جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۲Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیرکل حزب موتلفه»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه در نامه ای به روزنامه شرق نوشته است:جریان اصلاحات و لیبرال ها در دوران جنگ تحمیلی همیشه ساز مخالف می زدند. با فتح خرمشهر آنها اصرار داشتند امام آتش بس را بپذیرد و قوای صدام در سرزمین های اشغالی ایران باقی بماند و امام فرمود تا یک وجب از خاک ایران در اشغال قوای ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : دبیرکل حزب موتلفه اسلامدرباره مواضع میرسلیم در زمینه صنعت خودرو، گفت: او با ورود خودروی خارجی به ویژه کارکرده مخالف است زیرا معتقد بود با ورود خودروی کارکرده وسایل یدکی آن هم باید وارد شوند؛ که حرف فنی و حساب شده ای بود اما مافیای واردکننده خودرو با او جنگید ...
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تشریح آرایش انتخاباتی گروه های سیاسی 6 ماه مانده به انتخابات، در گفت وگویی به مواجهه میرسلیم با مافیای خودرو، بیانیه گام دوم انقلاب، هزینه های موتلفه و خاطرات تاریخی پرداخت. اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه در ادامه گفت: ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تشریح آرایش انتخاباتی گروههای سیاسی 6 ماه مانده به انتخابات، در گفت وگویی به مواجهه میرسلیم با مافیای خودرو، بیانیه گام دوم انقلاب، هزینه های موتلفه و خاطرات تاریخی پرداخت.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت مکرون، آنچنان سقوط کرده که در فرانسه به جنگ با پوشش اسلامی بانوان رو آورده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به حضور گسترده داوطلبان در پیش ثبت نام انتخابات مجلس دوازدهم خواستار آن شد تا به هر تعداد که میسر است میدان حضور در انتخابات داده شود.
محمد مهاجری، فعال سیاسی به اظهارات جنجال برانگیز بادامچیان درباره مهسا امینی واکنش نشان داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: با وجود درگذشت مهسا امینی پس از دستگیر شدن توسط گشت ارشاد، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اظهاراتی حیرت آور گفت که نظام با مهسا امینی مدارا کرد!!
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۷    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پیش بینی کرد که انتخابات امسال پرماجرا و پر از هیجان خواهد بود و همچنین مشارکت مردم نیز از 50 درصد فراتر خواهد رفت. دبیرکل حزب موتلفه در این گفتگو با ایلنا اظهاراتی عجیبی هم درباره مهسا امینی مطرح کرده و گفته است؛ گشت ارشاد را هم نقد کنند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: ما در حزب مؤتلفه اجازه نمی دهیم کسی در پی صیغه باشد. اگر کسی در پی این اقدام برود اخراج است. ما در حزب مراقب هستیم که در مؤتلفه اسلامی یکی از این حوادث رخ ندهد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه گفت:مهسا امینی طرفدار حزب کومله بود و با لباس مبتذل به پارک رفت.
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلنا: کمتر از هفت ماه دیگر به برگزاری انتخابات باقی مانده است، احزاب و جریانات سیاسی اصولگرایان از حالا به دنبال برنامه ریزی جهت حضور در انتخابات هستند. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بادامچیان: مهسا امینی طرفدار حزب کومله است و با لباس مبتذل به تهران رفت/ مگر گشت ارشاد چه می کرد؟ او را بردند که راهنمایی اش کنند
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مُنیبان نوشت: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت : بهتر بود نمایندگان از وزیر کشور بخواهند که غلامرضا در سمت معاونت وزیر نباشد. از این رو مباحث مطرح شده میان وزارت کشور و مجلس را در مباحث خاص سیاسی نبریم و اگر هم رقابت خاص سیاسی است، به آن دامن نزنیم چراکه دامن زدن به آن به ضرر نظام و کشور است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه می گوید: چشم اسفندیار دولت رئیسی، مسائل معیشتی، سیاست ها و وزرای مربوط به حوزه اقتصادی است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح طلبان تحلیل های کاملاً اشتباهی انجام می دهند و این باعث می شود که این افراد نه تنها در مسیر و اراده مردم نباشند بلکه در برابر خواست آنها قرار بگیرند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا/ دبیرکل حزب موتلفه گفت: اینکه اصلاح طلبان می گویند قانون جدید انتخابات وقت بیشتری به شورای نگهبان برای ردصلاحیت ها داده، حرف بیخودی است، مگر شورای نگهبان بیکار است؟ مشکل فعلی شورای نگهبان این است که صلاحیت این 49 هزار نفر را چگونه احراز کند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مشارکت بالای مردم در پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: این تکثر مانعی در تهیه لیست واحد انتخاباتی نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه گفت: با پیش ثبت نام ها فرصت 6 ماهه ای به شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت ها داده می شود که از آن استقبال می کنیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: وزارت کشور باید با اعلام اسامی تمام افرادی که در انتخابات مجلس، پیش ثبت نام کرده اند، برای آحاد ملت شفاف سازی کند تا دیگر فردی نتواند سیاست را به بازی گرفته و از این نوع سخنان بگوید.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در خصوص فعالیت این حزب در انتخابات مجلس گفت: با 400 کاندیدا در سراسر کشور در انتخابات فعالیت می کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در شبکه حزبی مان در سراسر کشور و تمام استان های مان با یک فهرست 400 نفره وارد مرحله پیش ثبت نام انتخابات شده ایم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در شبکه حزبی مان در سراسر کشور و تمام استان های مان با یک فهرست 400 نفره وارد مرحله پیش ثبت نام انتخابات شده ایم. در زمان نزدیک به انتخابات ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۶    
خبرگزاری میزان_ اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با حضور در برنامه صف اول با محوریت نقش و جایگاه احزاب و گروه های سیاسی در انتخابات، گفت: در این دوره از انتخابات کثرت حضور داریم و علت هم این است که گروه مختلف علاقمندند در مجلس گام دوم حضور داشته باشند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه مردم پایه و اساس و همه چیز نظام و انقلاب هستند، گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برخی به امام(ره) گفتند نیازی به برگزاری این همه انتخابات نیست اما ایشان معتقد بودند که باید همه امور توسط مردم انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه گفت: تحریم انتخابات از سوی اصلاح طلبان صورت نمی گیرد چون آنها هم مانند سایرین نمی خواهند خود را از مناسب حکومتی محروم کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با دعوت از همه واجدین شرایط داوطلبی نمایندگی مجلس شورای اسلامی برای پیش ثبت نام در انتخابات مجلس دوازدهم گفت: انتخابات زمینه ساز حضور نمایندگان مردم در حکومت است و جناح های مردمی نباید طرفداران خود را از حضور در مدیریت کلان کشور منع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات آینده، گفت: ما در حزب مؤتلفه فهرستی از افراد را گزینش کردیم و معتقدیم هر کس حقش این است که بیاید و در انتخابات شرکت کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت سوئد در اهانت اخیر به ساحت مقدس قرآن کریم، خود را با مسلمانان و خردمندان روبرو نموده است و باید بداند اهانت به مقدسات ملت ها نتیجه اش منفور شدن بین ملت هاست.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان ، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در انتقاد از مواضع محصولی می گوید: در انتخابات مجلس یازدهم، این دوستان جمع شدند و گفتند شورای ائتلاف و ما هم جمع شدیم و رفتیم در قالب این تشکیلات قرار گرفتیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۷    
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه با انتشار توئیتی به قرآن سوزی در سوئد و همچنین ناآرامی اخیر در فرانسه واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به عملکرد موفق دولت در زمینه های مختلف، پیشنهاد کرد که دولت سیاست هایی که جواب نداده است را تغییر دهد و کابینه را اصلاح کند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۲۲:۲۱    
دبیرکل حزب موتلفه درباره نامه به رئیس جمهور درباره عملکرد وزیری که ناکارآمد بود توضیح داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فارس/ دبیرکل حزب موتلفه درباره نامه به رئیس جمهور درباره عملکرد وزیری که ناکارآمد بود توضیح داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اظهارات آقای میرسلیم یعنی بین 206 و لندکروز فرقی نیست ، شاید بتوان گفت در مناظره این جمله یک اشتباه سهوی بود اما ایشان نه تنها در مصاحبه هایشان این جمله را اصلاح نکردند بلکه واقعا از نظر ایشان آنطور که بنظر می رسد هیچ فرقی بین 206 و لندکروز نیست.خُب اصرار بر این صحبت قطعا تبعاتی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه پیشرفت ایران اسلامی در صنایع دفاعی و عرصه علم و فناوری، نانو و دانش هسته ای با حفظ استقلال سیاسی خود، جهان را شگفت زده کرده است، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاشند تا با ایجاد یأس و ناامیدی در داخل ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید:حزب موتلفه اسلامی بابت موضع گیری های میرسلیم پیرامون خودرو به او تذکر داده و حتی دبیرکل طی نامه ای به میرسلیم از او خواسته مواضعی که برای حزب هزینه ساز است را اتخاذ نکند اما میرسلیم می گوید بنده در حال حاضر به عنوان نماینده مجلس انجام وظیفه می کنم نه به ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمن در انتخابات شیطنتش بیشتر از هر زمان خواهد بود، مخصوصا با شکستی که در اغتشاشات 1401 خورد، لزوم حفظ امنیت در انتخابات را بیشتر کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شصت سال مبارزه انقلابی کردیم، زندان رفتیم و در همه صحنه ها حاضر بودیم اما هیچ گاه به دنبال کسب پست و قدرت نبوده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۵    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: ما در محضر این امام با او دوباره بیعت می کنیم که در همان مسیر و در همان راه نسل جوان ما که هم اکنون نسل سوم و چهارم حزب را تشکیل می دهد بتواند با همان استواری در خط ولایت و خدمت به ملت و عبادت الهی انجام وظیفه کند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با رئیس جمهور دیدار کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره موضوع عدم رعایت حجاب و نوع مواجه حاکمیت با آن، به رویداد24 می گوید: مسئله عدم رعایت قانون حجاب باید دسته بندی شود و برخورد یکنواخت نسبت به همه درست نیست ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: یک ماه پیش در شورای مرکزی سیاست های انتخاباتی را تصویب کردیم و امروز در حال تدوین برنامه زمان بندی شده انتخابات هستیم.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: از مجموعه طراحان رفراندوم در طول این سال ها می شود استنباط کرد که اینها هیچکدام نظر خیرخواهانه ای برای حل مشکلات کشور ندارند. آنها به دنبال بسترسازی دو قطبی کردن جامعه و ایجاد تنش های اجتماعی و بی ثباتی در کشور هستند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامیگفت: قطعا به هر میزان که اتحاد بین سه قوه بیشتر شود، گره های اقتصادی هم بهتر باز خواهد شد و ما امسال شاهد انتخاباتی پرشور و حضور گسترده مردم خواهیم بود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مجلس و دولت باید تمرکز خود را در جهت تحقق شعار سال و حل مشکلات اقتصادی و رشد تولید بگذارند تا بتوانیم از شرایط بحرانی حال حاضر عبور کنیم.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: تغییرات در حوزه اقتصادی دولت، نیازمند دقت، توجه و احیانا تحولاتی است تا در صورتی که راهکار ها به نتیجه نرسید بتواند با تغییرات در آن حوزه تاثیرات خود را در مهار تورم و رشد تولید بگذارد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما باید قدر نظام مان را بدانیم، نظامی که همه در آن زندگی می کنیم، دارای امنیت است. طرح فتنه 1401 و اغتشاش را با تدبیر و شهید دادن و نکشتن دار و دسته آن به پایان رساندیم.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۵:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مشکل تورم قابل مهار است، گفت: کسری بودجه و چاپ پول یکی از دلایل افزایش تورم است و اگر نظام بودجه ریزی اصلاح شود، ناترازی در بودجه هم شکل نمی گیرد.