یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۱۸Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یخبندان»

55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۵    
بورس یک روز منفی دیگر را ثبت کرد و این بار ارزش معاملات سهام نیز به کمترین سطح از 21 دی 98 سقوط کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس یک روز منفی دیگر را ثبت کرد و این بار ارزش معاملات سهام نیز به کمترین سطح از 21 دی 98 سقوط کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کیهان: احیای برجام بدون لغو تحریم ها، هدف خیمه شب بازی آمریکا و اروپا در وین، دنیای اقتصاد: یخبندان بورس در آغاز بهار، گل: فدراسیون به دنبال آزاد کردن سندهاست، تعدادی از تیتر های نخست روزنامه های امروز است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بورس یک روز منفی دیگر را ثبت کرد و این بار ارزش معاملات سهام نیز به کمترین سطح از 21 دی 98 سقوط کرد. شرایطی که سبب شده است نقدشوندگی سهام به رویایی دست نیافتنی تبدیل شود. مقصر اصلی این وضعیت نابسامان اما چیزی نیست جز دامنه نوسان ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
برای روزهای دوشنبه و سه شنبه در برخی نقاط سردسیر شمال شرقی خراسان جنوبی احتمال وقوع یخبندان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی: با نفوذ تدریجی و تقویت سامانه پرفشار جوی کاهش دمای هوا امروز و فردا در منطقه قابل ملاحظه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از کاهس محسوس دمای هوا و وقوع یخبندان در سطح استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/لرستان یک کارشناس کشاورزی گفت: در اصل یک درخت گردو می تواند از بهار تا تابستان و در ماه های پاییز کاشته شود، اما چون نهال های جوان به سرما و یخبندان حساس هستند توصیه می شود این درخت را از اواخر بهار تا اوایل پاییز بکارید تا هم از سرمای بهاره حفظ شده و هم سرمای پاییز را تحمل نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از کاهس محسوس دمای هوا و وقوع یخبندان در سطح استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران سرمای بهاره را برای باغ های دشت و جلگه به ویژه مرکبات، هلو و شلیل را مفید دانست و در عین حال گفت که البته یخبندان در ارتفاعات تا حدودی به شکوفه های گردو ، گلابی و گیلاس نیز خسارت جزیی زده است که جای نگرانی نیست.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد(پانا) - بارش نخستین برف بهاری ارتفاعات استان خراسان شمالی را سفید پوش کرد و با کاهش هفت تا 14 درجه ای هوای زمستانی را به خطه از شمال شرق کشور برگرداند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روند کاهشی دما در برخی مناطق شمال شرقی استان و احتمال وقوع یخبندان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار نارنجی، یخبندان، سرمازدگی درختان و کاهش محسوس دما برای بیشتر نقاط استان پیش بینی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از تداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره هواشناسی کاشان از کاهش محسوس دما و یخبندان بهاری طی روزهای آینده در شهرستان کاشان خبر داد.
مدیرکل هواشناسی البرز از کاهش محسوس دما در اکثر مناطق استان طی سه روز آینده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
هزینه های مصرف و در آمد مردم آمریکا در ماه فوریه بیش از حد انتظار کاهش یافت چرا که طی این ماه برف و یخبندان بسیاری از مناطق این کشور را پوشاند و دور دوم بسته کمک کرونایی به خانوارهای با درآمد متوسط و پایین کمرنگ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۱    
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی با اشاره به هشدار سرمازدگی به باغداران و کشاورزان گفت: با شمالی شدن جریانات هوا و ریزش هوای سرد به منطقه، طی شب های شنبه، یکشنبه و دوشنبه دمای کمینه در اغلب نقاط به زیر صفر می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بجستان گفت: سرما، یخبندان و توفان در ابتدای امسال 11 میلیارد و 740 میلیون ریال خسارت به بخش کشاورزی این شهرستان وارد کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پیش بینی آب و هوا یکی از کارهایی است که از سالیان گذشته تاکنون فناوری هایی بسیاری برای انجام آن توسعه یافته اند اما اکنون و با وجود پدیده هایی مانند گرمایش جهانی باید این کار بسیار دقیق تر از قبل انجام شود ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با توجه به اینکه بهار بعد از ایام سرد و یخبندان فصل زمستان فرا می رسد، بسیاری از مردم این فصل را بیداری دوباره طبیعت جاندار از خواب زمستانی عنوان می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی خراسان جنوبی از احتمال وقوع یخبندان شبانه و وزش باد شدید و گرد و خاک در نقاط مختلف خراسان جنوبی خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در دومین هفته پس از آغاز ماه مارس که بر اساس تقویم روسی با آن بهار آغاز می شود، همراه با سنت های دیرینه به مدت یک هفته برگزار می شود. هرچند که در مسکو و شهر های واقع در مناطق سردسیر روسیه، در هفته برگزاری آیین ماسلنیتسا همه جا برف و یخبندان است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از رانندگان خواست از سفر غیرضروری درجاده کرج - چالوس اجتناب کنند. محمد رضا فلاح نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کلاله از وارد شدن 172 میلیارد تومان خسارت بر اثر برف و یخبندان به باغ ها و اراضی کشاورزی کلاله خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۲    
ایسنا/گلستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کلاله در شرق گلستان گفت: بر اساس برآورد اولیه در پی سرما و یخبندان حاصل از ریزش سنگین برف طی چند روز گذشته، بخش زراعی و باغی این شهرستان متحمل 172 میلیارد تومان خسارت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان از استمرار سرمای شبانگاهی در همه شهرهای استان تا روز چهارشنبه خبر داد و گفت که در این مدت همه شهرها دمای شبانه صفر درجه را تجربه خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: با توجه به روند سریع افزایش دمای هوا و حجم بارش برف هشدار یخبندان و سقوط بهمن در استان البرز صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۶:۳۱    
برخی مدارس شهرستان آزادشهر امروز یکشنبه 24 اسفند ماه به علت یخ زدگی و لغزندگی معابر تعطیل است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
هاوری مدرس روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خودروها به دلیل کولاک شدید، برف و یخبندان و بیشتر به علت نداشتن زنجیرچرخ از ادامه حرکت بازمانده بودند که با کمک و حضور به موقع نیروهای راهداری نجات یافتند. وی اضافه کرد: هم اکنون تردد در محورهای اصلی این شهرستان از جمله اشنویه – [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: یخبندان و برودت هوا مدارس برخی از مناطق استان را تعطیل کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
طی دو روز گذشته بارش شدید برف، سرعت وزش باد و کولاک شدید بی سابقه ای سبب شد تا بیش از 20 محور مواصلاتی در کشور مسدود شود اما در این میان خودروهای بسیاری در این جاده ها در بوران برف و یخبندان گیر کرده بودند که به گفته برخی مسئولان وزارت راه و شهرسازی ناهماهنگی های متعددی سبب بروز این بحران شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
هوای مازندران صبح امروز همراه با یخبندان پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۴    
کولاک شدید و یخبندان در محورهای نیمه شمالی و تأکید بر تشدید بازرسی ها بر بازار تا پایان ماه رمضان از مهمترین خبر های مشروح 20 است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که به علت بارش برف و یخبندان جاده کرج - چالوس در محدوده این این استان لغزنده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: عملیات بازگشایی 157 راه روستایی مسدود شده از برف توسط راهداران این استان در حال انجام است. به گزارش ایرنا ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: سامانه بارشی که از مدیترانه وارد شد موجب بارش باران و برف در مناطق مختلف استان اصفهان شد. این سامانه بارشی در مناطق غرب و جنوب استان بیشترین بارش ها را بدنبال داشت موجب وقوع یخبندان در برخی از محورهای جاده ای مناطق غربی استان از جمله محور خوانسار که در برخی از ساعت ها تردد با کندی انجام ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عادل مصدقی افزود: محورهای فیروزکوه و هراز به دلیل بارش برف و کولاک و یخبندان از شب گذشته مسدود شده بود که حدود ساعت 13 امروز، بازگشایی شد. وی گفت: نیروهای پلیس راهور، امدادی و دیگر مسئولان شهری به همراه 450 نفر از نیروهای راهداری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: امشب با توجه به صاف شدن هوا و تشعشع شبانه انتظار داریم شاهد شب سرد و یخبندانی باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۱    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب از نجات جان یک مادر باردار در شرایط کولاک و یخبندان در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از باغداران خواست تا با توجه به بارش برف طی دو روز گذشته و کاهش دما و یخبندان طی روزهای آینده به توصیه های لازم برای جلوگیری از خسارت سرما و یخ زدگی درختان توجه کرده و اقدامات لازم را برای این امر انجام دهند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از رانندگان خواست از تردد در محورهای کوهستانی البرز خودداری کنند. آرش بهاروند احمدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: امروز شنبه 23 اسفند آسمان استان نیمه ابری گزارش شده و در ارتفاعات احتمال بارش برف، ریزش بهمن و سنگ و همچنین یخبندان دور از انتظار نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران اعلام کرد: ماندگاری توده هوای سرد در استان و یخبندان شبانه سطح زمین به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات شمالی تا دوشنبه پیش بینی می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جانشین پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جاده ها از هموطنان درخواست کرد با توجه به شرایط زمستانی حاکم بر محورها از جمله برودت، کاهش دید ، لغزندگی و یخبندان از سفر غیر ضروری پرهیز کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
با وجود پیش بینی یخبندان در گیلان ، صرفه جویی در مصرف گاز و پوشش کنتورهای گاز ضروری است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۵    
سرما و یخبندان کم سابقه باتوقف بارش برف از سپیده دم شنبه شمالغرب و به خصوص استان اردبیل را فرا گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه گفت: تردد در محورهای این شهرستان که بامداد امروز به دلیل بارش برف، کولاک و یخبندان با مشکل روبه رو شده و بسته بود، به حالت عادی بازگشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش ناپایداری هوا در استان از ظهر امروز، گفت: از فردا روند افزایش دما و یخبندان برای گیلان پیش بینی می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه با اشاره به بارش شدید برف، کولاک و یخبندان در این محور گفت: محور فیروزکوه که از بامداد شنبه مسدود شده بود همچنان مسدود است.