یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۴۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون اجتماعی تلاش کرد تا همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری در برنامه هفتم توسعه دیده شود.
55آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان مسئله پر چالش همه دولت ها بوده است . مقدار دریافتی حقوق بازنشستگان همیشه موجب نارضایتی قشر عظیمی از بازنشستگان است زیرا بازنشستگان بر این اعتقادند که مبلغ حقو بسیار ناچیز است .
مثلث آنلاین   ۴ ساعت پیش    
ماجرا به بند ب ماده 12 برنامه ششم توسعه، سازمان تامین اجتماعی را مکلف کرده است که متناسب سازی حقوق را درباره بازنشستگان اجرا کند. در حال حاضر همسان سازی حقوق بازنشستگان در چه مرحله ای قرار دارد؟
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلنا: مهدی مسکنی، سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در نشست با روسای کانونهای بازنشستگی درهرمزگان گفت:مسئولیت بزرگی بر دوش ماست.اگر در بخش تعاون توفیقی داشته ایم به این خاطر بوده است که حرفی را که نتوانیم انجام دهیم به کسی نگفته ایم ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی افزایش حقوق بازنشستگان در سال جدید با توجه به افزایش تورم کفاف مخارج زندگی آنها را نمی دهد و باید بین حقوق شاغلین و بازنشستگان عدالت برقرار شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه قرار است از امروز تصمیمگیری های برای مابهالتفاوت حقوق بازنشستگان صورت گیرد خبر خوبی از مبلغ واریزی در راه است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۶    
زمان واریز عیدی بازنشستگان مشخص شد. جزئیات عیدی امسال بازنشستگان را در ادامه بخوانید.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی گفت علی رغم گذشت یک هفته از شروع سال تحصیلی همچنان برخی از کلاس های درس در مناطق محروم معلم ندارند که باید این وضعیت ساماندهی شود. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۴    
نماینده مردم مهریز در مجلس با بیان اینکه انتظار داشتیم دولت عدالت محور آقای رئیسی برنامه ای ارائه کند که از آن عدالت تراوش کند، گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان که در برنامه ششم وجود داشت در برنامه هفتم حذف شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم علی آباد در مجلس بر توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان باید در برنامه هفتم تأکید کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان مسئله پر چالش همه دولت ها بوده است . مقدار دریافتی حقوق بازنشستگان همیشه موجب نارضایتی قشر عظیمی از بازنشستگان است زیرا بازنشستگان بر این اعتقادند که مبلغ حقو بسیار ناچیز است .
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده اقشار آسیب پذیر جامعه در هیئت دولت، از حذف همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه ابراز بی اطلاعی کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۱    
بعد از صحبتهای رئیس برنامه و بودجه در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگان، سئوالاتی در این خصوص برای بازنشستگان به وجود آمد که در ادامه بخوانید.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
چرا مسئولان محترم تا به کرسی نرسیده اند حرف هایی می زنند و چون به قدرت می رسند آن کار دیگر می کنند؟ ماجرای ما و حضرات همان حکایت ما را یاد، شما را فراموش است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری زیرنویس، ضمن تاکید بر همسان سازی دائمی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری ...
ورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: کمیسیون تلفیق در جریان بررسی مواد الحاقی به لایحه برنامه، دو ماده مربوط به حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان را مراعا گذاشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه توضیحاتی ارائه کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دولت بزرگترین کارفرمای کشور است و حقوق بسیاری از کارگران و کارمندان و همچنین بازنشستگان را می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حتماً در برنامه به مباحث ایثارگران، کارگران و بازنشستگان توجه داریم، گفت: دولت و مجلس حتماً چارچوب هایی را دنبال می کنند که بتوانیم این مسائل را پیش ببریم.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خانه ملت: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهمیت تصویب همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه، از مخالفت کمیسیون اجتماعی با حذف آن از این برنامه خبر داد. ...
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه به مباحث ایثارگران، کارگران و بازنشستگان توجه داریم، گفت: این موارد از جمله موضوعاتی است که در مورد آنها در برنامه سکوت نداریم و دولت و مجلس چارچوب هایی را دنبال می کنند تا بتوان آنها را پیش برد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان برای خردادماه در روزهای اخیر به حساب بازنشستگان واریز شد. علیرغم افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1402، بسیاری برخی از آنها می گویند حقوقشان کفاف حدود 10 روز زندگی در یک ماه را می دهد. دولت وعده داده که طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را اجرایی کند ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
درحالیکه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس می گویند مخالف حذف همسان سازی از برنامه هفتم هستند، بازنشستگان کارگری معتقدند بود یا نبود همسان سازی چندان فرقی به حالشان نمی کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: کمیسیون تلفیق مصوباتی را داد که کلیاتش مورد تائید ما نبود. ما مراتب نگرانی های خودمان را هم در صحن مجلس اعلام کردیم.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه قرار است از امروز تصمیمگیری های برای مابهالتفاوت حقوق بازنشستگان صورت گیرد خبر خوبی از مبلغ واریزی در راه است. به گزارش وقت صبح ، بر اساس گفته های شورایعالی کارگری در هفته گذشته قرار بر این شد که انشالله در این هفته برای افزایش حقوق بازنشستگان تصمیماتی گرفته است. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
محمد وحیدی، رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی، امروز در تذکری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: بازنشستگان لشکری و کشوری نسبت به حذف همسان سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت در لایحه برنامه هفتم اعتراض دارند .
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بازنشستگان نیز صاحب سفره انقلاب هستند و در زمان جوانی خود که با وقوع جنگ همزمان شده بود، در دستگاه های مختلف فعالیت کرده و جنگیده اند ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم مجلس گفت: قرار نیست همسان سازی حقوق بازنشستگان از برنامه هفتم حذف شود، اما به بررسی های بیشتری نیاز دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان برای خردادماه در روزهای اخیر به حساب بازنشستگان واریز شد. علیرغم افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1402، بسیاری برخی از آنها می گویند حقوقشان کفاف حدود 10 روز زندگی در یک ماه را می دهد. دولت وعده داده که طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را اجرایی کند ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان مسئله پر چالش همه دولت ها بوده است . مقدار دریافتی حقوق بازنشستگان همیشه موجب نارضایتی قشر عظیمی از بازنشستگان است زیرا بازنشستگان بر این اعتقادند که مبلغ حقو بسیار ناچیز است .
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۲۰    
آخرین وضعیت همسان سازی حقوق بازنشستگان امروز شنبه 8 مهر را در ادامه این مطلب بخوانید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۲۰    
وحیدی با اشاره به عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه ششم یادآور شد: بعد از این موضوع دولت قبل در پایان دوره خود لایحه ای به مجلس ارائه داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مهریز در مجلس با بیان اینکه انتظار داشتیم دولت عدالت محور آقای رئیسی برنامه ای ارائه کند که از آن عدالت تراوش کند، گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان که در برنامه ششم وجود داشت در برنامه هفتم حذف شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت در لایحه برنامه هفتم نه در بخش جداول و نه در بخش احکام اشاره ای به حقوق و دستمزدها از جمله حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران نکرده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده بجنورد درباره حذف موضوع همسان سازی در برنامه هفتم از سوی دولت گفت: مجلس یازدهم کوتاهی دولت در اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان را در جریان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم جبران خواهد کرد که لازم است در این خصوص کمیسیون تلفیق به پیشنهادات نمایندگان توجه کند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تا پایان هفته مبلغ افزایش حقوق بازنشستگان از مهرماه اعلام خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به تجمعات مختلف بازنشستگان در مناطقی از کشور در اعتراض به وضعیت معیشتی شان گفت: از رئیس جمهور درخواست دارم که دستور رسیدگی به مطالبات بازنشستگان را صادر کند؛ چراکه تورم چند ساله قدرت خرید بازنشستگان را کم کرده است.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که برای همسان سازی دوباره حقوق بازنشستگان باید منتظر احکام برنامه هفتم بود. داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: کمیسیون تلفیق مصوباتی را داد که کلیاتش مورد تائید ما نبود ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نبلغ حقوق بازنشستگان در سال 1403 بر اساس بودجه جدید مشخص شد. به گزارش وقت صبح ، در بخشنامه بودجه 1403 آمده است: افزایش ضریب ریالی حقوق را علی الحساب به طور متوسط بیست درصد (20٪) نسبت به آخرین حکم کارگزینی سال 1402 لحاظ نمایند رقم قطعی ضریب به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در واکنش به اظهارات اخیر رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: دولت در لایحه برنامه هفتم نه در بخش جداول و نه در بخش احکام اشاره ای به حقوق و دستمزدها از جمله حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران نکرده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۶    
دولت در برنامه هفتم توسعه بار دیگر پیشنهاد تغییر مبنای محاسبه حقوق بازنشستگی از دو سال آخر خدمت به 5 سال را مطرح کرده است. این پیشنهاد البته از سوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه رد شده و بعید است به واسطه تأثیر نامطلوب پیشنهاد دولت روی حقوق و معیشت بازنشستگان در دفعات بعدی هم مجلس با آن ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین اخبار رسیده بازنشستگان برای دانستن مبلغ افزایش حقوق مهرماه باید تا پایان هفته جاری منتشر بمانند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده بجنورد، از کمیسیون تلفیق برنامه هفتم درخواست کرد تا به بحث تعیین تکلیف همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه توجه لازم را داشته باشند.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: کمیسیون تلفیق مصوباتی را داد که کلیاتش مورد تائید ما نبود. ما مراتب نگرانی های خودمان را هم در صحن مجلس اعلام کردیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه بندی معلمان و جهش تولید دانش بنیان دو قانون مهمی بود که در این کمیسیون بررسی و مصوب شد و حالا هم همسان سازی حقوق بازنشستگان در دست بررسی است.