چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۰۹Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راههای روستایی»

فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای به ریاست آقای مهندس صفا فرماندار و با حضور آقای مهندس خدابخشی معاون فنی و ساخت و ساز راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس اداره راهداری شهرستان در محل دفتر فرماندار [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان کرج گفت: در سفر معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به شهرستان کرج 87 میلیاردتومان برای توسعه راههای روستایی بخش مرکزی و آسارا اختصاص یافت.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 80 کیلومتر از راههای روستایی و مرزی شهرستان پارس آباد در 5 ماهه گذشته تسطیح و موج گیری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از زیرسازی 80 کیلومتر راه روستایی برای اجرای آسفالت در این استان خبر داد و گفت: مصوبه مجمع تشخیص درباره توزیع قیر رایگان ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه از اجرای آسفالت 20 کیلومتر از راه های روستایی در بخش مرکزی این شهرستان با همکاری راهداری و بخشداری خبر داد و گفت: 20 میلیارد تومان برای آسفالت این راهها تخصیص یافت.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۲    
به گزارش راک نیوز،سید عبدالعزیز موسوی اصل فرماندار کهگیلویه از اجرای آسفالت 20 کیلومتر از راه های روستایی در بخش مرکزی این شهرستان با همکاری راهداری و بخشداری خبر داد و اظهار کرد: 20 میلیارد تومان برای آسفالت این راهها تخصیص یافت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸    
نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس با اشاره به بازدید از راه های روستایی درحال احداث حوزه انتخابیه گفت: لایه گذاری آسفالت 13 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان های خاش و تفتان طی روزهای آینده عملیاتی خواهد شد.
رئیس اداره راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم اعلام کرد: با اعتباری افزون بر 75 میلیارد ریال، پروژه روکش حفاظتی آسفالت اسلاری سیل به طول 15 کیلومتر درمحور نورآباد بخش خلجستان اجرایی شد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۳    
معاون عمرانی فرماندار ویژه میانه از اجرای پروژه آسفالت راه 15 روستا در شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، مهدی مشایخی در حاشیه بازدید از پروژه های آسفالت راههای روستایی گفت: از محل اعتبارات قیر تهاتری، به زودی از پروژه آسفالت راه روستاهای قوشه بلاغ، برانقار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عملیات 9 کیلومتر راه روستایی با اعتبار 18 میلیارد تومان در رودبار جنوب به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سنندج گفت: تاکنون 378 کیلومتر از مجموع کل راه های روستایی شهرستان سنندج معادل 52 درصد آسفالت شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سید محمدرضا موسوی، معاون فنی و راههای روستایی این اداره کل از اجرا و به بهره برداری رسیدن پروژه بهسازی محورروستایی قاهان بنابر، خبر داد. وی افزود: این محور روستایی دربخش قاهان شهرستان جعفر آباد واقع و معبراتصال 6 روستا با مرکز بخش است. ...
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان گفت: به مناسبت هفته دولت 7 کیلومتر آسفالت راههای روستایی درشهرستان دلفان با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۷    
مراسم احداث و آسفالت ریزی 33 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان چاراویماق توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعتباری بالغ بر 135میلیارد تومان با حضور جمعی از مسئولان محلی در روستای گویجه قلعه برگزار شد.
آیین افتتاح و بهره برداری از 7 کیلومتر روکش آسفالت راههای روستایی شهرستان پلدختر با اعتباری بالغ 120 میلیارد ریال برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: با جبران عقب ماندگی در حوزه راهداری، تمام راه های روستایی استان تا سه سال آینده از شرایط مطلوبی برخوردار خواهند شد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه میانه در حاشیه بازدید از پروژه های کاغذکنان از بهره برداری از 41 عنوان پروژه با اعتبار 265 میلیارد تومان در هفته دولت امسال خبر داد. ...
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیشابور از اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور های فرعی و روستایی به طول 74 کیلومتر و بهسازی و آسفالت راههای روستایی با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد تومان در راستای اهداف دولت خبرداد.
موج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان اصفهان بیان کرد: گرمی هوا ،ترافیک را به سمت راههای روستایی بُرد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۳:۱۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان دنا در محل اجتماعات ساختمان شماره 1 در نشست 2 ساعته، از روند پروژه های راهداری و همچنین راههای روستایی شهرستان دنا مطلع شد.
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از افزایش 29 درصدی تردد وسایل نقلیه در استان طی چهار ماهه سال جاری خبر داد و گفت: 20 میلیون و 885 هزار و 387 تردد خودرویی طی مدت یاد شده در جاده های ارتباطی این استان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: طرح جامع ساماندهی پایانه مرزی دوغارون تایباد هم مرز با کشور افغانستان و در پهنه ای به مساحت 30 هکتار، تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای باشت گفت: 20 درصد راههای روستایی این شهرستان معادل 70 کیلومتر خاکی و دارای شرایط نامناسب است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در سومین جلسه شورای اداری اداره کل، یوسف مرگان بعنوان سرپرست جدید معاونت فنی و راههای روستایی و عظیم میثاقی بعنوان سپرست اداره مراوه تپه و سلمان گل بعنوان سرپرست اداره فنی و نظارت بر طرح های اداره کل معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با اختصاص 70 میلیارد تومان اعتبارات ویژه ملی و استانی طرح های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان شتاب می گیرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۷    
معاون فنی و نظارت راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: در حال حاضر 412 روستای استان استان به طول هزار و 500 کیلومتر فاقد راه آسفالته است.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۸    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از پروژه آسفالت راه روستای سرخه حصار و حصار میدان داغی از توابع بخش کندوان بازدید کرده، روند پیشرفت آن را مورد بررسی قرار داد. ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به گستردگی شهرستان میانه و تعداد بالای روستاهای شهرستان، گفت: بیش از 60 درصد سوانح رانندگی در محورهای فرعی و روستایی میانه رخ میدهد که می توان با خط کشی راههای روستایی توسط اداره راهداری، سطح ایمنی راهها را بالا برده و کاهش تصادفات را شاهد باشیم. ...
جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با حضور مسئولان ارشد این قرارگاه و استاندار کرمان تشکیل و طی تفاهم نامه ای که میان سپاه ثارالله کرمان با استانداری و قرارگاه امام حسن مجتبی منعقفد شد، احداث راههای روستایی از مصوبات این تفاهم نامه در راستای محرومیت زدایی بویژه در مناطق محروم مورد توافق قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر راههای روستایی راهداری گلستان گفت: یک روستای بدون راه گنبدکاووس با تامین اعتبار محرومیت زدایی بزودی از راه مناسب برخوردار می شود.
معاون فنی و نظارت راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: براساس هدف گذاری صورت گرفته ، در سالجاری 80 کیلومتر راه روستایی در استان کردستان احداث می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
توفان شن در سرخس سه جاده اصلی روستایی این شهرستان را مسدود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه: در 3 ماه گذشته 41 کیلومتر از راههای روستایی آسفالت و یا برای آسفالت آماده سازی شده اند.
دولت سیزدهم با درک مشکلات وسیع در حوزه راهها، تلاش های درخور تحسینی برای اصلاح مشکلات این بخش خصوصا در جاده های روستایی استان انجام داده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۸    
رئیس اداره راهداری شهرستان ماهنشان با بیان اینکه بخشی از راههای روستایی شهرستان ماهنشان آسفالت بوده و بخش دیگر خاکی است گفت: 41 درصد راه های روستایی شهرستان ماهنشان نیاز به بهسازی و آسفالت دارد.
معاون نگهداری راههای روستایی و فرعی سازمان راهداری و مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان از روند احداث راه دسترسی بین دو استان لرستان و چهارمحال و بختیاری بازدید کردند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شبستر ازساخته شدن همه راههای روستایی شهرستان جز یک روستا بدلیل همکاری نکردن اهالی برای تملک خبرداد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر ، مهندس مقبلی معاون ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور پس از بازدید از قسمتهایی از راههای روستایی بخش موگویی شهرستان به همراه اقای مهندس خدابخشی معاون راههای روستایی اداره کل راهداری استان با حضور در فرمانداری [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۳    
شهروند خبرنگار ما از خرابی آسفالت راه های روستا های اطراف تبریز خبر داده و درخواست کرده به راههای روستایی رسیدگی شود.
معاون نگهداری راههای روستایی سازمان راهداری در جریان بازدید از روند احداث راه دسترسی بین دو استان لرستان و چهار محال و بختیاری گفت: راه شکافی این مسیر پیشرفت بسیار خوبی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار هرسین گفت: 20 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان هرسین با اعتبار 34 میلیارد تومان آسفالت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: 90 درصد راههای روستایی شهرستان تاکستان فاقد روکش آسفالت مناسب است و در بهداشت و درمان نیز با کمبودهای شدیدی مواجهیم که باید برای آن تدبیر کرد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی در مناطقی که پروژه های گازرسانی در محل عبور از جاده ها اجرا می شوند، بیش از 40 هزار مترمربع از راههای عشایری و روستایی ایلام تعریض و بهسازی شدند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بدنبال حساسیت اجرای پروژه های عمرانی و تسریع در رفع موانع و بهره برداری آنها، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان به اتفاق معاون فنی و نظارت بر راههای روستایی و روسای ستادی و شهرستانی اداره کل از محورهای غرب استان بازدید داشته و از نزدیک در جریان روند اجرای آنها قرار گرفت. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۴    
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از اجرای عملیات روکش آسفالت اسلاری سیل در محورهای فرعی و روستایی استان سمنان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; رئیس اداره راههای روستایی این اداره کل از اجرایی شدن طرح روکش حفاظتی آسفالت( اسلاری سیل) در محور روستایی کوه سفید قمرودخبرداد. وی درتوضیحی تکمیلی درخصوص خبر فوق اظهار کرد ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: برای بهسازی راههای روستایی فارس بیش از 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱    
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کاشمر از اجرای عملیات ماسه آسفالت در سطح راههای روستایی شهرستان کوهسرخ به میزان 10500 متر مربع خبر داد.