یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۸:۱۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از وقوع آتش سوزی در سطح 9 هکتار و 400 متر مربع از عرصه ملی خراسان شمالی طی چهار ماهه نخست امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی بیان کرد: ذخیره سازی و کنترل روان آب پشت سازه های آبخیزداری استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 درصد کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: 22 منطقه در استان تحت تأثیر فرسایش بادی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۸    
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که بیشتر آتش سوزی های امسال در عرصه ها جنگلی این استان بر اثر سرایت آتش از اراضی کشاورزی در مجاورت این عرصه ها به وقوع پیوسته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به کاهش بارندگی ها در سال آبی - زراعی جاری، حجم ذخیره آب در سازه های آبخیزداری استان تاکنون 79 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: با انجام کاداستر با دقت بسیار بالایی حدود اراضی منابع ملی و زمین های مردم مشخص می شود و کاهش تعارض ها، سودجویی ها و زمین خواری را در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اطفای کامل حریق در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: هفت متهم به آتش افروزی در اراضی ملی استان از ابتدای سال جاری تاکنون دستگیر و به مراجعه قضایی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که هفت نفر از نیروهای منابع طبیعی در حین خاموش کردن آتش سوزی در بخشی از جنگل های شهرستان گالیکش مصدوم شدند که یک نفر از آنان همچنان در بیمارستان بستری است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: با تلاش نیروهای امدادی و مردمی، آتش سوزی در جنگل های هیرکانی شهرستان گالیکش استان گلستان بامداد امروز مهار شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۶    
تسنیم: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرقی ترین نقطه استان خبرداد. مدیرکل منابع طبیعی گلستان: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از مهار آتش در جنگل های گالیکش خبرداد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که آتش سوزی در بخشی از جنگل های گالیکش در محدوده روستاهای "گوگول بزرگ، بش اویلی و ترجنلی" این شهرستان با تلاش چندین ساعته نیروهای منابع طبیعی و مردم بومی مهار شد و تیم های اعزامی همچنان در حال فعالیت برای خاموش کردن کامل آتش هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از حضور بالگرد در منطقه آتش سوزی بش اویلی در نزدیکی پارک ملی گلستان برای اطفای آتش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: یک هزار و 37 هکتار از مساحتی که امسال دچار آتش سوزی شده، یعنی 64 درصد به روز های تعطیل اختصاص دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرقی ترین نقطه استان خبرداد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۴    
طی حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر، سید رضا موسوی میرکلایی به عنوان سرپرست جدید اداره آموزش، ترویج و مشارکتهای مردمی این اداره کل منصوب شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۲    
بیرجند- مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی با اشاره به پدیده رو به گسترش فرونشست زمین در دشت بحرانی سرایان گفت: طرح های آبخیزداری راهکاری برای مقابله و جلوگیری از گسترش فرونشست زمین در این منطقه است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: 19 بندخاکی در استان با اهدف آبخیزداری و آبخوانداری مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان گلستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری گلستان گفت: حدنگاری 447 هزار هکتار از جنگل هیرکانی در محدوده این استان برای جلوگیری از تصرف سودجویان به پایان رسیده و پنج هزار هکتار باقیمانده به زودی نقشه برداری خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: فرصت اخذ پروانه جدید چرای دام مرتعداران و بهره برداران استان تا هشتم آذرماه امسال تمدید شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۶    
مدیرکل منابع طبیعی استان از تلاش شبانه روزی سمن های نهضت سبز زاگرس و گروه سبزگامان گچساران در اطفای آتش سوزی کوه های خامی و نارک قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: توسعه و غنی سازی جنگل از اولویت های کاری و تعهدات امسال این اداره کل است که در این راستا احیای 2 هزار و 200 هکتار در دستورکار قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اجرای طرح کمربند سبز در 5 هزار هکتار از منطقه مرزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: 700 نفر در دامغان پس از ثبت نام در سامانه مرکزی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، کارت همیار طبیعت دریافت کردند.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف و ضبط 92 اصله الوار و چوب جنگلی قاچاق در استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: 92 اصله الوار و چوب آلات جنگلی قاچاق در استان اردبیل کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: 135 میلیون تومان از اعتبارات ملی و 673 میلون تومان از محل اعتبارات استانی برای افزایش ضریب حفاظت منابع طبیعی در استان مصوب شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با حضور در فرمانداری ری با حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری دیدار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در پی اعلام احداث بوستان های روستایی از اواخر سال گذشته، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: از فروردین ماه سال جاری 56 درخواست برای احداث بوستان روستایی به مساحت 98 هکتار به دست ما رسیده است و تاکنون 9 درخواست را برای هشت هکتار زمین تصویب کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با اشاره به عزم همگانی برای مبارزه با بیماری سالک در دامغان گفت: هفت روستای این شهرستان تحت اجرای طرح لانه کوبی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: گرانی و افزایش قیمت زمین در این استان یکی از عوامل اصلی و موثر در گرایش متخلفان به زمین خواری است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد به تعداد 270 دستگاه دمنده جدید و اداره کل محیط زیست استان به 60 دستگاه دمنده جدید تجهیز شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی از کلیه نیروهای منابع طبیعی استان وشهرستانها سایر دستگاهها که در زمان وقوع آتش سوزی همکاری لازم را با اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان دارند قدردانی کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، جعفر مرادی حقیقی صبح آدینه در دیدار با فرماندار، مدیرکل منابع طبیعی و مدیرکل هواشناسی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان به میزبانی روستای چهارباغ مرز بین شاهرود و استان گلستان ضمن بیان اینکه تقویت تیم حفاظت شهرستان با انجام گشت ها در جنگل های سوزنی مؤثر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با اشاره به نبود قاچاق چوب در حد قابل ذکر در استان، گفت: هدایت و اطلاع رسانی جوامع از ظرفیت و امکان استفاده از عرصه های منابع طبیعی در بحث زراعت چوب از جمله پیشنهادات برای جلوگیری از قاچاق چوب است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام با بیان اینکه طرح کاداستر 680 هزار هکتار از اراضی این استان در دست اجراست، گفت: این طرح مهم تا پایان مرداد ماه سال جاری به اتمام می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸    
به گفته مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اجرای این پروژه سالانه 2 و نیم میلیون متر مکعب روان آب کنترل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروهای منابع طبیعی 420 نفر روز در عملیات مهار آتش سوزی جنگلهای نارک و خامی گچساران شرکت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت:پس از تلاش بی وقفه در گرمای طاقت فرسای گچساران آتش سوزی ها مهار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: خوشبختانه حریق در منطقه حفاظت شده هلن مهار شد و نیروهای امدادی برای جلوگیری از شعله ور شدن مجدد حریق در منطقه حضور دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت: آتش سوزی ارتفاعات جنگلی منطقه مهکویه و جنگلهای ارتفاعات روستای بیروکان فیروزآباد با تلاش نیروهای منابع طبیعی و مردم محلی و طبیعت دوست مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از آزادسازی 30 هزار مترمربع از عرصه های طبیعی و جنگلی منطقه چلندر این شهرستان نوشهر با اجرای حکم قضایی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل منابع طبیعی زنجان به اجرای طرح آبخیزداری چهرآباد به مساحت 11 هزار هکتار اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود سالانه 2.5 میلیون متر مکعب از روان آب ها و سیلاب ها تغذیه شوند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۵    
علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران در خصوص نهضت اجرای طرح کاداستر در برنامه رادیو گفتگو حضور یافتند...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: هفت میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای ارتقای توانمندی های یگان حفاظت منابع طبیعی در استان اختصاص یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان خراسان جنوبی گفت: باتوجه به گرمای شدید هوا و خشکسالی بی سابقه، تاغزار های استان نیازمند اعتبار ویژه برای آبیاری هستند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشستی با محمدعلی کاظمی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در فرمانداری این شهرستان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۷:۵۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار برای بیابان زدایی در استان خبر داد.