چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۲۳May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناوگان اتوبوسی»

همزمان با مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تمام ظرفیت حمل و نقل عمومی برون شهری برای جابه جایی مطلوب زائران از استان البرز به مرقد مطهر پیشوای انقلاب اعزام می شوند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مرتضی شیروانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه تعداد ناوگان اتوبوسی لرستان 173 دستگاه، ناوگان مینی بوسی 252 دستگاه، ناوگان سواری 707 دستگاه است، اظهار داشت: تعداد شرکت های مسافر بری 83 مورد است. وی، تعداد سفرهای انجام شده در سال گذشته را 262 هزار و 289 مورد عنوان کرد و [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد: همزمان با سفر های نوروزی و برای جلوگیری از تصادفات، مراکز فنی و کشیک در جاده ها افزایش یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
احمد وحیدی گفت: طبق هماهنگی ها، 84 رام قطار فعلی به 90 رام افزایش خواهد یافت، در حمل ونقل برون استانی از ناوگان اتوبوسی استان های مجاور هم استفاده خواهد شد و در حوزه اسکان هم همه اقامتگاه های رسمی، موقت و اضطراری در مشهد در حالت آماده باش بسر می برند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: سن ناوگان اتوبوس بین شهری استان به طور میانگین 8 سال است در حالی که این آمار در کشور 14 سال است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان اتوبوسی همزمان با شروع اسفند به صورت اینترنتی خبر داد و افزود: از هفتم اسفندماه عموم مردم می توانند به صورت حضوری نیز برای خرید بلیت اقدام نمایند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل مسافری سازمان راهداری گفت: پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس از فردا و فروش حضوری بلیت هم از 7 اسفند آغاز می شود. فروش اینترنتی بلیت اتوبوس برای نوروز 1402 از فردا صبح آغاز و فروش حضوری آن هم از 7 اسفند آغاز خواهد شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: توسعه حمل و نقل عمومی در بودجه سال 1402 دارای یک ردیف بودجه شده است اما مقدار آن تنها 840 میلیارد تومان است که با این مبلغ تنها می توان 100 دستگاه اتوبوس را در کل کشور خریداری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از اهتمام جدی در خصوص کاهش تاخیر در مبدأ و حین سفر ناوگان اتوبوسی در راستای اطمینان از حرکت به موقع اتوبوس ها و رضایتمندی مسافران دراستان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: طرح ویژه کنترل تاخیر اتوبوس های مسافربری جاده ای از مبادی پایانه های مسافربری استان کرمان، هنگام آغاز سفر و در حین سفر با شدت بیشتری اجرا می شود.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از اجرای طرح کنترل در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در استان خبر داد و گفت: این طرح با هدف خدمت رسانی هرچه بیشتر به مسافران باتوجه به نزدیک شدن به سفرهای نوروزی اجرا می شود.
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: برای اعزام 22 گروه از پسران و دختران دانش آموز استان با ناوگان اتوبوسی در قالب کاروان های راهیان نور برنامه ریزی شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۱:۴۵    
️معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اشاره به اجرای دومین مرحله طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی استان یزد از دیماه جاری همزمان با سراسر کشور، از اجرای موفقیت آمیز این طرح خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۰    
سعید سبحانی، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری استان خراسان شمالی در پاسخ به این گلایه ها گفت: در تاریخ 10 اردیبهشت افزایش نرخی که ابلاغ شد 30 درصد به نرخ کرایه ناوگان اتوبوسی افزایش یافت و مصوب شد کرایه ها هر عددی که بوده 30 درصد اضافه شود و به کلیه شرکت ها ابلاغ شده است و این مصوبه بر اساس شرایط ...
طرح کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان اتوبوسی طی یک هفته (10 تا 16 دی) انجام و 231 دستگاه ناوگان در خراسان شمالی بازدید و کنترل شد.
طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان عمومی حمل ونقل مسافر در راستای خدمات دهی مناسب به مسافران جاده ای در پایانه های مسافری استان اجرا شد.
طرح ویژه کنترل تاخیرات مبداء و حین سفر ناوگان اتوبوسی گلستان از نیمه اول دی ماه در پایانه های مسافری استان درحال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از اجرای طرح کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی همزمان با سراسر کشور در محل پایانه مسافربری قزوین خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از اجرای دومین طرح ویژه کنترل در مبدأ، حین سفر و مقصد ناوگان اتوبوسی تا 16 دی ماه در استان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از آغاز دومین طرح کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان اتوبوسی در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در راستای خدمات دهی مناسب به مسافران جاده ای خبر داد و افزود: این طرح از روز شنبه همزمان با سراسر کشور در پایانه های مسافری استان سمنان آغاز شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در راستای خدمات دهی مناسب به مسافران جاده ای از روز شنبه همزمان با سراسر کشور در پایانه های مسافری استان اصفهان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رانندگان ناوگان اتوبوسی خراسان شمالی، تسهیلات 700 میلیونی برای بهسازی ناوگان خود دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: میانگین عمر ناوگان مسافری و اتوبوسی این استان زیر 15 سال بوده و نسبت به میانگین کشوری در وضعیت مطلوبی قرار دارد.
میانه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، نوروز محمدی، رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه در 6 ماه اول سال 1400، یک میلیون و 800 هزار نفر مسافر در قالب 256 هزار سفر در استان جابه جا شده بودند ...
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان از توزیع 100 حلقه لاستیک تشویقی به مالکان ناوگان اتوبوسی فعال استان در طرح جابه جایی زائران اربعین خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه گفت: در ناوگان اتوبوس درون شهری کرمانشاه از نظر تجهیز به وسایل گرمایشی مشکلی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوی از جابجایی نزدیک به 2500 زائر اربعین حسینی با 58 نوبت ناوگان اتوبوس از مبدا این شهرستان به پایانه های مرزی مهران و تمرچین و بر عکس خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۲۰:۱۰    
مدیر حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از جابجایی هزار و 733نفر زائر توسط 83 دستگاه ناوگان اتوبوسی تحت پوشش این اداره کل به مقصد مشهد مقدس در ایام دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۰    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از جابجایی 9هزار و 316 نفرزائر توسط 514 دستگاه ناوگان اتوبوسی به مقصد مشهد مقدس در ایام دهه پایانی ماه صفر خبرداد که نسبت به مدت مشابه سال 98، رشد 110 درصدی را در تعدادمسافر و افزایش 64 درصدی در تعداد ناوگان اتوبوسی را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح ویژه جابه جایی زائران حرم ثامن الحجج(ع) از امروز، دوم مهر، خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: در آیین معنوی پیاده روی اربعین از دهم شهریورماه تاکنون 18هزار و 410 نفر از پایانه مرزی مهران توسط 526 دستگاه ناوگان اتوبوسی استان مرکزی به اقصی نقاط کشور جابه جا شده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: ناوگان اتوبوسی استان در حال خدمات رسانی به زائران اربعین بوده و این زائران تاکنون در قالب 95 سرویس، با ناوگان عمومی به استان منتقل شده اند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: رئیس اداره حمل و نقل مسافری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: 22 هزار و 392 زائر از طریق ناوگان اتوبوسی استان به زیارت اربعین اعزام شده بودند که بالای 95 درصد از آنها شامل 21 هزار و 369 نفر به آذربایجان شرقی بازگشته اند.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری پایانه برکت را جزو پرترددترین پایانه های مرزی کشور خواند و از خروج یک هزار و 100 دستگاه ناوگان اتوبوسی از پایانه ها طی یک شبانه روز خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۲    
معیری از بازگشت 10 هزار نفر از زائران اربعین حسینی به استان قزوین با استفاده از ناوگان اتوبوسی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
علیرضا راستیار ضمن اعلام بازگشت 78 درصد زائران تا پایان روز 26 شهریور به استان اظهار داشت: 7 شرکت حمل و نقل مسافری و کارت هوشمند 9 ناوگان اتوبوسی که در امر جابه جایی زائران مرتکب تخلف شده بودند غیر فعال شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان اعلام کرد: تاکنون بیش از چهار هزار زائر اربعین حسینی با ناوگان اتوبوسی جاده ای به استان بازگشتند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان تعداد زائران اربعین را از استان کرمان بوسیله ناوگان اتوبوسی عمومی برون شهری از ابتدای شهریورماه تا روز اربعین حدود30 هزار زائر اعلام کرد و گفت: این آمار در مقایسه با سالهای قبل از کرونا حداقل 300 درصد افزایش داشته است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشان گفت: با توجه به دستورالعمل کشوری صددرصد ناوگان اتوبوسی این شهرستان برای بازگشت زائران اربعین حسینی تا 28 شهریور به مرزهای زمینی اعزام می شوند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون حدود 1025 زائر طی 25 سفر توسط ناوگان اتوبوسی استان از مرز شلمچه به استان بازگشتند. ...
به منظور ایجاد انگیزه و ترغیب مالکان و رانندگان ناوگان اتوبوسی فعال در طرح جابجایی زائران اربعین، در قالب طرح تشویقی، دو حلقه و حداکثر تا سقف شش حلقه لاستیک اختصاص می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: ناوگان اتوبوسی فعال در طرح اربعین حسینی لاستیک دریافت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اعزام نزدیک به 100 دستگاه ناوگان اتوبوسی یک سر خالی به پایانه مرزی مهران جهت بازگشت زائران اربعین حسینی ( ع ) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری یاسوج گفت: از مجموع 36 اتوبوس در یاسوج ، تنها 5 دستگاه قادر به جابجایی دانش آموزان خواهد بود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از استقرار اتوبوس های یزد در مرز چذابه خبر داد و گفت: با 90 درصد ناوگان اتوبوسی استان آماده خدمت رسانی به زائران ایرانی در مسیر بازگشت هستیم.
598   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مرز مهران این روزها شاهد حضور گسترده زائران اربعین است، البته هم اکنون موج بازگشت زوار اربعین به داخل کشور بیشتر شده است. آمارها نشان می دهد 800 هزار زائر اربعین به کشور بازگشته اند که بیش از 60 درصد ترددها در مرز مهران بوده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار وزیر راه در ستاد اربعین گفت: وزارت راه و شهرسازی از 14 هزار ناوگان اتوبوسی موجود، بیش از 8 هزار دستگاه اتوبوس را به جابه جایی زائران اختصاص داد اما به طور مجموع برای جابه جایی زائران 6 هزار دستگاه اتوبوس کم داریم و قرار شد که برای جبران این کسری از ناوگان موجود در سایر دستگاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرز مهران این روزها شاهد حضور گسترده زائران اربعین است، البته هم اکنون موج بازگشت زوار اربعین به داخل کشور بیشتر شده است. آمارها نشان می دهد 800 هزار زائر اربعین به کشور بازگشته اند که بیش از 60 درصد ترددها در مرز مهران بوده است. ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: از ابتدای طرح اعزام زائران اربعین حسینی تا 19 شهریور ماه، حدود 600 سفر بوسیله ناوگان اتوبوسی از پایانه های مسافربری استان به مقصد گذرگاه های مرزی شلمچه، چذابه و مهران انجام شده که حدود 90 درصد این سفر ها به مرز شلمچه بوده است.