پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۰۴Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیر عبداللهیان»

وزیر خارجه آفریقای جنوبی در دیدار امیرعبداللهیان از تقویت همکاری های اقتصادی 2 کشور استقبال و ابراز امیدواری کرد که زمینه سفر رئیسی به پرتوریا و دیدار روسای جمهور 2 کشور در آینده نزدیک فراهم شود.
برترین ها / ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه در سفر به کیپ تاون، با وزیر خارجه آفریقای جنوبی دیدار و گفتگو کرد.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه: در نظم جدید جهانی هر جا موضوع مهمی مورد بحث است، جمهوری اسلامی ایران غایب نیست.
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: بین تهران و قاهره هیچ مشکل دوجانبه ای وجود ندارد. به گزارش ایسنا، حسین امیر عبداللهیان در گفت وگویی در ارتباط با روابط ایران و مصر و تلاش عمان در این ارتباط گفت ...
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه کشورمان درباره حضورش در اجلاس وزرای خارجه گروه بریکس، نوشت: حضور فعال در مجامع بین المللی یکی از گام های دکترین سیاست خارجی متوازن دولت است.
امیر عبداللهیان گفت: رییس جمهور دستور ویژه ای در خصوص مذاکره با طالبان درخصوص حقابه هیرمند داده است.
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه: مذاکرات حق آبه هیرمند در آستانه به نتیجه رسیدن است.
انتخاب   ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در گفت وگویی گفت: در روز های اخیر درگیری های پراکنده ای در برخی از نقاط مرزی صورت گرفت و مقامات هیأت حاکمه افغانستان به صراحت اعلام کردند که هیچ برنامه هدفمندی پشت سر این درگیری ها نبوده است. برای ما شرایط در افغانستان قابل درک است.
امیرعبداللهیان گفت: بدون تردید ایران یک کنشگر و قدرت اصلی در تحولات منطقه ای است و در سطح جهانی هم جمهوری اسلامی از کنشگران اصلی به شمار می رود.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش وارد فرودگاه شهر کیپ تاون شد به گزارش شفقنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که با هدف شرکت در نشست وزرای خارجه عضو گروه بریکس به آفریقای جنوبی سفر کرده است، دقایقی پیش وارد فرودگاه شهر کیپ تاون شد. انتهای پیام ...
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه که با هدف شرکت در نشست وزرای خارجه عضو گروه بریکس به آفریقای جنوبی سفر کرده است، دقایقی پیش وارد فرودگاه شهر کیپ تاون شد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه صبح امروز در راس هیاتی برای شرکت در نشست دوستان بریکس در حاشیه اجلاس وزیران خارجه بریکس، وارد کیپ تاون شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان همراه با یک هیئت عالی رتبه سیاسی به منظور شرکت در اجلاس وزرای امور خارجه گروه بریکس وارد کیپ تاون در آفریقای جنوبی شد.
وزیر امور خارجه کشورمان که با هدف شرکت در نشست وزرای خارجه عضو گروه بریکس به آفریقای جنوبی سفر کرده است، دقایقی پیش وارد فرودگاه شهر کیپ تاون شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در تماس تلفنی با همتای ترکیه ای خود، پیروزی رجب طیب اردوغان را در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه و همچنین پیروزی حزب عدالت و توسعه را در انتخابات پارلمانی این کشور تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۷۱ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در جمع روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور گفت: در کنار باز بودن مسیر دیپلماتیک برای رفع تحریم های ظالمانه، به صورت جدی مسیر خنثی سازی تحریم ها را دنبال خواهیم کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه برای شرکت در نشست وزرای خارجه کشورهای دوست گروه بریکس عازم آفریقای جنوبی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر خارجه کشورمان در تماس با همتای ترکیه ای خود، پیروزی اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه و همچنین پیروزی حزب عدالت و توسعه در انتخابات پارلمانی این کشور را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه برای شرکت در نشست وزرای خارجه گروه بریکس به کیپ تاون سفر کرد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با وزیر خارجه ترکیه خود پیروزی رجب طیب اردوغان را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وزیر خارجه آفریقای جنوبی در ابتکار عملی در حاشیه اجلاس وزیران خارجه بریکس که روز پنجشنبه برگزار می شود، از تقریبا 22 وزیر خارجه غیرعضو از جمله وزیر خارجه کشورمان برای شرکت در نشستی تحت عنوان دوستان بریکس دعوت به عمل آورده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در اجلاس وزرای امور خارجه گروه بریکس، در نخستین ساعات امروز(پنج شنبه) عازم آفریقای جنوبی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه با اشاره به سفرش به کیپ تاون برای شرکت در نشست وزرای خارجه گروه بریکس گفت: حضور فعال در مجامع بین المللی یکی از گام های دکترین سیاست خارجی متوازن دولت است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سفرای جدید هند و بنگلادش با وزیر خارجه کشورمان دیدار و استوارنامه ها خود را به وی تقدیم کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه، رودرا گاوراو شرست سفیر جدید هند در کشورمان امروز در آغاز ماموریت خود با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد. انتهای پیام/
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد بدون شک تحقق دیپلماسی اقتصادی در گرو پیوستن به پیمان های چندجانبه بین المللی است زیرا می تواند ویژگی هایی مانند مبادله بدون دلار، عدم توجه به تحریم های غرب و غیره را برای کشورمان رقم بزند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۶    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. نزدیکی تهران و ریاض یک توافق تاکتیکی نیست ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر این که روابط ایران و عربستان یک توافق تاکتیکی نیست، گفت که ریاض، سرمایه گذاری اقتصادی در ایران را در اولویت قرار داده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای بریکس در اواخر هفته جاری در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی برگزار می شود و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان به دعوت رئیس جمهور این کشور آفریقایی در اجلاس وزیران امور خارجه این گروه شرکت می کند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
امیر عبداالهیان در دیدار با در دیدار خلیفه شاهین المرر وزیر مشاور دولت امارات متحده عربی گفت: روابط دوکشور در دو سطح دولتی و بخش خصوصی توسعه می یاید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار خلیفه شاهین المرر وزیر مشاور دولت امارات متحده عربی از امارات به عنوان شریک تجاری مورد اعتماد یاد کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۳۴    
علی علیزاده، فعال رسانه ای خطاب به امیرعبداللهیان گفت: چرا وزیرخارجه خلاف نگاه رهبر ایران، فضا را علیه افغانستان متشنج می کند؟
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با روزنامه فرانسوی فیگارو در ارتباط با جدیدترین تحولات درباره مذاکرات برجامی گفت: ما مذاکرات طولانی در وین داشتیم. ما به توافق نزدیک بودیم اما طرف مذاکره کننده ما مطالبات بیش از حدی داشت که مانع پیشرفت مذاکرات شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم : امیرعبداللهیان با انتقاد از اینکه حمایت از تروریست ها با حقوق بشر مرتبط نیست، این سوال را مطرح کرد: حقوق بشر چه نسبتی با حمایت از تروریستها دارد؟
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گردهمایی روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور عصر امروز با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، امیر موسوی فرمانده ارتش و سردار سلامی فرمانده سپاه در وزارت خارجه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار دبیرکل تعامل و اقدامات اعتمادساز در آسیا (سیکا) درباره حضور نامیمون رژیم صهیونیستی در این سازمان و نقش مخرب و غیر سازنده اش در فعالیت های سیکا تذکر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در دیدار غیرت ساریبای دبیر کل تعامل و اقدامات اعتماد ساز در آسیا ( سیکا) با ایشان، از تلاش ها و نقش فعال و مثبت کشور قزاقستان به عنوان رئیس دوره ای سیکا قدر دانی و تداوم حمایت جمهوری اسلامی ایران از هر نوع ابتکار عملی برای ارتقای جایگاه و تقویت کارآمدی سیکا را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان از ارتباط مستقیم ایران با اتحادیه اروپا و ارتباط با آمریکا از طریق واسطه ها درخصوص موضوع هسته ای خبر داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین گفت که روند دیپلماتیک و مذاکره با اتحادیه اروپا درخصوص موضوع هسته ای تداوم دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در پایان در ارتباط با جدیدترین تحولات درباره مذاکرات برجامی گفت: انریکه مورا از جانبه اتحادیه اروپا و همکار ایرانی من علی باقری در تماس هستند و من با جوزپ بورل (مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا) در تماس هستم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۶    
غیرت ساری بای دبیرکل سازمان کنفرانس همکاری و اعتماد سازی در آسیا (سیکا)، صبح سه شنبه 9 خرداد 1402 با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از دومین دور سفر استانی هیات دولت و رییس جمهور در انتهای هفته آینده به استان آذربایجان شرقی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سید مجید تفرشی خامنه سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در پرتغال پیش از عزیمت به محل ماموریت با دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از حوزه ماموریت خود ارائه کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، حسین امیرعبداللهیان در توییتی نوشت: سفر جناب سلطان عمان به تهران گام مهم جدیدی در مسیر تحکیم همکاری های راهبردی دو کشور ایران و عمان بود. سیاست همسایگی دولت سیزدهم، مبتنی بر راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و گسترش و تقویت روابط با همسایگان و کشورهای منطقه با جدیت به پیش می رود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر امور خارجه گفت دولت آقای رئیسی دکترین سیاست خارجی متوازن را پیگیری می کند، البته ما با همه کشورهای جهان همکاری می کنیم، اما نگاه به همسایگان در اولویت است ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در اجلاس وزیران امور خارجه گروه بریکس به آفریقای جنوبی می رود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن نذیری اصل، سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل در وین، با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در آستانه نشست آتی شورای حکام که طی هفته آتی در وین برگزار خواهد شد، ملاقات و گفت وگو کرد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با اعلام حضور امیرعبداللهیان در نشست آتی بریکس در آفریقای جنوبی گفت: فضا در کشورهای عضو بریکس برای صدور خدمات فنی مهندسی بسیار باز است و می توانیم در این زمینه فعالیت کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز ملی کرواسی را به گوردان گرلیچ رادمان، وزیر امور خارجه و اروپایی این کشور تبریک گفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با اعلام حضور امیرعبداللهیان در نشست آتی بریکس در آفریقای جنوبی گفت: فضا در کشورهای عضو بریکس برای صدور خدمات فنی مهندسی بسیار باز است و می توانیم در این زمینه فعالیت کنیم.