پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۰:۱۰Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

خبرگزاری میراث آریا   ۳ ساعت پیش    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: مجموعه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با ادبیات و ساختاری جدید برای معرفی، فروش و رونق صنایع دستی و سوغات دستی استان در قالب نمایشگاه به معرض دید گردشگران نوروزی و مردم داده و سبک جدیدی از دیپلماسی فرهنگی را معرفی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در بودجه سال جاری تکمیل پروژه های عمرانی با پیشرفت بالا هدفگذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: اگر تولید قادر به پاسخ به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی خود باشد و با ارزآوری خارجی و گردش سرمایه داخلی به پایه پولی و مالی ثبات دهد، ارزش پول ملی افزایش می یابد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۸    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان اشتغال ایجاد شده طی سال قبل را در استان بیش از 61 هزار نفر ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: دو هزار و 263 واحد تولیدی استان فعال و 423 واحد نیز غیرفعال هستند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی با اعلام اینکه در اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران تعداد 5937 نفر تبدیل وضعیت شده اند گفت: در سال 1401 تعداد 3266 نفر مشمول اجرای این قانون و بهره مند شده که بیش از 45 درصد تبدیل وضعیت شده گان برنامه ششم توسعه کشور در استان آذربایجان غربی بوده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: یک هزار و 27 نفر امسال طی فرآیند آزمون در هفت دستگاه اجرایی به کارگیری می شوند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۹    
شهرداری آبدانان به درجه ( 7 ) ارتقا یافت با پیشنهاد و پیگیری استاندار ایلام، شهرداری آبدانان به درجه ( 7) ارتقا یافت. | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، با پیشنهاد و پیگیری دکتر حسن بهرام نیا استاندار ایلام مبنی بر ارتقا درجه شهرداری آبدانان ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ورزشگاه 5 هزار نفری چالوس دومین مقصد مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در صبح روز شنبه پنجم فروردین بود. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز در دیدار نوروزی دکتر بهزادفر رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با استاندار خراسان شمالی، دکتر حسین نژاد گفت: تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید منوط به داشتن آمار و برنامه ریزی است که می تواند ما را در پیشبرد اهداف کمک کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۷    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نرخ تورم را در استان 50.4 درصد ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در استان 44.8 درصد و بالاتر از میانگین کشوری است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: رشد تولید نه تنها به مهار تورم در جامعه کمک می کند بلکه بهبود شاخص های اقتصادی استان اردبیل را نیز به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: نوروزگاه فرصتی مناسب برای معرفی آیین ها، ظرفیت ها و توانمندی های استان به مردم ایران و جهان است.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بهنام صحرانورد؛ بازار: انگیزه نگارش این تحلیل، مانع تراشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پرداخت حقوق اسفند ماه جامعه فرهنگیان می باشد. بر طبق قوانین جاری کشور، پرداخت حقوق کارمندان، از بدیهی ترین حقوق کارمندان می باشد ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بخش دیگری از این پیام آورده است: در سالی که گذشت تمامی تلاش و کوشش خدمتگزاران شما مردم در این سازمان دستیابی به اهداف تعیین شده سال تولید؛ دانش بنیان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: کارکنان 24 دستگاه اجرایی استان بوشهر مشمول پاداش می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از پرداخت یک ماه حقوق به عنوان پاداش به کارمندان و کارکنان دولت خبر داد و گفت: بر این اساس به کارمندان 24 دستگاه اجرایی استان بوشهر این پاداش پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به برگزاری 12 جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران به همراه بیش از 70 دستور کار و 130 مصوبه در سال 1401 از ادامه خدمت رسانی با قوت بیشتر در سال 1402 برای شهروندان استان تهران خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
به گزارش پایگاه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ "دکتر محمد طیب صحرایی" در آخرین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال 1401 که با حضور سرپرستان معاونت های عمرانی، اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه فاز اول 7 مجتمع اداری استان کرمان هفته دولت 1402 به بهره برداری می رسد گفت: با بهره برداری از این پروژه ها مشکل اجاره نشینی 48 اداره در شهرستان های استان برطرف می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روح الله حضرت پور نماینده ارومیه در مجلس در توییتی نوشت: در تماسی که با وزارت آموزش و پرورش داشتم نسبت به تاخیر پیش آمده در پرداخت حقوق معلمان گلایه م مطلع شدم که حقوق و رتبه بندی اسفندماه تا ساعتی دیگر پرداخت خواهد شد اما متاسفانه به دلیل کارشکنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت : در سال 1401 در اعتبارات هزینه ای بالغ بر یک هزار و 101 میلیارد تومان در اختیار 24 دستگاه استان قرار گرفت که 986.5 میلیارد تومان حقوق و بند سایر بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به توفیقات استان کرمان در سال جاری گفت: کسب رتبه نخست در بین استان ها در اجرای چرخه مدیریت بهره وری، رتبه چهارم کشور در کاهش نرخ بیکاری، ارتقاء شاخص ملی امنیت سرمایه گذاری به چهارمین رتبه ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مجید دهقانی زاده در این نشست فلسفه وجودی ستاد درآمدها و تجهیز منابع استان را تحقق حداکثری درآمدهای مصوب در قانون بودجه عنوان کرد و گفت: تدوین سند برنامه عملیاتی منجر به شناسایی منابع جدیدی در استان شد ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: 77.6 درصد از مجموع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در سال جاری به استان تخصیص یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از تخصیص 73,1 درصدی اعتبارات عمرانی این استان خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۱    
تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل اداری و مالی استانداری ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۳    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان با معاونت برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۸    
قرارداد پژوهشی تهیه برنامه اقتصادی و اشتغالزایی روستا های بدون برنامه استان بین سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جهاددانشگاهی همدان منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تامین اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهور به استان در اولویت اعتبارات در سال آینده قرار دارد.
معاون توسعه مدیریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان با قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اظهار داشت: تدوین برنامه عملیاتی در ابتدای هرسال کمک می کند تا ابزار مدیریتی در اختیار روسا و مدیران قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۸    
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: حقوق امسال کارکنان ادارات کرمان به طور کامل پرداخت و بودجه های هزینه ای استان 100 درصد محقق شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی لرستان، معاونت فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونت توسعه و رئیس برنامه و بودجه دامپزشکی استان از کشتارگاه گلشن دام خرم آباد بازدید به عمل آورد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی کردستان در معیت معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس اداره برنامه و بودجه اداره کل دامپزشکی ظهر روز شنبه مورخ 1401/12/27با مهندس ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان دیدار و گفتگو کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - کارشناس اقتصادی حامی دولت سابق در مجادلات سیاسی، این بار مدعی شد دولت سیزدهم، دنبال تدوین بودجه انبساطی است. مهدی پازوکی در چند دولت مدعی اعتدال و اصلاحات، به عنوان مشاور اقتصادی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل مرکز مدارک اقتصاد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران بازنگری طرح آمایش سرزمینی را در استان ضروری دانست و گفت: این سند راهبردی و آینده نگر است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، دکتر دوست محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام در دیدار با دکتر احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: تدوین سند توسعه صادرات از نیازهای اساسی در استان است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۴    
چهارمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت با حضور بهروز رحیم زاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل برگزار گردید .
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۸    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نرخ مشارکت اقتصادی را در استان 44.8 درصد ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 400 طرح در کارگروه زیربنایی استان تعیین تکلیف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی در دیدار رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی بر رفع مسائل به منظور گسترده تر شدن خدمات جهاددانشگاهی تاکید شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: با تخصیص 72 درصدی اعتبارات امسال به استان بوشهر، شاهد انقلابی در تخصیص بودجه به این استان هستیم که در طی 10 سال گذشته بی نظیر بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به تهیه 176 مصوبه سفر رئیس جمهور به استان گفت: 26 درصد پروژه ها پیشرفت بالای 80 درصدی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: از محل اعتبارات استانی، ارزش افزوده، مصوبات سفر رئیس جمهوری 7 هزار میلیارد تومان به دستگاه های مختلف برای اجرا و تکمیل طرح ها پرداخت شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز 5شنبه 25 اسفندکاه 1401 ، دکتر رجائی فر ، مدیر کل دامپزشکی استان به همراه تعدادی از مسئولین دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد با دکتر شاهینی ، رییس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کردند.
معصومه ابراهیمی هژیر سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با مهندس تورج الوانیان سرپرست و معاون هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان دیدار کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی کردستان ، مراسم تجلیل از نمونه های بخش دولتی و بخش غیر دولتی دامپزشکی کردستان در سال 1401 صبح روز چهارشنبه مورخ 24/12/1401 با حضور مدیر کل حوزه ریاست ، حقوقی و ارزیابی عملکرد سازمان دامپزشکی کشور ...