دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۵:۳۰Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایرادات شورای نگهبان»

دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی کیا گفت: نمایندگان طرح ساماندهی صنعت خودرو را به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح کردند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۷    
بررسی جزئیات لایحه رتبه بندی معلمان و چرایی تاخیر در ترخیص کالا های اساسی، موافقت با کلیات لایحه ی اصلاح بیمه شخص ثالت و رفع ایرادات شورای نگهبان بر لایحه کنوانسیون استاندارد های آموزش دریانوردان از عملکرد امروز مجلس در صحن علنی بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون؛ شش ماه پس از راه اندازی سامانه موضوع ماده 10 طرح، ادعاهای نسبت به سندهای رسمی در این سامانه ثبت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرادات شورای نگهبان به لایحه تصویب اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان، رفع شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بررسی لایحه نظام رتبه بندی معلمان و تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بورس در دستور امروز مجلس شورای اسلامی است. به گزارش ایسنا، جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی ایرادات شورای نگهبان به طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس را برطرف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات شورای نگهبان درباره طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی مطرح و بخش عمده ای از آنها رفع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان به طرح نحوه انتصاب افراد در مشاغل حساس با حضور نمایندگان سازمان اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاح شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدارا: غلامعلی رجایی، مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی فقید در مورد قید محرمانه و امنیتی برای اموال مسوولان گفت: در دوران پهلوی کسانی که در دربار بودند اموال بسیاری داشتند که بخشی از آنها به ناحق بود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح واردات خودرو با ایرادات شورای نگهبان برای چندمین بار به کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگشت داده شده و مقرر است این کمیسیون با رفع ابهامات وارد شده شورای نگهبان طرح مذکور را برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس ارائه کند.
یک ماه از تصویب طرح آزادسازی واردات خودرو در مجلس شورای اسلامی می گذرد و حالا سه شنبه این هفته قرار است کمیسیون صنایع و معادن با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ایرادات شورای نگهبان به این مصوبه را برطرف و آن را نهایی کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۶۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قرار است سه شنبه هفته جاری، جلسه کمیسیون صنایع با حضور وزیر صمت برگزار و جمع بندی نهایی در مورد اصلاح ایرادات طرح واردات خودرو انجام شود.
سخنگوی شورای نگهبان از رد طرح ساماندهی صنعت خودرو در این شورا و هیأت عالی نظارت مجمع خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام جایگاه قانونی دارد و بر اساس مقرراتی تحت عنوان نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام دارد بر مصوبات نظارت می کند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه تشکیل می شود. بررسی لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
زمان آن رسیده است که به خودروسازی های داخلی سخت گرفته شود؛ این بنگاه ها با توجه به شرایط انحصاری ایجادشده در بازار کشور، تمایلی به ارتقای سطح کیفی محصولات و جلب رضایت مشتریان خود نشان نمی دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون صنایع و معادن در تلاش است که درباره ایرادات شورای نگهبان به طرح ساماندهی خودرو در جلسه آینده کمیسیون یعنی یکشنبه هفته آتی تصمیم گیری کند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آرش محبی نژاد در مصاحبه با برنامه رویداد در خصوص ایرادات شورای نگهبان به طرح واردات خودرو اظهار کرد: این طرح دو بخش داشت که می گفت به صورت سابق، خودرو وارد کشور شود که تهاتر اصلی کلان کشور را دچار مخاطره نمی کند؛ بخش دیگر نیز به واردات خودرو بدون انتقال ارز اشاره دارد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به تشریح نتایج نشست روز گذشته کمیسیون متبوع خود که به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح واردات خودرو برگزار شد، پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی راهکارهای رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبه خودرویی مجلس در کمیسیون متبوعش خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ترافیک فروش خودروهای خارجی در هفته جاری نیز ادامه یافت. هر چند برخی از دست اندرکاران بازار پیش بینی کرده بودند که با ایرادات شورای نگهبان به ماده 4 اصلاحی کمیسیون صنایع و معادن، روند کاهشی قیمت محصولات خارجی متوقف خواهد شد، اما این روند نه تنها تداوم یافته ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی ایجاد مناطق سه گانه آزاد در مازندران مدت ها است به یک رویای شیرین در میان مردم، رسانه ها و مسئولان استانی مبدل شده است که اساتید دانشگاهی و کارشناسان با ارائه ایراداتی ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
همراه با رای اکثریت نمایندگان مجلس به طرح آزادسازی واردات خودرو دو اتفاق همزمان در بازار وارداتی ها رخ داد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- با رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبه آزادسازی واردات خودرو و تایید احتمالی آن در آینده نزدیک، افسار خودروهایی که قرار است وارد بازار کشور شوند، به دست شورای رقابت خواهد افتاد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبه آزادسازی واردات خودرو و تایید احتمالی آن در آینده نزدیک، افسار خودروهایی که قرار است وارد بازار کشور شوند، به دست شورای رقابت خواهد افتاد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، یک فعال بازار خودرو اظهار داشت: بازار خودرو تا روز چهارشنبه هفته گذشته با رکود نسبی مواجه بود اما به محض ایرادات شورای نگهبان از طرح آزادسازی واردات مجددا قیمت ها به حالت اولیه برگشته و رو به افزایش است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح واردات خودرو در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
بنا بر اظهارات نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یکی از ایراداتی که شورای نگهبان به مصوبه مجلس مبنی بر واردات خودرو در ماده چهار داشته، مربوط به ارز بدون منشأ است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص چگونگی رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح واردات خودرو با مرتضی شجاعی، کارشناس بازار خودرو به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در رابطه با بررسی ایرادهای شورای نگهبان به طرح مجلس مبنی بر واردات خودروهای خارجی گفت: کمیسیون هنوز ایرادات شورای نگهبان به این طرح را در جلسه با اعضا مورد بررسی قرار نداده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
در پی ایرادات شورای نگهبان و هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام در خصوص مصوبه واردات خودرو مجلس، شورای رقابت با تأکید بر لزوم واردات خودرو و رفع بازار انحصاری اعلام کرد ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ص دای ایران با ایرادات تازه شورای نگهبان به طرح مجلس برای واردات مشروط و بدون انتقال ارز خودروهای خارجی، این طرح برای چندمین بار به کمیسیون صنایع مجلس عودت داده شد. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- با گذشت یک هفته از ارسال طرح ساماندهی بازار خودرو در نهایت بنابر گزارش مجمع تشخیص مصلحت نظام، موادی از مصوبه مجلس درباره آزادسازی واردات خودرو مغایر با قانون شناخته شد.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بنابر گزارش مجمع تشخیص مصلحت نظام، موادی از مصوبه مجلس درباره آزادسازی واردات خودرو مغایر با قانون شناخته شد.
براساس طرح واردات خودرو افراد حقیقی و حقوقی به روش های غیر قانونی و غیر رسمی (خارج از سیستم و نظارت بانک مرکزی) با پرداخت ریال در داخل کشور می توانند خودرو وارد کنند که همین امر یک چالش جدی برای اقتصاد ارزی کشور به وجود خواهد آورد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایرادات شورای نگهبان را رفع می کند، گفت: تلاش می شود موضوعاتی مانند واردات خودرو به ازای صادرات خودرو و قطعات با روان سازی متن مصوبه و درج جزئیات اصلاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره اظهارات سخنگوی شورای نگهبان گفت: پس از اعلام رسمی نظر شورای نگهبان به مجلس، می توان به صورت دقیق درباره ابهامات و ایرادات گرفته شده اظهار نظر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید ایرادات و ابهامات شورای نگهبان به مصوبه مجلس درباره واردات خودرو در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد تا به سرعت برطرف و با رای مجلس برای تایید مجدد به شورای نگهبان ارسال شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آزادسازی واردات خودرو به در بسته شورای نگهبان خورد و دوباره به مجلس برگشت و قرار است ایرادات و ابهامات آن بررسی و برطرف شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت اله فیروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تصویب طرح ساماندهی صنعت خودرو در صحن مجلس، گفت : با این اصلاح، ایرادات شورای نگهبان به مصوبه قبلی مجلس دهم برطرف شد؛ یکی از ایرادات شورای نگهبان مغایرت مصوبه قبلی با سیاست های اقتصاد مقاومتی بود ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
روزنامه آفتاب یزد : پس از دو هفته قرار گرفتن طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار مجلس، بالاخره روز گذشته این طرح با در نظر گرفتن 4 تبصره از سوی بهارستان نشین ها تصویب شد. این در حالی است که طرح ساماندهی بازار خودرو از مجلس دهم کلید خورده بود ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
طرح آزادسازی واردات خودرو در حالی پس از کش و قوس های فراوان به تصویب مجلس رسیده است که حالت دوگانه ای را غیر از بحث تأثیرات قیمتی به وجود آورده است. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت 22 شهریور ماه در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود در ادامه تصمیمی که از سال 97 گرفته شده واردات خودرو نخواهیم داشت و علت آن را هم تراز ارزی کشور عنوان کرده بود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان امروز ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو را به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح کردند. با این اصلاح و در صورت تایید از سوی شورای نگهبان، واردات خودرو به میزان مورد تعیین از سوی شورای رقابت، به صورت محدود آزاد خواهد شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
موافقت با کلیات طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار، بررسی گزارشی درباره وضعیت تبادل رمزارزهای جهان در کشور، موافقت مشروط با واردات آزاد خودروی خارجی از مهمترین رویدادهای جلسه علنی روز گذشته مجلی بود. ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سیدمصطفی میرسلیم در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو طی اخطار قانون اساسی، گفت: ما باید سیاست های تقویت تولید را اجرا و از آن پشتیبانی کنیم. ...
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۶۸ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه امروز مجلس مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان رسید. نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی با 172 رأی موافق ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد. ادامه بررسی طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی، بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوز های کسب وکار، بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح ساماندهی صنعت خودرو ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشف اسرار- نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، گفت: پس از رفع ایرادات شورای نگهبان با الحاق 2 هزار هکتار به اراضی منطقه آزاد انزلی، فرودگاه رشت، شهر صنعتی رشت، منطقه خمیران انزلی و شهرک صنعتی ضیابر صومعه سرا به این منطقه افزوده می شود. ...