شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۴:۰۶Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لغزندگی معابر»

تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
وزن خودرو هیچ نقشی در سر خوردن یا نخوردن در هنگام بارندگی و لغزندگی معابر ندارد.
سلام نو / تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به ورود سامانه بارشی از اواخر وقت چهارشنبه 31 فروردین در استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مدیریت بحران استانداری خوزستان عصر امروز پنجشنبه در خصوص تأثیر سامانه بارشی و بارش پراکنده و همچنین وزش باد شدید موقت و انتقال توده گردوخاک از کشورهای همسایه غربی، هشدار سطح زرد را اعلام کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از عصر فردا دوشنبه 23 اسفند تا چهارشنبه 25 اسفند در بعضی ساعات رگبار باران؛ گاهی همراه با رعد و برق، تگرگ، وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی می شود که وضعیت جوی در حالت هشدار زرد خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: حجم تردد ها در معابر اصلی و فرعی شهر تهران به علت بارش نزولات آسمانی و لغزنده شدن معابر روبه افزایش و سنگین گزارش می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، یحیی صالح طبری، در تشریح جزئیات تصادف زنجیره ای صبح دوشنبه در پایتخت، گفت: به دلیل لغزندگی معابر 20 خودرو باهم در اتوبان حکیم شرق تصادف کردند. وی افزود: در این حادثه 9 نفر مصدوم شدند که 7 نفر آنها به مراکز درمانی منتقل شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۶    
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح دوشنبه دوم اسفند 1400 را تشریح کرد.
رادیو پیام   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: وضعیت جوی استان تهران با توجه به داده های هواشناسی، با نفوذ سامانه بارشی شب گذشته، تا صبح دوشنبه در مناطق جنوبی و مرکزی بارش باران، در نواحی شمالی بارش برف و باران و در ارتفاعات بارش برف، مه و کولاک پیش بینی می شود. ...
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ همه خانی گفت: کاهش سطح دید و لغزندگی معابر باعث کاهش سرعت ها و افزایش ترافیک در سطح معابر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - اداره کل آموزش وپرورش استان چهارمحال و بختیاری در پی بارش نزولات آسمانی و برودت هوا و همچنین پیش بینی لغزندگی معابر و مه شدید در مناطق مختلف این استان با صدور اطلاعیه ای نحوه فعالیت مدارس در روز یکشنبه 24 بهمن را اعلام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی آموزش و پرورش استان اطلاعیه نحوه فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری در روز یکشنبه 24 بهمن ماه را صادر کرد. به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری، اطلاعیه نحوه فعالیت آموزشی مدارس استان در روز یکشنبه 24 بهمن ماه 1400 به شرح زیر می باشد: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۶    
به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر برخی مدارس استان همدان امروز شنبه در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
علی اسماعیلی در گفت وگو با با بیان اینکه مدارس شهرستان قوچان در شیفت بعدازظهر نیز تعطیل است، اظهار کرد: تمامی مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در شهر و روستا، امروز یکشنبه 17 بهمن ماه در نوبت بعدازظهر با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر تعطیل است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - بارش نزولات آسمانی و لغزندگی معابر موجب شد تا اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه ای، چگونگی فعالیت مدارس مناطق مختلف این استان را در روز شنبه 16 بهمن 1400 تغییر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت آموزشی مدارس در روز شنبه 16 بهمن اعلام شد مهدی پیکار رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری وضعیت فعالیت آموزشی مدارس استان در روز شنبه 16 بهمن 1400 را اعلام کرد: ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۷:۴۴    
کلاس های درس برخی از مدارس و مراکز پیش دبستانی استان کردستان در روز سه شنبه 12 بهمن ماه 1400 آنلاین و آموزش دانش آموزان غیر حضوری می باشد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش به اطلاع می رساند به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر و مسیر های ارتباطی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قوچان - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش قوچان گفت: به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- برخی از مدارس شهرستان های شیروان، راز و جرگلان، بام و صفی آباد و اسفراین به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها فردا شنبه به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدارس بخش یانه سر بهشهر به علت یخبندان و لغزندگی معابر تا فردا چهارشنبه 6 بهمن تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش کردستان گفت: کلاس های حضوری درس تمام مدارس و مراکز پیش دبستانی استان به دلیل تداوم سرما و یخبندان، لغزندگی معابر تا آخر هفته جاری تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، از تعطیلی مدارس در 12 شهرستان به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: باتوجه به بارش برف و لغزندگی معابر و همچنین برودت هوا در استان سمنان، مردم از سفر های غیر ضروری در راه های استان پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۳    
بجنورد- ایرنا- فعالیت حضوری برخی از مدارس روستاهای شهرستان گرمه خراسان شمالی به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها در نوبت صبح و بعد از ظهر روز یکشنبه سوم بهمن ماه تعطیل شد.
سلام نو / کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو با گاردیل در جاده قزلحصار، خودرو دچار حریق شده و در اثر این حادثه دو سرنشین خودرو فوت و یک نفر به شدت دچار سوختگی شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تمامی مدارس خراسان شمالی در دو شیفت عصر و صبح امروز دوم بهمن ماه به دلیل بارش برف و برودت هوا و لغزندگی معابر تعطیل هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کلاس های درس تمامی مدارس و مراکز پیش دبستانی استان کردستان روز های شنبه و یکشنبه 2 و 3 بهمن ماه 1400 آنلاین و آموزش دانش آموزان غیر حضوری می باشد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، به اطلاع می رساند با توجه به بارش شدید برف در نقاط مختلف استان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کاهش دما و برودت هوا منجر به تعطیلی آموزش حضوری در تمامی مدارس استان مرکزی در روز شنبه دوم بهمن ماه شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی "بهرام حسین آبادی " مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی در این خصوص گفت: امروز، شنبه دوم بهمن به علت برودت هوا، کاهش دما ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۹    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس در 9 شهرستان و یک بخش این استان فردا (شنبه) به علت بارش برف، برودت شدید هوا و لغزندگی معابر تعطیل است و آموزش غیرحضوری انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، از تعطیلی مدارس در 12 شهرستان و تأخیر 2 ساعته فعالیت ادارات به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۲    
سرما و لغزندگی معابر موجب تعطیلی کلاس های حضوری مدارس استان مرکزی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس در 9 شهرستان و یک بخش این استان فردا (شنبه) به علت بارش برف، برودت شدید هوا و لغزندگی معابر تعطیل است و آموزش غیرحضوری انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فعالیت حضوری تمامی مدارس خراسان شمالی به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها در روز شنبه دوم بهمن ماه تعطیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا - رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت که همه مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان در نوبت عصر امروز (چهارشنبه 29 دی) هم به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تمامی مدارس و مراکز پیش دبستانی استان کردستان فردا چهارشنبه 29 دی ماه تعطیل و آموزش دانش آموزان غیر حضوری می باشد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، با توجه به بارش شدید برف در نقاط مختلف استان، برودت هوا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان همدان در نوبت صبح روز چهارشنبه 29 دی به علت برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت که تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان در نوبت صبح روز چهارشنبه 29 دی به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا - همدان - رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت که تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان در نوبت صبح روز چهارشنبه 29 دی به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به علت برودت هوا ، کاهش دما ، لغزندگی معابر و جاده ها کلاس های درس برخی مدارس شهری و روستایی استان مرکزی در روز چهارشنبه 29 دی ماه به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فعالیت برخی از مدارس شهرستان های فاروج و شیروان به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها فردا چهارشنبه بیست و نهم دیماه به صورت مجازی برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
به دلیل بارش شدید برف، برودت هوا و لغزندگی معابر تمامی مدارس سطح استان کردستان امروز سه شنبه 28 دی ماه 1400 تعطیل می باشد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، با توجه به بارش برف و پیش بینی هواشناسی مبنی بر برودت هوا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فعالیت برخی از مدارس شهرستان های استان مرکزی به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها فردا سه شنبه بیست و هشتم دی ماه به صورت مجازی برگزار می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
گستردگی شهر و از طرفی شدت بارش برف به اندازه ای است که باوجود تلاش ماموران و پرسنل شهرداری اردبیل تردد در گذرگاه ها مختل و وسایل نقلیه زیادی در خیابان ها گرفتار شده و یا براثر لغزندگی معابر دچار سانحه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش کردستان گفت: به دلیل بارش برف، لغزندگی معابر و برودت هوا مدارس برخی از شهرستان های استان فردا دوشنبه در نوبت صبح تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۴    
ارومیه- ایرنا- بارش برف از ساعات آغازین صبح امروز، یکشنبه در ارومیه موجب لغزندگی معابر و اختلال تردد شهری شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
برف و باران شدید مدارس شهرستان های اقلید، جهرم و مُهر را تعطیل کرد. به گزارش اول فارس ، ستاد مدیریت بحران شهرستان اقلید با صدور اطلاعیه ای در خصوص تعطیلی مدارس اعلام کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بیشترین علت تصادفات ناتوانی رانندگان در کنترل وسایل نقلیه ناشی از توجه نکردن به جلو و همچنین لغزنده بودن معابر و نداشتن مهارت کافی از سوی رانندگان بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بر لزوم برف روبی معابر و پیاده روهای داخل شهر و محورهای مواصلاتی در راستای کاهش مخاطرات ناشی از کاهش دما، کولاک و لغزندگی معابر تاکید کرد.