پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۹:۰۳Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بار ترافیکی»

صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۱    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: معمولا ترددها صبح در باند شمالی خواهد بود و بالعکس بعدازظهرها بار برگشت را به صورت پرحجم به ویژه از سمت گیلان را داریم
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۳    
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از نصب نیوجرسی در برخی از معابر سطح شهر به منظور بهبود تردد و کاهش بار ترافیکی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران از یکطرفه شدن راه های مواصلاتی در پایان هفته ی جاری و روز13 فروردین، به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا درباره وضعیت ترافیکی راه های کشور در 7 فروردین ماه صحبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به یک طرفه شدن کندوان، گفت: اعمال محدویت ترافیکی تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یک طرف شدن جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال به منظور تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۷    
سرهنگ محبی گفت: در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت رفت و برگشت بار ترافیکی روان را شاهد هستیم.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی شامگاه شنبه گفت: مسیر رفت در محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی از رودهن به سمت آمل تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. وی با اشاره به وضعیت ترافیک سایر محورها ادامه داد: محور چالوس و آزاد راه تهران – شمال از ساعت 17 به صورت رفت و برگشت باز گشایی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به موج دوم سفر های نوروزی که از دیروز و امروز آغاز شده است و همچنین بازگشت برخی از هموطنان از سفر های نوروزی لذا در اغلب محور های مواصلاتی کشور و محور های اصلی شاهد بار ترافیکی نیمه سنگین هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا , بار ترافیکی ایجاد شده در این پایانه مرزی را کاهش داده است، گفت: این سامانه ها در همه پایانه های مرزی راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا , بار ترافیکی ایجاد شده در این پایانه مرزی را کاهش داده است، گفت: این سامانه ها در همه پایانه های مرزی راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک سنگین از شمال به جنوب محور هراز حاکم است و به همین دلیل این محور از جنوب به شمال تا تخلیه بار ترافیکی مسدود شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک نیمه سنگین و روان از جنوب به شمال و شمال به جنوب محورهای هراز و فیروزکوه وجود دارد و با بار ترافیکی روان، محور هراز یکطرفه نشده است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، درباره مسدود شدن جاده کندوان به دلیل رانش و ریزش سنگ از کوه، و بحران پیش بینی نشده، گفت: اولویت نخست حفظ سلامت جان مسافران است و برای در امان ماندن شهروندان و گردشگران، جاده کندوان مسدود شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون بار ترافیکی نیمه سنگین و پرحجم از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز وجود دارد، همچنین شاهد ترافیک پرحجم و نیمه سنگین از جنوب به شمال محور فیروزکوه هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چالوس- فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به انسداد این محور به دلیل بار شدید ترافیکی گفت: تخلیه بار ترافیکی مسیر در حال اجرا است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده پلیس راه کندوان از انسداد این محور کوهستانی پرتردد کشور از ساعت 13 و 30 دقیقه امروز پنجشنبه خبر داد و گفت انسداد این محور با هدف تخلیه بار ترافیکی اتوبان تهران و استان البرز صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده کرج-چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
برترین ها / حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور کوهستانی پرتردد کشور از صبح امروز پنجشنبه خبر داد. سرگرد احمدی تصریح کرد: در زمان حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از این جاده تردد می کنند که این رقم نیز در حال افزایش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور فراجا گفت: پیش بینی ما بر این است که امروز و فردا در سطح محور ها و جاده های کشور در هر دو مسیر با ترافیک سنگین و نیمه سنگینی مواجه خواهیم شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: امروز 3 فروردین ماه ترافیک در محور چالوس میسر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های گچسر، سیاه بیشه، ولی آباد و هزارچم، آزادراه تهران - شمال محدوده های عوارضی و شهرستانک، محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های مشاء و امامزاده هاشم ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ادامه ریزش برف شدید در این محور پرتردد کشور از خدمات رسانی به 400 دستگاه خودروی در راه مانده خبر داد و گفت : خدمات رسانی به خودروهای این محور ادامه دارد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان، از بازگشایی محور کندوان خبر داد و گفت: بارش برف در این محور همچنان ادامه دارد.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت :یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا کندوان تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. وی گفت: در جاده کرج - چالوس اکنون شاهد بار بسیار سنگین ترافیک از شهرستانک تا کندوان هستیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: محور چالوس در مسیر جنوب به شمال به جهت تخلیه بار ترافیکی از ساعت 14 یک طرفه شده و بار ترافیکی این محور نیز سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران بمنظور روان سازی بار ترافیکی تردد وسایل نقلیه از جاده چالوس و کیاسر را تا اطلاع بعدی ممنوع کرده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۳    
در دومین روز عید شاهد بار ترافیکی سنگین محورهای مواصلانی کشور هستیم، همچنین محورهای شمالی کشور برفی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با توجه به بارش نزولات آسمانی و آب گرفتگی در برخی از نقاط مخصوصاً بزرگراه آزادگان محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی شاهد اندکی بار ترافیکی هستیم که توسط پلیس مدیریت می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت: آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس تا اطلاع ثانوی به علت ترافیک سنگین و بارش برف تا تخلیه بار ترافیکی مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با تاکید بر اینکه همراهی رانندگان با پلیس مورد تاکید است، گفت: لازم است افراد باتوجه به شرایط بارندگی و هشدار نارنجی از تردد غیرضروری خودداری کنند؛ چون شرایط برای سفر غیرضرور فراهم نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرودگاه بین المللی مهرآباد با دو هزار و 30 پرواز و اعزام و پذیرش 243 هزار و 600 مسافر بیشترین بار ترافیکی مسافر و پرواز را در میان فرودگاههای کشور بر عهده داشته است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از برقراری تردد دو طرفه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی تردد در محور شمال به جنوب جاده کرج-چالوس یک طرفه است .
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: مسیر شمال - جنوب محور کندوان به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسدود و یکطرفه شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۹    
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور خبر داد و گفت: هموطنان عزیز رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را مد نظر خود قرار دهند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۵    
جانشین رئیس پلیس راه فراجا گفت: به دلیل وجود ترافیک در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال، از ساعت 8 صبح مسیر تهران به سمت شمال، جهت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه شده است و این محدودیت تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فاتب از ترافیک سنگین امروز آزادراه تهران -شمال گفت: در جهت مدیریت ترافیک و عدم معطلی مردم در تونل ها بویژه تونل بلند 16 در کیلومتر 28 ، تیم های پلیس راه فاتب در قبل از تونل 12 و قبل از تونل 16 محدودیت مقطعی اجرا و تا تخلیه منظم بار ترافیکی ادامه دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۵    
فرمانده پلیس راه کندوان گفت : به علت بار ترافیکی سنگین در آزاده راه استان تهران و محدوده البرز تردد خودروها در این محور از مرزن آباد به کرج ممنوع شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک فوق سنگین، دقایقی پیش یک طرفه شد. به گزارش ایرنا، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: برای تخلیه بار ترافیکی سنگین تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
سلری - رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد مسیر شمال به جنوب محور کندوان، محدوده مرزن آباد به کرج به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: برای تخلیه بار ترافیکی سنگین تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد، با راه اندازی قطعه دو آزادراه تهران - شمال تا پایان سال 1402 بار ترافیکی این مسیر کم خواهدشد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور کرج – چالوس محدوده کندوان پس از تخلیه بار ترافیکی دقایقی پیش بازگشایی شد. به گزارش شفقنا، سرگرد محمد احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه بلوار پیامبر اعظم(ص) شهر کرمانشاه به منظور کاهش بار ترافیکی میدان آزادگان و تردد راحت تر مردم محلات پردیس و صدرا به بهره برداری رسید.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ پیمان کرمی روز یکشنبه 28 اسفند اظهار کرد: یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: 14 کیلومتر باند دوم با اعتبار حدود 270 میلیارد تومان در محور مواصلاتی زابل- زاهدان زیر بار ترافیکی رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
بلوار پیامبر اعظم(ص) به طول 700 متر و عرض 24 متر در محدوده شهرداری منطقه 8 کرمانشاه با حضور استاندار، فرماندار و شهردار کرمانشاه به بهره برداری رسید.