چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۳۶Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روان گردان»

ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مراسم امحای 860 کیلوگرم مواد مخدر و روان گردان مکشوفه طی نیمه نخست سال جاری در کرمانشاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از توقیف محموله 200 هزار عددی قرص روان گردان ترامادول و دستگیری فرد متخلف در ایست و بازرسی پلیس این شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کمیکال جزو دسته مواد روان گردان محسوب می شود که به صورت دانه های ریز قهوه ای رنگ تولید می شود. از عوارض این ماده می توان به اعتیادآوری قدرتمند و روان گردان شیمیایی نام برد که مستقیم بر سلول های خاکستری مغز تاثیر بسیار مخربی دارد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سوسن نوری در کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی و تاثیرات آن بیان کرد: فقدان و فقر اطلاعات در بین نوجوانان زمینه گرایش آنان به مصرف مواد را در راستای یافتن آرامش، لذت کاذب و رهایی از اضطراب ها و افسردگی ها فراهم می کند ...
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
کارشناس پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان با اعلام اینکه ماده مخدر کمکیال که به تازگی رواج پیدا کرده، تا 800 برابر از مواد سنتی مانند حشیش قوی تر و اثرگذاری مخرب تری دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۴    
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: 11 هزار نخ سیگار قاچاق و قرص روان گردان توسط پلیس آگاهی در بروجرد کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بروجرد - فرمانده انتظامی بروجرد از کشف سیگارهای قاچاق و قرص های روان گردان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس بیمارستان 17 شهریور آمل جواد روحی در تاریخ 6 شهریور ماه 1400 براثر زخم فشاری و بستر به همراه آبسه، با شدح حدل استفاده از قرص های روان گردان در سانس قوق تخصصی جراحی ترمیمی این بیمارستان، بستری و پس از درمان روز چهاردهم شهریور ماه همان سال مرخص شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۵    
به گفته دادستان عمومی و انقلاب هندیجان؛ 759 کیلوگرم مواد مخدر و روان گردان در این شهرستان کشف و توقیف شد. فردوس افشون گفت: 759 کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان شامل؛ 470 کیلوگرم حشیش، 239 کیلوگرم شیشه و 50 کیلوگرم هروئین در شهرستان هندیجان کشف و توقیف شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فردوس افشون اظهار کرد: این میزان مواد شامل 470 کیلوگرم حشیش، 239 کیلوگرم شیشه و 50 کیلوگرم هروئین است که در راستای مبارزه با قاچاقچیان و فروشندگان موادمخدر و با رصد اطلاعاتی اداره کل اطلاعات، نیروی دریایی سپاه و فراجای استان و شهرستان هندیجان شناسایی و پس از دستور قضایی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۱:۱۹   + ۶۸ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : در صورت کشف مواد مخدر و روان گردان از هر زائر، به موجب ماده 17 قانون مبارزه با مواد مخدر، فرد متخلف در مرحله اول یک تا 5 سال و در مرحله دوم 5 تا 15 سال ممنوع الخروج خواهد شد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در اتفاقی عجیب، ماده ی روان گردان سیلوسایبین که با نام مجیک ماشروم نیز شناخته می شود، توانست مشکل ناتوانی در تصویرسازی ذهنی یک زن را درمان کند. تبلیغات ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری متهمی که اقدام به تبلیغ و فروش مواد روانگردان در فضای مجازی می کرد، خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به افزایش مواد روان گردان جدید در جهان و گسترش بازار این مواد، نسبت به تبلیغات این مواد در فضای مجازی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۰    
420 عدد انواع قرص های روانگردان و 2 هزار گرم شربت متادون قاچاق در شهرستان فیروزآباد کشف شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سومین نشست کمیته فرهنگی پیشگیری مبارزه با مواد مخدر و دومین نشست کمیته مبارزه با مواد مخدر، روان گردان ها، مخدر دیجیتال و فضای مجازی با حضور کارشناس کمیته فرهنگی پیشگیری دبیرخانه شورای هماهنگی مباره با مواد مخدر، رئیس کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
صرف کنندگان با مصرف کمیکال با مشکل اوردُز مواجه می شوند ضمنا تولید این قرص هیچ استانداردی ندارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: استفاده از مواد روان گردان ، مواد مخدر و نوشابه های الکلی منجر به توقیف خودرو تا 6 ماه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
مدتی است ماده روانگردان جدیدی با اسامی خیابانی کِمیکال ، کمیک و بونزای به فروش می رسد که ظاهر این مواد، به شکل ماده گیاهی خردشده سبزرنگ (گاه معطر) است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف و ضبط 10 هزار و 720 قرص روانگردان ترامادول رویال، تیموس و ایکس 3 در شهرستان بویین زهرا خبر داد.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا مجازات خرید و فروش، حمل، نگهداری و مصرف مواد مخدر و روان گردان ها در کشور عراق را تشریح کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا درباره به همراه داشتن داروهای غیرمجاز از سوی زائران حسینی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۷    
یک کارشناس علوم شناختی، رسانه را ابزاری قدرتمند در جنگ ترکیبی عنوان کرد و گفت: رسانه در جنگ ترکیبی مانند قرص روان گردان در جنگ شناختی عمل می کند که منطق مخاطب را از او می گیرد و هنجارهای ذهنی او را تغییر می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب امیدیه گفت: سه کیلوگرم مواد روان گردان شیشه در این شهرستان کشف و ضبط شد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری با انشار یک تصویر، درباره رفتار خلاف واقع نیروی انتظامی اطلاع رسانی کرد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۶    
محمدمهدی اعلائی استاندار و رئیس شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از مصطفی غفوری فرماندار و مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز، به جهت اقدامات و خدمات موثر در امر مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها در سطح شهرستان و استان تقدیر به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند 4 نفره قاچاق مواد روانگردان خبر داد و گفت: در این عملیات پلیسی، 3 کیلو گرم شیشه از مخفیگاه قاچاقچیان کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از دستگیری چهار خرده فروش مواد مخدر در این استان خبر داد و گفت: دو کیلو و 128 گرم انواع مواد شیشه و تریاک و روان گردان از این افراد کشف شد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گل ها و مخصوصاً دانه های اسپند سرشار از آلکالوئید های گروه بتا-کربولین است که همگی بازدارنده های مونوآمین اکسیداز هستند؛ به همین دلیل خوردن جوشاندهی اسپند در اندازه های کم (1 الی 3 گرم) خواص ضدافسردگی و آرام بخش و در اندازه های زیاد (3 الی 15 گرم) خواص روان گردان دارد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی مواد افیونی و کشف 1200 گرم هروئین و 500 گرم ماده روان گردان شیشه از مخفیگاه متهم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۸    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری 2 قاچاقچی سابقه دار و کشف 27 کیلوگرم شیشه خبر داد و گفت: قاچاقچیان با هدف توزیع مواد مخدر در تهران، اقدام به تهیه و قاچاق محموله روان گردان از مرز های جنوب شرقی کشور می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
20 تن انواع مواد مخدر و روان گردان غیر دارویی کشف شده در خراسان رضوی، نابود شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
20 تن مواد مخدر و روان گردان در مشهد نابود شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: به خاطر اعتیاد شدیدی که به موادمخدر صنعتی و قرص های اعصاب و روان دارم، از طریق جمع آوری ضایعات و سرقت روزگار خودم را می گذرانم ولی زمانی که از برخی قرص های خاص روان گردان استفاده می کنم، دیگر حال خودم را نمی فهمم و کنترل رفتارم دست خودم نیست تا جایی که...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
پس از طلاق جنجالی برد پیت و انجلینا جولی ، سرانجام علت واقعی این طلاق خبرساز هالیوودی ، توسط برد پیت افشا شد . به گزارش وقت صبح ، برد پیت برای نخستین بار پس از رسانه ای شدن ماجرای طلاقش از آنجلینا جولی در این باره صحبت کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نظرآباد- فرمانده انتظامی نظرآباد از دستگیری یک فروشنده ماده روان گردان شیشه خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم این ماده مخدر کشف شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
الکل یک ماده روان گردان با خواص وابستگی است که قرن ها در بسیاری از فرهنگ ها به طور گسترده استفاده می شود. مصرف مضر مشروبات الکلی باعث بار بیماری و پیامدهای اجتماعی و اقتصادی قابل توجهی می شود
ایثار   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۵:۵۱    
کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و شناسایی مواد روان گردان با حضور سرهنگ علی اکبر اسدی از ستاد مبارزه با مواد مخدر و با حضور سید محمدرضا گوهری ریس بنیاد و محمدرضا عباسیان معاونت تعاون منطقه یک مشهدمقدس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۷    
فرمانده انتظامی شهرستان دورود ازشناسایی و دستگیری 15 خرده فروش و کشف بیش از 2 کیلوگرم انواع مواد مخدروبیش از 400 عدد قرص روان گردان در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سردار مومنی در پیامی خطاب به دکتر ایمانیه از تلاش های استاندار فارس در امر مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در دورود برگزار و در این طرح 15 متهم دستگیر و تعداد 2 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه، 8 قبضه سلاح گرم، تعدادی سلاح سرد، بیش از یک کیلوگرم انواع موادمخدر، مقادیری قرص روان گردان از متهمان کشف شد.
ایتنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - غول های فناوری بخشی از جنبش رواج روان گردان هایی اند که می گویند قدرت افراد را بیشتر می کند و به پیشرفت های تجاری منجر می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۲    
کرمان نو- عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بم با اشاره به اینکه روان گردان ها دسته ای از مواد طبیعی یا ساختگی گفته می شود که موجب تأثیر بر مغز و سلسله اعصاب می شوند و مغز را از حالت طبیعی خارج می کنند گفت: اثر اصلی این مواد تغییر دادن شناخت و ادراک فرد است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، سردار رادان دستور امحای بیش از 64 تن انواع موادمخدر و روان گردان در بیرجند را صادر کرد. این دستور به صورت ویدئو کنفرانس با حضور برخی مقامات لشکری و کشوری در ستاد کل مبارزه با مواد مخدر صادر شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۶    
در بحث عرفانی توصیه به مراقبت از تغذیه داریم، اما مصرف مواد مخدر و یا روان گردان یا هر موادی برای دریافت تجربه معنوی در عرفان اسلامی به هیچ وجه قابل قبول نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با روز جهانی مبارزه با موادمخدر، سردار رادان دستور امحای بیش از 64 تن انواع موادمخدر و روان گردان در بیرجند را صادر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۸    
#والد-آگاه-فرزند-ایمن نوجوان عزیز: در صورت هر گونه تعارف برای مصرف مواد مخدر و روان گردان ها با قاطعیت بگو "نه" مصرف نمی کنم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۴    
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ایران با کشف حدود 800 تن روان گردان و مواد مخدر بالاترین میزان کشف مواد افیونی را داشته و بنابر گزارش سازمان ملل رتبه اول کشف را داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه موادمخدر و روان گردان ها در سطح جهان یکی از 4 بحران عمده ای است که جهان را به سمت نابودی پیش می برند، گفت: جهان، 114 سال درگیر مبارزه با بحران موادمخدر است.