چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۳۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیلقان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۴    
هم اکنون ترافیک سنگین در ورودی جاده چالوس محدوده بیلقان #چند_ثانیه
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
“محمد جهانشاهی” روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بخشی از این اراضی از پل حامی تا پل بیلقان کرج برای احداث تفرجگاه و مکان فرهنگی عمومی در اختیار شهرداری کرج قرار گرفته است. ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شهرام کرمی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این کودک روز گذشته ناپدید شده بود که از لحظات اولیه صبح امروز نیروهای آب منطقه ای تمام مسیر رودخانه را بررسی کردند و در منطقه بیلقان حین رسوب برداری جسد این کودک کشف شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد وسایل نقلیه از مسیر جنوب به شمال محور چالوس مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس محدوده های ماسال و سیاه بیشه و حدفاصل وینه تا بیلقان سنگین است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۳    
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده آتشگاه مسیر (جنوب به شمال) دارای ترافیک سنگین است. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محور های هراز و فیروزکوه ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده آتشگاه مسیر (جنوب به شمال) دارای ترافیک سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده آتشگاه مسیر (جنوب به شمال) دارای ترافیک سنگین است. همچنین تردد در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده آتشگاه مسیر (جنوب به شمال) دارای ترافیک سنگین است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، حجم ترافیک در جاده چالوس از صبح امروز سنگین گزارش شده و ترافیک بقیه جاده های شمالی روان است.به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و و محدوده های پورکان، آتشگاه، آدران، پل خواب و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا هزارچم در اکثر مقاطع سنگین است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار و حدفاصل پورکان تا وینه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار و حدفاصل پورکان تا وینه سنگین است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه تهران - کرج حدفاصل گرمدره تا ساسانی و حدفاصل مهرویلا تا گلدشت سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز جریان آب رودخانه کرج به سمت باغات پایین دست سد، بعد از بیلقان از ابتدای امسال قطع بوده و اگرچه روز گذشته حجمی از آب به سمت این اراضی رهاسازی شد اما در این مدت خسارت زیادی به باغداران وارد آمده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از انسداد محور کرج-چالوس حدفاصل بیلقان تا شهرستانک خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر، حسین مهاجری پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی پل B1 اظهارداشت: بر اساس ارزیابی وزارت راه و شهرسازی این پل از نظر پیچیدگی و مهندسی جزو پیچیده ترین پل های موجود در خاورمیانه است که در حال حاضر در محدوده پل بیلقان در حال اجرا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شریف کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: باغ های پایین دست کرج در خطر نابودی قرار گرفته و درصورتی که حداقل دو مرتبه رهاسازی آب از سدکرج و آب گیر بیلقان انجام نشود، نگرانی جدی وجود دارد که این اتفاق تلخ رخ بدهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، محدوده های بیلقان و سرودار و حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۲:۵۲    
کرج- ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۲:۲۲    
کرج- ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان سنگین است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان در حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده های آسارا و گرماب و همچنین مسیر شمال به جنوب این محور را نیز در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تردد از محور چالوس مسیر جنوب به شمال و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از انسداد محور کرج_کندوان به علت ایمن سازی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز با اشاره به اینکه حقآبه تهران و انتقال آب رودخانه کرج، قابلیت زیستگاهی این رودخانه را از بین برده است، گفت:به زودی حریم رودخانه از بیلقان تا پل کرج از حفاظت خارج خواهد شد و با برداشتن محدودیت ها ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۸:۵۹    
آبگیر بیلقان مهمترین نقطه تامین و انتقال آب شرب شهر تهران محسوب می شود. این آبگیر، آب مورد نیاز را از سد امیرکبیر به صورت رودخانه و روباز، و از سد طالقان توسط لوله آب با قطر 180 سانتی متری منتقل میکند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا میانک و حدفاصل سرودار تا بیلقان سنگین است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده های بیلقان و سرودار و حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های سیاه بیشه و هزارچم، آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل تونل 18 تا انتهای آزادراه ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، محدوده های بیلقان و سرودار و حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، محدوده های بیلقان و سرودار و حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل 18 تا انتهای آزادراه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان و سرودار سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس، نیمه سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۷    
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر رفت و برگشت حدفاصل آدران تا بیلقان نیمه سنگین است.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۵    
سیری در ایران/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، آبشار بیلقان یکی از جاذبه های گردشگری کرج به شمار می رود. آبشار مصنوعی بیلقان در استان البرز واقع هست. این آبشار بعد از پل بیلقان قرار دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس، سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار، گرماب تا نساء سنگین بوده و این محور دارای بارش باران است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده آدران تا بیلقان سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۶    
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده آدران تا بیلقان سنگین است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر رفت و برگشت حدفاصل گرماب تا نساء و محدوده پل زنگوله سنگین بوده و این محور دارای بارش باران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس، نیمه سنگین گزارش شده است.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
پارک محیط بان (حیات وحش) اکوپارک 17.5 هکتاری فاخر و منحصر به فرد در کشور است که با اعتبار 200 میلیارد ریال در اردیبهشت ماه سال 1400 به بهره برداری رسید. مجموعه فرهنگی، گردشگری و تفریحی محیط بان از اراضی شمال حصار، محدوده بالای میدان حافظ آغاز و تا تونل بیلقان ادامه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده هزارچم و حدفاصل وینه تا بیلقان سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس، سنگین گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از بیلقان تا آدران در جاده کرج-چالوس، سنگین گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محرابی نیا گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور کرج_ چالوس محدوده بیلقان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار سنگین است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار سنگین است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده ها را تشریح کرد. سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جاده ها اظهار کرد: ترافیک نیمه سنگین در محور کرج – چالوس محدوده بیلقان و آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس وجود دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان سنگین است.