جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۳:۵۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیله سوار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز دربازدید از مناطق سیل زده شهرستان بیله سوار و مناطق روستایی گفت: براساس برآورد اولیه دراین شهرستان خسارت وارد شده نزدیک به 300 میلیارد تومان برآورد شده است.
عصر خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بیله سوار گفت: سیل روزهای اخیر حدود پنج هزار میلیارد ریال خسارت به بخش های کشاورزی، حمل و نقل، تاسیسات زیربنایی و طرح های تولیدی این شهرستان وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بارش های شدید باران در طی روزهای اخیر در استان اردبیل سبب وقوع سیل های متعدد به خصوص در مناطق مختلف شهرستان های گرمی و بیله سوار شده و این اتفاق خسارت های جدی در این شهرستان ها به بار آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۹    
گرمی- در حالی بارش سهمیگن بهاری شمال استان اردبیل را دربرگرفت که سیل ویرانگر در گرمی و بیله سوار چهره ای غم انگیز از بهار را در مغان به تصویر کشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۷    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به تخلیه 65 باب خانه مسکونی در مناطق مختلف سیل زده گفت: نجاتگران این جمعیت به 285 نفر از حادثه دیده از زمان آغاز سیل و آبگرفتگی امدادرسانی کرده اند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۴    
وضعیت اهالی روستای گون پاپاق بیله سوار مغان در استان اردبیل پس از سیل را در این ویدیو خواهید دید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۹    
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، طی روزهای اخیر شاهد بارش باران شدید و وقوع سیل در شهرستان های گرمی و بیله سوار بودیم و پس از وقوع سیل در این منطقه، جاده ارتباطی گرمی به بیله سوار مسدود شد و امروز راهداران استان اردبیل نسبت به بازگشایی این مسیر اقدام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بیله سوار - بارش باران در شمال استان اردبیل موجب بروز خسارت شدید در شهرستان های گرمی و بیله سوار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید باران و سیلاب برای چندمین بار باعث خسارت به تاسیسات شهری و روستایی شهرستان های گرمی و بیله سوار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بیله سوار -فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: به دنبال جاری شدن سیل در مناطق شهری و روستایی بیله سوار از دیشب بیش از 100 نفر آسیب دیده اسکان داده شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بارش های 24 ساعت گذشته در اردبیل و وقوع سیل، باعث مسدود شدن راه ارتباطی شهرستان بیله سوار و گرمی شده است و در حال حاضر تردد از طریق یک جاده فرعی صورت می گیرد. همچنین به برخی از مغازه ها در شهر، مزارع کشاورزان و برخی از خانه های روستایی خسارات جدی وارد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۱    
فرماندار بیله سوار مغان گفت: بارش های سیل آسا موجب جاری شدن سیل در این شهرستان شد و 25 روستا را گرفتار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از بازگشایی جاده ارتباطی گرمی - بیله سوار مغان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از بازگشایی محور گرمی بیله سوار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳    
بیله سوار-معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: محور بیله سوار به گرمی در محدوده پل جهان خانملو با تلاش راهداران بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۸    
جاری شدن سیل در شهرستان بیله سوار موجب تخریب معابر، تأسیسات عمومی و منازل فرسوده شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴    
ن️صر: وقوع سیل در بیله سوار مغان خسارات زیادی را به بار آورد؛ در تصاویر جاده اصلی مرزی بیله سوار و سه راهی خروسلو را می بینید که زیر آب رفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به تخلیه 65 باب خانه مسکونی در مناطق مختلف سیل زده گفت: نجاتگران این جمعیت به 285 نفر از حادثه دیده از زمان آغاز سیل و آبگرفتگی امدادرسانی کرده اند.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران روابط عمومی جمعیت هلال احمر با اشاره یه وقوع سیل و آبگرفتگی در 6 شهرستان این استان اعلام کرد: 13 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به مردم متاثر از سیل و آبگرفتگی اعزام شده اند. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل محور گرمی به بیله سوار محدوده پل انجیرلو به دلیل بارش باران و سیلاب تا اطلاع ثانوی مسدود است و امکان تردد وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: بر اثر جاری شدن سیل در شهرستان های گرمی و بیله سوار خسارات جدی به شبکه ارتباطی، زمین های کشاورزی و برخی از زیرساخت های این شهرستان ها وارد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرماندار شهرستان بیله سوار از جاری شدن سیل بی سابقه در شهرستان بیله سوار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای اردبیل از آماده باش کامل بخش آب برای امداد رسانی به مردم مناطق سیل زده به دنبال وقوع سیلاب در منطقه گرمی خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: سیلاب امروز، آب شرب شهر گرمی و 15 روستای این شهرستان را قطع کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جاده گرمی - بیله سوار در استان اردبیل که از عصر امروز به دنبال وقوع سیل مسدود شده بود، همچنان به دلیل جریان شدید سیلاب مسدود است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فکری، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای بیله سوار گفت: وقوع سیل محور گرمی- بیله سوار را مسدود کرد. تمامی اکیپ های راهداری شهرستانهای گرمی و بیله سوار در محل سیل زده حضور دارند ولی با توجه به اینکه سیل فعلاً فروکش نکرده امکان تردد در مسیر گرمی در سوار مقدور نیست./جمهوریت
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: سیل شدید عصر امروز جاده گرمی به بیله سوار را مسدود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰    
مشکلات سرمایه گذران شهرستان پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز با منابع طبیعی، بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور جاده گرمی- بیله سوار محدود پل انجیللو در کیلومتر 6/25 تا 8/25 بخاطر سیلاب و طغیان رودخانه مسدود شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار از انسداد مسیر گرمی-بیله سوار به علت سیل خبرداد و گفت: اکیپ های راهداری در محل انسداد مسیر حضور دارند و بلافاصله بعد از فروکش کردن سیر اقدام به بازگشایی مسیر خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بارش باران و وقوع سیل محور گرمی- بیله سوار در محدوده پل انجیرلو را مسدود کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار بیله سوار گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 65 تا 70 هزار تن گندم از کشاورزان این شهرستان خریداری شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در بازدید از مسکن احداثی مددجویان در شهرستان های بیله سوار و جعفرآباد گفت: تامین مسکن و تلاش برای خودکفایی خانواده های نیازمند از رویکرد ها و اولویت های اصلی کمیته امداد استان اردبیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود باند دوم گرمی – بیله سوار به طول 12 کیلومتر تا پایان امسال تکمیل شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تخصیص و تحویل50 تن قیر رایگان به شهرداری بیله سوار جهت آسفالت معابر هدف بازآفرینی شهری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۲    
ایسنا/اردبیل فرماندار شهرستان بیله سوار تردد از گمرک بیله سوار در سال 1401 نسبت به مدت مشابه را سه برابر عنوان کرد و گفت: روزانه 180 کانتینر از این گمرک تردد داشته اند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۴    
به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، ولی نژاد معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان در جریان سفر به شهرستان بیله سوار، به صورت چهره به چهره با جامعه ایثارگری این شهرستان دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲    
استاندار اردبیل در سفر به شهرستان بیله سوار به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان به همراه ولی نژاد معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان بیله سوار، برنامه غربالگری تنبلی چشم کودکان 3 تا 6 ساله با حضور فرماندار و روسای ادارات در شهرستان بیله سوار افتتاح گردید.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۹    
در راستای اجرای برنامه های کنگره 3400 شهید استان اردبیل، یادواره خانگی شهیدان معظم حبیب اسلامی و عوض میرزائی فرد در بیله سوار برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۸    
در راستای اجرای برنامه های کنگره 3400 شهید استان، مسئولان شهرستان بیله سوار با خانواده های معظم شهدا دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بیله سوار-امام جمعه موقت بیله سوار با اشاره به تذکر رئیس جمهور به سران افغانستان در مورد حق آبه هیرمند گفت: کارشکنی کشورهای همسایه در مورد حق آبه ایران اسلامی به هیچ وجه قابل قبول نیست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین سفر از دور سوم سفرهای شهرستانی، استاندار اردبیل به شهرستان بیله سوار، حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان از برپایی میز ارتباطات مردمی برای ولی نعمتان بهزیستی شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات آنان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بیله سوار - مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: 926 نفر در شهرستان مرزی بیله سوار متقاضی واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن هستند.
همزمان با دور سوم سفر شهرستانی سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل به بیله سوار مغان ، عملیات اجرایی پروژه بهسازی و آسفالت محور نرقشلاقی - زیوه آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: کشت و صنعت مغان درسال های گذشته به یک مجموعه زیان ده و از بین رفته تبدیل شده بود که در حال احیا و مرمت این بنگاه عظیم اقتصادی هستیم.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل روز چهار شنبه 3 خرداد 1402 با حضور در گمرک و پایانه مرزی شهرستان بیله سوار از رمپ تخلیه دامهای ترانزیتی بازدید بعمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۱    
استاندار اردبیل گفت:آب رسانی از مجتمع خروسلو به 247 روستای شهرستان بیله سوار در دستور کار است.