یکشنبه ۲۳ مردادساعت ۰۲:۲۰Aug 2022 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنزین»

سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از حادثه انفجار سیلندر پمپ گاز در روسیه خواهید بود که خوشبختانه مرد جوان از این حادثه جان سالم بدر برد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از اکوایران، از حدود 5 ماه پیش طرحی در دستور کار دولت قرار گرفت تا خانوارهای فاقد خودرو نیز مشمول سهمیه بنزین شوند. در چارچوب اجرای این طرح به ازای هر فرد، ماهانه 20 لیتر بنزین به سرپرست خانوار تعلق گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، از کشف و مسدودی 2 هزار قطعه کارت هوشمند بنزین در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: این کار در راستای تشدید کنترل و نظارت بر مجاری عرضه سوخت انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در سراسر ایالات متحده هزینه بنزین به موضوع داغی تبدیل شده زیرا قیمت ها به رکوردهای بی سابقه ای رسیده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: کارت آزاد بنزین در تمامی جایگاه های عرضه بنزین در همدان و دیگر شهرستان های استان در دسترس شهروندان برای سوختگیری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین آمارها نشان می دهد که میزان مصرف سوخت در ایران، به مراتب بیشتر از مصرف سوخت در ترکیه است و تفاوت فاحشی بین آمار و ارقام مصرف نفت، بنزین و گازوئیل وجود دارد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۵    
نواندیش: این عکس با این متن در فضای مجازی وایرال شده است: بعد از حضور جانی دپ در ایران، جیسون استاتهام هم در پمپ بنزین با پرایدش رویت شد!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه17 گفت: به منظور رفاه حال شهروندان منطقه، جمعه بازار به عنوان سومین روزبازار سطح منطقه واقع در خیابان قزوین، نرسیده به خیابان برادران شهید حسنی( قلعه مرغی سابق) روبروی پمپ بنزین افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت طی آخرین روزهای هفته گذشته پس از آن که سرمایه گذاران دورنمای تیره تقاضا برای سوخت را دریافت کردند، دوباره کاهش یافت.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۰    
متاسفانه در برخی مناطق کشور در بخش حمل و نقل جاده ای به بومی گرایی دامن می زنند تا رانندگان و شرکت های حمل و نقل یک منطقه از امتیازات رفاهی اعم از نوبت بار در پایانه، بارگیری و تخلیه و حتی در صف پمپ بنزین جهت سوختگیری، برخوردار شوند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دو هفته پیش بود که گمرک جمهوری اسلامی ایران در گزارشی رسمی اعلام کرد در سه ماهه نخست سال 1401، حدود 400 میلیون لیتر بنزین صادر شده است؛ با مراجعه به جزئیات این گزارش مشخص شد ارزش دلاری صادرات این فرآورده های نفتی معادل 105 میلیون دلار که با محاسبات ریالی، معادل 2600میلیارد تومان برآورد شد ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۲    
البته در بحت صرفه جویی در مصرف سوخت باید سوی دیگر این موضوع را نیز بررسی کنیم و آن هم نگاه مصرف کنندگان و کاربران وسایل نقلیه به میزان سوخت مصرفی اتومبیل هااز جمله مصرف کولر خودرو است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه در مرداد سال جاری متوسط مصرف روزانه بنزین در مرکز و شهرهای شمال آذربایجان غربی به بیش از 2 میلیون لیتر رسید، گفت: این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان با اشاره به جانمایی جایگاه سوخت سیار در مرز شلمچه، گفت: مشکلی در خصوص تامین سوخت اربعین اعم از خودروی زایران و خودروهای سنگین و پخت و پز مواکب را نداریم.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح- الهام صالح آبادی: آمار های حسابداری شرکت ملی نفت که هر سه ماه در تبادل نفت خام با بنزین و تبادل مالی منتشر می شود، نشان می دهد که رقم تولید بنزین به 100 میلیون لیتر در روز رسیده است. این در حالی است که تولید بنزین در دولت دوازدهم باکیفیت یورو 4 و 5 بود و مازاد آن نیز صادر می شد ...
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک مرد 30 ساله اهل مریدیانویل آلاباما زندگی واقعی را با بازی GTA اشتباه گرفته است، و پس از سرقت چندین خودرو از جمله یک آمبولانس و یک کامیون آتش نشانی در نهایت سعی کرده با پای پیاده از دست پلیس فرار کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نفت اعلام کرد تعطیلی برخی جایگاه های سوخت در خراسان شمالی موقتی است و 29 نفتکش در حال انتقال بنزین به استان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۰    
یک مرد روسی از حادثه انفجار سیلندر پمپ بنزین جان سالم بدر برد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۴:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
میانگین قیمت بنزین عرضه شده در جایگاه های سوخت آمریکا، برای نخستین بار در چند ماه اخیر به کمتر از چهار دلار در هر گالن رسید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۹    
چندی قبل آماری اعلام شد مبنی بر اینکه بدلیل کیفیت خودروهای داخلی سالیانه 10 میلیارد دلار زیان می دهیم. در این میان نکته جالب اینجاست که بانک مرکزی مدعی است برای واردات 1 میلیارد دلار خودرو خارجی مشکل دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۲    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد صف های طولانی و شلوغی پمپ بنزین در شهرستان سراوان، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد. صف های طولانی و شلوغی پمپ بنزین در شهرستان سراوان برای رانندگان دردسر ساز شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان گفت: مصرف بنزین در شهرستان های تابعه این شرکت 20 درصد، مصرف سوخت مایع 6 درصد و نفت گاز 12 درصد از ابتدای تابستان امسال نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۳    
صف های طولانی و شلوغی پمپ بنزین در شهرستان سراوان برای رانندگان دردسر ساز شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی برای اطلاع از اصول تصویربرداری خبری اینجا را کلیک کنید
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای هر خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه 5ماهه، از اوایل اسفند سال 1400 تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کمبود سوخت در جایگاه های سوخت شهرستان مرزی سراوان در چند روز گذشته موجب ایجاد صف های طولانی شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به آمار های حسابداری شرکت ملی نفت که هر سه ماه در تبادل نفت خام با بنزین و تبادل مالی صورت گرفته، برخی رقم واقعی تولید بنزین در کشور را زیر 100 میلیون لیتر در روز اعلام می کنند. پیش بینی شده است که ایران به زودی به وارد کننده بنزین تبدیل خواهد شد ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی شکوری با اشاره به اینکه پیش از این بارگیری سوخت نفت کش های استان از استان های همجوار انجام می شد، گفت: در حال حاضر با افزایش مصرف سوخت در این استان ها، بنزین از بندرعباس و کرمان تامین می شود که مسافت طولانی باعث خالی شدن مخزن سه جایگاه سوخت استان شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۵۷ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا تا ساعت 6 و 45 دقیقه صبح به وقت شرقی با 6 درصد کاهش به 1786 دلار و 40 سنت رسید و قیمت طلای آمریکا نیز با 0.33 درصد کاهش به 1787 دلار و 40 سنت رسید. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: صحبت از این است که دولت یارانه ای را در برابر این افزایش قیمت بنزین در نظر بگیرد و این یارانه ها نیز به واسطه تخصیص کارت انرژی به دست مردم برسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۱    
دنیای اقتصاد : به رغم رشد تولید صنعتی آمریکا در ژوئیه، صنایع جهان تصویر روشنی از پایان بحران زنجیره تامین ندارند. گزارش اخیر دو گروه ایلینویز تول ورکز و بل واتر نشان می دهد که شوک افزایش قیمت بنزین در کنار مشکلات زنجیره تامین و کاهش تقاضا برای مسکن باعث شده است تا فشار زیادی به کسب وکارهای صنعتی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین حسین زاده عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه ما سالانه حدود 4 درصد افزایش مصرف عمومی بنزین را داریم، نیاز است فرایندی طی شود که ما مجبور نشویم بنزین وارد کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
25 تا 30 درصد بخش کشاورزی تحت پوشش بیمه هستند، خودروهای ناقص ایران خودرو تهران به صفر می رسد و رشد 69 درصدی وصول مالیات نقل وانتقال خودرو از اخبار اقتصادی امروز است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۶    
جواد اوجی وزیر نفت به سوال یک خبرنگار در خصوص احتمال واردات بنزین پاسخ داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
حامد حدادی با حضور در کاپ آسیا، نشان داد هر گونه اظهار نظر در مورد بازنشستگی او، بی اساس است. تیم ملی بسکتبال ایران با قبول شکست 91 بر 76 مقابل اردن از راهیابی به مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا 2022 بازماند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای تخصیص سهمیه به خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه 5ماهه، از اوایل اسفند سال 1400 تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: صحبت از این است که دولت یارانه ای را در برابر این افزایش قیمت بنزین در نظر بگیرد و این یارانه ها نیز به واسطه تخصیص کارت انرژی به دست مردم برسد.
میهن نوین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
خودکفایی در تولید بنزین و افزایش صادرات بنزین، در سال های گذشته یکی از موفقیت های ایران در بخش پالایشگاهی عنوان می شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی موضوع صادرات بنزین 27 سنتی رسانه ای شد که وزارتخانه های نفت و صمت اعلام کرده اند به بخش خصوصی برای صادرات بنزین مجوزی نداده اند. حال مشخص نیست بخش خصوصی چگونه توانسته بدون مجوز اقدام به صادرات بنزین کشور به یک سوم قیمت بازار جهانی کند؟
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: صحبت از این است که دولت یارانه ای را در برابر این افزایش قیمت بنزین در نظر بگیرد و این یارانه ها نیز به واسطه تخصیص کارت انرژی به دست مردم برسد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۸۳ سایت دیگر  
طرح جدید دولت با یارانه جدید بنزین به پربحث ترین خبر در محافل اقتصادی و کارشناسی تبدیل شده است. طرح اختصاص بنزین به کدملی افراد به صورت آزمایشی در جزیره کیش اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قیمت جهانی بنزین برای اولین بار از ماه مارس به کمتر از چهار دلار در هر گالن رسید زیرا ترکیبی از کاهش تقاضا و کاهش قیمت نفت باعث شد رانندگان در طول فصل رانندگی تابستانی استراحت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مؤسسه امریکن پترولیوم اعلام کرد ذخایر نفت و فراورده در ایالات متحده هفته گذشته افزایش یافت و این شامل بنزین نمی شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
قرن نو نوشت :یک کارشناس انرژی گفت: صحبت از این است که دولت یارانه ای را در برابر این افزایش قیمت بنزین در نظر بگیرد و این یارانه ها نیز به واسطه تخصیص کارت انرژی به دست مردم برسد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۷۱ سایت دیگر  
معاونت سیاست گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در سال جاری وجود ندارد و هرگونه طرح اصلاح قیمتی در قالب قانون بودجه سال آتی تعیین تکلیف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان اردبیل از افزایش 22 درصدی مصرف و عرضه بنزین معمولی، سوپر و یورو چهار در استان، از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۴    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف دو دستگاه تانکر سوخت کش حامل 43 هزار لیتر بنزین قاچاق در شهرستان نیمروز خبر داد.
17 مردادماه و در روز عاشورای سید الشهداء (ع) شاهد موج عظیم بازگشت خودروهای مسافران تعطیلات مختوم به تاسوعا و عاشورای حسینی بودیم که منجر به ثبت رکورد تازه ای در مصرف بنزین شد.
خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۰    
با توجه به پایین بودن کیفیت سوخت موجود در کشور و بالاتر بودن قیمت بنزین سوپر و این که موتور تمام خودرو های سواری در حال حاضر در ایران بر مبنای بنزین سوپر با ا کتان 95 طراحی شده اند (بجز پیکان) ...