جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۵:۳۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاه بیشه»

علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های پل زنگوله و سیاه بیشه سنگین است.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گسیل تا نساء و محدوده سیاه بیشه و تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه سنگین است. علی زندی فر در گفت وگو با مهر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز بیان کرد: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه سنگین است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۷    
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۲    
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل گرماب تا نساء و محدوده های گچسر و سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده های انارک و سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سرودار و حدفاصل چنارستان تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۲    
حوض ها آبریز نیروگاه سیاه بیشه به دلیل افزایش طول عمر بهره برداری از مخازن سد بالا و پایین نیروگاه ، افزایش حجم مفید مخازن سدها و کاهش آسیب احتمالی تجهیزات ناشی از ورود رسوبات رسوب زدایی شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، آخرین بررسی از وضعیت راه های کشور در 21 اردیبهشت 1402 نشان می دهد محور چالوس مسیر جنوب به شمال ترافیک سنگین است. آخرین وضعیت محورهای شمالی - ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در آزادراه قزوین - کرج محدوده های کمال شهر و پل فردیس سنگین است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، ترافیک در محدوده محورهای چالوس و فیروزکوه سنگین است. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند تردد روان در ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال در محدوده های گچسر و سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین بوده و این محور دارای بارش باران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس، مسیر شمال به جنوب محدوده های ماسال، دزدبند، هزارچم، سیاه بیشه و نساء سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راه البرز از انسداد محور کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در این استان به دلیل عملیات عمرانی در محور سیاه بیشه در استان مازندران از روز یکشنبه 10 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز از انسداد محور کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در این استان به دلیل عملیات عمرانی در محور سیاه بیشه در استان مازندران از روز یکشنبه 10 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده نساء و در مسیر رفت و برگشت محدوده سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده نساء و در مسیر رفت و برگشت محدوده سیاه بیشه سنگین است.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در حاشیه بازدید از عملیات بازآماد نیروگاه برق آبی سیاه بیشه گفت: این افزایش تولید حاصل تولید 6 هزار مگاوات برق در نیروگاه های نوساز و هزار و 300 مگاوات ارتقا توان نیروگاه ها است. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو در جریان بازدید از نیروگاه سیاه بیشه با بیان این که در سال 1402 بر اساس برنامه ریزی جامع در قالب 140 اقدام راهبردی ، سال پر باری برای صنعت آب و برق کشور خواهد بود تاکید کرد: در بخش برق ، ضرورت دارد تمام نیروگاه های کشور ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های تردد وسایل نقلیه از جاده چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع ثانوی مسدود است و ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده بیلقان سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال در حدفاصل میدانک تا نساء و محدوده های سیاه بیشه و هزارچم سنگین است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در حال حاضر در محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) محدوده های ماسال، میانک، مجلار و سیاه بیشه و در محور هراز (مسیر شمال به جنوب) محدوده رینه ترافیک سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده های ماسال، میانک، مجلار و سیاه بیشه سنگین است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به اعلام وضعیت هشدارهای هواشناسی از صبح امروز ریزش سنگ در محدوده سیاه بیشه و هریجان این محور شروع شده و در عصر نیز شدت آن بیشتر شده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر رفت و برگشت حدفاصل بیلقان تا کندر سنگین بوده و این محور دارای بارش باران است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) سنگین است. به گزارش شفقنا، ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل میدانک تا نساء و محدوده های پل زنگوله و سیاه بیشه سنگین است و در محورهای هراز و فیروزکوه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه مسیر جنوب به شمال سنگین است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۲:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور در خصوص وضعیت تردد در محورهای برون شهری و آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که تا ساعت 11 به روزرسانی شده، تردد از محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی مسدود شده است. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی مسدود شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در حال حاضر در محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا مکارود و محدوده سیاه بیشه و در محور هراز (مسیر شمال به جنوب) محدوده های کلرد و بایجان، ترافیک سنگین است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس (شمال به جنوب) حد فاصل مرزن آباد تا مکارود و حدفاصل، ولی آباد و سیاه بیشه و در محور چالوس (جنوب به شمال) مکارود و حد فاصل مجلار تا میانک ترافیک سنگین است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس (شمال به جنوب) حد فاصل مرزن آباد تا مکارود و حدفاصل ولی آباد و سیاه بیشه و در محور چالوس (جنوب به شمال) مکارود و حد فاصل مجلار تا میانک ترافیک سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در مسیر شمال به جنوب حدفاصل میانک تا مکارود سنگین است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و کاهش 2.4 درصدی تردد خودروها در جاده های برون شهری طی 24 ساعت گذشته خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل میدانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس، مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و در مسیر شمال به جنوب حدفاصل مکارود تا انارک است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و در مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مکارود تا انارک از ترافیک سنگین برخوردار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و ترافیک سنگین در مسیر(شمال به جنوب) حدفاصل مکارود تا انارک خبر می دهد.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس، مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و در مسیر شمال به جنوب حدفاصل مکارود تا انارک است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس، مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و در مسیر شمال به جنوب حدفاصل مکارود تا انارک است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محورهای برون شهری را اعلام کرد و گفت: در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و مسیر شمال به جنوب حدفاصل مکارود تا انارک، ترافیک سنگین است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه و در مسیر شمال به جنوب محدوده ولی آباد سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۹    
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: تردد خودروها در محدوده سیاه بیشه در مسیر دوطرف ترافیک پرحجم و روان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران - شمال محدوده شهرستانک سنگین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری: در محور چالوس محدوده شهرستانک و پل زنگوله و سیاه بیشه به سمت شمال با ترافیک سنگین مواجه هستیم. محور قزوین محدوده رودبار هم ترافیک سنگین است. همچنین در حال حاضر با شروع بارش برف در محور هراز گردنه امام زاده هاشم مواجه هستیم.