سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۴:۴۷Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جلسه علنی شورای شهر»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آخرین جلسه علنی شورای شهر اصفهان امروز برگزار و در خصوص جریان پایدار آب زاینده رود، مشکلات آلودگی هوا و مسافران نوروزی اصفهان بحث و گفت وگو شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۹    
بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین برای سال 1402 در جلسه علنی شورای شهر قزوین تصویب و به شهردار ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۴۱    
اعضای شورای شهر قزوین در جلسه علنی شورای شهر قزوین با لایحه تخفیف 70 درصدی اجاره بهای غرفه های سرای تاریخی سعدالسلطنه به هنرمندان و مشاغل خاص موافقت کردند.
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: سقف 50 درصد برای افزایش نرخ بلیت سال 1402 متروی تهران تعیین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۱۱    
هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای شهر قزوین با محوریت بررسی طرح ساماندهی کافه ون ها (اغذیه فروشی های سیار) و لوایح شهرداری قزوین برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۴    
هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شورای شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه، چهاردهم اسفندماه در تالار شورا برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۸    
هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شورای شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه، چهاردهم اسفندماه در تالار شورا برگزار شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموع این دو گروه شامل 500 نفر از نیروها هستند اما ما علاقمندیم این اتفاق بیفتد لذا موضوع را دنبال کردیم و کارهای حقوقی را انجام دادیم. از لحاظ ما مانعی وجود ندارد ولی حکم بالادستی وجود دارد که قابل حل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر مشهد در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر با لایحه دو فوریتی شهرداری در برای هزینه کردن 90 میلیارد تومانی در تملک یک طرح عمرانی مخالفت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر قزوین با موافقت اعضای شورا بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین با افزایش 29 درصدی از 35 میلیارد تومان به 45 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در هشتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر قزوین کلیات بودجه سازمان خدمات طراحی و سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین مصوب شد و بودجه سازمان باغستان و دهکده طبیعت هم به تصویب اعضای شورا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای شهر بندرعباس دستخوش برخی از مشاجرات از ناکارآمدی شهرداری در درآمدزایی و خاله بازی کودکانه در جلسات تا از حق و حقوق شهروندان را برای خدمات بیشتر دفاع خواهم کرد .
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر در رابطه با اصل ردیف های بودجه سال آینده نظرات خود را اعلام خواهند کرد و بررسی بودجه یکشنبه هفته آینده موکول خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
با گذشت یک ساعت از زمان رسمی آغاز جلسه شورای شهر تهران هنوز این جلسه تشکیل نشده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مشهد رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه سرپرست شهرداری با تمام توان فعالیت می کند، گفت: ما نیز تا زمان قانونی قطعاً باید شهردار را انتخاب و مراحل قانونی انتصاب را دنبال کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۱    
هشتادمین جلسه علنی شورای شهر قزوین امروز برگزار شد و بودجه سال آینده سازمان های تاکسیرانی و زیباسازی شهرداری قزوین توسط اعضای شورا به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷    
در یکصدوپنجمین جلسه علنی شورای شهر شیراز مبلغ یک و نیم میلیارد تومان پاداش به برادران گرایی مصوب شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به آماده نبودن شهر برای نوروز 1402، تذکراتی به شهرداری داد. سیاوش محمودی در صد و یکمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (اول اسفندماه) برگزار شد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هفتادوششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز پنجشنبه بیست وهفتم بهمن در تالار شورای شهر برگزار شد.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- اعضای شورای شهر رشت با افزایش 12 درصدی بودجه شهرداری این شهر برای سال آینده موافقت کردند. به گزارش خبرنگار مهر، مسعود عباس نژاد پیش از ظهر چهارشنبه در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت با اشاره به بودجه شهرداری ضمن قدردانی از عملکرد کمیسیون برنامه و بودجه این شورا اظهار کرد: [...] ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی واگذاری دارایی های سرمایه ای و کدهای فروش اموال غیرنقدی در لایحه بودجه 1402 شهرداری موضوعی بود که در نشست علنی شورای شهر قزوین مورد بررسی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کلیات تعرفه عوارض محلی و بهای خدمات شهری سال 1402 شهرداری تبریز در یکصد و پانزدهمین جلسه علنی شورای شهر تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نهایت با اعمال تغییراتی به تصویب اعضای حاضر در این جلسه رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد و ششمین جلسه علنی شورای شهر قزوین با محوریت بررسی موضوعات تخصصی شدن فرهنگسراها و رویداد مردمی و اجتماعی همراه در تالار مردم شورای شهر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت به انجام ارزشیابی پرسنل شهرداری رشت با هدف تشویق پرسنل پُر تلاش تاکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۷    
هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر قزوین امشب با موضوع هوشمندسازی ناوگان اتوبوسرانی، ساماندهی هزینه های دهکده طبیعت و توسعه سرانه مصرف آبزیان در شهر قزوین در تالار مردم شورای شهر برگزار شد.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مهدی چمران رییس شورای شهر تهران، در آغاز یکصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورا به طرح زاکانی درباره اخذ عوارض از قبور واکنش نشان داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
لایحه عوارض و بهای خدمات شهرداری مشهد در سال 1402 در شصت وششمین جلسه علنی شورای شهر که امروز 14 بهمن ماه برگزار شد نیز به تصویب رسید.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین موضوع شهر تهران چه بر اساس نظر سنجی ها و چه ارزیابی کارشناسی و میدانی مسئله حمل و نقل عمومی است. در جریان صد و بیست وششمین جلسه علنی شورای شهر تهران کلیات بودجه 1402 به تصویب رسید ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از تصویب لایحه مشارکت شهرداری مشهد در تأمین زیرساخت های لازم برای نگهداری و سامان دهی معتادان متجاهر در شصت وپنجمین جلسه علنی شورای این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۹    
تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در یکصد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر به شهردار تبریز تذکراتی دادند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مجید عزیزی در جلسه علنی شورای شهر رشت که با دعوت از سه نمایندگان شهر رشت در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری جهت مشکلات شهر عصر شنبه برگزار شد گفت: متاسفانه در برنامه های شورا مدیریتی وجود ندارد و در واقع شورا بی برنامه حرکت می کند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا, سیاوش محمودی در نود و هفتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (5 بهمن ماه) برگزار شد، اظهار کرد: در جلسه امروز شورا موضوع برنامه راهبردی اهواز در افق 1405 (برنامه پنج ساله سوم) جزو دستورکارها است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان در نود و هفتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز بودجه 10 هزار میلیارد تومانی سال 1401، تقدیم اعضای شورای شهر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر قزوین با محوریت بررسی طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی با مشارکت بخش خصوصی در تالار مردم شورای شهر قزوین برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار علم و فناوری استان زنجان، منصور مرادلو در جلسه علنی شورای شهر زنجان با بیان اینکه جمع آوری زباله هزینه دارد، گفت: بیش از 100 میلیارد تومان از هزینه های جاری شهرداری صرفا برای کارگرانی که در شهرداری مشغول به کار هستند صرف می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۴    
هفتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز _سه شنبه، چهارم بهمن ماه_ در تالار شورا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
لایحه صدور پروانه ساختمانی سه مرحله ای در جلسه علنی شورای شهر امروز مشهد تصویب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان در نود و ششمین جلسه علنی شورای شهر اهواز لایحه مناقصه تراش و روکش آسفالت معابر در سطح مناطق یک، پنج، شش و هفت شهرداری اهواز به تصویب اعضای شورای شهر رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
هفتادمین جلسه علنی شورای شهر قزوین با محوریت بررسی نحوه تغییر کاربری اراضی آموزشی شهر قزوین در تالار مردم شورای شهر قزوین برگزار شد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره انتشار اسامی افرادی که املاک شهرداری تهران در اختیار آنها بوده است، گفت:اسامی به مراجع قضایی ارسال و در اختیار آنها قرار دارد. به گزارش شوراآنلاین، علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، در رابطه با بازپس گیری املاک شهرداری تهران از تصرف کنندگان ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-خبرنگارکیهان: بودجه 21هزار و 133میلیارد تومانی شهرداری اصفهان، سازمان ها و شرکت های تابعه برای سال 1402 به شورای شهر ارائه شد. علی قاسم زاده در جلسه علنی شورای شهر اصفهان با محوریت ارائه بودجه پیشنهادی سال 1402 افزود ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان لوایح و طرح های بررسی شده در هفتادودومین جلسه علنی شورا را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان بودجه سال 1402 شهرداری اصفهان در هفتاد و دومین جلسه علنی شورای جلسه علنی شورای شهر ارائه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان در خصوص بودجه 1402 و آلودگی هوا بحث و گفت وگو شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
هفتادودومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز _یکشنبه بیست و پنجم دی ماه_ با تقدیم بودجه 1402 شهرداری اصفهان به شورا توسط علی قاسم زاده شهردار اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شصت و هشتمین جلسه علنی شورای شهر قزوین با محوریت ساماندهی ناوگان فرسوده تاکسیرانی قزوین و رسیدگی به چند لایحه ملکی شهرداری قزوین در تالار مردم شورای شهر قزوین برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان در خصوص آلودگی هوا و مازوت سوزی در اصفهان و هدایای روز زن به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) بحث و گفت وگو شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هفتادویکمین جلسه علنی شورای شهر اسلامی اصفهان صبح امروز _یکشنبه هجدهم دی ماه_ در تالار شورای شهر برگزار شد؛ همچنین در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) از بانوان برگزیده و افتخارآفرین اصفهان در صحن علنی تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت از گُم شدن یک دستگاه اتوبوس شهرداری رشت و واگذاری پنهانی آن به یک نهاد خصوصی و بدون مجوز شورا در دوران مدیریت پیشین شهرداری رشت انتقاد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۱    
بررسی عملکرد شرکت های هوشمندسازی تفکیک زباله از مبدأ، تعیین تکلیف وضعیت تحویل اتوبوس های شهری جدید و بررسی لایحه های عمرانی و مالی از موضوع های نشست علنی شورای شهر قزوین بود.