دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۴:۵۷Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاداش پایان خدمت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به بیان توضیحاتی درباره زمان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۵    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس به بیان توضیحاتی درباره تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در حالی که پاداش پایان خدمت کارکنان دیگر ارگان ها با پرداخت آخرین حقوق شان پرداخت می شود، در آموزش و پرورش اینگونه نیست و با پرداخت یکی دوساله و گاهی درصدی این کار انجام می شود و پاداش سال قبل آنها نیز هنوز پرداخت نشده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۵    
قرچک(پانا)- مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت از حضورسرپرست وزارت آموزش و پرورش در شهرستان قرچک خرسندند و این میزبانی مایه مباهات جامعه بزرگ فرهنگیان شهرستان قرچک است. ...
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی روز یکشنبه هفته آتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه پاداش پایان خدمت حق تمام بازنشستگان است، گفت: پرداخت معوقات بازنشستگان علوم پزشکی استان نیازمند تامین اعتبار است.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
تعداد زیادی از بازنشستگان سال گذشته، همچنان در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند. به گزارش بصیرآنلاین ، گذر عمر و خدمتی که در پایان به فصلی به نام بازنشستگی ختم می شود. بیست و پنج یا سی سال خدمتی که حالا باید با تامین به موقع بودجه برای این افراد بهترین دوران تداعی شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت:نمایندگان در جلسه فراکسیون اتفاق نظر داشتند، که نظام رتبه بندی باید برای همه فرهنگیان اعم از کادر آموزشی و اداری اجرایی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان در نامه به میر کاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه خواهان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فراکسیون فرهنگیان مجلس فردا با سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان و گزارش بازگشایی مدارس جلسه برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به 30 هزار بازنشسته فرهنگی که پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده اند اظهار کرد: در نشست با سرپرست وزارت آموزش و پرورش مقرر شد با همراهی کمیسیون اقتصادی و کمیسیون برنامه و بودجه پیگیری لازم از طریق وزارتخانه انجام شود تا ظرف ماه های آینده شاهد پرداخت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس گفت: مجلس و دولت باید نسبت به پرداخت حقوق معلمان حق التدریس و پاداش پایان خدمت معلمان، رتبه بندی این قشر زحمتکش و همسان سازی حقوق بازنشستگان اقشار مختلف تصمیم جدی بگیرند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بازنشستگان سال 99 وزارت آموزش و پرورش از پرداخت نشدن پاداش پایان خدمت خود تا امروز (یکشنبه/4 مهر) خبر دادند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
توسط معاون اول رییس جمهور دستور پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان صادر شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۷    
دستور پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان صادر شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور دستور اقدام لازم در زمینه پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان را به رییس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ ایلنا نوشت: تفاوت عمده ای میان حق سنوات پایان خدمت کارگران و پاداش پایان خدمت کارمندان وجود دارد؛ یک کارمند ساده حتی آبدارچی یک نهاد دولتی، وقتی بعد از سی سال خدمت بازنشست می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۲    
علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی درباره پاداش پایان خدمت فرهنگیان 99 ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش از پیگیری پرداخت پاداش بازنشستگان سال 99 خبر داد و در مورد میزان افزایش حقوق معلمان در شهریور ماه گفت که نیازی نمی بینیم از طریق رسانه ها اعلام کنم که حقوق همکاران چه میزان افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر لزوم حل هر چه سریعتر مشکل پرداخت پاداش پایان خدمت جمعی از فرهنگیان گفت که حل این موضوع بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت خانه های آموزش و پرورش و اقتصاد به عزم جدی دولت نیاز دارد.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: موضوع پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته را هر روز پیگیری می کنم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده سبزوار در مجلس گفت: پاداش پایان خدمت فرهنگیان که در سال 99 بازنشسته شدند برخلاف عرف هر ساله پرداخت نشده که لازم است اقدام مقتضی انجام شود.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس از دستور معاون وزیر اقتصاد جهت پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۴    
مهمترین اخبار فرهنگیان در هفته ای که گذشت را می توانید در گزارش پیش رو بخوانید.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۷    
یک نماینده مجلس گفت: پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان پول پاشی نیست.
یک نماینده مجلس گفت: پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان پول پاشی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در زمان حاضر 630 فرهنگی بازنشسته در سال 1399 در این استان منتظر دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از تاخیر 14 ماهه دولت در پرداخت پاداش خدمت فرهنگیان انتقاد کرد و گفت: دولت سریعا برای حل این مشکل چاره اندیشی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر و تبعیض در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از دولت خواست سریعا به این موضوع توجه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اسدآباد در مجلس با انتقاد از عدم تحقق وعده های داده شده در جهت حمایت از جامعه فرهنگیان از به تأخیر افتادن پرداخت پاداش پایان خدمت آنها انتقاد کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۱    
عباس مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مکاتبه هفته گذشته خود با علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت جمعی از فرهنگیان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده اصفهان از نتیجه مثبت مکاتبه خود با سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت پاداش پایان خدمت جمعی از فرهنگیان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از تأخیر ایجاد شده در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال 1399، گفت: در آستانه موعد بازنشستگی فرهنگیان سال 1400 قرار داریم و سازمان برنامه و بودجه باید نسبت به پرداخت این مطالبه به حق فرهنگیان اولویت قائل شود.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان نسبت به عدم شفاف سازی در ارتباط با زمان پرداخت پاداش پایان خدمت خود انتقاد دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون پژوهش، توسعه و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امسال 100 میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته قزوینی باید پرداخت شود که در صورت تأمین اعتبار به زودی انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی فارس در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان، گفت: با مساعدت های سازمان برنامه و بودجه کشور، قریب به 52 میلیارد تومان 10 روز قبل به استان داده شد و به دستگاه های اجرایی برای واریز تزریق کردیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان می گویند: چرا رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد اعتبار مورد نیاز به استانها اختصاص یافته؛ اما هنوز این معوقات پرداخت نشده است؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری و لشگری سال 99 پیرامون پیگیری پرداخت پاداش قانونی پایان خدمت خود، به رئیس جمهور نامه نوشتند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۷    
عباس مقتدایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به سرپرست وزرات آموزش و پرورش خواستار پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان 99 شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در نامه ای به سرپرست وزارت آموزش و پرورش خواستار پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به توقف پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان، بر اساس آخرین حکم صادر شده، گفت: بعضی از اتفاقات در روزهای آخر دولت قبلی اتفاق افتاده که خیلی اخلاق مدارانه نبوده و امروز ما را در تنگنا قرار داده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان 99 گفته است: بودجه لازم برای پرداخت پاداش بازنشستگی تامین و به خزانه واریز شده است.
بیش از 33 هزار بازنشسته فرهنگی 99 در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرغم وعده های بسیار، پاداش پایان خدمت بازنشستگان 99 پرداخت نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۵    
شهرکرد - ایرنا - پرداخت 147 میلیارد ریال مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان، تاکید بر تشدید نظارت ها در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، پایان زیرسازی راه آهن و واکسیناسیون 70 درصد فرهنگیان از جمله مهم ترین رویدادهای خبری چهارمحال و بختیاری از 30 مرداد تا پنجم شهریور 1400 به شمار می رود.