شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۸:۴۴Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد مسکن»

فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان ...
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بروجرد گفت: امسال طرح هادی در بیش از 35 روستای شهرستان به اتمام رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱    
رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس گفت: دو هزار واحد مسکونی روستایی در این شهرستان در حال ساخت است.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۱    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دزفول گفت: این بنیاد در بحث اشتغال زایی و اقتصاد روستا اقدامات خوبی را به انجام رسانده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بابل با اشاره به اینکه طرح منظومه روستایی به منظور توسعه روستاها در12 استان کشور در حال اجراست گفت: بابل تنها شهر مازندران است که این طرح را اجرایی کرده است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات مسکن روستایی امسال 200 میلیون تومان است که رئیس بنیاد مسکن پیشنهاد افزایش این وام به 400 میلیون تومان را به هیئت دولت داده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت بارها بر حمایت از ساخت و ساز در روستاها تأکید کرده و با همین رویکرد، وام مسکن روستایی از 100 به 200 میلیون تومان افزایش یافت و از سال گذشته اجرا شد و اینکه رئیس بنیاد مسکن از پیشنهاد افزایش وام مسکن روستایی به 400 میلیون خبر می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناباد گفت: 750 تن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی این شهرستان طی سالجاری تامین شده است.
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات مسکن روستایی امسال 200 میلیون تومان است که رئیس بنیاد مسکن پیشنهاد افزایش این وام به 400 میلیون تومان را به هیئت دولت داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صالحی رئیس بنیاد مسکن از ارائه پیشنهاد به دولت برای افزایش سقف وام مسکن روستایی تا 400 میلیون تومان خبر داد و گفت: هزینه ساخت مسکن در روستا بالاتر از شهر است و این موضوع به اطلاع رئیس جمهور رسیده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تویسرکان گفت: 76 درصد روستاهای شهرستان تویسرکان مشمول طرح هادی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تویسرکان گفت: 76 درصد روستاهای شهرستان تویسرکان مشمول طرح هادی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خلیل آباد گفت: حدود 70 درصد واحدهای روستایی شهرستان همچنان غیر مقاوم هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق: طبق برنامه ریزی های انجام شده برای امسال، حدود 200 قطعه زمین در سطح روستا ها به متقاضیان واگذار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بردسکن گفت: علت جابه جایی زمین نهضت ملی مسکن از جنوب شهر به بالای شهر به دلیل موقعیت مکانی نامناسب زمین و عدم اقبال عمومی مردم به آن جا بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قوچان گفت: بیش از 2 هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن در روستاهای این شهرستان ثبت نام کردند که یک هزار و 382 نفر فاقد زمین هستند و پیگیری ها برای تأمین و تملک زمین در حال انجام بوده تا پس ازآن واگذاری ها صورت بگیرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۸    
رکنا: رئیس بنیاد مسکن شهرستان سرعین در دیدار با سرپرست رکنا در اردبیل از رشد 20 درصدی مسکن ملی در شهرستان سرعین خبر داد .
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۷:۲۴    
روز پنجشنبه 9 شهریور ماه 1402 مصادف با هشتمین روز از هفته دولت، میز خدمت جهادی مسئولین شهرستان نجف آباد در روستای دماب برگزار شد. بخشدار مهردشت و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با دهیار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مردم روستا دیدار و گفت و گو کرده و مسائل و مشکلات این [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ملایر گفت: طرح هادی در بیش از 90 درصد روستاهای شهرستان ملایر اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تویسرکان- رئیس بنیاد مسکن تویسرکان گفت: تعداد اسناد املاک روستایی صادره در این شهرستان 14هزار و 440 فقره بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دهدشت_ رئیس بنیاد مسکن کهگیلویه گفت: آیین کلنگ زنی آسفالت روستای بوای سفلی به نمایندگی از 10 روستا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: نبود نیروی کارگری و پیمانکاران بومی باعث شده پروژه 220 واحدی مسکن کریمان اردستان به کندی پیش رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس بنیاد مسکن بندرانزلی در خصوص برنامه های در دست اقدام این اداره برای آسفالت معابر روستایی در این شهرستان گفت: در 13 روستا به طول 16 کیلومتر عملیات آسفالت این مسیرها را در دستور کار داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۰    
بوشهر- رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتی از افتتاح 39 پروژه عمرانی در روستاهای این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۷    
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: بیش از یکهزارو 123 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای این شهرستان در یکسال گذشته تاکنون هزینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۶    
رئیس بنیاد مسکن گچساران گفت: معابر 25 روستای این شهرستان در دولت سیزدهم با یکهزارو 300 تن قیر رایگان آسفالت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن شهرستان ملایر گفت: در حوزه واحدهای بازسازی شده روستایی شهرستان ملایر با میانگین 74 درصدی، از میانگین کشوری 51 درصد و میانگین استانی 64 درصد بالاتر است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: جلسه رسیدگی به مشکلات 64 واحد باقی مانده شهرستان املش در خصوص آخرین مصوبه شورای مسکن استان و شهرستان با حضور ابراهیم طاهریان مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش، اللهیار علیزاده رئیس بنیاد مسکن شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۷    
رئیس بنیاد مسکن شهرستان آبیک از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم مسکن ملی از مدتی پیش و پیشرفت فیزیکی پنج درصدی آن خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کاشان از پیشرفت 35 درصدی پروژه اقدام ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن کاشان گفت: طرح نهضت ملی مسکن، یک برنامه ملی با هدف رفع نیاز مردم به مسکن و در جهت خانه دار شدن آنها با هزینه کمتر از هزینه های بازار مسکن آغاز شده است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۷:۴۹    
جلسه بررسی بازنگری طرح هادی روستای حسین آباد بخش مهردشت، روز شنبه مورخ 28 مرداد 1402 به ریاست جعفرزاده معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه نجف آباد و با حضور محمدی بخشدار مهردشت، عمادی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و سایر مدعوین در محل بخشداری مهردشت برگزار گردید.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۰    
به گزارش راک نیوز،مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و رئیس بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه با فرماندار کهگیلویه دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- با حکم نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلامرضا صالحی به عنوان رییس جدید این سازمان معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۸    
رئیس بنیاد مسکن گفت: با استفاده از ظرفیت و توان دانش روز دنیا می توانیم برنامه ریزی برای توسعه مسکن روستایی انجام دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیران و روسای بنیاد مسکن استان ها برگزار شد که طبق گفته نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن او استعفا داده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اکبر نیکزاد 2 سال پس از گرفتن مسئولیت ریاست بنیاد مسکن از این سمت تودیع و غلامرضا صالحی به عنوان رییس جدید این بنیاد کار خود را آغاز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از فارس، مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در محل بنیاد انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
با حکم حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده، ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلامرضا صالحی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۱    
مرصاد نیوز: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سرپل ذهاب از اجرای نهضت طرح هادی و آسفالت در سطح روستاهای شهرستان سرپل ذهاب بااعتباری بیش از 12 میلیارد تومان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس بنیاد مسکن بافق با اشاره به اختصاص تاکنون 33 هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان، از انجام مراحل تفکیک این اراضی برای آغاز عملیات اجرایی ساخت واحد برای متقاضیان خبر داد و گفت: البته به زودی 145 واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن تحویل متقاضیان واجد شرایط می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۸    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مانه و سملقان گفت: 906 واحد مسکونی روستایی از اعتبارات سال 1401 احداث شد که این واحدها در 116 روستا با جمعیت بالای 20 خانوار بوده اند.
بانک مسکن   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن طی نشستی مشترک با حضور هیاتی متشکل از اعضای هیات مدیره و مدیران تابعه بانک با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: هم اکنون برای حدود 70 درصد واحدهای مسکونی روستایی سند صادر شده و ان شاءالله تا پایان برنامه هفتم این رقم به 100 درصد می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۷    
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: بیش از 900 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای این شهرستان در دولت سیزدهم هزینه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کلات گفت: با اجرای مطالعات تخصصی، مشخص شد که 21 روستای این شهرستان در معرض خطر رانش سنگ و سیلاب قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن رزن از اجرای 41 پروژه بهسازی روستایی در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن گفت: حدود 100 هزار واحد روستایی و 50 هزار واحد شهری با تاکید بر ساخت خانه های ویلایی به متقاضیان تحویل شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن گفت: حدود 100 هزار واحد روستایی و 50 هزار واحد شهری با تاکید بر ساخت خانه های ویلایی به متقاضیان تحویل شده است.