مواجه خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
احمدرضا عامری رییس اتحادیه شرکت های مسافربری: برخی از کشورها به رانندگان در بخش حمل و نقل باری هم اقامت و هم حقوق چند هزار دلار پرداخت می کند و ما امروز با افرادی تحصیل کرده و حتی خلبان مواجه هستیم که به دنبال دریافت گواهینامه رانندگی پایه یک هستند تا بتوانند از این طریق به آن کشورها مهاجرت کنند ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷    
نظارت بر وصول دقیق مبلغ حق بیمه تکمیلی درمان و واریز آن به حساب شرکت های بیمه بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۸    
به دنبال انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون، شماری از آنان از شرایط این قرارداد و مبلغ پرداختی رانندگان تانکر نسبت به رانندگان بخش کالا انتقاد کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۶    
کانون انجمن های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور با انتشار نامه ای خطاب به رئیس سازمان راهداری از قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون با بیمه دانا رونمایی کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تعدای از رانندگان کامیون د راقدامی خودش نسبت به حذف نقطه حادثه خیز در جاده پالایشگاه اصفهان از سمت شاهین شهر به خمینی شهر اقدام کردند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رییس کانون انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل داخلی کشور گفت: عدم آشنایی رانندگان کامیون با نحوه خرید محصولات تجاری از بورس و عدم اطلاع رسانی صحیح در این زمینه موجب شده تنها نمایندگی شرکت های خودروساز متقاضی خرید خودرو از بورس باشند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پارکینگ پایانه بار ارومیه سه دهه پس از تاسیس ، فاقد سرویس بهداشتی، حمام و دیگر امکانات رفاهی و بهداشتی برای رانندگان کامیون است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۵    
دولت باید در زمینه کاهش سن بازنشستگی رانندگان اقدامی فوری انجام دهد در غیر این صورت شغل رانندگی ناوگان حمل و نقل بار و مسافر نابود می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از رانندگان کامیون از درگیری در حین بارگیری کالا در شهرک سگزی خبر داده اند که با مداخله پلیس خاتمه یافته است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۷    
فقدان سالن یا سامانه اعلام بار موجب شده، توزیع بار بدون هرگونه نظارت به دست شرکت ها و یا ایادی آنها (دلالان بار) بیفتد و عدم تمکین راننده به درخواست آنان مساوی با محرومیت راننده از دریافت بار خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۶    
تشکل های صنفی رانندگان کامیون به نمایندگی از 600 هزار راننده ماشین سنگین سراسر کشور از مراجع قانونی می خواهند جلوی - به ادعای آنها - سودجویی و رانتخواری در موضوع بیمه تکمیلی رانندگان کامیون گرفته شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۸:۳۴    
هیئت مدیره انجمن و کانون سراسری انجمن های صنفی رانندگان کامیون های یخچال دار از تعیین تکلیف تردد کامیون های یخچال دار خارجی حامل محمولات وارداتی در خاک و قلمرو ایران خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۱۱    
رانندگان کامیون اکنون در مقابل این سوال قرار دارند که خرید کامیون های جدید چینی به صرفه تر است یا کامیون های وارداتی جدید برند شناخته شده ای مثل ولوو.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۸    
متاسفانه کانون شرکت ها با وجود الزام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر انعقاد قرارداد به صورت مشترک توسط دو کانون رانندگان و شرکت ها با شرکت بیمه گر هنوز در این زمینه کارشکنی می کند .
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۵    
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تعیین تکلیف بیمه تکمیلی درمان رانندگان ظرف مدت ده روز را خواستار شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۰    
رانندگان کامیون مدعی شده اند در پمپ گازوئیلی در هرمزگان، کامیون هایی که پلاک شان مربوط به همین استان است بدون رعایت نوبت سوخت گیری می کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل شرایط کاری رانندگان و سختی شغل رانندگی، رانندگان در سنین پایین دچار فرسودگی و پیری زودرس می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس اتاق تعاون خراسان رضوی گفت: اکنون 95 درصد از سهم عرضه لاستیک استان در اختیار شرکتهای تعاونی قرار دارد و با این اقدام نارضایتی بین مردم و رانندگان کامیون خیلی کمتر شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۰    
بیمه تکمیلی رانندگان کامیون یکی از ضروری ترین نیازهای این قشر است که تاکنون به آن توجه لازم نشده است و نکاتی اخیرا در این باره مطرح شده که آنها باید از آن مطلع باشند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۲    
بر اساس رای دیوان عدالت اداری سازمان راهداری با ورود به موضوع حق توقف رانندگان و ناوگان می تواند از این که کامیون ها به انبار سیار و رانندگان به نگهبان کالاهای تجار و صاحبان کالا در مبدا و مقصد تبدیل شوند، جلوگیری نماید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۶    
با وجود آنکه رانندگان کامیون تاکید دارند آسفالت جاده شهرضا بسیار خراب و غیر قابل استفاده است اما شماری از رانندگان می گویند خرابی جاده مختص به جاده شهرضا یا جاده های اصفهان نیست.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۶    
تردد از اتوبان زنجان به دلیل خرابی بیش از حد، خطر آفرین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۳    
صف طولانی جایگاه سوخت گازوئیل در محور میناب به جاسک رانندگان را گلایه مند کرده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در مصوبه 223 آمده است که شورای امنیت ملی با تعیین ضرب الاجل تا پایان دی ماه 1401 شورای عالی ترابری را مکلف به ایجاد ساز و کار برای بیمه تکمیلی رانندگان کرده بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در میان نخبگان کشورهای ثروتمند، یک نگرانی عمده درباره هوش مصنوعی به وجود آمده است: ماشین ها کار ما را خواهند ربود. با محبوبیت انفجاری چت جی پی تی، چت ربات بسیار واقعی ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۱    
جاده میاندوآب به بوکان بسیار خراب و غیرقابل استفاده با چاله و چوله های متوالی و خطرناک و فنرشکن است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کمربندی شهرضا دارای نقاط پر حادثه و شرایط غیر استاندارد است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرمای شدید، بهره وری نیروی کار آمریکا را نزولی کرد رکورد شکنی دوباره گرما در آمریکا، باعث شد رانندگان کامیون و کارگران انبارها و تاسیسات در نقاط مختلف این کشور، در میانه تابستان به دلیل شرایط کاری خود دست به اعتصاب بزنند. کارکنان شرکت آمازون از جمله آنها بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مدیران ارشد شرکت خدمات حمل و نقل پی ای سی PEC روسیه، طی اظهاراتی هشدار داد که شرکت های حمل و نقل این کشور با "کمبود فاجعه بار" رانندگان کامیون هایی با وزن بیش از 3.5 تن مواجه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت حمل و نقل و باربری "یلو" با قدمت تقریبا 100 سال، پس از یک سری اقدامات از قبیل ادغام با دیگر شرکت ها و پس از مذاکرات پرتنش خود برای قرارداد با اتحادیه رانندگان کامیون و تحمل بار سنگین بدهی، روز یکشنبه اعلام ورشکستگی کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرایط ابطال بارنامه رانندگان کامیون از سوی انجمن صنفی کارفرمایی موسسات و شرکت های حمل و نقل کالای تهران و حومه یادآوری شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۷    
خواننده محبوب آمریکایی، تیلور سوئیفت، در آستانه پایان بخش ایالات متحده تور موفق Eras، با پاداشی باورنکردنی خدمه سالن های کنسرت و به خصوص رانندگان کامیون را شگفت زده کرد . برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۱    
رانندگان کامیون خصوصا افرادی میانسال شاغل در این حرفه برای حفظ و تضمین کردن سلامت خود باید برخی دستورالعمل ها و نکات را بیشتر از سایر اقشار مدنظر قرار دهند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۴    
به سختی با گازوییل آزاد لیتری 5000 تومان سوختگری می کنم و وقتی از مرز خارج می شوم (مرز بازرگان) به استثنا500 لیتر ، برای مابقی به ازای هر لیتر 35 هزار تومان جریمه پرداخت می کنم .
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان و کامیونداران نیز که از جمله کاربران حرفه ای راه ها هستند، می توانند از سامانه 141 سازمان راهداری برای رفع مشکلات خود بهره ببرند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرقت کارت سوخت هنگامی رخ داد که برای پرداخت هزینه سوخت از تلمبه دور شده و به متصدی مراجعه کردم.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بهمن دیزل در روزهای اخیر شاهد یک رویداد جالب توجه برای کامیون داران و رانندگان کامیون بود. این شرکت تور بازدیدی برای خبرنگاران برگزار کرد تا از نزدیک شاهد خط تولید کامیون 19 تن امپاور BD300 باشند.