یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۱۶Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۳    
بازنشستگانی که سال قبل بازنشست شده اند، هنوز موفق به دریافت پاداش پایان خدمت خود نشده اند؛ وعده ها برای پرداخت تا پایان شهریور نیز به نتیجه نرسید.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: یک کارشناس اقتصادی و عضو جامعه کارگری بیان اینکه زاهدی وفا تخصص های لازم برای مدیریت وزارت کار را دارد، گفت: زاهدی وفا در زمانی که سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود در این وزارتخانه خوب عملکرد خوبی داشت و در واقع از حقوق بازنشستگان و مطالبه های آنان در هیات دولت دفاع کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۳    
برترین ها حراج محصولات ایران خودرو با شرایط استثنایی | لیست فروش اقساطی محصولات ایران خودرو کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ جزئیات جدید از رتبه بندی معلمان | 980 هزار ترک تحصیلی در سال گذشته رونمایی لعیا زنگنه از نوه هایش | لعیا زنگنه چقدر پیر شده؟ ...
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - بازنشستگان سایر سطوح کارگری در انتظار پرداخت معوقات پنج ماه اول سال هستند؛ این بازنشستگان انتظار دارند مطالبات به زودی پرداخت شود. حقوق بازنشستگان مبلغ پولی است که ماهیانه تا پایان عمر به افرادی که دارای شرایط بازنشستگی هستند تعلق می گیرد ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۸    
برترین ها حراج محصولات ایران خودرو با شرایط استثنایی | لیست فروش اقساطی محصولات ایران خودرو کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ جزئیات جدید از رتبه بندی معلمان | 980 هزار ترک تحصیلی در سال گذشته کنایه تند روزنامه همشهری به مهران مدیری | درخواست مهران مدیری از صداو سیما ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس اقتصادی و عضو جامعه کارگری بیان اینکه زاهدی وفا تخصص های لازم برای مدیریت وزارت کار را دارد، گفت: زاهدی وفا در زمانی که سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود در این وزارتخانه خوب عملکرد خوبی داشت و در واقع از حقوق بازنشستگان و مطالبه های آنان در هیات دولت دفاع کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸    
تهران - ایرنا - رئیس کمیته دستمزد کانون عالی کار با بیان اینکه زاهدی وفا در این چند ماه حضور خود در وزارت کار ثابت کرد که کارهایشان عملیاتی است، گفت: او با برگزاری جلسات مختلف به دنبال استفاده از خرد جمعی بود و برای حقوق بازنشستگان تلاش زیادی انجام داد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
از بیستم شهریورماه واریز حقوق بازنشستگان با احکام جدید آغاز شده و این در شرایطی است که مستمری بگیران در انتظار تعیین تکلیف معوقات 5 ماه اول سال هستند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان سایر سطوح کارگری در انتظار پرداخت معوقات پنج ماه اول سال هستند؛ این بازنشستگان انتظار دارند مطالبات به زودی پرداخت شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره چرایی پرداخت نشدن افزایش حقوق بازنشستگان در شهریورماه، گفت: اگر خزانه داری منابع مورد نیاز را تأمین کند، برخی از این پرداختی ها انجام می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ درباره چرایی پرداخت نشدن افزایش حقوق بازنشستگان در شهریور ماه گفت: اگر خزانه داری منابع مورد نیاز را تامین کند، برخی از این پرداختی ها انجام می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
حال که بازنشستگان از درمان رایگان و بایدهای قانون الزام بی بهره اند، کسر دو درصد از مستمری بازنشستگی ناعادلانه است؛ اگر این دو درصد قانون است، قانون الزام هم قانون است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۲    
علیرضا محجوب گفت: برای بازنشستگان بسیار مهم است که در این انتخابات شرکت کنند و باعث ایجاد امکان پیگیری حقوق خود به عنوان مستمری بگیران شوند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل تأمین اجتماعی چند روز پیش گفته بود که حقوق شهریور بازنشستگان بر اساس احکام جدید پرداخت می شود. اما گزارش ها حاکی از آن است که حقوق این ماه بعضی بازنشستگان هم مانند گذشته و بدون افزایش حقوق واریز شده است.
آنا / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
میرکاظمی گفت: سیر مراحل برنامه هفتم در حال طی شدن است و باید به مجلس برود و تصویب شود، زیرا به مصوبه مجلس نیاز دارد.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه، درباره پرداخت علی الحساب به حساب معلمان و حقوق شهریور ماه بازنشستگان توضیحاتی داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵    
حقوق شهریور ماه بازنشستگان تامین اجتماعی طبق جدول اعلامی این سازمان و براساس احکام معتبر در حال پرداخت است. در روزهای اخیر وقفه ای دو روزه در پرداخت مستمری ها به وجود آمده بود اما در حال حاضر این مطالبات بر اساس افزایش حقوق جدید در حال پرداخت شدن است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه درباره واریز افزایش حقوق بازنشستگان گفت: بخشی از تخصیص بازنشستگان صادر شده است و خزانه منابع را تأمین کند بعضی پرداخت ها انجام می شود.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان، مبنای کاندیدا شدن را عضویت 4 ساله در کانون بازنشستگان دانسته و بیان کرده که مبنای این شرط اساسنامه ای است که به تایید مجمع عمومی فوق العاده رسیده است.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تا فردا حقوق شهریور ماه خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد. پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می شود. کارمندان بازنشسته نیز از دیروز در حال دریافت حقوق بازنشستگی هستند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار، اجرای نظام پرداخت هماهنگ حقوق برای همه شاغلین و بازنشستگان در کشور را خواستار شد و تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و وضع معیشت آحاد جامعه و به منظور پرهیز از تبعیض در پرداخت حقوق ها شایسته است که تمهیدات لازم در خصوص بازنگری در افزایش حقوق کارمندان و کارکنان دولت و ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۴    
سازمان تامین اجتماعی نه تنها معوقات 5 ماه اول سال را به حساب بازنشستگان نریخته است بلکه حقوق عادی بازنشستگان را با تاخیر به حساب آنان واریز می کند. تهران – اقتصاد برتر – 30 شهریور 1401 ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
موضوع افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی بعد از کش و قوس های فراوان مخالفت دولت و اعتراض بازنشستگان بالاخره تایید و به مرحله اجرا رسید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۹   + ۴۸ سایت دیگر  
در حالی افزایش حقوق بازنشستگان در ششمین ماه سال رقم خورده است که بنا به اظهارات مدیرعامل تامین اجتماعی، در حال برنامه ریزی برای تعیین سازوکار پرداخت معوقات هستند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۴    
حقوق بازنشستگان معاف از پرداخت مالیات است اما مشمول یک حق بیمه جزئی است که ماه به ماه از حقوق بازنشستگان کسر می شود. ماجرای کسر شدن حق بیمه از مستمری بازنشستگی، چیست؟
شوشان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸    
شوشان - محمدسعید بهوندی، بازنشسته فرهنگی : 1- بحمدالله با همت و همکاری و دلسوزی و خصوصاً پافشاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رتبه بندی معلمان به نقطه ی امیدوار کننده ای رسیده و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیز همانگونه که تدبیر و تلاش شده و انتظار می رفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار سال 2022 میلادی در ترکمنستان 524 هزار و 300 نفر بازنشسته وجود دارد که میانگین حقوق بازنشستگی آنها 703.1 منات (37 دلار به نرخ بازار) است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: شیرمحمدی معاون امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری در پاسخ به پرسشی درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری نیز گفت: صحبت هایی برای افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان مطرح است و ما هم منتظر هستیم خبرهای خوشی برسد تا بتوانیم اقدامات اجرایی مربوط را انجام دهیم.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱    
نایب رئیس کانون کارگران بازنشسته استان تهران با یادآوری اینکه پس از پنج ماه تلاش مستمر و پیگیری از مراجع رسمی و قانونی، توانستیم افزایش حقوق سایر سطوح بازنشستگان را اجرایی کنیم گفت: اکنون هم که دولت را وادار به اجرای قانون کرده ایم با چالش پرداخت معوقات روبه رو هستیم.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بازنشسته و مستمری بگیرانی که از خدمات بیمه درمان تکمیلی استفاده می کنند بخشی از درآمد ماهیانه بابت هزینه دسترسی او به این خدمات کسر می شود.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - حقوق شهریور ماه بازنشستگان تامین اجتماعی طبق جدول اعلامی این سازمان و براساس احکام معتبر در حال پرداخت است. در روزهای اخیر وقفه ای دو روزه در پرداخت مستمری ها به وجود آمده بود اما در حال حاضر این مطالبات بر اساس افزایش حقوق جدید در حال پرداخت شدن است. ...
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که حقوق این ماه بازنشستگان هم مانند گذشته و بدون افزایش حقوق واریز شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۷۸ سایت دیگر  
پس از کش و قوس های فراوان در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان ، سر انجام حقوق بازنشستگان غیر حداقلی بگیر 28 درصد افزایش یافت. اما زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان همچنان محل سوال است . همچنین مبلغ 550 هزار تومان جداگانه نیز باید در حقوق بازنشستگان اعمال شود ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی از بازنشستگانی که سال قبل بازنشست شده اند، هنوز پاداش پایان خدمت خود را نگرفته اند؛ از ماه های ابتدایی سال، مقامات صندوق کشوری و مدیران سازمان برنامه و بودجه وعده دادند که معوقات بازنشستگان قبل از پایان شهریور واریز می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار، اجرای نظام پرداخت هماهنگ حقوق برای همه شاغلین و بازنشستگان در کشور را خواستار شد و تاکید کرد: باتوجه به شرایط اقتصادی و وضع معیشت آحاد جامعه و به منظور پرهیز از تبعیض در پرداخت حقوق ها شایسته است که تمهیدات لازم در خصوص بازنگری در افزایش حقوق کارمندان و کارکنان دولت و ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت پس از گذشت 5 ماه از سال 1401 بالاخره پس از کش و قوس های فراوان با افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی موافقت کرد و قرار شد با حقوق شهریور ماه این افزایش حقوق اعمال شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۲:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
مهر : سازمان تامین اجتماعی شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح را رد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۱:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار، اجرای نظام پرداخت هماهنگ حقوق برای همه شاغلین و بازنشستگان در کشور را خواستار شد و تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و وضع معیشت آحاد جامعه و به منظور پرهیز از تبعیض در پرداخت حقوق ها شایسته است که تمهیدات لازم در خصوص بازنگری در افزایش حقوق کارمندان و کارکنان دولت و ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس کانون بازنشستگان استان تهران در حال حاضر نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد، اما به هر حالت سازمان تامین اجتماعی باید معوقات 5 ماهه را به حساب بازنشستگان سایر سطوح این سازمان واریز کند و این اتفاق قطعاً تا پایان سال پرداخت می شود.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعلام کرد: طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار، اجرای نظام پرداخت هماهنگ حقوق برای همه شاغلین و بازنشستگان در کشور را خواستار شد و تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و وضع معیشت آحاد جامعه و به منظور پرهیز از تبعیض در پرداخت حقوق ها شایسته است که تمهیدات لازم در خصوص بازنگری در افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده است، از بعدازظهر دوشنبه 28 شهریور، برخی سایت های خبری و کانال های فعال در فضای مجازی نیز بدون راستی آزمایی این خبر کذب را بازنشر کردند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حمید نجف با اشاره به افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: دولت در خصوص بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش 38 درصد به علاوه 515 هزار تومان ثابت را لحاظ کرد که احکام آن از شهریور ماه صادر شد ولی در مورد بازنشستگان کشوری و لشگری همچنان 10 درصد افزایش حقوق لحاظ می شود که این امر نیاز ...