شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۰:۲۷Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجویان کمیته امداد»

در حال حاضر این تامین منابع صورت گرفته است و به جز افزایش 20 درصدی که در ابتدای سال بر روی مستمری مددجویان اعمال شده، تامین اعتبار برای افزایش 20 درصد دیگر هم میسر شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی گفت: قرار بر این بود از شهریورماه مستمری خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی 20 درصد افزایش یابد، اما اگر به هر دلیلی این موضوع عملی نشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه با مشارکت جمعیت هلال احمر در طرح آموزشی یاس شرکت می کنند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۹   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی گفت: قرار بر این بود از شهریورماه مستمری خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی 20 درصد افزایش یابد، اما اگر به هر دلیلی این موضوع عملی نشد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶    
رئیس کمیته امداد بخش خورش رستم گفت: با هدف حمایت از مددجویان و کارآفرینی برای آن ها در حوزه باغداری 2000 نهال پسته توزیع شد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 87 میلیارد و 789 میلیون تومان تسهیلات برای راه اندازی اشتغال پایدار به مددجویان کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۸    
مددجویان کمیته امداد پلدشت در 18 غرفه توانمند های خود را عرضه کردند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از ابتدای سال باید 40 درصد افزایش پیدا می کرد اما از ابتدای سال تا مرداد صرفا 20 درصد این افزایش اعمال شده این پرسش مطرح می شود که آیا مابه التفاوت افزایش مستمری 5 ماه گذشته پرداخت می شود؟
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم با اشاره به پرداخت 58 مورد وام اشتغال به ارزش 35 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد قم، گفت: کمک های مردمی به کمیته امداد امام خمینی استان قم در پنج ماه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته رشد 80 درصدی داشته است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
واریزی جدید این ماه قرار است به حساب مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شود.واریزی جدید افزایش 20 درصدی مستمری این افراد است.
بیش از 7هزار نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان قم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیته امداد کشور با بیان این که آذربایجان شرقی رتبه نخست را در جذب تسهیلات بانکی اشتغال دارد، گفت: طی سالجاری مقرر شده تا مبلغ 35 هزار میلیارد تومان از طریق بانک های عامل به افراد تحت پوشش کمیته امداد، وام اشتغال تعلق گیرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی یک خبر از افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امروز 29 شهریور 1402 پرداخته شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۴    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 793 طرح اشتغال زایی برای مددجویان این نهاد اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه فرش دستباف تولیدات مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور رئیس کمیته امداد کشور در تبریز افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: برای ایجاد، راه اندازی و پایداری اشتغال 968 طرح مددجویان کمیته امداد استان اصفهان، اعتباری بالغ بر 87 میلیارد و 789 میلیون تومان تسهیلات، پرداخت شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۳    
زنجان- مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقه کتابخوانی ویژه مددجویان کمیته امداد برگزار می شود.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه بررسی و هماهنگی اجرای طرح 110 نیروگاه خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و دیگر اعضاء برگزار شد ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
خورش رستم- رئیس کمیته امداد شهرستان خورش رستم گفت: در سال جاری 47 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خورش رستم از چرخه حمایت مستقیم کمیته امداد خارج شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد اعلام کرد: در کنکور امسال 2 نفر از مددجویان تحت پوشش رتبه تک رقمی، 21 نفر رتبه دو رقمی و 170 نفر رتبه زیر هزار کسب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام از افزایش 40 درصدی مستمری مددجویان بر اساس مصوبه دولت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۵    
135 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد شهرستان پارسیان به بهره برداری رسید.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۱    
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از برگزاری بیش از 850 برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: در این ایام یک هزار و 668 جهیزیه و 200 منزل به مددجویان کمیته امداد تحویل داده خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان از توزیع هزار و 861 دستگاه لوازم سرمایشی بین خانواده های زیرپوشش این نهاد در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: اجرای طرح غربالگری سلامت مددجویان کمیته امداد البرز ، غربالگری سرطان ، بیماری های قلبی عروقی ، دیابت و فشار خون برای زنان سرپرست خانوار و سالمندان به صورت رایگان انجام می شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امداد ماهشهر و بندر امام خمینی و شرکت پتروشیمی رازی با هدف تامین لوازم سرمایشی شامل؛ کولر و یخچال، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
500 دستگاه تاکسی سمند سورن ویژه مددجویان کمیته امداد در شهرستان زاهدان واگذار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱    
71 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان اشنویه پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد عباس آباد گفت: در پنج ماه نخست امسال 8 میلیارد تومان وام اشتغالزایی در این شهرستان پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: طی 5 ماهه نخست امسال برای بیش از یک هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان فرصت های شغلی ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 71 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان متقاضی و واجد شرایط در این شهرستان پرداخت شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی احمدلو با اشاره به عملکرد کمیته امداد درخصوص بیمه اجتماعی مددجویان تحت پوشش اظهار کرد: یکی از خدمات ارائه شده به مددجویان در جهت توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات به ویژه در دوران سالمندی، بیمه های اجتماعی است که سهم بیمه ای آن توسط کمیته امداد پرداخت می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام گلستان گفت: کمیته امداد در پنج ماهه نخست امسال بیش از سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع هزار دستگاه کولر گازی میان مددجویان تحت حمایت این نهاد در تابستان امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی گلستان 5 ماهه نخست امسال بیش از 3 هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از ابتدای شهریور ماه نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی بختیاری در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که قوه قضاییه می تواند در چه زمینه هایی به کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک کند؟، با بیان اینکه قوه قضاییه در بسیاری از عرصه ها به ما کمک کرده و دست کمیته امداد امام خمینی (ره) را گرفته است گفت ...
مدیر کل دفتر مدیریت مصرف آب و آبفای کشور گفت: درصورتی که مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مصارف بالاتر از الگو داشته باشند، صرفا آب بهای بالای الگو را پرداخت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، 2 هزار بسته لوازم التحریر میان مددجویان این استان توزیع شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به اینکه مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از ابتدای سال باید 40 درصد افزایش پیدا می کرد اما از ابتدای سال تا مرداد صرفا 20 درصد این افزایش اعمال شده این پرسش مطرح می شود که آیا مابه التفاوت افزایش مستمری 5 ماه گذشته پرداخت می شود! ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان نیروگاه های خانگی را یکی از طرح های خوب کمیته امداد دانست و گفت: 800 پنل خورشیدی توسط مددجویان این نهاد فعال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۲    
ایسنا/همدان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهار از تولید 100 مترمربع فرش دستباف توسط مددجویان کمیته امداد این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
افزایش مجدد و 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی که بنا بر اعلام وزیر کار در واریزی شهریورماه اعمال می شود، میزان دریافتی مستمری مددجویان را نسبت به سال گذشته 40 درصد بیشتر خواهد کرد. بدین ترتیب افزایش 40 درصدی مستمری مددجویان که در بودجه 1402 تصویب شده بود به طور کامل اجرا خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر 11هزار و 600 مددجوی فاقد مسکن در استان مازندران وجود دارد که تا پایان سال برای هزار و 537 نفراز آنها مسکن احداث و تحویل داده می شود.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۱۲۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 20 درصدی مستمری خانواده های تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از شهریور ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: از ابتدای سال تاکنون هزارو 143 نفر از مددجویان کمیته امداد گلستان با اعتبار بیش از 113 میلیارد تومان اشتغالزایی شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۶    
شرایط وام ودیعه مسکن به مددجویان کمیته امداد شهرستان پیشوا اعلام شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن اشاره به دستور رییس جمهور برای اعمال افزایش 40 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بنابر قانون بودجه 1402 از پیگیری کمیسیون متبوعش جهت پرداخت معوقات 6 ماه گذشته همراه با این میزان افزایش به این قشر خبر داد.