شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۶:۱۸Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک نیمه سنگین»

روند بازار   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد. به گزارش روند بازار ، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور در گفت وگو با خبرگزاری فارس ...
یکتا پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فیروزکوه- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز و تردد پرحجم در جاده فیروزکوه خبر داد.
جام جم   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ شیرانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: در حال حاضر تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع اعلام شده است. ...
شفقنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی راه ها و جاده های کشور را تشریح کرد. به گزارش شفقنا، سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه ها و جاده های کشور، گفت: جاده چالوس به سمت جنوب یک طرف شده است ...
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه رشت – قزوین و تردد روان محور فیروزکوه (رفت و برگشت) هستیم.
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده گچسر خبر می دهد.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ فرهاد ذاکری منش رییس پلیس راه استان قزوین از ترافیک پرحجم و سنگین در آزاد راه قزوین - رشت و قزوین-کرج و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - زنجان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت:تردد در جاده چالوس از سمت چالوس به سمت مرزن آباد و تهران یک طرفه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۳    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه های زنجان به قزوین و زنجان به تبریز اشاره کرد و گفت: با توجه به آغاز بارش های پراکنده از رانندگان درخواست می شود با احتیاط رانندگی کنند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز از ترافیک نیمه سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه کرج -قزوین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - قزوین محدوده پل فردیس و حدفاصل مهرویلا تا گلشهر و حدفاصل حصارک تا گلدشت نیمه سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور نیمه سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور نیمه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل انارک تا سیاه بیشه در برخی از مقاطع نیمه سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محور هراز شمالی و نیمه سنگین در آزادراه کرج _قزوین گزارش شده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با اعلام مدیرکل راهداری البرز ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج نیمه سنگین است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۷    
با اعلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور،نیمه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در جاده های اصلی استان گفت: ترافیک در جاده های ورودی استان به ویژه محدوده منجیل به رودبار نیمه سنگین اما روان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۳    
رئیس پلیس راه گیلان از ترافیک نیمه سنگین، اما روان خودرو های مسافران در جاده های ورودی استان به ویژه محدوده منجیل به رودبار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس (محدوده شهرستانک تا نساء در ادامه پل زنگوله تا سیاه بیشه) و آزادراه تهران-شمال دارای ترافیک نیمه سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگیم در در محور چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ترافیک در ورودی ها و خروجی های مشهد از مسیر های غرب، شمال و جنوب پرحجم و نیمه سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به تردد مسافران نوروزی در جاده ها، هم اکنون تردد در سطح راه های استان نیمه سنگین، اما روان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ضمن تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها اعلام کرد که در برخی از محورهای استان های مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمان، همدان و کرمانشاه بارش باران گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز خبر داد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۸    
جانشین رئیس پلیس راه استان از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه" قزوین-کرج" خبر داده و بر توجه بیشتر رانندگان به زمان بندی در زمان بازگشت از مسافرت تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۷    
ایسنا/زنجان رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در اتوبان زنجان به قزوین و زنجان به تبریز شاهد ترافیک نیمه سنگین ولی روان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر هیچ مسیری مسدود نیست و پلیس با توجه به شرایط تصمیم گیری می کند و اگر در مسیری مشکلی پیش بیاید، در لحظه مسیر مسدود می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۸    
ایسنا/قزوین رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: از بعدازظهر امروز، چهارم فروردین، بار بازگشت از سفرهای نوروزی آغاز شده و وضعیت ترافیک به سمت تهران نیمه سنگین است، همچنین ترافیک در محورهای آزادراهی از سمت زنجان به قزوین ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی در تشریح آخرین وضعیت جاده های مواصلاتی کشور اظهارکرد: امروز مرحله اول بازگشت مسافران نوروزی در سطح جاده های کشور آغاز شده است و پیش بینی می کنیم در بعدازظهر ترافیک نیمه سنگین را شاهد باشیم همچنین شروع موج دوم رفت سفرهای نوروزی را در برخی محورهای مواصلاتی کشور شاهد هستیم لذا ترافیک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک نیمه سنگین و روان از جنوب به شمال و شمال به جنوب محورهای هراز و فیروزکوه وجود دارد و با بار ترافیکی روان، محور هراز یکطرفه نشده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمد علی عظیمی ، به وضعیت تردد در جاده های استان زنجان اشاره کرد و گفت: ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه زنجان به قزوین و زنجان به تبریز، زنجان به خدابنده، زنجان به همدان حاکم است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پردیس- رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در جاده قدیم جاجرود و آزادراه تهران-پردیس را نیمه سنگین توصیف کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده های لاسم، آب اسک و رینه، همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار، نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دور نخست سفر های نوروزی پایان یافته و مسافران درحال بازگشت به شهر های خود هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فارس : سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه راهور کشور از ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز، آزادراه تهران_ شمال و جاده چالوس، آزاد راه قزوین_ رشت در محدوده رودبار و منجیل خبر داد و گفت: مسیر رفت به سمت استان های شمالی کشور همچنان پرحجم است.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده های لاسم ، آب اسک و رینه، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار و تردد روان در محورهای چالوس ، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال مسیر گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، موج اول بازگشت از سفرهای نوروزی شروع شده و در حال حاضر بار ترافیک در محورهای استان قزوین نیمه سنگین است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۱    
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های ترددشمار، تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 15.6 درصد کاهش داشته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های ترددشمار، تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 15.6 درصد کاهش را نشان می دهد. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۹    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: هم اکنون وضعیت تردد در باند شمالی آزادراه های استان نیمه سنگین است و در برخی نقاط با سرما، کاهش دید و در گردنه ها به ویژه گردنه آزادراه و جاده قدیم کوهین با لغزندگی جاده مواجه هستیم.