دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۲May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنگره آمریکا»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چند سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا در نامه ای به جو بایدن خواسته اند مذاکرات برای احیای برجام را متوقف کند اما وزیر خارجه این کشور گفته است مذاکرات در وین در جریان است تا ببینیم که می توانیم پایبندی دوجانبه به برجام بازگردیم یا نه و این مذاکرات ادامه خواهد یافت.
یکی از نمایندگان حزب جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت، برخی از اعضای این حزب از بیم جانشان علیه استیضاح رئیس جمهور سابق این کشور رأی دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده فلسطینی تبار کنگره آمریکا تاکید کرد، اسرائیل به دفاتر رسانه ها و خبرگزاری ها حمله می کند تا جهان شاهد جنایات جنگی اش نباشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سناتور برنی سندرز عضو کنگره آمریکا در نوشتاری با اشاره به کمک سالانه نزدیک به چهار میلیارد دلاری آمریکا به رژیم صهیونیستی، گفته که کشورش دیگر نمی تواند برای اقدامات دولت راستگرای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رفتار غیردمکراتیک و نژادپرستانه اش در خاورمیانه، پوزش خواهی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده کنگره آمریکا در تشریح چرایی حمله رژیم صهیونیستی به الجلاء اعلام کرد: اسراییل منابع رسانه ای را هدف قرار داد تا جهان نتواند شاهد جنایت های جنگی نتانیاهو فرمانده آپارتاید باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حزب جمهوری خواه روند ترامپی تر شدن را به سرعت می پیماید؛ در آخرین اقدام مهم در این راستا الیز استفانیک، میانه رو سابق و ترامپیست این روزها، بجای لیز چنی رهبر شماره 3 فیل های خانه نمایندگان در کنگره آمریکا شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رشیده طلیب نامه یک مادر فلسطینی را می خواند که نوشته است: امشب بچه ها را در اتاق کنار خودمان خواباندم، که وقتی که کشته شدیم، با هم بمیریم. مبادا کسی زنده بماند که داغ دیگری را ببیند. منبع: تسنیم
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۶    
منابع خبری فاش کردند که شماری از اعضای دموکرات کنگره آمریکا منتقد موضع دولت کشورشان درقبال اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها هستند و در این زمینه با دولت دچار اختلاف نظر شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا، لایحه جدیدی را ارائه کرده اند که 200 میلیون دلار به گارد ملی هوایی ناحیه کلمبیا (واشنگتن) اختصاص می دهد تا یک نیروی واکنش سریع از اعضا را آماده کند که آماده پاسخ به هرگونه خشونت یا تهدیدات نسبت به کنگره آمریکا باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان دموکرات در حالی بودجه 1.9 میلیارد دلاری برای ارتقای امنیت کنگره را پیشنهاد داده اند که 521 میلیون دلار برای استقرار نیروهای گارد ملی در نظر گرفته شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رشیده طلیب عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه کشتار فلسطینیان به دست رژیم صهیونیستی در مقابل دیدگان جهانیان و عدم تایید رنج و درد آن ها از سوی مقامات کشورش را محکوم کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رشیده طلیب، عضو دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا در سخنرانی که در صحن کنگره این کشور انجام داد با انتقاد از حمایت بی قید و شرط آمریکا از جنایت صهیونیست ها در غزه، بخش هایی از نامه یک مادر ساکن غزه را برای حاضران قرائت کرد و اشک ریخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده فلسطینی تبار کنگره آمریکا خواستار مجازات کابینه رژیم صهیونیستی برای جنایت علیه مردم غزه شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری کنگره آمریکا در تحلیلی به تنش های فعلی میان ایران و آمریکا پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۱    
ورود پهپاد ساخت نوار غزه به صحنه نبرد با صهیونیست ها، آخرین آمار شهدا و مجروحان غزه، حمله موشکی گسترده مقاومت به عسقلان، جلسه اضطراری شورای امنیت درباره تحولات فلسطین، درخواست نماینده فلسطینی الاصل کنگره آمریکا برای محاکمه نتانیاهو ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ورود پهپاد ساخت نوار غزه به صحنه نبرد با صهیونیست ها، آخرین آمار شهدا و مجروحان غزه، حمله موشکی گسترده مقاومت به عسقلان، جلسه اضطراری شورای امنیت درباره تحولات فلسطین، درخواست نماینده فلسطینی الاصل کنگره آمریکا برای محاکمه نتانیاهو ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
یک قانون گذار آمریکایی مواضع جانب دارانه رئیس جمهور این کشور در قبال رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن جنایات آن علیه فلسطینی ها را محکوم کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۵    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، الکساندریا اوکاسیو کورتز نماینده دموکرات در کنگره آمریکا به شدت به جو بایدن رئیس جمهور این کشور به دلیل جانبداری وی از رژیم صهیونیستی حمله کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلهان عمر، نماینده مسلمان کنگره آمریکا در واکنش به بیانیه کاخ سفید و سخنان بایدن در دفاع از اسرائل، رئیس جمهور آمریکا را طرفدار یک رژیم اشغالگر خطاب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بیست وپنج نماینده کنگره آمریکا با تاکید بر اینکه اخراج فلسطینی ها از منازلشان در محله ای از قدس شرقی نقض قوانین بین المللی محسوب می شود، خواستار محکوم کردن این اقدام توسط واشنگتن شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
25 نفر از اعضای کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه، با "جنایت جنگی" خواندن اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی، از وی خواستند بر این رژیم به منظور جلوگیری از اخراج فلسطینیان از خانه هایشان در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی فشار دیپلماتیک وارد کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- 25 نماینده کنگره آمریکا در نامه ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه این کشور، با جنایت جنگی خواندن اقدامات اسرائیل، وی را به اعمال فشار بر اسرائیل برای جلوگیری از کوچاندن فلسطینیان از منازلشان در محله شیخ جراح در قدس اشغالی فراخواندند. ...
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا با رای گیری پشت درهای بسته لیز چِنی، سومین مقام بلندپایه این حزب در مجلس نمایندگان را از سمت خود برکنار کردند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرارو- 44 سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا روز چهارشنبه 22 اردیبهشت در نامه ای به جو بایدن، از او خواسته اند به دلیل حمایت ایران از گروه های فلسطینی مانند حماس، مذاکرات درباره احیای توافق هسته ای موسوم به برجام را متوقف کند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از یو اس ای تودی، جمهوریخواهان آمریکا در جریان یک جلسه رای گیری، لیز چینی را از مقام سوم رهبری حزب در مجلس نمایندگان کنار گذاشتند. چینی جزو معدود جمهوریخواهانی بود که سال گذشته به دومین استیضاح دونالد ترامپ رای مثبت داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۱    
اقدام رژیم صهیونیستی در اخراج اجباری خانواده های فلسطینی از خانه های خود در منطقه شیخ جراح در شرق قدس اشغالی واکنش هایی را در میان برخی از نمایندگان کنگره آمریکا در پی داشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا با رای گیری پشت درهای بسته لیز چِینی، سومین مقام بلندپایه این حزب در مجلس نمایندگان را از سمت خود برکنار کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروهی از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا در نامه ای به آنتونی بلینکین خواستار محکومیت اخراج فلسطینیان از منازلشان در بیت المقدس و افزایش فشار دیپلماتیک بر رژیم صهیونیستی شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
با رای هواداران ترامپ، سومین مقام بلندپایه حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا از سمت خود برکنار شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، جان کری ، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور آب و هوایی یک بار دیگر مدعی شده عملیات رژیم صهیونیستی در سوریه را به محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه ایران گزارش نکرده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جان کری ، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور آب و هوایی یک بار دیگر مدعی شده عملیات رژیم صهیونیستی در سوریه را به محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه ایران گزارش نکرده است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از نیویورک تایمز، لیز چنی از سیاستمداران ارشد حزب جمهوری خواه و دختر دیک چنی معاون جورج دبلیو بوش رئیس جمهور اسبق امروز چهارشنبه از هیئت رئیسه فراکسیون حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا برکنار شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مرور پیشینه زندگی برخی از سیاسیون آمریکا، حکایت از حرفه های جالب و عجیب آن ها پیش از ورود به عرصه سیاسی دارد. بسیاری از افراد تا پیش از ورود به دنیای سیاست در مشاغلی مشغول به کار بوده اند که در نوع خود عجیب و جالب توجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده کنگره آمریکا تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس اشغالی را اقدام تروریستی توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۹    
نهاد نظارتی پلیس کنگره آمریکا خواستار گسترش چشمگیر قدرت و اختیارات مربوط برای شناسایی و رهگیری تهدیدات علیه اعضای کنگره شده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از خبرگزاری آناتولی، الهان عمر عضو کنگره آمریکا حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه که منجر به شهادت 20 غیر نظامی از جمله 9 کودک شد را اقدامی تروریستی توصیف کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا در برابر جنایات تازه رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی تنها به ابراز خشم اکتفا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۵    
یوآکین کاسترو عضو کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، در پیش گرفته شدن اقدامات سخت گیرانه تر علیه رژیم صهیونیستی را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۰    
تاکید پوتین بر دفاع قاطعانه از منافع روسیه، هشدار نمایندگان کنگره آمریکا به جنایات اسرائیل علیه فلسطینی ها و حمله سایبری به یک شرکت خط لوله انتقال سوخت در آمریکا از مهم ترین رویداد های اروپا و آمریکا بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵    
پلیس کنگره آمریکا اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای کنگره افزایشی 107 درصدی داشته و در مقایسه با سال 2020 دو برابر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پلیس کنگره آمریکا گفت: تهدیدها علیه اعضای کنگره درسال جاری میلادی در مقایسه با سال قبل (2020) دو برابر شده است و افزایشی 107 درصدی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا، درباره اقدام نیرو های امنیتی رژیم صهیونیستی در سرکوب فلسطینیان مسلمانی که به مناسبت ماه رمضان در شرق قدس نماز برپا کرده بودند، هشدار دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مسلمان کنگره آمریکا در صفحه توئیتر خود به اقدامات وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی واکنش نشان داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۵    
ICTna.ir – صنعت خودروسازان آمریکا و اتحادیه کارگران خودروساز از کنگره آمریکا خواسته اند دولت را وادار کند تا برای تولید و تامین نیمه هادی های مورد نیاز چندین میلیارد دلار سرمایه گذاری کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد، مقامهای این کشور حدودا 440 نفر را در ارتباط با شورش ششم ژانویه در ساختمان کنگره این کشور دستگیر کرده اند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۵:۳۰    
پلیس کنگره آمریکا روز جمعه از افزایش قابل توجه تهدیدها علیه نمایندگان کنگره این کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا جمعه اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای این نهاد قانونگذار آمریکا در مقایسه با سال 2020 میلادی 107 درصد افزایش یافته است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا جمعه اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای نهاد قانونگذار آمریکایی 107 درصد نسبت به سال گذشته میلادی افزایش یافته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت کِنِتیکت در کنگره آمریکا روز جمعه در یک پیام توئیتری به بی اثر بودن تحریم های وضع شده واشنگتن علیه تهران اعتراف کرد. کریس مورفی در پیامی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرد ...