پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۱۹:۳۹Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جوی»

ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا اوایل هفته آینده وضعیت جوی نسبتاً پایدار است و با توجه به سکون جو، در مناطق صنعتی و پرتردد استان احتمال انباشت آلاینده ها وجود دارد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: وضعیت جوی امروز زنجان پایدار و در بسیاری از مناطق ابری و مه آلود است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
598   ۸ ساعت پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در برخی مناطق گیلان، غرب مازندران، شمال اردبیل، خراسان جنوبی، شمال هرمزگان و ارتفاعات کرمان افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش های پراکنده برف و باران در استان های ساحلی دریای خزر خبر داد. خبرگزاری میزان -طبق اعلام سازمان هواشناسی؛ امین حسین نقشینه کارشناس وضعیت جوی کشور را برای امروز 17 آذر و روزهای آتی تشریح کرد و گفت: در سه روز آینده برای خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۵    
فارس : صادق ضیائیان در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز شدت بارش ها در استان های بوشهر، مرکز فارس و شمال کرمان بود و بارش در برخی از ارتفاعات این استان ها به صورت برف است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
حامد یزدی مهر با اشاره به هشدار زرد آلودگی هوا در پایتخت گفت: برابر اعلام سازمان هواشناسی پایداری و سکون نسبی جو از امروز چهارشنبه 16 آذر تا پایان روز جمعه 18 آذر ماه پیش بینی شده است. از طرفی دیگر عدم وزش باد قابل ملاحظه و به تناسب آن افزایش آلاینده های جوی از مخاطرات این وضعیت جوی محسوب می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۰    
از فردا شرایط جوی در بسیاری از نقاط کشور آرام شده و تنها بارش های محدود و پراکنده ای را در مناطقی از شرق کشور شاهد خواهیم بود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران در گزارش امروز 16 آذر 1401 از بارش پراکنده برف و باران خبر داد و پیش بینی کرد که دمای هوا تا اوایل هفته آینده افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
598   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی در شمال اردبیل، گیلان، شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی، فارس، کرمان، بوشهر و جزایر خلیج فارس بارش باران پیش بینی می شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
علی کرم پور سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار سطح نارنجی هواشناسی حاوی توصیف شرایط جوی مورد انتظار، مناطق متاثر از سامانه جوی و مخاطرات احتمالی همراه با توصیه ها و دستورالعمل های لازم جهت پیشگیری و کاهش حوادث و خسارات احتمالی را خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۸۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی، درباره آخرین وضعیت جوی محور های مواصلاتی کشور اظهار کرد: بر اساس گزارش های دریافتی و پایش های صورت گرفته، درحال حاضر شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های اصفهان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم سرما در تهران تا پایان هفته و افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا از فردا (16 آذر) خبر داد. به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا فردا صبح (15 تا 16 آذر) آسمان نیمه ابری تا ابری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: از امروز بارش ها در دامنه های جنوبی البرز کاهش می یابد و در غرب مازندران، گیلان، شرق اردبیل ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، از بارش برف و باران در جاده های 8 استان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: از امروز بارش ها در دامنه های جنوبی البرز کاهش می یابد و در غرب مازندران، گیلان، شرق اردبیل ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس : صادق ضیائیان، درباره آخرین وضعیت جوی کشور توضیحاتی ارائه کرد و از افزایش سرمای هوا و موج یخبندان در 13 استان خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
علی کرم پور سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار سطح نارنجی هواشناسی حاوی توصیف شرایط جوی مورد انتظار، مناطق متاثر از سامانه جوی و مخاطرات احتمالی همراه با توصیه ها و دستورالعمل های لازم جهت پیشگیری و کاهش حوادث و خسارات احتمالی را خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۴    
علی کرم پور سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار سطح نارنجی دریایی حاوی توصیف شرایط جوی مورد انتظار، مناطق متاثر از سامانه جوی و مخاطرات احتمالی همراه با توصیه ها و دستورالعمل های لازم جهت پیشگیری و کاهش حوادث و خسارات احتمالی را خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان ...
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۴    
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا اوایل صبح فردا( 15 آذر) همراه با بارش باران و برف و افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
سلام نو / خبرشهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی، از کاهش شید دمای هوا در 15 استان خبر داد و گفت: سامانه بارشی امروز در جنوب کشور فعال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از بارش پراکنده برف و باران در جاده های 9 استان کشور خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، درباره وضعیت جوی جاده های کشور توضیحاتی داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران، در گزارش امروز 14 آذر 1401 پیش بینی کرد که فعالیت سامانه بارشی تا فردا 15 آذر 1401 ادامه دارد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا اوایل صبح فردا( 15 آذر) همراه با بارش باران و برف و افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۵    
تعداد بازدید : 31 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا اوایل صبح فردا (14 تا 15 آذرماه) با ادامه فعالیت سامانه بارشی در سطح استان، آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا اوایل صبح فردا( 15 آذر) همراه با بارش باران و برف و افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حسین خوئینی گفت: طی این چند روز با توجه به وضعیت جوی هوا، 16 پایگاه در سراسر استان با ظرفیت هر پایگاه 5 نیرو مستقر، یک آمبولانس و تعداد 7 خودروی ست نجات فعال هستند.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی فارس میزان بارش باران در مناطق مختلف استان فارس را تا صبح امروز اعلام کرد. به گزارش اول فارس ، اداره کل هواشناسی فارس میزان بارش باران در سامانه اخیر را تا ساعت شش صبح امروز اعلام کرد، بر اساس این آمار ، شهرستانهای سپیدان(اردکان) و نور آباد ممسنی به ترتیب با بارش 120.8 و 110 ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، آزادراه ساوه - تهران حدفاصل دهشاد تا پل اتوبان آزادگان، محور شهریار - تهران حدفاصل شهریار تا شهرقدس بار ترافیکی به صورت سنگین است.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
بویرنیوز – مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در غرب سواحل خزر و برخی مناطق شمال غرب، همچنین ارتفاعات البرز، بارش برف و باران پیش بینی می شود. ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران خراسان رضوی با اشاره به هشدارهای هواشناسی در خصوص وقوع برف، کولاک و تندباد لحظه ای در ارتفاعات استان، اطلاعیه سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نیروهای برف روب نواحی دهگانه شمال تهران با اعلام وضعیت جوی در شب گذشته به صورت آماده باش در نقاط برفگیر و معابر اصلی منطقه یک مستقر شدند و با بارش برف پاییزی اقدام به پاکسازی و شن پاشی معابر کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۰    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از انسداد 6 جاده و بارش برف و باران در محورهای 12 استان کشور خبرداد. به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی جاده های کشور اظهارکرد ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران تا پایان روز دوشنبه بارش باران و برف و کاهش دما پیش بینی می شود.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مازیار غلامی مدیر کل هواشناسی استان تهران از کاهش 8 درجه ای دمای هوای پایتخت و ایجاد یخبندان در مناطق شمال شرق تهران خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان با گذر سامانه بارشی ابری تا نیمه ابری،همراه با بارش پراکنده باران و برف همچنین کاهش محسوس دما و یخبندان پیش بینی می شود.
سلامت نیوز / موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰    
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا استان زنجان با اشاره وضعیت جوی استان زنجان، گفت: بارش ها تا چهارشنبه در استان تداوم خواهد داشت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: آسمان استان صاف تا کمی ابری در مناطق دریایی گاهی با وزش باد پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، مرضیه سی سی پور ، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: وضعیت جوی و دریایی در سطح استان پایدار خواهد بود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
همشهری انلاین نوشت: براساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات ( به ویژه شنبه شب تا روز دوشنبه) همراه با بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات مه و بارش باران و برف پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۸۳ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه در مورد آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار کرد: امروز بارش ها در سواحل دریای خزر و به صورت پراکنده در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی پیش بینی می شود. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تشدید بارش ها از فردا (شنبه) در کشور و بارش برف و باران در تهران و برخی استان ها خبر داد و گفت: برای نوار شمالی کشور در اوایل هفته آینده کاهش محسوس دما پیش بینی شده است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
آسمان استان تهران در 5 روز آینده نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات مه و بارش برف و باران پیش بینی می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، وضعیت جوی کشور در هفته آینده دستخوش تغییراتی خواهد شد که منجر به سردتر شدن هوا و بارش برف و باران می شود. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری مهر ، بنابر اعلام سازمان هواشناسی، روز جمعه 11 آذر 1401، بارش باران در سواحل دریای خزر و به صورت پراکنده در خراسان شمالی ...