چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۵۶Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنان خانه دار»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
تسهیل کارآفرینی زنان خانه دار یکی از برنامه های دولت سیزدهم بوده و توجه ویژه ای به مشاغل خانگی شده است، به طوری که مجوز های کسب وکار های خانگی با کمترین سختگیری و در کوتاه ترین زمان ممکن صادر می شود ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از اجرایی شدن بیمه زنان خانه دار روستایی در دولت سیزدهم خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بیمه زنان خانه دار سال هاست که مطرح می شود اما امسال در دولت سیزدهم بیمه زنان خانه دار روستایی دارای سه فرزند دارد اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بیمه زنان خانه دار سال هاست که مطرح می شود اما امسال در دولت سیزدهم بیمه زنان خانه دار روستایی دارای سه فرزند دارد اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افزایش شمار بیمه شدگان یا به نوعی تعمیم پوشش بیمه ای به آحاد جامعه یکی از راهبردهای اساسی سازمان تأمین اجتماعی است که در این زمینه در دولت سیزدهم طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی را برای بیمه زنان خانه دار و دانشجویان به عنوان اولویت اصلی خود قرار داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۵    
رهبر معظم انقلاب، صبح روز چهارشنبه 29شهریورماه 1402در دیدار پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت عنوان کردند: در بخش های گوناگون پشتیبانی، خانواده ها، زنان خانه دار و دیگران [هم بودند].
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۶    
بیمه زنان خانه دار، طرحی است که سازمان تأمین اجتماعی برای زنان خانه دار و دختران بالای 18 سال ارائه کرده تا تأمین اقتصادی بانوان در سنین کهن سالی را فراهم آورد و تمام زنان در سن از کار افتادگی مزایا و مستمری دریافت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت تعهدات بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران گفت: زنان خانه دار می توانند با انتخاب یکی از سه نرخ حق بیمه ، تحت پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان؛ از ابتدای امسال تا پایان مرداد 2 هزار زن خانه دار به جمع بیمه شدگان استان اضافه شد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
20 میلیون زن خانه دار در کشور با طرح بیمه زنان خانه دار از مزایای بازنشستگی و تعهدات بیمه استفاده می کنند. سوال اصلی این است که شرایط استفاده از این بیمه چیست؟ از آن جایی که زنان خانه دار در سازمان خاصی فعالیت نمی کنند؛ بنابراین نمی توانند از این طریق از بیمه استفاده کنند ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: کل بیمه شدگان تامین اجتماعی شهرستان ابهر 38 هزار و 75 نفر است که از این تعداد 2 هزار 258 نفر بیمه شدگان زنان خانه دار و دختران ایرانی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
زنان خانه دار مانند بسیاری از اقشار و طیف های مختلف جامعه می توانند تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار بگیرند و از خدمات این سازمان بهره مند شوند.گروه هدف این نوع بیمه تمامی زنان و دخترانی هستند که در رده های سنی 18 تا 50 سال قرار دارند و فاقد پوشش بیمه ای هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از جمله صندوق های بیمه اجتماعی است که افرادی همچون ساکنان دائمی روستاها و مناطق عشایری، کشاورزان، شاغلان مشاغل فصلی، کارگران ساختمانی، دارندگان مشاغل خانگی، زنان سرپرست خانواده ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان چرم دوزی یکی از رشته های صنایع دستی است که هنوز زنده، پرکاربرد و منعطف با خانه و خانواده است و این روزها جمعیت زیادی از زنان خانه دار و افراد توان خواه، مبتلابه اتیسم و دارای معلولیت به این شغل، اشتغال دارند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۴    
بیمه پارسیان با حمایت از نقش زنان خانه دار در امر خطیر تربیت فرزندان فضای مناسبی در جهت درآمد زایی این قشر زحمت کش در نظر گرفته است.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بعضی از بانک های کشور، تسهیلاتی با عنوان وام زنان خانه دار را ارائه می کنند.
آوای سرحد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شعبه تامین اجتماعی خاش گفت: بیمه زنان خانه دار سازمان تامین اجتماعی از جمله حمایت هایی است که به آسانی و در کوتاهترین زمان ممکن ارائه و فرآیند ورود به جمع بیمه شدگان تامین اجتماعی بر اساس این قانون به سادگی انجام میشود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در سال های اخیر بودجه بیمه قالیبافان نیز در هاله ای از ابهام قرار داشت و به همین دلیل اواخر سال قبل مرکز ملی فرش از نمایندگان مجلس خواست که در بودجه امسال بیمه قالیبافان در تبصره 14 آورده شود ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۷    
تحلیلگر مالی برجسته پیتر شیف که به دلیل نفرت شدیدش از بیت کوین و پیش بینی ها از روندهای اقتصادی شهرت دارد به تازگی به ارزیابی وضعیت کنونی و آتی تورم در آمریکا پرداخته است ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان ؛ مهدی شفیعی مدیرکل تأمین اجتماعی استان خراسان رضوی چهارشنبه 21 تیرماه (1402) با حضور در ایران خودرو خراسان از خطوط تولید این شرکت بازدید و در نشستی مشترک با بیژن زاهدی فرد مدیرعامل ایران خودرو خراسان به گفتگو در خصوص بهبود تعاملات پرداختند. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه در وزارت صمت از تمامی صنعتگران در حوزه های گردشگری و صنایع دستی حمایت می کنیم،گفت: برخی از استان ها باید بیش از پیش همت خود را بر توسعه گردشگری و صنایع دستی متمرکز کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بیمه زنان خانه دار و دختران که در سازمان تأمین اجتماعی ذیل طرح فراگیر بیمه خانواده ایرانی تعریف شده، یکی از انواع پوشش های بیمه ای طراحی شده از سوی این سازمان برای گسترش پوشش بیمه اجتماعی به تمامی زنان و دختران کشور است.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۳    
نجمه کریمیان به گزارش پایگاه خبری ربیع ، خانه داری کاری پر زحمت ،همیشگی و بدون مرخصی و تکراری است، که نه دست مزدی به آن تعلق می گیرد و نه به رسمیت شناخته شده است.زنان خانه دار هر روز به امور خانه رسیدگی می کنند و با تمیز کردن،پخت و پز،تیمار کردن،شستن و ... ...
فرماندار چوار: اولویت صندوق در این شهرستان به خانم ها اختصاص یابد تا زنان خانه دار و فاقد بیمه در تامین معیشت خانواده در آینده نقش داشته باشند . به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ایلام، محمد قیصرزاده مدیر استان در دیدار با ابراهیم یعقوبی فرماندار شهرستان چوار ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه برنامه هفتم توسعه و توجه به مادران خانه دار در این برنامه گفت انتظارات در این بخش برآورده نشده است و سعی می شود پیشنهادهای جدید در صحن مجلس برای ارتقای وضعیت زنان خانه دار ارائه شود. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۰    
نصر: مطالعه و بررسی سه دهه مجموعه اقدام های (نه الزاما برنامه) پراکنده، بخشی و جسته گریخته اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در مصرف آب در وزارتخانه های نیرو و کشاورزی شامل فعالیت های ترویجی و آگاهی بخشی رسانه ای و غیررسانه ای، تبلیغات محیطی، انتشارات، جلسات با رهبران فکری، دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
هر اسکناس دلار آمریکا به 41 هزار و 304 تومان و حواله دلار نیز به 37 هزار و 549 تومان رسید.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
خانم هاجه دارا در دیدار با رایزن فرهنگی کشورمان در تایلند بر ضرورت برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی در تایلند و تهران به صورت مشترک تأکید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان دامپزشکی با بیان این که گوشت منجمد گوساله، حداکثر 18 تا 24 ماه عمر ماندگاری دارد گفت : عمر ماندگاری محموله وارداتی از برزیل ، 18 ماه بود، که در چندین مرحله پایش و بررسی به این نتیجه رسیدیم کالا شرایط خوبی از نظر ظاهری و بهداشتی دارد .
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه و پنج شنبه کاهش کیفیت هوا و احتمال توفان شن در شرق و جنوب خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و نوار شرقی کرمان پیش بینی می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پژوهش ها در نظام بانکی ایران در سال های اخیر نشان می دهد که برای اخذ خردترین تا کلان ترین وام بانکی، (البته برای کسانی که در مناصب دولتی مشغول به کار نیستند) باید کفش آهنین پوشید تا بتوان با صرف زمانی طولانی و ارائه مدارک به سخت گیرانه ترین شکل ممکن، وام خردی به مبلغ 50 میلیون تومان دریافت کرد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
برای خرید یک واحد خانه در تهران با 2میلیارد تومان می توانید در مناطق جنوبی و یا حاشیه ای تهران گزینه هایی را بیابید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فوق تخصص گوارش و کبد کودکان، درباره باور اشتباه برخی افراد مبنی بر اینکه موی کوتاه کودک موجب قد بلند او خواهد شد، توضیحاتی داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۳:۳۱    
قیمت جدید خودروهای مدیران خودرو اعلام شد. قیمت ام وی ام X22 دنده ای و اتوماتیک، قیمت ام وی ام X22 پرو اتوماتیک، قیمت ام وی ام X55 پرو و قیمت فونیکس FX (1.6) کاهش بین 3 الی 32 میلیونی داشتند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
برای اجاره یک ویلا در محله نیاوران به حداقل 500 میلیون و حداکثر 10 میلیارد تومان، بودجه نیاز دارید تا مالک یک واحد 210 تا هزار متری شوید.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
با وقوع سقوط مشکوک پسر جوان از یک پارکینگ طبقاتی در جنوب تهران، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مردم شهرستان های منطقه سیستان عصر امروز در اعتراض به عدم تحقق حق آبه هامون و هیرمند از جانب کشور افغانستان تجمع کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: تلاش می کنیم در اربعین امسال شرایط خوبی را برای زوار فراهم کنیم تا با خیال آسوده به سفرشان ادامه دهند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۲    
تاریخ مرحله سوم فروش سامانه یکپارچه خودرو 7 مرداد 1402، اعلام شد. اما چه کسانی امکان ثبت نام در این مرحله را دارند؟
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو دنا بر عکس خودروهای دیگر طی 24 ساعت 10 ملیون تومان افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سمند سورن پلاس یکی از خودروهای جایگزین قیمت جایگزین پژو پارس است که قیمت مدل پلاس بنزینی سال 1402 به 570 میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت سمند سورن پلاس دوگانه سوز حوالی 595 میلیون تومان اعلام شده است. برای خرید سمند تاکسی LX XU7 نیز باید 380 میلیون هزینه کنید ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رباط کریم از دستگیری سارقان منازل با شگرد تخریب دیوار و کشف 12 فقره سرقت در شهر پرند خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
قیمت کارخانه ساینا S دنده ای بنزینی حوالی 248 میلیون تومان است. همچنین طبق لیست قیمت خودروهای سایپا، قیمت ساینا گازسوز S دنده ای در کارخانه به 283 میلیون تومان رسیده است. قیمت گرانترین مدل ساینا در کارخانه یعنی ساینا S اتوماتیک نیز 330 میلیون تومان شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اسبق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعتراف کرده که این رژیم از حمله ایران و متحدانش جان به در نخواهد بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح تصویب نامه موضوع تعیین ضریب حقوق کارمندان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، قضات و بازنشستگان کشوری و لشکری در سال 1402 ابلاغ شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
گمرک اعلام کرد: بخش عمده ای از خودروهای وارداتی موجود در گمرک غرب تهران در 9 خرداد ماه سال جاری به گمرک اظهار و در انتظار صدور مجوز سازمان استاندارد جهت ادامه تشریفات گمرکی بوده اند.