چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۳۱Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه اسلامی»

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد تهران جنوب از عدم اختصاص بودجه به فعالیت های این تشکل انتقاد کرد.
پارسینه   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار فتح الله جمیری شامگاه سه شنبه در یادواره 27 شهید حوزه مقاومت بسیج نینوای شهر بادوله شهرستان دشتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با بیان اینکه شهدا با حماسه آفرینی خود اسلام ناب محمدی را در جهان زنده کردند اظهار داشت ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی با بیان این که شیعیان لبنان نامشان با شهادت، مقاومت و ایستادگی عجین شده است گفت: عزت جامعه اسلامی و شیعی مرهون فرهنگ ایثار و شهادت است و مردم لبنان این حقیقت را در عمل اثبات و متجلی ساخته اند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۴    
حضور پر رنگ و شایسته ایثارگران به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بارقه امیدی است تا همواره با تصویب قوانین مورد نیاز در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و تلاش در جهت توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی حرکت نمود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
برنامه گنج سعادت در رادیو معارف، جایگاه اعتدال و میانه روی در سبک زندگی اسلامی را واکاوی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در تعالیم قرآن و حدیث نبوی از دین اسلام به عنوان دین اعتدال یاد شده، که این امر اهمیت اعتدال و میانه روی را در تمامی امورات جامعه اسلامی به منصه ظهور می رساند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲    
قائم مقام واحد سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: رئیسی در اغنای نمایندگان مجلس، افکار عمومی و مردم عملکرد موفقی نداشته است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۲    
پژوهشگر و نویسنده حوزه تمدن شناسی در وبینار رسالت حوزه های علمیه در تحقق نقشه جامع تمدن نوین اسلامی با اشاره به نواقص حوزه علمیه برای نقش آفرینی در تمدن سازی اسلامی از لزوم تغییرات اساسی در این حوزه های و ارتقای فقه اسلامی برای پیاده سازی تمدن نوین اسلامی سخن گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به دستاوردهای فرهنگ ایثار و شهادت برای جامعه اسلامی گفت که به این منظور دانش آموزان سفیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محله های این استان شدند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دفتر جامعه اسلامی کارگران استان تهران، با حضور جمعی از مسئولین و دکتر احمد کرمی دبیرکل جامعه اسلامی کارگران ظهر امروز افتتاح گردید.
امام جمعه اهل سنت ارومیه زنان جامعه اسلامی در راستای کرامت شخصیتی خود، حجب و حیای خود را حفظ کنند ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: فرهنگ غرب با تسلط بر امکانات مادی و مراکز ارتباطی، سعی در تحمیل الگوی ناقص خود بر ملت های جهان داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز گفت: این تشکل در زمینه هایی تلاش می کند تا موضوعات و مشکلات و دغدغه های مردم را شناسایی و در حد توان خود حل و فصل کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست خبری صبح امروز (دوشنبه) ضمن گرامیداشت هفته مجلس یاد و خاطر شهید مدرس و درخصوص مصاحبه اخیرش توضیح داد و گفت: روند اینطور بوده که هر مسئولی روی کار می آید ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
چهار اتحادیه دانشجویی شامل دفتر تحکیم وحدت، جنبش عدالتخواه، جامعه اسلامی و انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل بیانیه ای درباره مذاکرات وین در 8 آذر صادر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه اروپایی ها باید مشخص کنند که اینکه یک کشور بعد از توافق زیر میز زد چگونه باید جبران کنند، گفت: ما مذاکره را برای مذاکره نمی خواهیم و قصدمان تفاهم با رعایت عزت و مصلحت و منافع ملی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با بیان اینکه خروجی حاکمیت در جامعه اسلامی باید تقویت معنویت و اقامه نماز باشد گفت: فعالیت در راستای تثبیت دین تکلیف مهم مسوولان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: در شرایط فعلی شورای ائتلاف و شورای وحدت باید تلاش خود را بکنند که یکپارچه شوند. همچنین در جبهه مقابل نیز اصلاح طلبانی که با اصل نظام مشکل ندارند، به سمت تشکیل یک حزب فراگیر بروند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از شهدا به عنوان چراغ روشن و هدایتگر جامعه اسلامی به سوی نور و موفقیت نام برد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۴    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه شورای ائتلاف و شورای وحدت باید با هم یکی شوند، گفت: به اعتقاد من اگر چند حزب فراگیر شکل نگیرد، این جبهه های ژله ای ما را به جایی نمی رساند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: ما در این دور به مذاکرات رفتیم و هدف و قصد ما تفاهم است؛ اما با حفظ مصلحت و منافع ملی کشورمان، ما به دنبال حقوق قطعی خودمان هستیم و تحریم ها باید برداشته شود تا ما بتوانیم به تعهدات برجامی خودمان بازگردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، هدف ایران را مذاکره برای حصول نتیجه و رفع همه تحریم ها عنوان کرد و گفت: اروپا باید تکلیف خود را معلوم کند، می خواهد تحت زورگویی آمریکا باشد و منافع کوتاه مدت را فدای منافع بلندمدت کند و با کشوری که زیر تعهد خود می زند می خواهد چه کند؟
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بیانیه ای درباره مسائل مرتبط با بحران آب و مطالبات کشاورزان استان اصفهان صادر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک نفر مسلمان، هم باید یک رابطه دائم و ثابت میان او و خدای خودش برقرار باشد و هم باید یک رابطه ثابت و دائم میان او و جامعه خودش برقرار باشد. بدون عبادت، ذکر و یاد خدا، مناجات با حق، حضور قلب، نماز و روزه نمی شود یک جامعه اسلامی ساخت و حتی خود انسان سالم نمی ماند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۰    
نشست مجازی روایت زنانه از فلسطین با حضور بانوی شهروند غزه امشب، 7 آذر و به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام عسگری گفت: سبک و سیره شهدا الگوی مناسبی برای خدمتگزاری به جامعه اسلامی است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۲    
به گزارش صدای ایران، احمد کرمی دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کشور طی پیامی انتصاب ضرغام صادقی از نمایندگان انقلابی دوره نهم مجلس توسط حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان معاونت امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت کار تقدیر و تشکر کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران از ارائه خدمات سوادآموزی در قالب سوادآموزی مدرسه محور خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دولت باید دست خود را از جیب مردم خارج کند چرا که این راهکار ساده برای جبران کسری بودجه، عواقب امنیتی در پی خواهد داشت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: دبیر شورای عالی مناطق آزاد با بیان اینکه به دنبال ایجاد بورس بین الملل در مناطق آزاد هستیم تا کمکی به بورس شود، گفت: ساماندهی رمز ارزها را در مناطق آزاد طراحی کرده ایم، چرا که مناطق آزاد محل خوبی برای مدل سازی و پایلوت بودن است. ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی، شامگاه امروز شنبه (ششم آذرماه) در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: بعد از 42 سال نواقص زیادی در کشور می بینیم و با آرمان های امام (ره) فاصله غیر قابل قبولی داریم.
وارث   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سلسله نشست های حکمرانی در سیره امیرالمومنین(ع) با سخنرانی حجت الاسلام حامد کاشانی ، استاد تاریخ اسلام روزهای یکشنبه در مسجد دانشگاه تهران برگزار می شود؛ آنچه در ادامه می آید مشروح بخش دوم از پنجمین جلسه این نشست ها مشتمل بر پرسش و پاسخ ها است که یکشنبه، 23 آبان ماه برگزار شده و در ادامه می آید؛ ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی، شامگاه امروز شنبه (ششم آذرماه) در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین گفت: بعد از 42 سال نواقص زیادی در کشور می بینیم و با آرمان های امام (ره) فاصله غیر قابل قبولی داریم.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه نباید درباره دولت سیزدهم توقع و تبلیغ بی جا ایجاد کنیم، گفت: تبلیغات غلو شده درباره دولت سیزدهم نادرست و مضرّ است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۷    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب در نامه ای به رئیس جمهور خواستار رسیدگی به وضعیت حقوق نجومی مدیران دانشگاه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به ناآرامی های اصفهان گفت: دشمنان تلاش دارند تا به انحراف کشیدن اعتراضات مسالمت آمیز، شرایط کشور را در روزهای نزدیک به مذاکرات آشفته کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶    
به مناسبت روز دانشجو اکران اختصاصی فیلم سینمایی منصور از سوی جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان و علوم پزشکی گیلان برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶    
دور جدید انتخابات برای تعیین اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.
ماموستا ملا عبدالرحمن مرادی ، امام جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه بسیج بهترین راهکارهای وحدت و انسجام جامعه و ملت انقلابی ایران عزیز اسلامی بود ماموستا ملا عبدالرحمن مرادی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، طی مصاحبه ای به مناسبت هفته بسیج به تاثیر بسیج بر وحدت و انسجام جامعه اسلامی پرداخت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ناحیه مقاومت بسیج دهاقان با بیان این که فعالیت های بسیج سازندگی محصول تفکر بسیجی است گفت: طبق فرمایش رهبری اگر تفکر بسیجی در یک جامعه اسلامی شکل بگیرد ، جامعه از محرومیت فاصله می گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج طلاب و روحانیون با تجلیل از روحانیون، موثرین و حافظان قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان همراه با استاندار کرمان و مدیرکل بازرسی استانداری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با خانواده معظم شهید والامقام عبدالمهدی مغفوری و والدین شهید والامقام یدالله کافی نژاد دیدار و گفتگو کردند.
مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: وحدت راز بقا و تقابل فناست لذا باید وحدت را تقویت و حفظ کنیم زیرا این امر از واجبات و ضروریات جامعه اسلامی ماست.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۲:۲۶    
حجت الاسلام فاطمی نسب : در جامعه اسلامی و حکومت اسلامی نباید حقوق های 250 میلیونی و...داشته باشیم و چنین تفکراتی باید برداشته شود.وقتی مردم عادی با کمترین حقوق میسازند اما میفهمند که فلان مدیر بیش از 200میلیون دریافتی دارد، به مسئولین و سیاست ها بدبین می شوند و اعتماد مردم به مسئولین از بین می رود.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
از نمایندگان مجلس درخواست داریم به جای آنکه به فکر منصوب کردن افراد مدنظر خود در بخش های مختلف مدیریتی باشند به بحث پرداخت های نجومی در عرصه حقوق ها بپردازند | برخی از فقها فرمودند اگر کسی در جامعه اسلامی پشت میزی نشسته اما هزینه زندگی اش تأمین است و نیازمند به بیت المال نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۷    
امام جمعه پردیسان قم مقابله مسئولان دولت با مسئله حقوق های نجومی را خواستار شد و گفت: پنج سال است که حضرت آقا بر این موضوع تأکید می کنند. مدیران نجومی بگیر کم هستند، اما همین کم هم نباید در جامعه اسلامی وجود داشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: خطیب جمعه قم گفت: اسلام در کنار توصیه به رفع نیاز فقرا بر احترام و حفظ کرامت ذاتی آنها تاکید کرده و در این عرصه عذری از هیچ کس مقبول نیست؛ در جامعه اسلامی همه در رفع فقر، مسوولیت دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۵    
کرمانشاه- امام جمعه اسلام آباد غرب با اشاره به سخت گیری سلیقه ای در اعطای تسهیلات بانکی، گفت: این رویه در جامعه اسلامی شایسته نیست و باید با قانون مشخصی تسهیلات ارئه شود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن جعفریان در خطبه های نماز جمعه این هفته هشترود با تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: بسیجیان نیروی ارزشمندی برای ولایت فقیه در جامعه اسلامی هستند به طوریکه رهبر انقلاب به این نیروها امیدوار است و همواره می فرمایند که تا روحیه بسیجی در جامعه حاکم [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رفسنجان گفت: عده ای با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می کنند و با خویشتن بانی که دارند، با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند، در کنار آن عده ای از حقوق های غیرمتعارف برخوردارند که در جامعه اسلامی قابل قبول و پسندیده نیست که شخصی با چهار روز مأموریت چند ده میلیون تومان حق مأموریت بگیرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کاظم شافعی سفیر ایران در لوبلیانا با مفتی و رییس جامعه اسلامی اسلوونی دیدار و طرفین در مورد راه های گسترش همکاری جمهوری اسلامی ایران و جامعه مسلمانان اسلوونی تبادل نظر کردند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، محمدزاهدی مقدم در یادداشتی به پردازش تفکر بسیجی در اندیشه امامین انقلاب پرداخته است که در ادامه می خوانیم: بسیج به عنوان شجره ای پاک و درختی تنومند ...