پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۷:۰۲Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوای مقننه و قضائیه»

جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بدیهی است فعالان عرصه خبر با انتشار اخبار، گزارش و تحلیل های خود فضای مساعدی را برای هدایت منابع به این بخش و رفع دغدغه های سرمایه گذاران و چالش های پیش روی آنها فراهم کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دادگستری افزایش کارآمدی نظام اسلامی را در گرو تعامل و هم افزایی قوای سه گانه در عین حفظ استقلال قوا و رعایت حدود وظایف و اختیارات برشمرد و گفت: در طول تاریخ مجلس شورای اسلامی بیانیه 275 نفر از نمایندگان برای تشکر از فعالیت ها و تلاش های قوه قضائیه بی سابقه بوده که نشانگر تعامل سازنده و مثبت ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۱:۳۱   + ۱۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور کارگروهی متشکل از مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات را مامور کرد تا گلایه های مردم درباره کندی اینترنت را بررسی و حداکثر تا یک ماه آینده نتیجه بررسی و راهکارهای رفع دغدغه های مردم را ارائه کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اساسنامه جایزه ملی و بین المللی گوهرشاد با موضوع زیست عفیفانه و ترویج حجاب و آیین نامه نحوه جذب دانش آموختگان برتر برگزیده بنیاد ملی نخبگان از سوی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی که به بغداد سفر کرده است؛ بعد از ظهر امروز با رئیس پارلمان و رئیس قوه قضائیه دیدار و گفتگو کرد.
اقتصاد ایران: در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که با حضور رئیس جمهور و روسای قوای مقننه و قضائیه برگزار شد، تسریع در تامین نیازهای ارزی بخش های مختلف مورد تاکید قرار گرفت.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه 16 آذر و روز دانشجو، دیروز رؤسای قوای مقننه و قضائیه و برخی دیگر از مسئولان از جمله شهردار تهران، سخنگوی دولت و سخنگوی شورای نگهبان با حضور در جمع دانشجویان به گفت و گو با آنها پرداختند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی مجلس برگزاری نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه را در راستای اجرایی شدن تفاهمنامه همکاری و ارتباطات بیشتر دانست و گفت: در این نشست راهکارهایی برای حل مشکلات مردم و بهبود شرایط اجتماعی و همچنین تعاملات و همکاری بین دو قوه ارائه شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به اظهارات محمدباقر قالیباف و غلامحسین محسنی اژه ای جزئیات نشست مشترک و غیرعلنی امروز قوای مقننه و قضائیه را تشریح کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه مشترک امروز قوای مقننه و قضائیه گفت: در این جلسه رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که قوه قضائیه به صورت جدی به همه ابعاد حوادث و اغتشاشات اخیر ورود کرده و ملاک برایش قانون است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه مشترک امروز قوای مقننه و قضائیه گفت: در این جلسه رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که قوه قضائیه به صورت جدی به همه ابعاد حوادث و اغتشاشات اخیر ورود کرده و ملاک برایش قانون است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه مشترک امروز قوای مقننه و قضائیه گفت: در این جلسه رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که قوه قضائیه به صورت جدی به همه ابعاد حوادث و اغتشاشات اخیر ورود کرده و ملاک برایش قانون است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 35 نماینده مجلس همسو با چهره های مختلف فرهنگی و هنری خواستار برخورد با دروغ پراکنان فضای مجازی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رؤسای قوای مقننه و قضائیه به مناسبت ارتحال عالم ربانی آیت الله ناصری به طور جداگانه پیامی صادر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
چارچوب هماهنگی شیعیان عراق با صدور بیانیه ای بر ضرورت احترام به نهادهای قانونی در این کشور از جمله قوای مقننه و قضائیه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه ای به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه و اعضای مجمع، بحث و بررسی سیاستهای کلی برنامه هفتم توسعه را ادامه داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه ای فوق العاده که به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه و جمعی از مسئولان و اعضای مجمع برگزار شد، به بررسی سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه کشور پرداخت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : مجمع تشخیص مصلحت نظام برای دومین بار در هفته جاری به ریاست صادق آملی لاریجانی و با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه تشکیل جلسه داد. دستور کار نشست مجلس تشخیص مصلحت نظام تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه با هدف پیشرفت اقتصادی عدالت محور بود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز صبح برای دومین بار در هفته جاری به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور سران قوای مقننه و قضائیه تشکیل جلسه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۲    
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان عالی قضایی که یکشنبه، 5 تیر ماه در محل قوه قضائیه برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران شهیدش و همچنین تبریک هفته قوه قضائیه گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در دومین نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان عالی قوه قضائیه که در محل قوه قضائیه برگزار شد بر نقش تعامل و همکاری قوا در رفع مشکلات تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس در نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه عنوان کرد که آمادگی داریم تا با تصویب لوایح قضایی در اسرع وقت موانع قانونی در این حوزه را برطرف کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از برگزاری دومین نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه به میزبانی دستگاه قضا در روزجاری خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحولات دستگاه قضا در مسیر اجرای اهداف سند تحول قضایی در دوره جدید امیدآفرین و گره گشا بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه و سالگرد شهادت شهید دکتر بهشتی، نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه فردا برگزار می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۲۲:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به هیچ وجه نباید به دلیل سهل انگاری و کم کاری عده ای، جان شهروندان این کشور به خطر بیفتد و هموطنان عزیز ما داغدار شوند و انتظار می رود مسئولان به حادثه آبادان فوراً رسیدگی کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: تعامل بین قوه قضائیه و قوه مقننه باید سبب تسهیل مسیر حرکت قوه مجریه در میدان و افزایش سرمایه اجتماعی نظام اسلامی شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رجبی رئیس مؤسسه امام خمینی (ره) با اشاره به حذف ارز ترجیحی از سوی دولت گفت: قوای مقننه و قضائیه دولت را در اجرای طرح اصلاح یارانه ها یاری کنند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۱۰۹ سایت دیگر  
در نشست عصر امروز سران قوا که با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، روسای قوای مقننه و قضائیه ضمن تشکر از دولت برای اجرای طرح عادلانه کردن یارانه ها ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۱   + ۹۶ سایت دیگر  
شفقنا- مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد و درخصوص موضوع اختلافی طرح ساماندهی صنعت خودرو نظر خود را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، در این جلسه که با حضور دبیر و اعضای مجمع و رؤسای قوای مقننه و قضائیه و نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی برگزار شد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جمعی از مسئولان قوای مقننه و قضائیه و فرماندهان نظامی با آیت الله رئیسی دیدار کردند. جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز پنج شنبه با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، دیدار و گفت وگو کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
با هدف تقویت همکاری برای حل مشکلات کلان مردم، نمایندگان قوای مقننه و قضائیه تفاهم نامه امضا کردند.
جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ فرمانده کل انتظامی ضمن صدور دستور ویژه برای برخورد قاطع با اراذل و اوباش،اصلاح قانون به کارگیری سلاح را مطالبه جدی و عاجل از قوای مقننه و قضائیه عنوان کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی ضمن صدور دستور ویژه برای برخورد قاطع با اراذل و اوباش،اصلاح قانون به کارگیری سلاح را مطالبه جدی و عاجل از قوای مقننه و قضائیه عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۶۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن مطالبه جدی و عاجل از قوای مقننه و قضائیه در خصوص اصلاح قانون به کارگیری سلاح و حمایت قضائی همه جانبه از ماموران جان بر کف ناجا، دستور ویژه ای برای استمرار برخورد قاطع و جدی با اراذل به فرماندهان انتظامی در سطح کشور صادرکرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه دقایقی پیش در محل صحن مجلس شورای اسلامی و با حضور رؤسای دو قوه، نمایندگان و مقامات عالی قضائی آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۱    
رکنا : عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری نشست مشترک مجلس و شورای عالی قضائی با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه در مجلس خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۶    
فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری نشست مشترک مجلس و شورای عالی قضائی با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه در مجلس خبر داد.
عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری نشست مشترک مجلس و شورای عالی قضائی با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه در مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری نشست مشترک مجلس و شورای عالی قضائی با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه در مجلس خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان اصفهان و رئیس شورای شهر اصفهان در نامه ای به رؤسای قوای مقننه و قضائیه بر لزوم استفاده نکردن از مازوت در نیروگاه های این استان تاکید کردند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از فرایند کنونی بودجه ریزی کشور که براساس قانون برنامه و بودجه 50 ساله انجام می شود، بر لزوم اصلاح سریع این فرایند تاکید کرد و گفت: فرایند تدوین و تخصیص بودجه باید سامانه محور شود تا دخالت افراد در آن به حداقل برسد و با ایجاد شفافیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از تدوین دستورالعمل قوای مقننه و قضائیه برای کارآمد شدن و قوی تر و اجرایی تر شدن ابزارهای نظارتی مجلس طی یک ماه آینده خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۰:۴۰    
یک کارشناس حوزه تعلیم و تربیت با بیان اینکه مشکلات آموزشی با صدور بخشنامه حل نمی شود، گفت: اگر می خواهیم وضعیت مدارس بهبود پیدا کند باید دستورالعملی تدوین شود تا تمام فرزندان و نوه های مسئولان کشور از مقامات عالی قوای مقننه و قضائیه و اجراییه تا سطح مدیران کل و معاونان تمام ادارات دولتی و سازمان ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۱    
دهه 90 را بلاشک می توان دوران طلایی خاندان لاریجانی دانست که دو نفر از پنج برادر، بر رأس قوای مقننه و قضائیه تکیه زده بودند و نفوذشان بر تمامی مناسبات حکمرانی کشور سایه انداخته بود ...
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۲    
گام خبر: جمعی از منتخبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در نامه ای به روسای قوای مقننه و قضاییه خواستار رفع بلاتکلیفی 80 نفر از منتخبین شوراهای شهر در سراسر کشور شدند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، مراسم تحلیف آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دوره سیزدهم عصر امروز پنجشنبه 14 مردادماه با حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
598   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور و رؤسای قوای مقننه و قضائیه بر ضرورت تحول مدیریتی در مسیر تحقق کارآمدی و عدالت تأکید کردند.