سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۴:۱۴Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی امنیت ملی»

سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اخیرا قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق به تهران سفر کرد و با علی اکبر احمدیان، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
علی شمخانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نخستین اظهار نظر خود را پس از پذیرفتن مسئولیت جدید انجام داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
دیپلمات ها و تحلیلگران می گویند که راب مالی، نماینده آمریکا در امور ایران، چندین بار با امیر سعید ایروانی، سفیر ایران در سازمان ملل که پیش از اعزام به نیویورک در ماه سپتامبر، یکی از مقامات ارشد شورای عالی امنیت ملی بود، دیدار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۵    
یک فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: نگاه راهبردی سردار احمدیان به مسائل کشور و نخبگی ایشان در حوزه مسائل راهبردی یک ظرفیت با ارزشی برای استان های ساحلی کشورمان با توجه به مسؤولیت های پیشین ایشان است تا بتوان به توسعه این مناطق شتاب هرچه بیشتری داد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه شورای عالی امنیت ملی درباره علت ناکامی گفتگوهای غیرمستقیم برای تبادل زندانیان ایرانی و آمریکایی توضیح داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رویکرد سیاست زده واشینگتن عامل طولانی شدن تبادل زندانیان ایرانی و آمریکایی شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۳۳    
مهدی قمی؛ فعال رسانه ای برای رمزگشایی از عوامل کشتار مزارشریف در سال1377باید قطعات پازل آن حادثه را کشف و کنار هم گذاشت. علی ربیعی، معاون وقت شورای عالی امنیت ملی درباره شب حادثه می گوید: در شب حمله طالبان به کنسولگری ایران، باتوجه به عدم حضور حسن روحانی ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران با هشدار به اظهارات اخیر مشاور رئیس دفتر رئیس جمهور اوکراین ، آنرا برای اوکراین دارای هزینه جدی خواند .
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پیرو انتشار خبری در فضای مجازی با عنوان حصارکشی زمین آب شیرین کن عسلویه از سوی نفتی ها با دیوار بتنی... سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، ضمن تأکید برای اجرای مصوبه های شورای عالی امنیت ملی کشور اعلام کرد ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به بررسی پرونده برجام در شورای عالی امنیت ملی، برخی بر این باور اند که تعویض شمخانی باعث ایجاد برخی تغییرات در این پرونده و بروز نگاه های جدید می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نگارنده معتقد است شورای عالی امنیت ملی نقش محوری در تأمین منافع ملی و پاسداری از انقلاب اسلامی، تمامیت ارضی و حاکمیت ملی دارد و دبیری آن یک مسئولیت امنیتی- دیپلماتیک است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی می گوید تغییر دبیر شورای عالی امنیتی ملی و رفتن شمخانی تغییری در سیاست های اصولی نظام در مورد مذاکرات برجامی ایجاد نمی کند، اما حضور سردار احمدی و انرژی جدید می تواند تحرکی تازه در پیگیری سیاستها و روند گفتگوها ایجاد کند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اجلاسیه شهدای دانشجوی استان اردبیل با حضور نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی و خانواده های شهدا در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: دشمن می خواهد ایران را از یک گذشته پرافتخار منقطع کند و از همین روست که باید بدانیم در چه مختصاتی هستیم و حرکت تاریک نداشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی کشورمان در اولین دیدار رسمی خود با مشاور امنیت ملی عراق بر اجرای توافق نامه امنیتی بر سر امنیت مرزها میان دو کشور تاکید کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سایت امواج مدیا در گزارشی به نقل از منابع ایرانی خبر داد برکناری علی شمخانی از دبیری شورای عالی امنیت ملی تحت تاثیر تلاش او برای به کارگیری محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین، برای خواندن عقد نکاح دخترش بوده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴    
قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق صبح دیروز با علی اکبر احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه بویژه نحوه اجرای توافقنامه اخیر امنیتی میان دو کشور و همچنین مهم ترین تحولات منطقه ای و بین المللی گفت و گو و تبادل نظر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اجلاسیه شهدای دانشجوی استان اردبیل با حضور دکتر سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: پیشرفت کشور در حال حاضر معطل مذاکرات هسته ای نمانده بلکه فعالیت های هسته ای مناسبی را در چارچوب قوانین جهانی شاهد هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: اشک تمساحی که امروز غربی ها برای ملت ایران می ریزند بویی از صداقت و راستی در آن وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: دشمن می خواهد ایران را از یک گذشته پرافتخار منقطع کند و از همین روست که باید بدانیم در چه مختصاتی هستیم و حرکت تاریک نداشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: فاصله زیاد با اهداف رهبر انقلاب در مبارزه با فساد نیاز به آسیب شناسی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: در راستای پیشبرد اهداف عالی در خصوص مبارزه با فساد، نیازمند آسیب شناسی دقیق در سیر تحولی فرمان 8 ماده ای مقام معظم رهبری هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: بانک های کشور در سال 1402 تسهیلاتی بالغ بر 161 همت برای کارکنان خود پرداخت کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ، مبارزه با فساد را وظیفه مشترک نظام و ملت دانست و گفت: موضوع مبارزه با فساد و کالاهای قاچاق شعاری و تبلیغی نیست بلکه مسئولان نظام در مبارزه با فساد عزم راسخ داشته و مصمم هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: در مبارزه با فساد باید از 2 آفت تعارف و کارهای نمایشی به شدت پرهیز کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق، دوشنبه 8 خرداد با علی اکبر احمدیان، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار مشاور امنیت ملی عراق با اشاره به توافقنامه امنیتی ایران و عراق گفت: انتظار داریم دولت عراق در چارچوب این توافقنامه، هرچه سریع تر ضمن پایان دادن به حضور عناصر ضدانقلاب در این کشور، امنیت مرزهای این کشور با ایران را تضمین کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: مبارزه با فساد امر مهمی است که به صورت مشترک بر دوش نظام و مردم است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق امروز دوشنبه 8 خرداد 1402 با علی اکبر احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی ، مشاور امنیت ملی عراق، صبح روز دوشنبه 8 خرداد 1402 با علی اکبر احمدیان، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹    
سومین روز گردهمایی سفرا و رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور صبح امروز دوشنبه 10 خرداد 1402 با سخنرانی علی اکبر احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی در جمع سفرا و رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در وزارت امور خارجه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق در دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت که امنیت عراق را امنیت ایران و امنیت ایران را امنیت عراق می دانیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق که به تهران سفر کرده است، صبح امروز با علی اکبر احمدیان، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و با او پیرامون مسائل دوجانبه به ویژه نحوه اجرای توافق نامه اخیر امنیتی میان دو کشور و همچنین مهم ترین تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو و ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق که به تهران سفر کرده است، صبح امروز با علی اکبر احمدیان، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و با او پیرامون مسائل دوجانبه به ویژه نحوه اجرای توافق نامه اخیر امنیتی میان دو کشور و همچنین مهم ترین تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو و ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران از 1376 تا 1379 رئیس ستاد مشترک سپاه پاسداران 1379 تا 1386 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر احمدیان، دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی، در گردهمایی سفرا و رؤسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور حضور پیدا کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
دریادار علی اکبر احمدیان دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی امروز در گردهمایی سفرا و رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.
خبرهای فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲    
خبرمهم: محمد پارسا نجفی، کارشناس خاورمیانه در گفت وگو با خبرهای فوری مهم گفت: برای بهتر شدن شرایط باید رویکرد شورای عالی امنیت ملی تغییر کند.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۲    
دکتر محمدباقر ذوالقدر در پیامی، انتصاب سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده مقام معظم رهبری در این شورا را تبریک گفت و برای وی دوام توفیق آرزو کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در کویت و دبیر اندیشکده مطالعات خلیج فارس گفت: چندان موافق نیستم که دستگاه های امنیتی ایران مخالف برقراری رابطه با مصر باشند. وزارت امور خارجه نیز تنها مجری سیاست خارجی است و سیاست خارجی عموماً توسط مقام رهبری و یا شورای عالی امنیت ملی ابلاغ می شود
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پایگاه تحلیلی میدل ایست ای و اندیشکده استیمسون در تحلیل هایی به معانی تغییر دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران پرداختند. میدل ایست ای معتقد است این تغییر مقدمه نامزدی علی شمخانی برای انتخابات ریاست جمهوری 1404 است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حکمی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های 10 ساله امیر دریابان علی شمخانی در مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی، علی اکبر احمدیان را به این سمت منصوب کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان با صدور حکمی علی اکبر احمدیان را به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی را منصوب کرد. متن حکم به این شرح است؛ "جناب آقای دکتر علی اکبر احمدیان ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: بنده از نزدیک شاهد بودم مکاتبات و اظهار نظرهای زیادی از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی حتی به دستگاه های مختلف دولت و خود رئیس جمهور صورت می گرفت که عملا خیلی فایده ای نداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه طی پیامی انتصاب علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و نمایندگی رهبرمعظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی را تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از مذاکره وزیر کشور و دبیر شورای عالی امنیت ملی با رئیس مجلس برای در دستور کار قرار گرفتن طرح تشکیل سازمان ملی اقامت و تعیین تکلیف این طرح خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۴    
مسئول قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی استان اردبیل از برگزاری جشنواره مبارزه با مفاسد اقتصادی و قاچاق کالا در اردبیل خبر داد و گفت: این جشنواره با حضور عضو شورای عالی امنیت ملی آغاز به کار می کند.