چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۳:۳۲Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیام شهدا»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۵    
مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یکی از پیام های مهم شهدا جلوگیری از نفوذ دشمنان در عرصه های مختلف کشور است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام میثم تارم گفت: پیام شهدا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی، حمایت از نظام و پشتیبانی از ولایت فقیه، حفظ حجاب و عفاف و پاکدامنی، اقامه نماز و توجه به واجبات است که این مهم به وفور در وصیت نامه شهدا به چشم می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه با تاکید بر اینکه باید پیام شهدا را به نسل جوان منتقل کنیم، گفت: پیام شهدا به ما این است که از مسیر، اهداف و دستاوردهای انقلاب منحرف نشویم و در این راه ثابت قدم باشیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۶    
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با بیان اینکه فلسفه برگزاری کنگره ها بیان نام و پیغام شهدا است، گفت: پیام شهدا با زبان هنر به نسل جوان منتقل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۲    
بیشتر شهدا در وصیت نامه های خود حفظ حجاب از سوی زنان و دختران جامعه را موجب افتخار و عامل خشم دشمن و خوشحالی دوستان دانسته اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی در سومین اجلاسیه شهدای دانشجوی دانشگاه های استان قم گفت: بهتر است فلسفه برگزاری این کنگره از زبان رهبری بیان شود ایشان فلسفه اصلی کنگره شهدا را به دو قسمت زنده نگه داشتن نام شهدا و پیام شهدا تقسیم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهید شکرخدا فردین در بخشی از وصیت نامه خود آورده است پیام شهدا رعایت حجاب است، پیام امام حجاب است، پیام قرآن حجاب است، حجاب امریست واجب بر هر زن مسلمان و شرافتمند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری-معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با اشاره به اینکه هر کاری برای شهدا کنیم، باز هم کم است، خاطرنشان کرد: باید پیام شهدا را در قالب هنر به نسل جوان جامعه برسانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دزفول- فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان خوزستان گفت: پیام شهدا به ما ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه های دشمن در جنگ نرم و فرهنگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۱    
فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: ما به شهدا مدیونیم که اگر به جنگ دشمن نمی رفتند معلوم نبود سرنوشت ما چه می شد. امروز پیام شهدا این است که ما باید در جنگ نرم فرهنگی پیروز شویم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳    
آیت الله عبادی گفت: هر چند وقتی که ما به خواب غفلت فرو می رویم پیام شهدا به گونه های مختلف که خودش صحنه جدید شهادت از جهت سازندگی است ما را از خواب غفلت بیدار می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دریادار دوم عباسی گفت: خلاقیت، نوآوری و ابتکار باید جزء شاخصه های برنامه های ارزشی، فرهنگی و حامل انتقال پیام شهدا باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۶    
حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: پیام شهدا به ما این است که اگر می خواهیم راه سعادت را طی کنیم باید ولایت مداری، پیوند با ولایت و فرمان برداری از ولایت داشته باشیم چراکه این موارد کلید موفقیت و رسیدن به سعادت است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۶    
در بیشتر وصیت نامه های شهدا از جمله شهدای استان خراسان شمالی پیام هایی در خصوص رعایت عفاف و حجاب وجود دارد که حتی از خون خود نیز تاثیرگذارتر در حفظ و پاسداری از اسلام، ارزش های اسلام و آرمان های انقلاب دانسته اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از برگزاری 10 کنگره در سراسر کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: انتقال پیام شهدا در قالب های هنری بسیار اهمیت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج گفت: تولیدات فاخر هنری در برگزاری کنگره و اجلاسیه های شهدای سمنان به منظور انتقال هر چه بهتر پیام شهدا در دستور کار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: شهدا این را به ما آموختند که به فراخنای جهان هستی گسترده شویم.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۵    
سعید کهن سال در حاشیه بازدید از غرفه نشر شاهد در نمایشگاه قرآن و محصولات فرهنگی گفت: برگزاری نمایشگاه با موضوع ایثار و شهادت، در جامعه اثربخش است/ غرفه نشرشاهد پیام شهدا را به همراه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اراک-مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت:مهمترین پیام شهدا امید به آینده و مجاهدت برای ساختن آینده ای درخشان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک-فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت:بصیرت و غیرت دینی و انقلابی مهمترین پیام شهدا است و نتیجه شرکت در مراسم شهدا و مناسبت های مذهبی باید افزایش بصیرت و غیرت دینی باشد.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه آبادان: راهیان نور فرصت مناسبی برای انتقال پیام شهدا است. آبادان خبر _ احمد امیری، مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان آبادان در گفت و گو با پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر در مناطق عملیاتی جنوب؛ بابیان اینکه این مناطق یادآور دلاوری ها و از جان گذشتگی رزمندگان است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فتحیان گفت: شهرستان سمیرم آخرین شهرستانی است که ستاد کنگره شهدا در آن تشکیل می شود، باید از همه زمینه ها و ظرفیت های آن از جمله هنر در انتقال پیام شهدا استفاده کرد تا کارهای فاخری در شهرستان اتفاق بیفتد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۳:۲۸    
نجفی گفت: مستند های زیادی در مورد شهدا ساخته ام که ماندگار شد بنابراین هنرمندان پیام شهدا را به نسل امروز برسانند چرا که خاطرات آن بسیار تاثیرگذار است.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی داننده (روزنامه نگار) در توییتر خود با هشتگِ شهدا شرمنده ایم، توییتی منتشر کرده.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۸    
سردار اصغر عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در گفتگو باخبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر بیان کرد، اینجا زائران با سبک زندگی و راه شهدا آشنا می شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ سردار محمدرضا موحد در پیامی به مناسبت 22 اسفند و روز بزرگداشت مقام شهدا، گفت: پیام امروز شهیدان ترسیم و تداوم آرمان بزرگ انقلاب اسلامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی و باز کردن گره مشکلاتی که مردم انقلابی و بصیر را رنج می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه در رساندن پیام شهدا به نسل امروز کوتاهی کرده ایم گفت: امید آفرینی و ارائه شهدا به عنوان بهترین الگو تنها عامل برگرداندن جوانان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: امروز جامعه ما بیش از گذشته، نیاز به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد؛ باید پیام شهدا را به نسل جدید رساند، چرا که ملّتی که شهادت دارد، اسارت ندارد، شکست ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: هدف از برگزاری یادواره ها، انتقال پیام شهدا به نسل جوان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امیدواریم کنگره بزرگداشت شهدای استان مازندران، کنگره موفقی برای انتقال محورهای شهدا به آیندگان باشد و آنها این روحیه جهادی و شهادت طلبی را در خودشان تقویت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: شعر بهترین ابزار هنری برای انتقال پیام شهدا و انقلاب اسلامی به مردم جهان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۳    
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: وظیفه مهم تر ما رساندن پیام شهدا به نسل امروز و فردا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
آشوری گفت: جانبازان و ایثارگران، بهترین گزینه برای انتقال پیام شهدا به نسل امروز هستند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۴:۴۲    
شهید عباس محراب در فرازی از وصیتنامه اش اشاره کرده که پیام شهدا را به مردم برسانید و راه شهدا را سربلندی ایران عزیز دانسته است.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهدای ایران : شهید عبدالله میثمی در یازدهم خردادماه 1334 در اصفهان به دنیا آمد. پدرش اصغر نام داشت. وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در زادگاهش گذراند . به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. سال 1360 با مریم شکوهنده ازدواج کرد و صاحب سه پسر شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه هدف از برگزاری یاواره های شهدا رساندن پیام شهدا به مردم انقلابی است، گفت: رساترین پیام شهدا مقابله با ستمگران و ایستادگی در برابر استکبارجهانی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از بسیجیان و فعالان مسجد فاطمیه محله خزانه بخارایی یادگارهای شهدای معظم محله را جمع آوری و نگهداری می کنند تا پیام شهدا را به نسل آینده انتقال دهند، آنها این کار را از سال1374 در منطقه 16 آغاز کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار کریمی با اشاره به اینکه تبعیت از ولایت مهمترین پیام شهدا بود، گفت:مکتب شهدا به مادرس تبعیت از ولایت و حفظ وحدت می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۲۱    
اردبیل- معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اردوهای راهیان نور به مقصد مناطق عملیاتی جنوب و غرب شایسته ترین بستر در انتقال فرهنگ جهاد و شهادت و دفاع مقدس است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب، پاسداری از آرمان شهدا را وظیفه همه دانست و گفت: راهیان نور زمینه ساز زنده ماندن یاد شهدا و انتقال پیام شهدا به جامعه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۴    
شهید اکبر مظاهری در فرازی از وصیت نامه خود نوشته است: برادران پیرو راه شهدا باشید، شهدا را ناظر بر اعمال خود بدانید. پیام شهدا را به تمام دنیا برسانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بیان کرد: فارس به عنوان مرکز فرهنگ و ادب، میزبانی شایسته برای بیست و چهارمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و مقاومت بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز دشمنان این کشور با بهره گیری از تمام ظرفیت ها تلاش می کنند تا پیام شهدا در سطح جامعه و در میان نسل جوان شنیده نشود و برای این کار سرمایه گذاری جدی هم می کنند اما برغم همه این تلاش ها باز هم تاثیر خون شهید دسیسه های دشمنان را باطل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: ما هم امروز وظیفه و تکلیف داریم پیام شهدا را منتقل کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عباسی با بیان اینکه پیام شهدا تاکید بر خدمت خالصانه به مردم است گفت: توجه به فرزندان شهدا و جانبازان را در عرصه های مدیریتی و خدمت به مردم مد نظر داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: راهیان نور یک معجزه و عملیات بزرگ فرهنگی در کشور است که ظرفیت های عظیمی دارد و باید بتوانیم از آن به خوبی بهره گیری کنیم.
اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی،زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال پیام شهدا به نسل های جوان را از اهداف برگزاری مراسمات و یادواره های شهدا دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در فراجا تاکید کرد پیام شهدا دعوت به ولایت، وحدت و برائت از فتنه است.
زاکانی: در خصوص اتفاقات اخیر پیش از آن آشوب ها، بحث کره جنوبی و انتقال ارز تا انتهای کار پیش رفته بود و با شروع این اتفاق گفتند پول را به شما نمی دهیم و انگلیس و آلمان و فرانسه پشت این ماجرا افتادند و حتی با یک دلقک عکس گرفتند اما الان پس از سه ماه دست از پا درازترند.