شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور روادید»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
علی رضا بیکدلی در بازدید از بخش کنسولی سفارت ایران در دوحه - پایتخت قطر - تاکید کرد: مهمترین خدمت وزارت امور خارجه به ایرانیان خارج از کشور مساعدت به حفظ ارتباط آنان با وطن و تسهیل در تردد آنان و خانواده هایشان به ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سفارت هلند در تهران ویزای چند بار ورود برای چهار والیبالیست ایران از جمله امیرحسین اسفندیار صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و چین گفت: موضوع دریافت روادید نباید وقت و انرژی بخش های بازرگانی دو کشور را به خود صرف کند و لازم است این مشکل سریع تر مرتفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۱    
وزیر فرهنگ و ورزش قزاقستان در دیدار با منال الشیناوی سفیر مصر در این کشور، برقراری شرایط لغو روادید به مدت 14 روز را مورد بررسی قرار داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ورزشکاران ایران در چند سال اخیر با مشکلات فراوانی برای گرفتن ویزا دست وپنجه نرم کرده و می کنند. اگر پیش از این سخت گیری برای صدور ویزا فقط مربوط به کشور آمریکا بود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۵    
صحبتهای داورزنی در مورد کارشکنی آمریکا برای صدور روادید ملی پوشان والیبال برای حضور در لیگ جهانی
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار دانشجوی افغانستانی در دانشگاههای هند از دولت این کشور خواسته اند تا به طور آنلاین روادید آنها را صادر کند.
معاون اول رئیس جمهور روابط ایران و ویتنام را صمیمانه و نزدیک توصیف کرد و با تاکید بر ضرورت توسعه همکاریهای اقتصادی فیمابین گفت: گسترش مناسبات تجاری میان دو کشور می تواند به تعمیق و پایداری مستمر روابط سیاسی تهران – هانوی منجر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۲    
رضایی معاون حج عمره سازمان حج و زیارت گفت:با هماهنگی سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران و وزارت حج و عمره کشور عربستان سعودی توافق شد روادید مورد نیاز حجاج ایرانی برای حج امسال الکترونیکی صادر شود.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت از آغاز صدور روادید الکترونیکی حج تمتع 1402 برای عوامل اجرایی و حجاج کشورمان از امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه خبر داد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت از آغاز صدور روادید الکترونیکی حج تمتع 1402 برای عوامل اجرایی و حجاج کشورمان از شنبه 23 اردیبهشت ماه خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان حج و زیارت از آغاز صدور روادید الکترونیکی حج تمتع 1402برای زائران ایرانی و عوامل اجرایی حج خبر داد. به گزارش صبح ساحل، غلامرضا رضایی ، معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت درباره صدور روادید الکترونیکی اعلام کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون سازمان حج و زیارت از آغاز صدور روادید الکترونیکی حج تمتع 1402برای زائران ایرانی و عوامل اجرایی حج خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عربستان از صدور روادید الکترونیکی برای مراسم حج تمتع 1402 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۴   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت از آغاز صدور روادید الکترونیک حج تمتع 1402 برای عوامل اجرایی و حجاج کشورمان از امروز شنبه 23 اردیبهشت خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹    
طبق بیانیه کمیته روابط خارجی آمریکا، طرح ارائه شده شامل مسدودسازی اموال و محدودیت های صدور روادید علیه تمامی کسانی است که در تامین، فروش انتقال یا حتی حمایت از برنامه موشکی و پهپادی ایران نقش داشته باشند. این تحریم ها همچنین شامل حال اعضای بزرگ سال خانواده افراد تحریم شده نیز خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق بیانیه کمیته روابط خارجی آمریکا، طرح ارائه شده شامل مسدودسازی اموال و محدودیت های صدور روادید علیه تمامی کسانی است که در تامین، فروش انتقال یا حتی حمایت از برنامه موشکی و پهپادی ایران نقش داشته باشند. این تحریم ها همچنین شامل حال اعضای بزرگ سال خانواده افراد تحریم شده نیز خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان از تعلیق سه ماهه یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان اهواز به دلیل ارایه ویزای جعلی به مسافران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد این کشور در حال برنامه ریزی برای پاسخ جدی به عدم صدور روادید از سوی آمریکا برای خبرنگاران خود است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۴    
معاون وزارت خارجه روسیه از بررسی اقدامات تلافی جویانه در پاسخ به عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس از سوی آمریکا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۹    
وزارت تجارت و صنایع حکومت افغانستان اعلام کرد با هیئت چینی که به کابل سفر کرده است بر حل مشکل روادید این کشور برای تاجران افغان تاکید شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه درباره بازگشایی اماکن دیپلماتیک ایران و عربستان گفت: در چارچوب توافق طرفین و اراده عملی از سوی دو دولت پیشرفت های خوبی در روند آماده سازی اماکن دیپلماتیک برای از سرگیری فعالیت های رسمی سفارتخانه ها و سرکنسولگری های دو کشور داشتیم ...
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۴    
رئیس سازمان حج و زیارت، معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت، معاون توسعه سازمان حج و زیارت و تنی چند از مسئولان هواپیمایی ایران ایر از زیر ساخت ها و روند فرآیند اجرایی دریافت روادید الکترونیکی حج تمتع 1402 بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۱    
وزارت خارجه هیئت حاکمه افغانستان از آغاز صدور روادید چین برای اتباع این کشور از 13 اردیبهشت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۵    
معاون وزیر خارجه روسیه از تلاش مسکو برای محاکمه آمریکا در پی عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که مسکو به اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس پاسخ می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه ضمن احضار سرپرست کارکنان سفارت آمریکا در مسکو اعلام کرد که خودداری واشنگتن از صدور روادید برای خبرنگاران روس بی پاسخ نخواهد ماند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای از تحریم افراد و نهادهای ایرانی به بهانه نقش داشتن در نقض حقوق بشر در ایران از سوی این نهاد و وزارت خزانه داری آمریکا خبر داد. وزارت امور خارجه آمریکا در این بیانیه اعلام کرد که علیه 11 تن از مقامات ایرانی محدودیت های صدور روادید اعمال کرده است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا نیز با تکرار ادعای نقض جدی حقوق بشر در ایران ، یک شرکت و هشت فرد ایرانی را از جمله مقامات سپاه پاسداران ایران و بنیاد تعاون سپاه تحریم کرد.
وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای از تحریم افراد و نهادهای ایرانی به بهانه نقش داشتن در نقض حقوق بشر در ایران از سوی این نهاد و وزارت خزانه داری آمریکا خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه امتناع آمریکا در صدور روادید برای خبرنگاران روسی که قرار بود جزء هیات همراه وی در نشست شورای امنیت سازمان ملل در نیویورک حضور یابند را محکوم کرد و گفت: این اقدام را نه فراموش می کنیم و نه می بخشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که سرگئی ریابکوف هشدار داده، مسکو به اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس واکنش جدی نشان خواهد داد که مدت ها بیاد آورند، وزیر خارجه روسیه نیز قبل از عزیمت به نیویورک گفت: این تصمیمی احمقانه بود که "فراموش نکرده و نخواهیم بخشید".
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۶:۳۰    
وزیر امور خارجه روسیه گفت که کشورش خودداری آمریکا از اعطای روادید برای خبرنگارانی که قرار بود او را در جلسه شورای امنیت همراهی کنند، نخواهد بخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه به اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای خبرنگاران روسیه واکنش نشان داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به اقدام واشنگن در عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس، گفت که آزادی بیان بازیچه آمریکا شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مهر : ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز یکشنبه به اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای خبرنگاران کشورش واکنش نشان داد و آن را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسکو با صدور بیانیه ای تند عدم صدور روادید برای تیم خبرنگاران روسی برای شرکت در اجلاس سازمان ملل را مصداق نقض آزادی بیان در مهد دموکراسی ادعایی از سوی واشنگتن دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به اقدام واشنگن در عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس، گفت که آزادی بیان بازیچه آمریکا شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهر : وزیر خارجه روسیه عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس به منظور سفر به نیویورک برای همراهی با هیئت روسی را رفتار ناپسند آمریکا خواند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر خارجه روسیه عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس به منظور سفر به نیویورک برای همراهی با هیئت روسی را رفتار ناپسند آمریکا خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
در نشست مدیران کل کنسولی وزارتخانه های امور خارجه ایران و بلاروس راه های تسهیل صدور روادید برای اتباع دو کشور بررسی شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که بیش از 2 ماه تا آغاز مناسک حج تمتع باقی مانده است، عربستان، صدور روادید زائران حج تمتع سال جاری را آغاز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه امروز در بیانیه ای از ادامه بن بست صدور روادید برای حضور خبرنگاران روس به منظور پوشش نشست شورای امنیت ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آماده شدن یازدهمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه روسیه، شرط مجارستان برای عضویت اوکراین در ناتو، عدم صدور روادید آمریکا برای لاوروف و تیمش، منع ورود غلات اوکراین به اسلواکی و اطمینان مسکو از شکست ضدحمله کی یف، از مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین اعلام کرد، آمریکا به وزیر خارجه روسیه برای شرکت در نشست شورای امنیت سازمان ملل ویزا نداده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ملل در واکنش به عدم صدور روادید آمریکا برای سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه به منظور شرکت در نشستی در سازمان ملل خواستار عمل واشنگتن به عنوان کشور میزبان به تعهداتش شد.
وانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سفارت روسیه در ایران نسبت به عدم صدور روادید فوتسالیست های ناشنوا بیانیه ای منتشر کرد.