شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۶:۲۱Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت ترافیکی»

ایسنا   ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، جدیدترین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد و گفت: بر اساس سامانه های ترددشمار، کماکان در استان مازندران و استان گیلان هر کدام 200 هزار خودرو مربوط به مسافران نوروزی انباشت است که در ساعات و روزهای آتی به مبدا خود باز می گردند و در استان مرکزی حدود 50 ...
شفقنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی راه ها و جاده های کشور را تشریح کرد. به گزارش شفقنا، سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه ها و جاده های کشور، گفت: جاده چالوس به سمت جنوب یک طرف شده است ...
مهر : سرهنگ ایرج کهریزی از ترافیک پر حجم در محورهای منتهی به تهران خبر داد.
تیتر برتر   ۴ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
پایگاه های میراث ملی، جهانی و موزه های تحت پوشش وزارت میراث فرهنگی سیزدهم فروردین ماه تعطیل هستند. آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ بارش برف و باران در 11 محور ...
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس : سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر جاده چالوس به سمت جنوب یکطرفه شده و تردد تمام وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزادراه تهران شمال ممنوع است.
روند بازار   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس به صورت روان در جریان بوده و این محور دارای بارش برف و باران است. به گزارش روند بازار ، علی زندی فر در گفت وگو با خبرنگار مهر ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور: مسافرانی که در مسیر استان اردبیل قصد تردد دارند حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند. در محور گیلان شاهد افزایش بار ترافیکی شمال به جنوب هستیم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رافیک در مرزن آباد مسیر جنوب به شمال سنگین و محدوده های شاهندشت و لاسم هراز نیز سنگین گزارش شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه فراجا ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور از موج گسترده بازگشت مسافران نوروزی و ترافیک سنگین و نیمه سنگین در اغلب محورهای مواصلاتی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی پایتحت در صبح روز جمعه یازدهیمن روز از فروردین ماه 1402 گفت معابر تهران خلوت است و لازم است که رانندگان از سرعت و سبقت خودداری کنند. ...
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت در محور چالوس خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور عصر سه شنبه ( 8 فروردین 1402 ) با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی و سپس بازدید از برخی محورهای مواصلاتی تهران، در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور ...
شفاف   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور امروز (سه شنبه) با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی و سپس بازدید از برخی محورهای مواصلاتی تهران، در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور، تسهیل عبور و مرور مسافران نوروزی در جاده ها و آمار تصادفات قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی و سپس بازدید از برخی محورهای مواصلاتی تهران، در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور، تسهیل عبور و مرور مسافران نوروزی در جاده ها و آمار تصادفات قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه کشور ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: روزانه بیش از 2 هزار و 500 دستگاه خودرو به دلیل ارتکاب به تخلفات گوناگون در محورهای برون شهری توسط همکاران ما توقیف می شود و یکی از تخلفاتی که توقیف خودرو را به همراه دارد، حرکت از شانه خاکی سمت راست جاده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (سه شنبه) از مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران از یکطرفه شدن راه های مواصلاتی در پایان هفته ی جاری و روز13 فروردین، به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد. سرهنگ یدالله جهانتاب در گفتگو با ایسنا با اشاره به وضعیت ترافیکی راه مواصلاتی استان، اظهار کرد: وضعیت ترافیک در حال حاضر پر حجم گزارش شده در محدوده کندوان، چالوس ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده ولی آباد سنگین است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا درباره وضعیت ترافیکی راه های کشور در 7 فروردین ماه صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جاده های مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیکی معابر تهران در صبح روز دوشنبه 7 فروردین 1402 تاکید کرد: معابر شهر تهران در ایام نوروز خلوت است و رانندگان حتما باید فاصله طولی را رعایت کنند.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
محور هراز دارای بارش پراکنده برف و باران و محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال دارای بارش باران است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مطابق اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در برخ مقاطع محورهای چالوس، هراز و آزادراه تهران- شمال سنگین است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور کشور ضمن اعلام آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور، از ترافیک سنگین در محورهای شمالی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به ترفیک روان جاده های کشور طی امروز و در قیاس با روز گذشته، اعلام کرد که فعلا جاده چالوس و آزاد راه تهران شمال در هر دو مسیر رفت و برگشت باز هستند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گرماب تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های بایجان و آب اسک سنگین است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای گیلان گفت: از تردد روان و عادی خودرو های مسافران در جاده های استان در مسیر رفت و برگشت خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
پلیس راهور فراجا نسبت به آغاز موج دوم مسافرت ها و تغییرات جوی هشدار داد و توصیه کرد که مسافران و رانندگان بدون اطلاع از شرایط جوی و وضعیت ترافیکی وارد محورهای مواصلاتی به خصوص جاده های کوهستانی نشوند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از وجود ترافیک سنگین در مقاطعی از محور کرج-چالوس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز یکشنبه 6 فروردین ماه حکایت از معابری خلوت تهران دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز یکشنبه 6 فروردین ماه حکایت از معابری خلوت تهران دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی پایتحت در صبح روز یکشنبه ششمین روز از فروردین ماه 1402 اعلام شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور، وضعیت ترافیکی جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور در پنجمین روز از فروردین 1402 را تشریح کرد. تیتربرتر، سردار سیدتیمور حسینی در گفتگو با شبکه خبر سیما، گفت: با توجه به مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال، ترافیک در محور قزوین-رشت سنگین است و در محور فیروزکوه و هراز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور، وضعیت ترافیکی جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور در پنجمین روز از فروردین 1402 را تشریح کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور فراجا درباره وضعیت ترافیکی راه های کشور اظهار کرد: هر 2 مسیر رفت و برگشت محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی مسدود است و هموطنان برای انجام سفر باید از محورهای جایگزین استفاده کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: جاده چالوس به دلیل عملیات لق گیری مسدود است. علی زندی فر در گفت وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی البرز اظهار کرد: در حال حاضر به دلیل عملیات لق گیری ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر شمال به جنوب به دلیل ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیکی فوق سنگین و پرحجم را در ورودی های شرقی پایتخت شاهد هستیم.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
علی زندی فر در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال بازگشایی شد. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز متذکر شد: این دو محور به دلیل ریزش سنگ و عدم ایمنی کافی [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار شیراز در بازدید از مرکز کنترل ترافیک، آخرین وضعیت ترافیکی سطح شهر، ورودی های کلان شهر شیراز و پایش های صورت گرفته را بررسی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان و مسافرین نوروزی تاکید کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محبی، درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور اظهار کرد: محور چالوس و آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، به تشریح وضعیت ترافیکی جاده های مواصلاتی کشور پرداخت.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: آخرین گزارش وضعیت ترافیکی جاده های کشور را برای امروز جمعه بشنوید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: پس از چند روز ترافیک سنگین در محورهای کشور به خصوص جاده های شمالی، از صبح جمعه شاهد ترافیک آرام هستیم ...