پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۲۰Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعا»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی دولت نجات ملی یمن وقوع زلزله در سوریه و ترکیه و جان باختن تعدادی از شهروندان دو کشور در این حادثه را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالوهاب الدره وزیر حمل و نقل دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت: سازمان ملل از اجرای تعهدات خود برای خالی کردن نفت کش شناور صافر طفره می رود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله اعلام کرد، در مذاکرات با عربستان که با میانجیگری عمان و سازمان ملل در حال انجام است، پیرامون تمدید آتش بس سازمان ملل که اوایل ماه اکتبر 2022 میلادی منقضی شده بود، توافق شد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با وجود ادامه هشت سال جنگ در یمن، اما به تازگی برخی منابع وابسته به دولت نجات ملی یمن از پیشرفت مذاکرات مربوط به آتش بس خبر داده و می گویند، ائتلاف سعودی عقب نشینی هایی کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز اجرایی خنثی سازی مین در دولت صنعا از شهید و زخمی شدن 30 تن در ماه اول سال جاری میلادی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع وابسته به صنعا از پیشرفت حاصل شده در مذاکرات و موافقت با تمدید آتش بس یمن خبر دادند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۲    
با ادامه جنگ و بحران انسانی ناشی از تهاجم عربستان علیه مردم یمن، عضو ارشد دولت نجات ملی در صنعا تصریح کرده که پشت پرده فاجعه انسانی این کشور مقامات آمریکایی قرار دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان یمن در صنعا سیاست یک بام و دو هوای کشورهای غربی در قبال ملت فلسطین را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۰    
مردم یمن در اولین جمعه ماه رجب، سالروز ورود امام علی علیه السلام به این کشور و اسلام آوردن آن ها به محض شنیدن دین مبین اسلام از زبان این امام همام را جشن گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن اقدام مسئولان دانمارک مبنی بر اعطای اجازه به رهبر حزب راست گرای افراطی برای اهانت به قرآن و سوزاندن آن را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نخست وزیر یمن ضمن تمجید از عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی، از مواضع تهران در حمایت از صنعا تشکر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از اعضای مجلس شورای انصارالله یمن با اعلام اینکه رایزنی های اخیر بین ائتلاف عربی و این جنبش به راه حل هایی رسیده است، تصریح کرد که به زودی اطلاعیه ای در مورد جزئیات توافق های انجام شده و آتش بس منتشر خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۵    
رئیس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد: صنعا در طول هشت سال تجاوز آمریکایی- سعودی به یمن، جدیت و گرایش خود را به سمت صلح ثابت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
صنعا تجاوزات نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین را محکوم کرد که طی آن 9 تن شهید و 20 تن دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۵    
شبکه تلویزیونی المسیره از برگزاری تظاهرات گسترده زنان در صنعا پایتخت یمن در اعتراض به اهانت دست نشانده های لابی صهیونیستی به قرآن کریم در سوئد خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۷    
معترضان یمنی با تجمع در صنعا ضمن محکوم کردن سوزاندن قرآن در سوئد، علیه آمریکا و اسرائیل شعار دادند و پرچم آنها را آتش زدند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۰    
مرکز حقوق و توسعه عین الانسانیه در صنعا تایید کرد که در پی تجاوزات آمریکا و عربستان سعودی به منطقه الحدیده سه کودک یمنی شهید و 9 نفر دیگر مجروح شدند که یکی از مجروحان نیز کودک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم شهرهای صنعا و الحدیده یمن، با برگزاری تظاهرات تأکید کردند جنایت سوئد باید پاسخ داده شود و سفرای این کشور از کشورهای اسلامی اخراج شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در راهپیمایی صنعا علیه اقدام موهن سوئد در بیانیه پایانی خود جنایت به آتش کشیدن قرآن کریم را به شدت محکوم کرده و آن را ادامه اقدامات خصمانه علیه اسلام برشمردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان صنعا تحرکات انگلیس علیه یمن را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
پارلمان صنعا تحرکات انگلیس علیه یمن را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در بیانیه ای موضع جنایتکارانه انگلیس در قبال ملت یمن و کارشکنی آن در برابر تلاش های صلح را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت صنعا با محکومیت اظهارات سفیر انگلیس در یمن اعلام کرد، انگلیس هر روز در رنج مردم یمن دست دارد و با گستاخی تمام در سنگر مفسدان، دزدان وتروریست ها می ایستد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
توافق آتش بس به نظر در دسترس و نکته مهم این است در مذاکرات اخیر نوعی توازن سیاسی اعمال شده، توازنی که حاصل توانمندی های صنعا در جبهه های مختلف سیاسی و نظامی و چربش اراده صنعا به طرف مقابل و حتی حامیان بین المللی آن است ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین انصارالله و عربستان با میانجیگری عمان احتمالا در آینده ای نزدیک شاهد برقراری آتش بس موقت در یمن باشیم، گفت: با توجه به اخبار منتشر شده به نظر می رسد که عمده شروط انصارالله برای آتش بس از سوی ریاض پذیرفته شده است. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا با واکنش به بیانیه رئیس جمهور آمریکا درباره نقش امارات در یمن، این بیانیه را نشانگر ماهیت نقش مخرب آمریکا در برقراری صلح برشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه یمن بیانیه اخیر جو بایدن را که دربرگیرنده محکومیت ضمنی حق صنعا در دفاع از مردم و خاک خود بود، مورد انتقاد قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۵:۱۷    
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا با واکنش به بیانیه رئیس جمهور آمریکا درباره نقش امارات در یمن، این بیانیه را نشانگر ماهیت نقش مخرب آمریکا در برقراری صلح برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۳:۰۱    
وزارت خارجه یمن تأکید کرد محکومیت ضمنی رئیس جمهور آمریکا از حق صنعا برای مقابله با تجاوزات، ماهیت نقش آمریکا در ممانعت از صلح را آشکار می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۶    
پس از سفر نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل به صنعا، نشانه هایی جدی از تمدید آتش بس بین ریاض و صنعا به چشم می خورد. گفته می شود ریاض با شروط انصارالله برای پرداخت حقوق کارمندان، تکمیل معامله تبادل اسرا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع از جدیدترین تحولات حاصل شده، میان انصارالله یمن و ریاض و اینکه عربستان با خواسته های صنعا موافقت کرده است، خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
صنعا بار دیگر تاکید کرد که شرط اساسی صلح در یمن، صلح همه جانبه برای کل یمن و همه مردم این کشور است، نه برای یک گروه، حزب، فرقه یا منطقه ای.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
الاخبار با اشاره به توافق صنعا و ریاض بر سر تمدید آتش بس، از مثبت بودن دور اخیر مذاکرات صنعا، عمان و ریاض خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند که ریاض خواسته های انصارالله یمن برای تمدید آتش بس به ویژه درباره پرونده های انسانی از جمله پرداخت حقوق کارمندان دولت را قبول کرده است و درنتیجه دو طرف درباره تمدید آتش بس به توافق رسیده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن در گزارشی به شورای امنیت گفت که مذاکرات مثبت و سازنده ای با رهبران یمنی در صنعا داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورایعالی سیاسی یمن در نشستی با حضور مقامات برجسته یمن، آن ها را در جریان تازه ترین تحولات سیاسی و نتیجه رایزنی ها با هیئت عمانی در صنعا قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرستاده سازمان ملل متحد در تلاش برای احیای آتش بس در یمن، وارد صنعا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده سازمان ملل در یمن برای مذاکره با انصارالله جهت تمدید آتش بس در این کشور وارد صنعا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه بین المللی صنعا با اشاره به محاصره ظالمانه ائتلاف سعودی علیه یمن به ویژه فرودگاه صنعا به ارائه آماری از پروازها و جابجایی مسافر در این فرودگاه قبل از جنگ سعودی پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هیئت عمان در سفرش به صنعا که روز یکشنبه به پایان رسید به همگرایی دیدگاه های انصارالله و ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی در چارچوب تلاش ها برای حل جنگ یمن دست یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
میانجی عمانی برقراری صلح در یمن، دومین سفر خود به صنعا را بدون اعلام دستیابی به نتیجه مشخص پایان داد، رویدادی که احتمال از سرگیری درگیری ها را بیشتر کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۵    
بانوان یمنی در میدان "جامع الشعب" در صنعا گرد هم آمدند و میلاد حضرت زهرا علیها سلام را گرامی داشتند و با ایشان تجدید پیمان کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعاتی پس از گزارش منابع یمنی درباره خروج هیأت میانجی عمان از یمن، رئیس هیأت مذاکره کننده صنعاء مذاکره با هیأت عمانی را به عنوان میانجی مذاکرات آتش بس با ائتلاف سعودی مثبت خواند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱    
یک هیئت عمانی روز چهارشنبه وارد صنعا، پایتخت یمن شد تا با رهبران انصارالله درباره تحولات این کشور گفتگو کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هیئت عمانی که برای مذاکره درباره تمدید آتش بس در یمن به صنعاء سفر کرده بود، پس از گذشت چهار روز بدون اعلام نتیجه ای، این سفر را پایان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۲    
جنبش انصار الله یمن از تعویق سفر فرستاده سازمان ملل در امور این کشور به صنعا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
انصارالله یمن اخبار منتشر شده درباره مخالفت این جنبش با استقبال از فرستاده دبیرکل سازمان ملل به یمن را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۵    
مقامات وزارت بهداشت یمن در کنفرانسی خبری در بزرگترین مرکز دیالیز این کشور در صنعا درباره تمام شدن ذخایر دارو های دیالیز در یمن هشدار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ؛ از صنعا، در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام ا.. علیها، صد ها شهروند زن یمنی در صنعا پایتخت این روز را گرامی داشتند آنان حضرت زهرا سلام ا.. علیها را الگوی اخلاقی و رفتاری برای زنان مسلمان در تمام دوران دانستند. ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۴    
عضو تیم ملی مذاکره کننده یمن، با ضعیف دانستن احتمال رسیدن به توافق آتش بس جدید، از انتقال به گزینه نظامی سخن گفت.