پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۰۶Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار نقدی»

هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۸    
به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز : با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلااستان ، دکتر رضا حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی 60 واحد مسکونی شهید سلیمانی آمل با حضور سردار نقدی معاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: عملیات اجرایی 60 واحد مسکونی شهید سلیمانی آمل با حضور سردار نقدی معاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ آغاز احداث فاز دوم توسعه بیمارستان ولایت سپاه کربلا ویژه ساخت مرکز تخصصی زنان و ناباروری با حضور سردار نقدی به زمین زده شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای بررسی طرح های عمرانی و اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا به استان مازندران سفر کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دهکده اقتصاد مقاومتی سمسکنده شهرستان ساری بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: مازندران با داشتن ظرفیت های فراوان و برخورداری از موهبت های الهی نباید حتی یک بیکار داشته باشد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آئین کلنگ زنی آغاز احداث مجتمع مسکونی شهید سلیمانی سپاه کربلا با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان آمل برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
همایش تخصصی و هم اندیشی یگان شهید سلیمانی استان مازندران باحضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان ویژگی های مشترک فعالیت کادر درمان در دوران دفاع مقدس و زمان فعلی شیوع کرونا گفت: امروز کادر درمان همانند زمان جنگ با همان انگیزه های جهادی در میدان مبارزه حاضر هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۹    
سردار نقدی مسئله جمعیت را کمک به امنیت ملی و استمرار نظام و کشور دانست و گفت: اگر به مسائل جمعیت توجه نشود شاهد جامعه ای پیر خواهیم بود.نباید در خصوص بحث افزایش جمعیت کوتاهی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کلنگ آغاز احداث فاز دوم توسعه بیمارستان ولایت سپاه کربلا ویژه ساخت مرکز تخصصی زنان و ناباروری با حضور سردار نقدی به زمین زده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سیدکاظم کاظمی یا سید نذیر یک شهید اطلاعاتی گمنام اما ملی است. عملیات های او به معجزه شباهت دارد. زمانی که 23 یا 24ساله بود مسئولیتی بر عهده می گیرد که مسئولین اطلاعاتی و امنیتی سایر کشورها خواب پیروزی های او را هم نمی دیدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۶    
سردار نقدی گفت: بازتاب حقیقت شهادت در وصیتنامه شهید کاظمی که هنگام بمباران مسجد خرمشهر نوشته است و باورها ی خود را به همسرش و تمام کسانی که او را می سناسند، بازمی نمایاند، بیان شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب وقت محدود با حضور سردار نقدی و خانواده شهید سید کاظم کاظمی عصر امروز در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کامبیز نوروزی، حقوقدان در یادداشتی تلگرامی با عنوان توضیح و تکذیب سردار نقدی و نکته های تازه نوشت: سردار نقدی در بارۀ عبارتی در مورد تسلیم ساسانیان به مغول که به وی نسبت داده شد توضیح و تکذیبی منتشر کرده است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: فیاض زاهد، فعال سیاسی در روزنامه اعتماد نوشت: در هفته گذشته سخنان سردار نقدی درباره نحوه روایتگری وی در خصوص تاریخ ایران باستان حاشیه ساز شد ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار محمد رضا نقدی هر از گاهی سخنانی درباره تاریخ ایران می گوید و هر بار هم نشان می دهد او هیچ درکی از رشته تخصصی تاریخ ندارد. رویداد 24 در این گزارش نشان داده سردار نقدی تا کنون حتی یک کتاب تاریخی جدی هم نخوانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پیرو اشتباه کاملاً سهوی یک خبرنگار، متأسفانه حملات ظالمانه و غرض ورزانه بسیاری علیه سردار نقدی صورت گرفت که مشخصاً به دور از انصاف و بدون هیچ تحقیقی درباره صحت و سقم ماجرا بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
چند ساعتی است که برخی افراد و رسانه ها در شبکه های اجتماعی صحبت های تقطیع شده سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره مقطعی از تاریخ ایران را که در برخی از رسانه ها منتشر شده دست مایه تخریب وی کرده اند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۱    
سردار نقدی در شرایطی که در تقابل با تحرکات تجزیه طلبان روزهای اخیر در برابر همسایه شمالی و سالهای اخیر در برابر موارد مشابه، هویت ملی ایرانی در کنار هویت اسلامی به کار موفق آمده است، گفته که سلسله پلید هخامنشی کشور را دو دستی تقدیم یونان کرد و ساسانیان نیز بعد از افول قدرت کشور را تقدیم مغول کرد!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: سخنان اخیر ظریف تقطیع شده است؟ / دفتر سیا در امور ایران به کارش پایان داد / خبر کرملین درباره دیدار پوتین و رئیسی / توضیحات سردار نقدی درباره تحریف اظهاراتش توسط برخی رسانه ها و ... را می خوانید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی، در پاسخ به سخنان اخیر سردار نقدی که هخامنشیان را سلسله ای پلید نامید، تاکید کرد که نقوش تخت جمشید همه نشانه پاکی و بزرگی است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سردار نقدی: نسب ایرانیان نسب شاهان ظالم و جنایتکار نیست. مرام شاهان این است که تا زور داری زور بگو و هرچه دلت می خواهد بکن هرجا هم زور نداری تسلیم شو این مرام را بار ها و بار ها می شود در تاریخ دید. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: کامبیز نوروزی، حقوقدان در کانال تلگرامی خود نوشت: این بخشی از سخنران سردارنقدی،معاون همآهنگی سپاه است که امروز خبرگزای ها منتشر کرده اند: سلسله پلید هخامنشی که بزرگترین کشتارها و خیانت ها را در کشور کرد بعد از افول قدرت کشور را دو دستی تقدیم یونان کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در گرامیداشت یادواره ی 450 شهید شهرستان خدابنده گفت:دشمنان می خواهند فرهنگ ایثار و شهادت را از جوانان ما بگیرند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر اینکه منطق شهدا کاملاً با منطق شاهان ظالم متفاوت است، گفت: منطق شاهان همانند منطق آمریکا است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: برخی اصرار دارند تاریخ کشورمان را به یک پادشاه گره بزنند. سردار محمدرضا نقدی: * برخی از تاریخ نویسان مزدور سرویس های جاسوسی در صدد این هستند که تاریخ غنی کشور ما را تغییر دهند و نسب ملت ایران را به شاهان ظالم کشور مرتبط کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - سردار محمدرضا نفدی علاوه بر افتتاح المان شهدای گمنام شهرستان خدابنده، دستور توزیع 60 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند زنجانی را صادر کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی در پیامی درگذشت محمدمصطفی سارنگ در راه خدمت به مناطق محروم و مستضعف استان خراسان جنوبی تسلیت گفت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دست جوان تهرانی بعد از تهدید دوست دخترش برای انتشار عکس های او رو شد و به اتهام جعل امضای سردار نقدی و نگهداری سلاح سرد دستگیر شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۱:۳۶   + ۶۹ سایت دیگر  
سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه ،تحولات افغانستان و فرار مفتضحانه نیرو های آمریکایی و سقوط دولت کابل را درس عبرتی برای همه جهان بویژه کشور ها و دولتمردان وابسته به آمریکا بر شمرد. ...
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،جواد فروغی پرستار دارنده مدال طلای المپیک 2020 در رشته تیر اندازی در مراسمی با حضور سردار نقدی و دکتر حضرتی به کشور بازگشت. جواد فروغی دارنده مدال طلای المپیک 2020 در مراسمی با حضور دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران خواستار برگزاری رفراندوم درباره طرح صیانت از فضای مجازی شد. آذر منصوری در توئیتر خود نوشت: در دفاع از طرح صیانت می گویند؛ از یک مشت منافق کامنت گذار نترسید ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۶    
محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه: (در واکنش به توییت پرویز امینی)، اما به امثال این برادر عزیز که نمی شناسم که هستند [..] عرض می کنم. شما عزیزانی که بدنبال اعتراض بنده به حذف صفحه رئیس قوه قضائیه از اینستاگرام احساس تکلیف کرده اید جواب بنده را با توهین و تهمت و تحقیر بدهید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۳    
نشست مجازی سردار نقدی با مخاطبان و منتقدان با درخواست مدعوین به صورت حضوری برگزار می شود
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی 80 میلیون ایرانی را منافق خوانده و گفته که مردم با طرح صیانت از فضای مجازی موافق اند. این در حالی است که شاهد اجماع کم نظیری در مخالفت با محدودسازی اینترنت در میان مردم، نخبگان و جریان های سیاسی هستیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در گزارشی از یک روند تکراری در فضای ولنگار مجازی بررسی می کنیم که سردار نقدی چه گفت؟ سایتهای دروغگو چه نوشتند؟ و برخی کاربران فضای مجازی چگونه دور خوردند؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست مجازی سردار نقدی با موضوع بررسی شرایط حاکم برفضای مجازی امروز در کانال روبیکا برگزار می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش: پرویز امینی در واکنش به اظهارات سردار نقدی در حمایت از طرح صیانت و توصیه اش به نمایندگان برای نترسیدن از منافقان کامنت گذار در توییتی نوشت:
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرزند شهید همت در واکنش به اظهارات سردار نقدی که منتقدان طرح موسوم به صیانت مجازی را منافق و مرتبط با آلبانی دانسته بود گفت: می ترسم چیزی بگویم، بگویند همت هم رفته بود آلبانی! ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: فرزند شهید همت در صفحه شخصی خود در توئیتر به طرح ضد اینترنت مجلس و سخنان سردار نقدی واکنش نشان داد. او نوشت: نگرانم چیزی بگم بگند همت هم رفته آلبانی...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت بهار: یک کاربر شبکه های اجتماعی با اشاره به صرف بودجه نجومی برای پروژه شبکه اطلاع رسانی بسیج نوشت: آقای نقدی، در ابتدای دهه نود نزدیک هزار میلیارد هزینه شبکه اینترنت داخلی بسیج موسوم به شباب کردی، نتیجه چه شد؟!
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: مجید رفیعی، روزنامه نگار اصولگرا در توئیتی از اظهارات تند سردار نقدی درباره مخالفین طرح صیانت فضای مجازی انتقاد کرد و نوشت: ای کاش سردار نقدی بی ادبی و توهینی که به منتقدان طرح صیانت داشتند را جبران کنند. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات در توئیتی به اظهارات تند سردار نقدی در مورد طرح ضد اینترنت مجلس واکنش نشان داد. وی در این باره نوشت: به اظهارنظر مردم و مشارکت جویی شان می گویند کامنت گذاری منافقان به محدودیت و مانع گذاری هم می گویند صیانت ...
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۸۱ سایت دیگر  
فارس: سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه در یادداشتی در صحفه شخصی خود در روبیکا به مسدود شدن صفحه اینستاگرام رییس دستگاه قضا واکنش نشان داد. متن این یادداشت به شرح زیر است: بنام خدا تاکی باید ذلیل باشیم؟ تاکی باید توسری خور باشیم؟ ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شما که از ارتش بعث و ارتش آمریکا نترسیدید و جلوی آن ها ایستادید از یک مشت منافق کامنت گذار که در سالن های هدایت جنگ روانی در فضای مجازی در ریاض و آلبانی و دبی و لس آنجلس نشسته اند نترسید
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سردار نقدی در واکنش به مسدودشدن صفحه اینستاگرام رییس دستگاه قضا از مجلس خواست به این وضع خفت بار پایان دهید. او در روبیکا خود نوشت: شما که از ارتش بعث و ارتش آمریکا نترسیدید و جلوی آنها ایستادید از یک مشت منافق کامنت گذار نترسید