جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۹:۲۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوه قضائیه»

امامان جمعه شهرهای استان بوشهر در خطبه های نماز این هفته بر بر ضرورت وحدت دولت، مجلس، قوه قضائیه و مردم، رونمایی از موشک هایپرسونیک و موشک فراصوت فتاح به عنوان دست آوردهای مهم نظام و برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان تاکید کردند.
به گزارش ایران اکونومیست ، گروه ماشین سازی تبریز به عنوان یکی از بزرگ ترین کارخانه های شهر تبریز واقع در قراملک ، تولیدکننده انواع ماشین های صنعتی مانند انواع ماشین افزار، کمپرسورهای صنعتی، پمپ های آب، الکتروموتور، لیف تراک، انواع موتورهای دیزلی، ماشین آلات نساجی، ماشین های تراش، ماشین های فرز ...
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
نوشهر- رئیس قوه قضائیه یکی از مشکلات بندر نوشهر را وجود و انباشت سه هزار و 700 تن ذرت در این بندر اعلام کرد که از مرداد سال 99 تاکنون مجوز ترخیص آن صادر نشده است.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
نوشهر- رئیس قوه قضائیه از انبارهای بنادر مازندران و وجود کالاها و محموله های مانده در این بنادر بازدید کرد.
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت:علی رغم اقدامات صورت گرفته، هنوز در مقوله ساماندهی انبار ها با مشکلات و معضلاتی مواجهیم که این امر ناشی از وجود فرآیند های دارای اشکال است.
شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: علی رغم اقدامات صورت گرفته، هنوز در مقوله ساماندهی انبار ها با مشکلات و معضلاتی مواجهیم که این امر ناشی از وجود فرآیند های دارای اشکال است.
خبر فوری   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در جریان بازدید میدانی رئیس قوه قضائیه از بندر امیرآباد، انباری مشاهده شد که بیش از دو هزار و 913 تن ذرت موجود در این انبار فاسد شده است.
موج   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: محموله وارداتی به گونه ای فاسد شده که حتی نمی شود نزدیک انبار شد. بین گمرک، بندر و سازمان اموال تملیکی ناهماهنگی جدی وجود دارد.
رئیس قوه قضائیه در سفر به استان مازندران، از پارکینگ خودروهای لوکس بندرنوشهر نیز بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در سفر از قبل تعیین نشده از انبارهای محموله های وارداتی در بنادر مازندران و نوشهر به صورت سرزده بازدید کرد.
رئیس قوه قضائیه در جریان بازدید از قسمت مخازن روغن های خوراکی بندر بوشهر گفت: عواملی نظیر سهل انگاری و تلاش برای کسب منفعت بیشتر از ناحیه عده ای مانع از ترخیص سریع کالا هایی نظیر روغن خوراکی شود، مشکلاتی برای کشور ایجاد خواهد شد لذا باید سریعا در راستای رفع این قبیل مسائل ...
انتخاب   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه گفت: 10 هزار تن روغن فاسد شده، شما هم می گویید من مسئول نیستم؛ برویم ببینیم چه کسی مسئولیت قبول می کند.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: در جریان بازدید میدانی رئیس قوه قضائیه از بندر امیرآباد، انباری مشاهده شد که بیش از دو هزار و 913 تن ذرت موجود در این انبار فاسد شده است.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رئیس قوه قضائیه خطاب به تاجری که بار ذرتش در گمرک فاسد شده: همه خسارات به بندر که متعاقب این اقدام شما به وجود امده باید پرداخت کنید/ باری که کنار بار شماست هم در معرض خطر است و اگر خراب شود شما باید خسارت آن را هم بدهید کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
بهشهر- رئیس قوه قضائیه وجود محموله های فاسد در انبارهای بنادر را سبب ضرر وزیان به کشور دانست و فاسد شدن دو هزار و 900 تن ذرت در بندر امیرآباد را مایه تاسف خواند.
رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: وجود محموله های فاسد در انبارها، از جهات مختلف واجد ضرر و زیان است؛ علاوه بر ضررهای مادی که به واسطه تخصیص ارز برای واردات آنها به کشور تحمیل می شود و یا هزینه هایی که بعضاً برای معدوم سازی آنها صرف می شود.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
از رونق اقتصادی در ماشین سازی تبریز تا خوشحالی مضاعف ریاست جمهور ماشین سازی تبریز یکی از صنایع مادر آذربایجان شرقی و از بزرگترین، پیشروترین و با سابقه ترین مجموعه های صنعتی کشور است که به دلیل خصوصی سازی نادرست، در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۹ ساعت پیش    
جلسه شورای تأمین استان مازندران امروز با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه و جمعی از مسئولین در دادگستری استان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه درباره آرد یارانه ای گفت: این اتفاق افتاده و ما از اسفند 1401 پرونده قضائی تشکیل داده ایم.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خاطرات آیت الله هاشمی چهارشنبه 18 خرداد 1379: عصر آقایان [احد]باقرزاده [معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی]و رمضانی از تعزیرات آمدند و از برگشت تعزیرات به قوه قضائیه اظهار نگرانی کردند؛ با توجه به نیاز دولت و کارآیی خوب ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۰    
ساری- پرونده اخلال در نظام اقتصادی و فروش آردهای یارانه ای در بازار آزاد با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه بررسی شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
احسان صالحی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: کارخانه ماشین سازی تبریز، اردیبهشت 97 به فردی واگذار شد که همان روزها مشغول زدوبند برای گرفتن نیم میلیارد دلار ارز 4200 بود و چند ماه بعد به اتهام اخلال کلان در نظام ارزی بازداشت و محاکمه شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۳    
ساری- پرونده اخلال در نظام اقتصادی و فروش آردهای یارانه ای در بازار آزاد با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه بررسی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا روند پرونده ای با موضوع اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق فروش آرد های یارانه ای در بازار آزاد، شخصا رسیدگی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران، گفت: در جریان سفر رئیس قوه قضائیه به ساری، هشت نفر از محکومان به قصاص استان مازندران در نتیجه صلح و سازش و اخذ رضایت اولیای دم، از پای چوبه دار نجات پیدا می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۵    
محسنی اژه ای با اشاره به اینکه مبارزه با فساد و جلوگیری از آن در حوزه های مختلف حق مردم است، تحقق این هدف را اولویت راهبردی قوه قضائیه بیان کرد.
رییس قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد در ابعاد مختلف و جلوگیری از ضایع شدن حق مردم اولویت مهم و راهبردی قوه قضاییه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان انتظامی قضات گفت: اخیرا از سوی ریاست قوه قضائیه تدبیر شده که به صورت جذب های ویژه از میان حوزویان، تعدادی نیروهای قضایی در استان ها جذب شده و پس از برگزاری آزمون و طی روند قانونی، نیازهای قوه قضائیه در بخش کادر قضایی برطرف شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ایجاد امید در جامعه، به صِرف قول و حرف زدن مسئولان ایجاد نمی شود بلکه باید برای امیدآفرینی، عمل نیز همراه قول مسئولان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ایجاد امید در جامعه، به صِرف قول و حرف زدن مسئولان ایجاد نمی شود بلکه باید برای امیدآفرینی، عمل نیز همراه قول مسئولان باشد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه یکی از مسئولیت های مهم دستگاه قضا را صیانت از حقوق عامه اعلام کرد و گفت: روسای دادگستری ها، قضات و دادستان ها وظیفه دارند به صورت جدی از حقوق عامه مردم صیانت کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۷    
رئیس قوه قضائیه مبارزه و ریشه کنی فساد در حوزه های مختلف را اولویت راهبردی دستگاه قضا بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه بر کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها تاکید کرد و گفت: رسیدگی پرونده های قضایی نباید طولانی شود و از این رو باید در مسیری گام برداریم تا شاهد کاهش رسیدگی به پرونده ها باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس قوه قضائیه مبارزه و ریشه کنی فساد در حوزه های مختلف را اولویت راهبردی دستگاه قضا بیان کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۷    
اقتصاد ایران: ساری- رئیس قوه قضائیه کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی را از مطالبات مهم مردم بیان کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در سفری از پیش اعلام نشده وارد ساری مرکز استان مازندران شد.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق اخبار رسیده از افغانستان، طالبان قاضیان شیعه در ولایات این کشور را از کار بر کنار کرده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۱:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، درباره روند پیگیری لایحه عفاف و حجاب گفت: این لایحه بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسیر یک ساله را طی کرده است و آن چه از سوی قوه قضائیه ارائه شده در دولت ارتقا پیدا کرده است و هم اکنون در مرحله جمع بندی است تا تقدیم مجلس شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۳۳    
آخرین وضعیت پرونده سرقت از صندوق امانات بانک ملی مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده سرقت از صندوق امانات بانک ملی گفت: این پرونده واجد حساسیت خاصی است. محتویات این پرونده 14 هزار صفحه است ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: تمام تلاش ما این است تا چرخه تولید و اشتغال به هیچ وجه براساس تصمیمات مراجع قضایی مختل نشود. به گزارش خبرگزاری میزان، مسعود ستایشی در نشست خبری دیروز با خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که دستگاه قضایی برای حمایت از تولید و جلوگیری از اخراج کارگران و عدم ورشکستگی ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اینکه اسد الله اسدی و حمید نوری مطلقاً بی گناه هستند، گفت: دشمنان در صدد شایعه پراکنی درباره زندانیان داخل ایران هستند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل البرز در اطلاعیه ای اعلام کرد که ساعات کاری دادگستری کل استان و ادارات کل سازمان های وابسته به قوه قضائیه تغییری نخواهد کرد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران(اسکودا) در نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه ضمن انتقاد از بازرسی بدنی وکلا و الزام به تحویل گوشی های تلفن همراه توسط ایشان در برخی محاکم قضایی ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از تدوین لایحه ای برای برخورد با ترک فعل مسئولان خبر داد و گفت: این لایحه به زودی تقدیم دولت خواهد شد.مسعود ستایشی در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوالی درباره ترک فعل مسئولان در حوزه عفاف و حجاب با بیان اینکه لایحه مربوط به ترک فعل تدوین شده است و به زودی تقدیم به دولت خواهد شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اینکه اسد الله اسدی و حمید نوری مطلقاً بی گناه هستند، گفت: دشمنان در صدد شایعه پراکنی درباره زندانیان داخل ایران هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه از صدور دستور فوق العاده برای جذب نیروی انسانی کارمند در قوه قضائیه خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
قوه قضائیه بر اساس گزارش های دستگاه های نظارتی بدون اغماض نسبت به محکوم کردن مدیرعامل کرسنت اقدام کند