دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۷:۳۷Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار ثانویه»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه 147 هزار و 288 میلیارد تومان بود که 98 درصد از ارزش کل معاملات بازار سرمایه را تشکیل می دهد. ارزش معاملات خرد سهام با کاهش 37 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم هزار و 805 میلیارد تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در روز چهار شنبه (15 تیر 1401) در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 56 درصد کاهش به 162 میلیارد تومان رسید.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری بازار سرمایه ایران، مجید پیره با اشاره به مصوبه جدید کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار، اظهار کرد: در جلسه اخیر این کمیته، موضوع راه اندازی سازوکار عرضه اولیه و بازار ثانویه در ارتباط با گواهی های سپرده عام بررسی و به جمع بندی رسید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه 15 هزار و 364 میلیارد تومان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اکو ایران : در این هفته، بیشترین رقم معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه به روز دوشنبه اختصاص داشت که بیش از 48 هزار میلیارد تومان بود.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:سهم ایران از بازار جهانی متانول عدد قابل توجهی است و کشورمان یکی از بازیگران بزرگ این صنعت محسوب می شود. در حال حاضر، ظرفیت اسمی تولید متانول در ایران نزدیک به 12میلیون تن در سال است و واحدهای متانولی که سهام آنها عرضه عمومی شده و در حال حاضر در بازار ثانویه بورس تهران معامله می شوند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : درآخرین روز هفته اول تیر ماه نرخ سود اوراق با تاریخ سررسید یک ساله در این بازار به پایین تر از 22 درصد رسیده و در مرز 21.9 درصد ثبت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۵    
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر میانگین ارزش معاملات اوراق بدهی رشد داشت و سهم اوراق از معاملات بازار سهام افزایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در روز یکشنبه در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با یک درصد کاهش به 218 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 24 نماد اخزا و 8 نماد اراد انجام شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه -رسانه نزدیک به دولت مدعی شد روند بورس نشان می دهددر هفته های آینده این بازار صعودی خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از فارس، بازار سرمایه در حالی هفته پایانی خردادماه را پشت سرگذاشت که توان صعود نداشت و همین مساله نیز باعث خروج سنگین پول از بورس شد همچنین بازار سهام در حالی ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در این هفته، بیشترین رقم معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه به روز دوشنبه اختصاص داشت که بیش از 125 هزار میلیارد تومان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر میانگین ارزش معاملات اوراق بدهی افت داشت و سهم اوراق از معاملات بازار سهام کاهش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اکوایران : در هفته اخیر که روند تغییرات ارزش معاملات سهام صعودی بود، سهم اوراق بدهی از معاملات بازار سهام کاهش یافت. در این هفته، بیشترین رقم معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه به روز دوشنبه اختصاص داشت که بیش از 70 هزار میلیارد تومان بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اینکه دولت چه راهکاری برای رونق بازار ثانویه و ایجاد مزیت در این بخش داشته باشد، دور از ذهن است. اما دولت می تواند با کاهش مداخله گری در بخش مقررات و قیمت گذاری روی محصولات شرکت ها و یا مکانیزم های عملیاتی به توسعه و رونق شرکت ها کمک کند که خروجی این رونق در آینه بازار سرمایه دیده می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس 4 هزار و 104 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 4 هزار و 875 میلیاردی هفته پیشین، افت 16 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در روز دوشنبه (9 خرداد 1401) در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 89 درصد افزایش به 349 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 27 نماد اخزا و 9 نماد اراد انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی امروز یک شنبه در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 22 درصد کاهش به 184 میلیارد تومان رسید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند که اسپیس ایکس (SpaceX) در آستانه تبدیل شدن به با ارزش ترین استارت آپ ایالات متحده قرار دارد، زیرا ارزش آن در فروش مداوم سهام در بازار ثانویه به بیش از 125 میلیارد دلار افزایش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر به طور میانگین سهم ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت در بازار سهام 25 درصد بود که نسبت به هفته پیشین کاهش داشته است. در هفته گذشته، سهم اوراق از معاملات بازار ثانویه 47 درصد بود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بانک مرکزی در یک گزارش با تحلیل آمارهای اقتصاد کلان در پایان1400، کارگردان انتظارات تورمی را معرفی کرد. بر اساس گزارش تحلیلی بانک مرکزی، در اسفند1400، به دلیل کاهش انتظارات تورمی ناشی از مذاکرات و به تبع آن کاهش بازده اسمی انتظاری در بازار دارایی ها ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در یک گزارش با تحلیل آمارهای اقتصاد کلان در پایان1400، کارگردان انتظارات تورمی را معرفی کرد. بر اساس گزارش تحلیلی بانک مرکزی، در اسفند1400، به دلیل کاهش انتظارات تورمی ناشی از مذاکرات و به تبع آن کاهش بازده اسمی انتظاری در بازار دارایی ها ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : 12 اردیبهشت 1401، حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 32 درصد کاهش به 184 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 30 نماد اخزا و 8 نماد اراد انجام شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۸۵ سایت دیگر  
در اسفندماه 1400، عمدتاً به دلیل کاهش انتظارات تورمی ناشی از مذاکرات و به تبع آن کاهش بازده اسمی انتظاری در بازار سایر دارایی ها (به ویژه بازار بین بانکی ریالی)، روند نرخ های بازده اسناد خزانه به ویژه در سررسیدهای بالاتر از یکسال در بازار ثانویه نزولی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در سه روز کاری اخیر ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه روند صعودی داشته است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیر عامل فرابورس ایران گفت: سال 99 بعد از رشد چشمگیر بازار سرمایه، یکی از بحث های قابل طرح این بود که بازار ثانویه رشد کرده و باید بازار اولیه نیز مورد توجه قرار گیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز سه شنبه حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 28 درصد افزایش به 652 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 30 نماد اخزا و 9 نماد اراد انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه در ماه های گذشته به یکی از معضلات جدی بورس تبدیل شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نرخ سود بین بانکی روندی نزولی داشته و در هفته سوم بهار 1401 به 20.3 درصد تنزل پیدا کرد. این رفتار کاهشی در نرخ سود بازار ثانویه و وام مسکن نیز مشهود بوده و در هردو بازار رکوردهای کاهشی را از خود برجای گذاشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه امروز 15 فروردین 1401 به بالاترین میزان در تاریخ بازار سرمایه رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۰    
اقتصادنیوز: روز شنبه 10 درصد از معاملات بازار سهام به اوراق بدهی اختصاص داشت که در اولین هفته کاری فروردین ماه 1401 سهم اوراق از ارزش معاملات بازار سهام کمتر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بازار سهام در هفته دوم امسال یک رویه اتفاق افتاده در 6 ماه پایانی سال گذشته را کنار گذاشت. روزهای دوشنبه با انجام معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه ارزش کل معاملات در این روز بیشتر از 150 هزار میلیارد تومان می شد، اما در هفته گذشته این معاملات انجام نشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نرخ اوراق با سررسید یک سال با یک دهم درصد کاهش به 22.89 درصد رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 14 درصد کاهش به 425 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 31 نماد اخزا و 10 نماد اراد انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 6 هزار و 204 میلیارد تومان کاهش یافت. ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه 887 میلیارد تومان بود که 14 درصد از ارزش کل معاملات بازار سرمایه را تشکیل می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از اکوایران، در هفته سوم اسفند ماه 1400 سهم اوراق از ارزش معاملات بازار سهام کمتر شد و میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق کاهش یافت. در هفته اخیر به طور میانگین سهم ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت در بازار سهام 29 درصد بود که نسبت به هفته پیشین کاهش چشمگیری داشته است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اکو یاران : در هفته اخیر همزمان با صعود شاخص های بازار سهام و رشد ارزش معاملات خرد سهام، میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۷    
در هفته اخیر به طور میانگین سهم ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت در بازار سهام 29 درصد بود که نسبت به هفته پیشین کاهش چشمگیری داشته است. در هفته دوم اسفند سهم اوراق از معاملات بازار ثانویه 55 درصد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 83 درصد افزایش به 906 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 31 نماد اخزا و 9 نماد اراد انجام شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در هفته اول اسفند ماه 1400 سهم اوراق از ارزش معاملات بازار سهام بیشتر شد اما میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق کاهش یافت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 10 هزار و 922 میلیارد تومان کاهش یافت. ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه 4 هزار و 201 میلیارد تومان بود که 38 درصد از ارزش کل معاملات بازار سرمایه را تشکیل می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روز حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 13 درصد افزایش به 279 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 30 نماد اخزا و 4 نماد اراد انجام شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی در دستورالعملی موارد تکمیلی در خصوص بهره گیری از روش پرداخت برات اسنادی مدت دار با سررسید پرداخت حداکثر سه ماهه از تاریخ قبولی خریدار یا پذیره نویسی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 16 درصد کاهش به 288 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 29 نماد اخزا و 6 نماد اراد انجام شد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ارزش کل معاملات در روزهای دوشنبه به دلیل معامله اوراق بدهی در بازار ثانویه رشد قابل توجهی دارد. این مساله در هفته های گذشته نیز وجود داشته است. امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 153 هزار و 61 میلیارد تومان افزایش یافت ...
فرارو   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
امروز 18 بهمن 1400 حجم معاملات اوراق بدهی یک سقوط بزرگ را تجربه کرد. به گزارش اقتصادنیوز امروز دوشنبه حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 54 درصد کاهش به 316 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 32 نماد اخزا و 2 نماد اراد انجام شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شیخی، استاد دانشکده دانشگاه اقتصاد گفت: عامل آشوب در بازار بورس، غلبه بازار ثانویه بر بازار اولیه است و برای رفع این مشکل باید بازار ثانویه را تعطیل کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۶    
در هفته اخیر همزمان با صعود بازار سهام و رشد شاخص های بورس، میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق کاهش داشته است. هفته گذشته میانگین ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه 32 هزار و 104 میلیارد تومان بود که در هفته اخیر به 31 هزار و 551 میلیارد تومان رسید که افت 1.7 درصدی را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس، گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون بانک مرکزی صرفا مجاز به خرید اوراق بهادار منتشره از سوی خزانه در بازار ثانویه بوده و خرید اوراق بهادار منتشره از سوی دولت یا شرکت های دولتی در بازار اولیه ممنوع شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 6 درصد افزایش به 295 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 34 نماد اخزا و 12 نماد اراد انجام شد.