یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۵:۱۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال تعطیلی مدارس»

فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۴    
منابع آگاه از احتمال تعطیلی مدارس برخی استان ها از جمله تهران فردا چهارشنبه 24 اسفند 1401 خبر دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری در توییتر از احتمال تعطیلی مدارس برخی شهر ها از جمله تهران از شنبه 20 اسفند 1401 به علت مسمومیت های زنجیره ای دانش آموزان دختر خبر دادند و به بررسی جزئیات تعطیل شدن برخی مدرسه های دخترانه در این روز پرداختند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۵    
جزئیات جدید در خصوص احتمال تعطیلی مدارس تا پایان سال 1401 مطرح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص احتمال تعطیلی مدارس استان خوزستان در پی وقوع مسمومیت دانش آموزان توضیحی ارائه کرد.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بعد از ماجرای مسمومیت سریالی دانش آموزان، گمانه زنی ها درباره تعطیلی و غیرحضوری شدن آغاز شده در مطلب زیر آخرین تصمیم آموزش و پرورش در این باره آمده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مهر : اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از خانواده ها خواست قبل از حرکت کسب اطلاع کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آموزش و پرورش استان تهران از احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه به خاطر بارش برف خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، آموزش و پرورش استان تهران اعلام کرد: با توجه به پیش بینی بارش برف در روز چهارشنبه خانواده ها و دانش آموزان صبح فردا قبل از حرکت به سمت مدارس، حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس را از رسانه ملی پیگیری کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۸    
آموزش و پرورش استان تهران از احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه به خاطر بارش برف خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۵    
با توجه به پیش بینی بارش برف در روز چهارشنبه خانواده ها و دانش آموزان، صبح فردا، قبل از حرکت به سمت مدارس...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۵۵ سایت دیگر  
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام کرد: با توجه به گزارش دریافتی از سازمان هواشناسی و استانداری تهران در خصوص بارش برف در استان تهران و احتمال لغزندگی، برودت و یخ زدگی معابر، فردا چهارشنبه 26 بهمن 1401 ، قبل از حرکت به سمت مدارس ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شهروندان استان تهران فردا صبح قبل از حرکت به سمت محل کار و مدارس، از رسانه ملی وضعیت مدارس و تردد جاده ای را بررسی نمایند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۲    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ به دنبال برودت هوا و تداوم بارش برف و باران احتمال تعطیلی مدارس برخی از شهرستان های استان تهران فردا 17 بهمن 1401 وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی خبر داد با توجه به بارش برف و باران و کاهش دما و بر اساس یکی از مصوبات ستاد بحران استان مقرر شد با پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش و فرماندار هر شهرستان با توجه به شرایط موجود، نسبت به تعطیلی مدارس تصمیم گیری شود. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد که با توجه به سردی هوا و یخبندان معابر و خیابان ها فردا احتمال تعطیلی مدارس قوت بگیرد، به خصوص که مدارس و دانشگاهها در برخی از استان ها تعطیل شده است.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
با توجه به ادامه برودت هوا و بارش برف در تهران و ادامه وضعیت کمبود گاز در برخی از شهرهای کشورمان و لزوم تمهید تصمیلات ضروری برای کاهش میزان مصرف گاز، احتمال تعطیلی مدارس ، دانشگاه ها و ادارات در برخی از شهرها از جمله در تهران بسیار بالاست.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۵    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ به دنبال تداوم سرما و مصرف بی رویه گاز اخباری در خصوص احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و ادارات استان تهران برای فردا شنبه 24 دی ماه منتشر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۱    
فرماندار مشهد گفت: هر روز ستاد مدیریت بحران را در این شهر تشکیل می دهیم. اکنون برای روز شنبه با توجه به تداوم برودت هوا، تصمیمی بر تعطیلی مدارس گرفته نشده است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم آلودگی هوای پایتخت و با توجه به شرایط، این امکان وجود دارد که عصر امروز جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل شود و در ارتباط با تعطیلی مدارس تصمیم گیری شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایران اکونومیست ، بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای امروز (16 دی ماه) پایتخت در اکثر مناطق در شرایط 'ناسالم برای گروه های حساس' قرار دارد.هم اکنون عدد 130 را نشان می دهد.همچنین شاخص در 24 ساعت گذشته بوده است بر روی 146 قرار داشته است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه اضطراری کمیته آلودگی هوا به ریاست عابد ملکی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تشکیل جلسه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۵:۱۹    
تسنیم : با توجه به افزایش شاخص آلودگی هوا، احتمال می رود مجدد کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم به تعطیلی مدارس و احتمالاً دانشگاه ها بگیرند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها طی دو روز آینده وجود دارد. در همین راستا کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران با تشدید وضعیت آلودگی هوا و افزایش شاخص آلودگی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
با توجه به صدور هشدار نارنجی از سوی سازمان هواشناسی و تشکیل کمیته اضطرار به احتمال زیاد مدارس و دانشگاه ها طی دو روز آینده تعطیل خواهد بود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران استان اصفهان بر اساس گزارش پلیس و مرکز کنترل ترافیک بین 30 تا 40 درصد در صبح و 20 درصد در ظهر با کاهش ترافیک در شهر اصفهان روبرو بوده ایم ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 163 یعنی در شرایط قرمز و بازه ناسالم برای تمام همه جامعه قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 163 یعنی در شرایط قرمز و بازه ناسالم برای تمام همه جامعه قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. هنرمند ایرانی با بزرگترین تابلوی نقاشی تاریخ، رکورد گینس را شکست از نخستین رییس جمهوری زن پرو تا خانه های تحت قرنطینه کرونایی در چین خانه ای رویایی با رعایت اصول ترکیب رنگ ها دانستنی های جالب در مورد بافتنی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: هواشناسی پیش بینی کرد با تداوم آلودگی ها در تهران، کرج و اراک تا پایان هفته ، احتمال دارد مدارس همچنان تعطیل بمانند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۵    
کارشناس هواشناسی صدا و سیما از احتمال تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی اعلام کرد: آلودگی کماکان وجود دارد و هرساله ما با این شرایط مواجه هستیم. نمودار وارونگی دما تا پایان روز تا وقتی با باد و بارش رو به رو نشویم ادامه خواهد داشت. این خبر خوشی برای دانش آموزان نیست و احتمال دارد تا آخر هفته درگیر آلودگی باشیم و شاید مدارس همچنان تعطیل بمانند ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز یکشنبه 13 آذر 1401 بارش نخستین برف پاییزی در حرم امام رضا (ع) شروع به باریدن گرفت.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۴    
صدای ایران -، آموزش و پرورش استان بوشهر در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل تداوم بارندگی ها و وقوع بارشهای رگباری و احتمال آبگرفتگی معابر، آموزش حضوری در مدارس همه دوره های تحصیلی در شهرستان های بوشهر، دشتستان، تنگستان، دشتی، دیر، کنگان ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۰:۳۴   + ۸۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت به شایعه تعطیلی مدارس به خاطر شیوع گسترده آنفلوآنزا واکنش نشان داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شیوع آنفولانزا حالا در کشور از همیشه فراگیرتر شده است و به نظر می رسد در یک مسابقه پنهان میان انواع ویروس ها، این بار ویروس آنفولانزا گوی سبقت را از سایرین و به خصوص ویروس کووید 19 ربوده است و در حال گسترده تر شدن است. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
اعظم گودرزی مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش، درباره احتمای تعطیلی مدارس و غیرحضوری شدن آموزش به دلیل شیوع آنفلوآنزا بین دانش آموزان توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل آنفلوآنزا ممکن است به صورت محدود تعطیلی هایی داشته باشیم؛ البته این به معنی تعطیل شدن آموزش نیست و از شبکه شاد برای برگزاری کلاس ها استفاده خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل آنفولانزا ممکن است به صورت محدود تعطیلی هایی داشته باشیم؛ البته این به معنی تعطیل شدن آموزش نیست و از شبکه شاد برای برگزاری کلاس ها استفاده خواهد شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۹   + ۷۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل آنفولانزا ممکن است به صورت محدود تعطیلی هایی داشته باشیم؛ البته این به معنی تعطیل شدن آموزش نیست و از شبکه شاد برای برگزاری کلاس ها استفاده خواهد شد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، به احتمال تعطیلی مدارس به دنبال شیوع آنفلوانزا در کشور، واکنش نشان داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۴   + ۷۸ سایت دیگر  
سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت، با تاکید بر افزایش شیوع بیماری آنفلوآنزا در کشور درباره احتمال تعطیلی مدارس اظهارنظر کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
از استان های مختلف کشور خبر می رسد که به واسطه شیوع گسترده ویروس و بیماری آنفلوانزا شرایط بحرای ایجاد شده و این شرایط در مدارس کشور به مراتب نگران کننده تر است. آنقدر که به طور مثال استاندار قزوین از احتمال تعطیلی مدارس خبر داده است!
سلام نو / حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد و هم اکنون با ثبت عدد 193 برای همه گروه ها ناسالم است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
محسن فرهادی با عنوان این مطلب که پروتکل های بهداشتی ویژه بازگشایی مدارس همانند دوران کرونا خواهد بود، افزود: به دانش آموزان و اولیا مدارس توصیه می کنیم رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس، خیلی بیشتر از قبل باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۰    
وزیر آموزش و پرورش آلمان درخصوص تعطیلی مدارس به علت کمبود گاز هشدار داد.