یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۵۱May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح ترافیک»

عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۸    
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز یکی از فعالان مجازی در مطلبی برای ما نوشت: ✍آقایان مسئول؛ جرم کشف حجاب مانند طرح ترافیک فروشی نیست!!! آیا حرام شرعی و حرام سیاسی مانند طرح ترافیک فروشی است ؟!!!! امت حزب الله توجه کنید: این لایحه عملاً #کشف_حجاب را به حراج گذاشت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۸    
مدیران دانشگاه زنجان تصمیم گرفته اند برای کاهش تصادفات در محوطه این دانشگاه، طرح ترافیک اجرا کنند که یکی از مفاد آن منع تردد دانشجویان کارشناسی است؛ تصمیمی که با اعتراض این دانشجویان مواجه شده است
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۱    
پس از وقوع تصادف منجر به فوت در محوطه دانشگاه زنجان، شورای ترافیک این دانشگاه طرح ترافیک را تصویب کرده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۹    
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه شورای ترافیک شهرستان گنبدکاووس کسب رتبه اول شهرستان در طرح نوروزی را با توجه به عدم تکمیل زیرساختهای جاده ای در شهرستان و وجود محرومیتهای این بخش ارزشمند دانست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، از آغاز ساخت سه طرح ترافیک شهری با اعتبار 280 میلیارد ریال خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۶    
زمان اعتبار طرح ترافیک خبرنگاری سال 1401 اعلام شد
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۰    
بر اساس لایحه ای که شورای شهر تهران با یک فوریت آن موافقت کردند، بدهکاران عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا، از 30 درصد تخفیف در پرداخت جرایم بهره مند می شوند. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: یک فوریت لایحه تمدید مدت اجرای مصوبه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت اعمال ضریب کاهشی برای بدهکاران عوارض تردد در محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوای شهر تهران تصویب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۱    
تعداد خودرو ها دائما در حال افزایش است و تراکم آن ها در شهر های بزرگی مانند تهران، اصفهان، مشهد و ... بیش تر است. چنین شهر هایی سال هاست که با معضلاتی مانند ترافیک، آلودگی هوا، کمبود جای پارک خودرو و ... همراه هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۸    
طرح ترافیک، راه حلی برای کاهش ترافیک شهر تهران و کنترل آلودگی هوا بود که از اواخر سال 1357 اجرایی شد. در این روش، محدوده ای پرتراکم و پرتردد از شهر (نقاط مرکزی شهر) انتخاب می شود که عبور و مرور وسایل نقلیه شخصی در ساعات مشخصی از روز در این محدوده ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با یک فوریت لایحه ای موافقت کردند که بر اساس آن تخفیف 30 درصدی برای بدهکاران عوارض تردد در محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا اعمال می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۴    
خودروهای نو تا چهار سال از اخذ معاینه فنی معاف هستند، این معافیت به منزله داشتن معاینه فنی برتر نیست. مالکان خودروهای نو برای بهره مندی از 30 درصد تخفیف عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد تهران، باید نسبت به اخذ معاینه فنی برتر خودرو اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک فوریت لایحه تمدید اجرای مصوبه اعطای مجوز به شهرداری تهران به منظور اعمال ضریب کاهشی برای بدهکاران عوارض تردد در محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوای شهر تهران درصورت تسویه بدهی تا پایان فروردین 1402 درجلسه آتی شورا بررسی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱    
اقتصاد ایران: قیمت پایه عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک در سال جاری با افزایش 20 درصدی برابر با 52.6 هزار تومان شد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۱    
رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی از اجرای طرح ترافیک طی یک روز اینده در شهر لیکک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
براساس تصویب شورای اسلامی شهر تهران با افزایش 20 درصدی، قیمت پایه عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک در سال 1402 برابر با 52650 تومان شد.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار همدان از اعمال ممنوعیت تردد خودرو در راسته حسینخانی خبر داد | ممنوعیت تردد خودرو در محدوده راسته حسینخانی بصورت مرحله ای انجام می شود | نظارت مکانیزه بر ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد افزایش می یابد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ترافیک که امروز در پایتخت اجرا می شود قدمتی بیش از 150 سال دارد. اولین بار این خرها و قاطرها بودند که در برخی نقاط پایتخت ممنوع الورود شدند، یعنی اجازه نداشتند هر جایی تردد کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه طرح ترافیک شهری در زنجان بزودی اجرایی می شود، گفت: ترافیک شهری و بخش حمل و نقل عمومی دارای مشکل هستند و الگوی حمل ونقل عمومی صحیح نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۰    
رئیس شورای اسلامی قدس با اشاره به اختصاص ردیف بودجه برای طرح جامع ترافیکی گفت:با اجرای این طرح ترافیک روان می شود
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح هایی برای مدیریت ترافیک و کم کردن از شلوغی خیابان ها در نظر گرفته شده اند اما اثرگذاری شان کمی جای تردید دارد. برای همین است که آشنایی با روش هایی برای دورزدن طرح ترافیک می تواند ایده خوبی برای کنترل زمان ترددهایمان در خیابان ها و معابر مختلف باشد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۷    
درخواست اجرای محدودیت تردد در خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی در مشهد و کاهش ترافیک.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۲    
معاون نظارت بر امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران گفت: درصورتیکه تاکسی های غیرفعال به چرخه حمل و نقل برنگردند از اول خردادماه به حذف امتیاز طرح ترافیک و امکانات رفاهی و ابطال کارت سوخت و سوزاندن سهمیه آن ها اقدام خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: برای رانندگان آژانسی که در چهارچوب قوانین و برابر با صنف مشخص فعالیت می کنند، برنامه مشخصی داریم که در آینده نزدیک اعلام می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهند برخی رانندگان تاکسی های غیرفعال به دنبال کار ثابت هستند تا درآمد ماهانه مشخص داشته باشند و البته چند ساعتی هم در خیابان چرخی بزنند تا درآمدی حاشیه ای از تاکسی خود کسب کنند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
بر اساس دستورالعمل اجرایی، در دو مرحله با تاکسیرانان متخلف برخورد خواهد شد. ابتدا مجوز طرح ترافیک تاکسی متخلف ابطال و سپس کارت سوخت این دسته از خودروها قطع خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۷۲ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران گفت: مهلت نام نویسی خبرنگاران در سامانه تهران من برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از راه اندازی سامانه های ورود به طرح ترافیک همدان در چهار خیابان شهدا، شریعتی، باباطاهر و تختی خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران با اشاره به تخفیف 30 درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده های ترافیکی در پایتخت، گفت: بهره مندی از این تخفیف تنها تا پایان فروردین ماه امکان پذیر است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
عمار سعیدیانفر در گفت وگو با ایران اکونومیست، در این باره گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، شهروندانی که بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا برای خودرو خود را تا پایان فروردین 1402 تسویه کنند، مشمول 30 درصد تخفیف خواهند شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۹    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: اجرای طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۶:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران از خرید دوربین های طرح ترافیک توسط وزارت کشور به جای پرداخت سهم شهرداری از محل جرایم راهنمایی و رانندگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۱۷    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از عدم پرداخت خودکار بدهی بابت عوارض تردد وانت بار و پیک موتوری در محدوده طرح ترافیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: به هنگام سازی طرح ترافیک و حمل ونقل مرکز استان دوباره در صحن علنی شورا مصوب و اجرایی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
عمار سعیدیان فر معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیک شهرداری تهران، از امکان خرید بسته های مدت دار طرح ترافیک خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیک شهرداری تهران جزئیات بسته های مدت دار طرح ترافیک را اعلام کرد. به گزارش شفقنا از ایرنا ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۲:۲۷    
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران در مورد جزییات بسته های مدت دار تردد در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارایه کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران در مورد جزئیات بسته های مدت دار تردد در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارائه کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۶    
پس از افزایش قیمت عوارض طرح ترافیک تهران توسط شهرداری تهران، قیمت جدید بسته های طرح ترافیک نیز اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۲:۳۷   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران در مورد جزئیات بسته های مدت دار تردد در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارائه کرد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران گفت: ساعت اجرای طرح محدوده ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا در سال جدید تغییر نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه در طرح ترافیک نوروزی مجموع تصادفات جاده ای استان قزوین 28درصد افزایش یافته است، گفت: همچنین از ابتدای طرح نوروزی تصادفات خسارتی 31درصد و تصادفات جرحی 16درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۳    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. قتلی که بهبهان را لرزاند بهترین حالت برای خوابیدن کدام است؟ شلیک مرگبار به دایی جوان در گاوداری سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش کیست؟ قیمت و جریمه طرح ترافیک 1402 چقدر است؟ ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
از 14 فروردین ماه ورود به محدوده طرح ترافیک بدون رزرو قبلی، هزینه 109 هزار تومانی را به عنوان جریمه روزانه به رانندگان متخلف تحمیل می کند.
برترین ها / تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خرید طرح ترافیک روزانه نسبت به پارسال هشت هزار و 500 تومان بیشتر تمام می شود
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران همزمان با آغاز سال 1402 طرح ترافیک اجرا می شود
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۹۵ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه، حال حاضر طرح محدوده ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا (محدوده زوج یا فرد سابق) از ساعت 6:30 دقیقه صبح تا 18 اجرا می شوند با این تفاوت که در روز های پنج شنبه طرح محدوده ترافیک اجرا نمی شود، اما طرح محدوده کنترل آلودگی هوا از ساعت 6:30 دقیقه صبح تا 13 اجرا می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۹    
ساعت اجرای طرح محدوده ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا در سال جدید تغییر نکرده.