دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۰۳Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی اعتماد»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، استاندار آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۳    
جلسه هیات وزیران بعدازظهر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در این جلسه آقایان زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
در جلسه هیئت دولت، زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به عنوان استانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۸    
در جلسه عصر امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، استاندار آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران بعدازظهر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در این جلسه زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیات وزیران استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۶    
یعقوب علی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران عصر امروز یکشنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه "رضوی خرم " به عنوان استاندار منتخب آذربایجان شرقی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران عصر امروز یکشنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه "رضوی خرم " به عنوان استاندار منتخب آذربایجان شرقی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "محمدصادق معتمدیان" به عنوان استاندار جدید آذربایجان غربی رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "عابدین خرم" به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها استانداران " خراسان رضوی"، "آذربایجان شرقی" و "آذربایجان غربی" از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیئت دولت استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در پاسخ به سوال تاریخ انتخاب آخرین استاندار دولت، گفت: بقیه استانداران در نوبت رأی اعتماد از هیأت دولت هستند و انتخاب استانداران خیلی طول نمی کشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
چهل و نهمین روستا بازار استان خراسان رضوی روز چهارشنبه در شهرستان گناباد واقع در جنوب استان خراسان رضوی افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت، "یعقوبعلی نظری" به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها "یعقوبعلی نظری" در حال حاضر به عنوان جدی ترین گزینه استانداری خراسان رضوی مطرح است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در جلسه صبح امروز هیئت دولت با بررسی گزینه های استانداری خراسان رضوی، یعقوب علی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی رأی اعتماد گرفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۱:۲۵    
نمایندگی مردم در مجلس وظیفه ای سنگین است؛ اینکه چرا مجتبی توانگر هنوز در مرکز رسانه دانشگاه آزاد مسئولیت دارد و اینکه چرا در تلاش است مسئول پرسنال برندینگ و روابط عمومی شخص قالیباف باشد، کاملاً عجیب است ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تاکنون استانداران 13 استان در دولت سیزدهم انتخاب شده اند و این روزها نام گزینه های متعددی برای مسند دیگر استانداری ها مطرح می شود که محتمل ترین گزینه های استانداری در 18 استان دیگر منتشر می شود.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۹۵ سایت دیگر  
رییس جمهور اجرای مصوبات سفرهای استانی را برای باز کردن گره از زندگی مردم ضروری دانست و گفت: دولت مصمم است سفرهای استانی و حضور بی واسطه در بین مردم را با قوت ادامه دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه عملکرد سفرا در حوزه اقتصادی باید ملاک انتخاب آنها باشد، گفت: افزایش تعداد رایزن های بازرگانی به تنهایی منجر به تقویت دیپلماسی اقتصادی نمی شود، لذا سیاست گذاری ها باید اصلاح شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آقایان سیدرضا مرتضوی و مهدی دوستی به ترتیب به عنوان استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری، سیدرضا مرتضوی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مواد، تولید آهن و فولاد، کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مواد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در پی انتخاب علی صالح آبادی از سوی هیات دولت به عنوان رییس کل بانک مرکزی، وزیر اطلاعات در پیامی به وی تبریک گفت. ...
رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه آقای علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رأی اعتماد گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با پیشنهاد احسان خاندوزی و رأی اعتماد هیئت وزیران، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: با رأی اعتماد هیات دولت، علی صالح آبادی به عنوان رئیس کل بانک مرکزی منصوب شد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور، علی صالح آبادی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شد و از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۶۱ سایت دیگر  
علی صالح آبادی با تصمیم نهایی رئیس جمهوری و رأی اعتماد هیات دولت، زین پس ریاست بانک مرکزی را برعهده خواهد گرفت.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور، علی صالح آبادی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شد و از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
اقتصاد آنلاین / روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۹۹ سایت دیگر  
جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست سید ابراهیم رییسی برگزار شد و در این جلسه علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رییس جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رای اعتماد گرفت.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا: علی صالح آبادی در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی معرفی شد. علی صالح آبادی که در جلسه امروز هیئت دولت حضور داشت، با پیشنهاد احسان خاندوزی _ وزیر امور اقتصادی و دارایی - و رای اعتماد هیئت وزیران به عنوان رئیس کل بانک مرکزی انتخاب شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۴    
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور، علی صالح آبادی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شد و از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۴    
نشست بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت پایان یافت و در پایان رأی گیری از میان 19 وزیر پیشنهادی معرفی شده، تنها حسین باغگلی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش موفق به کسب رای اعتماد بهارستان نشینان نشد. ؛
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان(پانا)- مهدی دوستی در جلسه عصر روز یکشنبه هیات دولت بعنوان بیست و دومین استاندار هرمزگان از هیئت دولت رأی اعتماد گرفت. در این جلسه که به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، اعضای دولت پس از بررسی سوابق مهدی دوستی، به وی به عنوان استاندار منتخب هرمزگان رأی اعتماد دادند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
این اقدام در حالی صورت می گیرد که انتظار می رود پارلمان ژاپن امروز به کابینه فومیو کیشیدا نخست وزیر جدید رأی اعتماد دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۵:۰۲    
هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه 11 مهرماه جاری پس از بررسی سوابق مهدی دوستی، به وی به عنوان استاندار منتخب هرمزگان رأی اعتماد داد. حال نیاز است تمام احزاب و گروه ها برای توسعه استان استراتژیک هرمزگان به یاری او بشتابند.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
هیئت وزیران اعضای دولت پس از بررسی سوابق سیدرضا مرتضوی و مهدی دوستی، به آنها به ترتیب به عنوان استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان رأی اعتماد دادند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۳:۰۴    
کومان: آینده ام به کسب نتیجه بستگی دارد سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از اینکه به صورت علنی از رئیس باشگاه رأی اعتماد گرفته خوشحال است اما می داند که در صورت تداوم ناکامی در کسب نتیجه در این تیم نخواهد ماند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان در جلسه بعد از ظهر روز یکشنبه هیات دولت از هیات وزیران رأی اعتماد گرفتند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۴   + ۸۳ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران بعد از ظهر یکشنبه به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه آقایان سیدرضا مرتضوی و مهدی دوستی به ترتیب به عنوان استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان از اعضای دولت رای اعتماد گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در جلسه هیئت دولت، استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "مهدی دوستی" به عنوان استاندار جدید هرمزگان رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها- در جلسه امروز هیئت دولت، سید رضا مرتضوی به عنوان استاندار جدید اصفهان رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در جلسه بعدازظهر امروز یکشنبه هیئت وزیران اعضای دولت پس از بررسی سوابق مهدی دوستی، به وی به عنوان استاندار منتخب هرمزگان رأی اعتماد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۰   + ۵۹ سایت دیگر  
در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه هیئت وزیران اعضای دولت پس از بررسی سوابق سیدرضا مرتضوی و مهدی دوستی، به آنها به ترتیب به عنوان استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان رأی اعتماد دادند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رونالد کومان سرمربی تیم بارسلونا از اینکه به صورت علنی از رئیس باشگاه رأی اعتماد گرفته خوشحال است اما می داند که در صورت تداوم ناکامی در کسب نتیجه در این تیم نخواهد ماند.