جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۳May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماه مبارک رمضان»

سلام نو   ۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس به زبان عربی با جوانان عرب سخن گفتند.
ایرنا   ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران تاکید کردند: ماجرای فلسطین همچنان مهم ترین و زنده ترین مساله مشترک امت اسلامی است.
مشرق نیوز   ۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در طول ماه مبارک رمضان سفره کرم و سخاوت خیرین و نوعدوستان پهن بوده؛ به طو ری که 7.5 میلیون وعده غذایی با مشارکت 80 هزار نیروی جهادی در 3500 آشپزخانه، بر سر سفره نیازمندان رسیده است.
میزان   ۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حضرت آیت الله خامنه ای ماجرای فلسطین را مهمترین و زنده ترین مسئله مشترک امت اسلامی دانستند و گفتند: سیاست های نظام سرمایه داری ظالم، دست یک ملت را از خانه خود کوتاه کرده و رژیمی تروریست و مردمی بیگانه را در آن نشانده است. ...
ایرنا   ۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - مسلمانان پاکستان امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و مصادف با روز جهانی قدس، همنوا با سایر ملت های آزادیخواه جهان و امت اسلامی برای اعلام همبستگی با از ملت مظلوم فلسطین به خیابان ها آمده و از نبرد جبهه مقاومت برای آزادی قدس و شکست رژیم اشغالگر صهیونیستی حمایت کردند.
پارسینه   ۱۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
علی ربیعی ، سخنگوی دولت و رییس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در مطلبی با این مقدمه، می نویسد: روز قدس سال هاست به عنوان یک آرمان مشترک میان امت اسلام و آزادی خواهان جهان مطرح بوده است ...
ایرنا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس مرکز بهداشت خوزستان از طرح تشدید فعالیت های پیشگیرانه بهداشت در مقابله با ویروس کرونا در 10 روز پایانی ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر در این استان خبر داد.
رویداد 24   ۱۸ دقیقه پیش   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنرانی آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران آغاز شد.
شبستان   ۲۴ دقیقه پیش    
سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران آغاز شد.
سلام نو   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنرانی رهبر معظم انقلاب در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس آغاز شد.
شفقنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا-به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی پیامی صادر کردند. به گزارش شفقنا، متن پیام مرجع تقلید شیعیان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
دانا   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مردم مسلمان و روزه دار استان ایلام در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با روز جهانی قدس باردیگر انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادند.
ندای پیشوا   ۳۴ دقیقه پیش    
مردم شهرستان پیشوا در روز جهانی قدس در مراسمی با رعایت پروتکل بهداشتی پرچم اسرائیل را آتش زدند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس ...
متن دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان به همراه ترجمه فارسی آن در این مطلب قابل مشاهده است.
ایلنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شب 23 ماه مبارک رمضان دهمین مرحله کمک معیشتی موسسه خیریه طاها در قزوین به ارزش 66 میلیون تومان میان نیازمندان توزیع شد.
ایرنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرچم فلسطین امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به مناسبت روز جهانی قدس در بوستان غدیر بندرعباس به اهتزاز درآمدند.
فاش نیوز   ۴۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب بعدازظهر امروز به مناسبت روز قدس سخنرانی خواهند داشت. حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعدازظهر امروز و در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان با امت اسلامی و ملت ایران سخن خواهند گفت. ...
منطقه آزاد ماکو   ۵۱ دقیقه پیش    
#رمضان_المبارک #ختم_قرآن از فرصت دعا و نماز شب در شبهای ماه رمضان استفاده کنید جزء بیست و چهارم قرآن کریم ویژه ختم قرآن در ماه مبارک رمضان هر روز یک جزء از قرآن تقدیم خواهد شد #التماس_دعا 1- با حرف های بیهوده ، جار و جنجال راه نیندازید، تا با آن حقیقت را پایمال کنید. (غافر: 5) ...
رادیو گفت و گو   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
برنامه نشید ظفر رادیو گفت وگو ویژه روز قدس با جمیل ظاهری کارشناس جهان عرب از سوریه به صورت تلفنی گفتگو کرد. جمیل ظاهری با اشاره به روز جهانی قدس گفت: امروز در سالگرد روز جهانی قدس هستیم که امام خمینی (ره) در ماه مبارک رمضان سال 1358 آن را اعلام کردند ...
دولت   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صدور بیانیه ای بر گرامیداشت روز قدس به عنوان میراثی گران سنگ از آرمان های امام راحل تا پایان حیات پوشالی رژیم اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد. ...
جام جم   ۵۷ دقیقه پیش    
تیر ماه39 سال پیش (سال61) همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در همدان؛ چنین روزی، ورزشگاه آزادی در چهار راه پاستور یاد آور حادثه خونین و جنایت بعثی ها در تاریخ نماد مقاومت پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین است.
جام جم   ۵۷ دقیقه پیش    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از اهتزاز پرچم قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در همدان خبردا و گفت: به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا امسال مراسم روز قدس به صورت مجازی برگزار می شود و یکی از این برنامه ها نیز اهتزاز پرچم قدس در همدان بود.
در گیری مردم در فلسطین اشغالی در روز های ماه مبارک رمضان با نیرو های رژیم صهیونیستی برسر بیرون راندن چند خانواده فلسطینی از خانه هایشان بعد از رای یک دادگاه طولانی.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: همزمان با نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان تسهیلات ویژه به فعالان قرآنی این استان در قالب بن های خرید پرداخت خواهد شد.
43 سال پیش، در آخرین جمعه ماه رمضان سال 1399 هجری قمری حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی، در پیامی، جمعه آخر ماه مبارک رمضان هر سال را به عنوان روز قدس اعلام کردند و آن را روز تجدید حیات اسلام نامیدند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه با اشاره به آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس گفت: روز قدس یادگار ماندگار امام خمینی (ره) در جهان اسلام و روز آرمان اسلامی و انسانی است .
به همت کارکنان منطقه یکم نیروی دریایی ارتش؛ فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش گفت: بیش از یکهزار بسته معیشی به ارزش هربسته پنج میلیون ریال در راستای تداوم رزمایش همدلی و کمک های مومنانه منطقه یکم امامت نداجا ...
به گزارش نویدتهران،رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان مصادف با روز قدس، خطاب به امت اسلامی و ملت ایران سخن خواهند گفت. این سخنرانی ساعت 14:30 روز 17 اردیبهشت 1400 به صورت زنده از شبکه های داخلی و برون مرزی صداوسیما و سایت و حسابهای KHAMENEI ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در طول بیش از چهل سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد همراه با راهپیمایی در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین گذشت اما امسال نیز همچون پارسال به علت شیوع ویروس کرونا در جهان، مراسم این روز در مشهد به صورت متفاوت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به نام "روز جهانی قدس" توسط بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی نام نهاده شد، مردم روزه دار و حقیقت طلب نوشهر برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی با خودروهای خود به صورت خودجوش از مقابل حوزه علمیه شهید بهشتی نوشهر این روز را گرامی داشتند و ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس وکیل متولی موقوفه قوام گفت: مددجویان کمیته امداد شیراز در شب های ماه مبارک رمضان از محل موقوفه حاج علی اکبر قوام اطعام شدند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به صورت خودجوش با حضور جمعی از مردم در قم برگزار شد.
اقتصاد ایران: سفارت جمهوری اسلامی ایران در کرواسی در بیانیه ای بمناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد: امام خمینی (ره) برای جلب توجه جامعه جهانی در رابطه با سرنوشت قدس و نجات مردم فلسطین از چنگال رژیم جنایتکار صهیونیستی ...
امروز هفدهم اردیبهشت ماه 1400 در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همزمان با روزجهانی قدس، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در سراسراستان لرستان در فضای مجازی، فعالیت های مختلفی را برای کودکان ونوجوانان اجرا می کند.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
عباسی به حمایت از فلسطین تاکید کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان شبانه روز قرآن می خوانیم ولی باید بیندیشیم که مصداق دفاع از مظلوم که در قرآن مجید می خوانیم کدام کشور است.
شهبازی در پیامی فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
همزمان با روز قدس وسالروز تشکیل بسیج سازندگی، دومین مرحله از رزمایش مواسات وکمک مومنانه ویِژه ماه مبارک رمضان در مصلی امام خمینی(ره) شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد./ عکس: اکبر اکبری.
کاماپرس   ۱ ساعت پیش    
بر اساس اعلام رسانه ها مبلغ فطریه رمضان 1400 از سوی برخی مراجع عظام به صورت بدل از برنج ایرانی و بدل از برنج غیرایرانی مشخص شده است. به گزارش کاماپرس، با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر قرار داریم یکی از واجبات در اسلام ...
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از العهد، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس سخنانی را مطرح کرد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: گرامیداشت روز جهانی قدس در ماه مبارک رمضان برای همه مسلمانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان روز قدس، شاهد راهپیمایی خودرویی مردمی با عنوان " فاتحان قدس" در شهرستان بابل هستیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- یزد- آیینی نمادینی به مناسبت روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با رعایت آیین نامه های بهداشتی با توجه به برگزار نشدن راهپیمایی این روز در شهرهای میبد و مهریز و سایر نقاط استان یزد برگزار شد. گزارش تصویری از مرضیه امامی میبدی و کاظم سبحان زاده
ایسنا: مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس همزمان در برخی میادین و مسیرهای اصلی تهران با برپایی مراسم های ویژه در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تاکید بر لزوم آزادی قدس اشغالی برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی بعدازظهر امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران سخنرانی می کنند.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
زاهدان-همزمان با ماه مبارک رمضان 3670 غذا گرم در بین عزاداران و نیازمندان در مسجد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) پایگاه مقاومت عملیاتی بسیج احتیاط شهید حمیدرضا بستانی زاهدان توزیع گردید.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه / نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی (ره) راحل به عنوان روز قدس نام گذاری شد و این روز، روز دفاع از مظلومیت مردم فلسطین در برابر غاصبان و اسرائیل کودک کش است.
میزان   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – مردم کشور های مختلف امروز جمعه، 17 اردیبهشت، و همزمان با روز قدس راهپیمایی کردند. مردم افغانستان به مناسبت روز جهانی قدس به صورت خودرویی راهپیمایی روز قدس را برگزار کردند. شهر های عراق نیز همزمان با روز قدس، شاهد برگزاری راهپیمایی خودرویی بودند. ...
عطنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عطنا – هیات رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، مهمترین مصداق ظلم در دنیای امروز را رژیم صهیونیستی عنوان و بر مقاومت در برابر این رژیم تاکید کرد. متن این پیام بدین شرح است: ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- راهپیمایی نمادین روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بااعلام انزجار از آمریکا و رژیم صهیونیستی و اجرای سرود توسط نوجوانان بسیجی در میدان قدس و چهار راه فلسطین اصفهان برگزار شد.
گام خبر   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان گفت: هر چند امکان حضور میدانی برای راهپیمایی فراهم نیست ولی مردم استان بوشهر از طرق مختلف با آرمان های قدس شریف تجدید بیعت می کنند.