یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۰:۵۹Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنان روستایی»

ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر توسعه فعالیت های زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی گفت: جشنواره های ترویجی یکی از فعالیت های ترویجی هستند که در طول 30 سال گذشته در کشور به کار گرفته شده اند تا بتوانیم در ترویج و ارتقاء دانش بهره برداران و گروه های مخاطبمان اقدام کنیم.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱    
مدیرجهاد کشاورزی رامهرمز از برگزاری دوره مهارتی فرآوری محصولات خانگی در محل روستای دوکوهک با حضور 25 نفر از اعضای صندوق خرد زنان روستا خبر داد.
انعقاد تفاهم نامه ی مشترک بین دفتر توسعه ی فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری و صندوق بیمه کشاورزی تفاهم نامه ی همکاری مشترک بین دفتر توسعه ی فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری و صندوق بیمه کشاورزی به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی-ترویجی با موضوع افزایش ضریب نفوذ بیمه ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان استانداری تهران در نهمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان بهارستان بر توانمندسازی زنان روستایی تاکید کرد.
ارائه توانمندی های زنان روستایی و عشایری در نمایشگاه رویداد ملی روز روستا و عشایر ارائه توانمندی های زنان روستایی و عشایری در نمایشگاه رویداد ملی روز روستا و عشایر در شهریور ماه سال جاری در محل معاونت سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان زنجان از فعالیت 6 تعاونی زنان روستایی در این استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بمنظور ایجاد اشتغال زنان روستایی ، جهاد کشاورزی شهرستان سراوان در راستای رسالت ذاتی خود در کنار امنیت غذایی جامعه ، دو صندوق خرد زنان روستایی در روستا های ناهوک وزنگیان با عضویت هر صندوق 45 نفر تشکیل گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۱    
کلاس آموزشی پرورش کرم میلورم برای تغذیه آبزیان، دام و طیور با هدف افزایش اشتغال زایی در بین زنان روستایی در فهرج برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۱    
فرماندار مینودشت در این جلسه گفت : نباید صنعت پرورش کرم ابریشم به فراموشی سپرده شود، وی افزود: با حمایت از ایده های نو و کسب و کارهای موفق در سطح روستا از جمله پرورش کرم ابریشم، توان افزایی مردان و زنان روستایی افزایش خواهد یافت. ...
نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان تبریز از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، 14 شهریور 1402 منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان بوشهر گفت: تا کنون 71 صندوق خرد زنان روستایی و عشایری در این استان ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان بوشهر گفت: تاکنون 71 صندوق خرد زنان روستایی و عشایری در استان بوشهر ایجاد شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری با انجمن ملی زنان کارآفرین به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی اجرایی با موضوع مدیریت کسب و کارهای روستایی و عشایری، امضا شد . ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زنان روستایی و بهره برداران بخش کشاورزی در دوره های مهارتی ترویجی آبادان حضور یافتند.
تفاهم نامه ای همکاری مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مازندران و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در راستای بیمه شدن زنان روستایی منعقد شد. ...
طرح توانمند سازی زنان روستایی در جهت توسعه پایدار در روستاهای منطقه سیستان، با همکاری صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان منطقه سیستان آغاز به کار نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خزعلی گفت: دولت توانسته 12 کار جدید در حوزه زنان ایجاد کند که بیمه اجتماعی زنان روستایی و بیمه زنان باردار از این دسته هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین همایش ملی زنان روستایی با عنوان ظرفیت ها و محدودیت های توانمندسازی زنان روستایی و عشایری مهرماه امسال در کاخ خورشید کلات نادری برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۲    
اصفهان -ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر اصفهان گفت: تاکنون در مجموع سه هزار و 915 تن از زنان روستایی و عشایری این استان تحت پوشش این صندوق قرار گرفته اند.
نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی منطفه سیستان از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، 29 مرداد 1402 منصوب شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ماجرای 100 زن که بلوک های سیمانی بر پشت حمل کردند فرارو- انتشار تصاویری از زنان روستایی در کوه های اطلس در مراکش که بلوک های سیمانی را بر پشت خود حمل می کردند و از میان مسیر های ناهموار کوهستانی برای ساختن یک مسجد بالا می رفتند در شبکه های اجتماعی واکنش برانگیز ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۱۱    
از جمله پیامدهای نقش سمن ها در ارتقای کارآفرینی زنان روستایی نیز می توان به بهبود شرایط اقتصادی، حضور بیشتر در دوره های آموزشی و توجه به نگرانی های زیست محیطی اشاره کرد که در کنار دیگر عوامل از اهمیت بیشتری برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی کارشناس مسئول واحد توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری استان مرکزی گفت: تسهیلگران محلی از یک طرف منابع و امکانات موجود را به سمت توسعه محلی سوق می دهند و از سوی دیگر نیازها، ظرفیت ها و پتانسیل های جامعه محلی را به برنامه ریزان منعکس می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۱    
اولین صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در روستای سزنق بخش طارم سفلی از توابع شهرستان قزوین ایجاد شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی زاهدان گفت: یک واحد صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در زاهدان راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، گفت: 27 صندوق اعتباری خرد زنان روستایی با عضویت 900 نفر در قم فعال است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری برای حمایت از اشتغال زنان روستایی و زوجین متولد دهه 60 میان معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۲    
مشاور امور بانوان رییس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 50 میلیارد ریال تسهیلات به صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی پرداخت شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری بر بسیج عمومی و اقدام جهادی در کاشت نهال در کشور تاکید کرد و گفت: در این بین نقش زنان روستایی و عشایری در این نهضت سبز و در حفاظت و احیای منابع طبیعی پررنگ و اثرگذار است. ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از برگزاری 104 دوره آموزشی ترویجی و مهارتی برای کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی، زنان روستایی و سایر علاقه مندان شهرستان مرند خبر داد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۱    
در چهارمین نشست انتقال تجربه کانون کارآفرینی استان تهران، قصه بانوی کارآفرینی را می خوانیم که دغدغه اش توانمند کردن زنان روستایی شرق ایران است و بر این باور است که روستاییان نباید با وجود توانمندی به خیریه ها چشم داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
استان خراسان شمالی مهد فرش دو رویه تمام ابریشم در ایران است. فرش دو رویه به علت نوع بافت و اینکه در هر دو سمت فرش، با دو نقش متفاوت بافته می شود، یکی از منحصر به فردترین فرش های دنیا به حساب می آید ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۵    
داشتن موی بلند و زیبا برای اکثر زنان ویژگی مهمی محسوب میشود اما زنان روستایی در چین به دلیل این که بلندترین مو را در میان اکثر مردم دارند، تحسین میشوند. ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حمیدیه از بازدید ترویجی _آموزشی زنان روستایی ازکارگاه عبا بافی خبر داد.
نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان بستک از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، 8 تیر 1402 منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اهر- اوخشاما (مرثیه سرایی) محفلی با زبان آذری برای بیان مصیبت های شهدای کربلا بوده که یکی از رسوم و آداب عزاداری های ماه محرم است که توسط زنان روستایی در شهرستان اهر رواج بیشتری دارد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زنان روستایی از کارگاه گیاه خشک کنی در گتوند بازدید آموزشی ترویجی داشتند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حمیدیه از توسعه توانمندسازی زنان روستایی درابعاد مختلف خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های زنان روستایی و عشایری با حضور نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد، رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی، معاون فرمانداری شهرستان جیرفت، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی، مدیرکل عشایری جنوب کرمان، مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان بر لزوم توجه تولیدکنندگان نسبت به برندسازی تاکید کرد و از برگزاری جشنواره ملی تولیدات زنان عشایر و روستایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهادکشاورزی شهرستان زابل گفت:طرح پرورش مرغ تخم گذار با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب زنان روستایی برای پرورش مرغ بومی در منازل ،باهمکاری مشترک قرارگاه خاتم الانبیاء ,جهاد کشاورزی شهرستان زابل و صندوق حمایت مشاغل بانوان روستایی زابل اجرایی شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی قم، گفت: 26 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و عشایری با 912 عضو در شهرستان ها و مراکز استان فعال است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۳    
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: تعداد 10 فقره پروانه کاربرد نشان حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورز ( خرما، بادمجان، گوجه فرنگی، مزرعه ای و گلخانه ای، فلفل شمشیری و دلمه، سبزی های برگ پهن) ویژه تولیدات زنان روستایی عضو صندوق اعتبارات خرد صادر شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان اینکه در بحث سوادآموزی در نواحی مرزی و روستایی دچار مشکل هستیم، گفت: درصد باسوادی در بین زنان روستایی شهرستان راز و جرگلان 70 درصد است که باید این رقم افزایش یابد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر احمد بهرامی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تکاب از برگزاری یک دوره کلاسهای آموزشی-ترویجی با موضوع "کنترل و پیشگیری بیماریهای مشترک بین انسان و دام با محوریت تب مالت و تب کریمه کنگو" ویژه دامداران و زنان روستایی این شهرستان خبر داد. ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۰    
نگاه مثبت برنامه ریزان امر توسعه به توانمندسازی و مشارکت زنان روستایی در امر توسعه روستا، کمک شایان توجهی به ارتقای موقعیت خانواده روستایی نموده و به عاملی موثر در کاهش شکاف میان خانواده های شهری و روستایی از طریق افزایش سطح برخورداری و رفاه روستاییان تبدیل خواهد شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر گفت: یکی از برنامه های ترویج در کنار توسعه کشاورزی توجه به کسب وکار کوچک و خانگی کشاورزی است که بانوان روستایی می توانند با کسب اطلاعات حوزه کسب وکار و شناخت کارآفرینی و بازار برای خانواده منبع درآمد شوند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم ارومیه در مجلس در نشست با فعالین مشاغل خانگی روستایی گفت: منابع برای تسهیلات کم بهره در اختیار صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی قرار می گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر از توانمندسازی زنان روستایی در قالب طرح تسهیلگران زن روستایی در این شهرستان خبر داد. .